• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

holky koukám jen tak,abych si zlepšila náladu, jinak už je jistý příští rok od září /když to nepůjde tak od října,záleží jak se bude malýmu líbit ve školce/ nastupuju zpět do pracovního procesu :unamused:
ale v rodině by mimčo příští rok mohlo být, ségra se snaží s tím svým,tak uvidíme jestli se dočkáme už tenhle měsíc...
8. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už se od 18hodin, dnes spinká. :slight_smile:
Ninuš, já nedávám vinu doktorce, byla jsem prostě naštvaná, že někdo má přednost a někdo musí čekat. :slight_smile:
Nakonec jsem se uklidnila a jeli jsme ještě jednou, sestřička mi to zdůvodnila, že nás nemohla vzít, protože nás musela převážit a přeměřit a nešlo jen o píchnutí.
Tak teď už jen ať jsme bez reakce.
Luci, jojo Sobolice, k té už jsem chodila i já. :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas uz se taky spinka, nas borec Adik spal odpoledne pul hodinky, takze byl ted totalne ko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska to pocasi bylo silene, ale nedalo se nic delat a my jsme zase jezdili jak blazni :grinning:
8. pro 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, já taky jezdila a nakonec spala za celý den jen hodinku. Vždycky usnula tak hurá domů a to byla hned vzhůru. Já promrzlá a ona nevyspalá.
8. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my zdaleka nespime :grinning:. je na nas brzo :slight_smile:

ted byla juli hodna,tak mam upecene 2 plechy pernicku :dizzy_face: . jeste mam testo tak na 3,ale budu pokracovat az bude spat :slight_smile:

eda je dnes na sipkach. vic jak tyden nebyl vubec nikde :astonished: .a k jidlu udelal skvely krabi salat :dizzy_face:

jito,tak preju at jste bez reakce :wink:
8. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a spinkala dop 2,5 hod na balkone,odpo hodinku v nasi posteli :grinning:. jinde uz nespi. postylka je u nas naprosto zbytecna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne, Jito, ja jezdim jak blbec a milostpan si nespi :grinning:
Jeste, ze Davidek spinka.
Taky jsem dvakrat zkusila zaparkovat pod oknem, ale to jako kdyz sepne a zacne poplakavat, proste chce jizdu a hotovo.

Sandri, tak to ses sikulka :wink:
U vas to ale musi vonet :slight_smile:
Ja rozjedu peceni pristi tyden, mam v planu 6 druhu.
8. pro 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny, ty ses blazen.
ja jen ty pernicky,ty milujem a pak jeste 1,max 2 druhy,ale to nevim jake. my to ani jeden nejime :sweat_smile:
8. pro 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me se julca naucila krasne spat na balkone. driv jsem s ni musela jen jezdit kdyz jsem chtela aby spala a posledni tydny ji vzdy venku uspim za jizdy,v polosede. kdyz usne tak ji polozim,jeste tak 5 min jezdim a pak s ni jedu nahoru na balkon a vydrzi tam spat dlouho. a ja mam pak cas na sebe nebo na uklid. kdyz spi doma,tak nemuzu nic,abych ji nevzbudila :unamused:
8. pro 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já s ní vždycky zajedu do ložnice k oknu, máme návleky na kolečka, tak to natáhnu, trošku jí odsvleču a odejdu no a do 5min. rykot, to bych vždycky vraždila. :angry: :angry: :angry:
San, děkujeme, my máme postýlku jen na noc :slight_smile: a v obýváku jako hernu, tak po ránu 10minut, vůbec nechce nikde být, už nevím co s ní, vždyť to nejde jen pořád drajdat venku, přijdu si jako debil 3x, nebo 4x jezdit denně ven tak na 2hodinky. :slight_smile:
San, jsi šikovná, já začnu ve čtvrtek, nahlásila se babička, že půjde vozit tak si zítra udělám těsta. :slight_smile:
8. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak adamek dnes nechce usnout porvava kanec jeden :grinning: sandro to je dobre je v pohode julca :grinning: jito ja stim mam taky zkusenosti u fialovy v cekarne hlavne ze to tam je napsany a ty zensky prijdou chapu kdyz ma teploty to dite ale misto aby si snim stoupli do zadu ale ne to dite tam lita k adamkovi chodil to jsem mela nervy a ona se smeje bezohledny to bych nikdy neudelala jinak ja jsem zatim s fialovou spokojena ale slysim na ni i negativa
8. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě dnes dojala, říkám jí, že Terezka tak měsíc bojkotuje jídlo, místo toho, aby jsme zvyšovali dávky tak je snižuje, a ona mi na to jen odpověděla, že nevypadá, že by nejedla, přišla jsem si jako, když lžu. Ptala jsem se jestli můžu začít dávat příkrmy a kaši, to taky koukala, jako kdybych se zbláznila. :unamused:
8. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito, my jsme byli na UM a zacali jsme s prikrmy od ukonceneho 5. mesice, takze si myslim, ze muzete klido zacit :slight_smile:
8. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bud rada ze ti odpovedela :grinning: :grinning: me obcas ani neodpovi :grinning: no je pravda ze me obcas sere taky ale zatim to jde obcas sestra je taky na ranu
8. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si taky yslim ze se ma zacit driv kdyz se dava um
8. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, kolikrát mi sestra přijde půl doktora. No s příkrmama my neřekla nic.
No, pomalinku začneme, kouká tak po nás, když něco baštíme. :grinning:
8. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak to my mame doktora fakt dobryho, jsem moc spokojena :slight_smile:
Jako ja kdyz jim, tak musim byt otocena ke klukum zady :grinning: a kdyz me vidi, tak musim naklusat s krupkama :grinning:
8. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš co se týče dr tak mě radila příkrmy od 7 měsíce což mě přišlo pozdě my začínaly po ukončení 5m
8. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny to je sranda ja se kolikrat taky musela schovat :slight_smile: jo jito kolikrat radi vic sestra to vis dela to leta tak hodne doplnuje doktorku ale me to nevadi clovek se dozvi vic :wink: ja snim fakt zatim problem nemela kdyz se ji neco nezdalo tak nas s domikem hned poslala do nemocnice zase nic u nas nezanedbala kdyz byl nejakej problem v pul teprve usnul adamek asi si zacina menit rezim mozna uz nebude moc spat pres den spi tak 4 az 5 hodin no nevim ale stejne se mi to zda akorat to by byl protivnej kdyby nespal
8. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny malej taky sonduje když jím :grinning: :grinning: takže křupky to jistí nebo se najím když spinká
8. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak se nám to očkování fakt nevydařilo. :frowning2:
Terezka, spinkala od 23hod. do 5hod. i v těch 5 se mi zdála taková klidná, o mlíčko se nehlásí, přesto jsem vylezla a udělala ho a ona úplně hořela, tak šup změřit a ona chudinka měla na teploměru 39,1 takže 38,6, dostala hned nurofen a v 7hod. měla 37,6 tak snad už to bude ok. Chudinka malinká
9. pro 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evce preju vse nej k narozeninam :slight_smile:

jito, jeste mate teplotu? to mela terka jen hexu? my takhle meli velkou reakci na prevenar :unamused: . 4 dny 38,5 (po odectu)
9. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš ahoj tak snad už je to za vám, já jsem tak ráda že jsme to měly všechno bez reakce

jinak my spinkaly od 20hod - 4 hod mlíčko a pak dál až do 8:30hod. jenom mě k ránu malej vystrašil normálně se začal smát ze spaní, nahlas smát a mužu říct že jsem se tak lekla co se děje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak všem přeji dobré ránko
9. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :wink:

tak už jsme sami :dizzy_face:

venoušek ještě dospává noc, včera ráno vstával v 9 hod. tak jsme ho přes den spát nedali a on usnul až v 23.30 hod. a spí do teď, samo v naší posteli, já jsem v noci šla do jeho :unamused:

Evi přejeme ti vše nej k narozeninám :slight_smile:

já už mám uklizeno,uvařeno tak teď půjdu skládat prádlo co mi včera uschlo a budu mít celý den klídek a veget, manža taky odjel :grinning:
9. pro 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evičce taky přejeme vše nej nej nej nje k narozeninám :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dlouho tady mezi námi nebyla Zuzka, copak asi dělá
9. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak miláček už se vzbudil a je řev :cry: takže jsme pustili červený traktůrek a snad to zabere,ještě si lehnul tak uvidím co bude, je ještě nedotaženej...
9. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,tak snad uz bude mit dobrou naladu :wink:

u nas uz treti noc nic moc,za chvili budu jak zombi :grinning:

julca mi ted spi na balkone,zachumlana jak andilek :slight_smile:. a ja jdu pokracovat s pernicky
9. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééé miláček ještě usnul :grinning: :sweat_smile: ochrapa jeden, tak jsem si uvařila kávičku a hezky si jí v klídku vychutnám :dizzy_face:
9. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek