Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
mikesova25
8. pro 2009
holky koukám jen tak,abych si zlepšila náladu, jinak už je jistý příští rok od září /když to nepůjde tak od října,záleží jak se bude malýmu líbit ve školce/ nastupuju zpět do pracovního procesu :-|
ale v rodině by mimčo příští rok mohlo být, ségra se snaží s tím svým,tak uvidíme jestli se dočkáme už tenhle měsíc...
murecka76
8. pro 2009
Tak u nás už se od 18hodin, dnes spinká. 🙂
Ninuš, já nedávám vinu doktorce, byla jsem prostě naštvaná, že někdo má přednost a někdo musí čekat. 🙂
Nakonec jsem se uklidnila a jeli jsme ještě jednou, sestřička mi to zdůvodnila, že nás nemohla vzít, protože nás musela převážit a přeměřit a nešlo jen o píchnutí.
Tak teď už jen ať jsme bez reakce.
Luci, jojo Sobolice, k té už jsem chodila i já. 😃 😃 😃
anny84
8. pro 2009
Tak u nas uz se taky spinka, nas borec Adik spal odpoledne pul hodinky, takze byl ted totalne ko :-p

Dneska to pocasi bylo silene, ale nedalo se nic delat a my jsme zase jezdili jak blazni 😃
murecka76
8. pro 2009
Any, já taky jezdila a nakonec spala za celý den jen hodinku. Vždycky usnula tak hurá domů a to byla hned vzhůru. Já promrzlá a ona nevyspalá.
sayastautor
8. pro 2009
tak my zdaleka nespime 😃. je na nas brzo 🙂

ted byla juli hodna,tak mam upecene 2 plechy pernicku x-) . jeste mam testo tak na 3,ale budu pokracovat az bude spat 🙂

eda je dnes na sipkach. vic jak tyden nebyl vubec nikde :-o .a k jidlu udelal skvely krabi salat x-)

jito,tak preju at jste bez reakce 😉
sayastautor
8. pro 2009
a spinkala dop 2,5 hod na balkone,odpo hodinku v nasi posteli 😃. jinde uz nespi. postylka je u nas naprosto zbytecna :-p
anny84
8. pro 2009
Presne, Jito, ja jezdim jak blbec a milostpan si nespi 😃
Jeste, ze Davidek spinka.
Taky jsem dvakrat zkusila zaparkovat pod oknem, ale to jako kdyz sepne a zacne poplakavat, proste chce jizdu a hotovo.

Sandri, tak to ses sikulka 😉
U vas to ale musi vonet 🙂
Ja rozjedu peceni pristi tyden, mam v planu 6 druhu.
sayastautor
8. pro 2009
anny, ty ses blazen.
ja jen ty pernicky,ty milujem a pak jeste 1,max 2 druhy,ale to nevim jake. my to ani jeden nejime :-N
sayastautor
8. pro 2009
me se julca naucila krasne spat na balkone. driv jsem s ni musela jen jezdit kdyz jsem chtela aby spala a posledni tydny ji vzdy venku uspim za jizdy,v polosede. kdyz usne tak ji polozim,jeste tak 5 min jezdim a pak s ni jedu nahoru na balkon a vydrzi tam spat dlouho. a ja mam pak cas na sebe nebo na uklid. kdyz spi doma,tak nemuzu nic,abych ji nevzbudila :-|
murecka76
8. pro 2009
No já s ní vždycky zajedu do ložnice k oknu, máme návleky na kolečka, tak to natáhnu, trošku jí odsvleču a odejdu no a do 5min. rykot, to bych vždycky vraždila. ]-( ]-( ]-(
San, děkujeme, my máme postýlku jen na noc 🙂 a v obýváku jako hernu, tak po ránu 10minut, vůbec nechce nikde být, už nevím co s ní, vždyť to nejde jen pořád drajdat venku, přijdu si jako debil 3x, nebo 4x jezdit denně ven tak na 2hodinky. 🙂
San, jsi šikovná, já začnu ve čtvrtek, nahlásila se babička, že půjde vozit tak si zítra udělám těsta. 🙂
adricc
8. pro 2009
ahoj holky.tak adamek dnes nechce usnout porvava kanec jeden 😃 sandro to je dobre je v pohode julca 😃 jito ja stim mam taky zkusenosti u fialovy v cekarne hlavne ze to tam je napsany a ty zensky prijdou chapu kdyz ma teploty to dite ale misto aby si snim stoupli do zadu ale ne to dite tam lita k adamkovi chodil to jsem mela nervy a ona se smeje bezohledny to bych nikdy neudelala jinak ja jsem zatim s fialovou spokojena ale slysim na ni i negativa
murecka76
8. pro 2009
No mě dnes dojala, říkám jí, že Terezka tak měsíc bojkotuje jídlo, místo toho, aby jsme zvyšovali dávky tak je snižuje, a ona mi na to jen odpověděla, že nevypadá, že by nejedla, přišla jsem si jako, když lžu. Ptala jsem se jestli můžu začít dávat příkrmy a kaši, to taky koukala, jako kdybych se zbláznila. :-|
anny84
8. pro 2009
Jito, my jsme byli na UM a zacali jsme s prikrmy od ukonceneho 5. mesice, takze si myslim, ze muzete klido zacit 🙂
adricc
8. pro 2009
to bud rada ze ti odpovedela 😃 😃 me obcas ani neodpovi 😃 no je pravda ze me obcas sere taky ale zatim to jde obcas sestra je taky na ranu
adricc
8. pro 2009
ja si taky yslim ze se ma zacit driv kdyz se dava um
murecka76
8. pro 2009
Adri, kolikrát mi sestra přijde půl doktora. No s příkrmama my neřekla nic.
No, pomalinku začneme, kouká tak po nás, když něco baštíme. 😃
anny84
8. pro 2009
Ty jo, tak to my mame doktora fakt dobryho, jsem moc spokojena 🙂
Jako ja kdyz jim, tak musim byt otocena ke klukum zady 😃 a kdyz me vidi, tak musim naklusat s krupkama 😃
ninus81
8. pro 2009
Jituš co se týče dr tak mě radila příkrmy od 7 měsíce což mě přišlo pozdě my začínaly po ukončení 5m
adricc
8. pro 2009
anny to je sranda ja se kolikrat taky musela schovat 🙂 jo jito kolikrat radi vic sestra to vis dela to leta tak hodne doplnuje doktorku ale me to nevadi clovek se dozvi vic 😉 ja snim fakt zatim problem nemela kdyz se ji neco nezdalo tak nas s domikem hned poslala do nemocnice zase nic u nas nezanedbala kdyz byl nejakej problem v pul teprve usnul adamek asi si zacina menit rezim mozna uz nebude moc spat pres den spi tak 4 az 5 hodin no nevim ale stejne se mi to zda akorat to by byl protivnej kdyby nespal
ninus81
8. pro 2009
Anny malej taky sonduje když jím 😃 😃 takže křupky to jistí nebo se najím když spinká
murecka76
9. pro 2009
Dobré ránko,
tak se nám to očkování fakt nevydařilo. 😞
Terezka, spinkala od 23hod. do 5hod. i v těch 5 se mi zdála taková klidná, o mlíčko se nehlásí, přesto jsem vylezla a udělala ho a ona úplně hořela, tak šup změřit a ona chudinka měla na teploměru 39,1 takže 38,6, dostala hned nurofen a v 7hod. měla 37,6 tak snad už to bude ok. Chudinka malinká
sayastautor
9. pro 2009
Evce preju vse nej k narozeninam 🙂

jito, jeste mate teplotu? to mela terka jen hexu? my takhle meli velkou reakci na prevenar :-| . 4 dny 38,5 (po odectu)
ninus81
9. pro 2009
Jituš ahoj tak snad už je to za vám, já jsem tak ráda že jsme to měly všechno bez reakce

jinak my spinkaly od 20hod - 4 hod mlíčko a pak dál až do 8:30hod. jenom mě k ránu malej vystrašil normálně se začal smát ze spaní, nahlas smát a mužu říct že jsem se tak lekla co se děje 😃 😃 😃 😃
ninus81
9. pro 2009
jinak všem přeji dobré ránko
mikesova25
9. pro 2009
krásné ráno 😉

tak už jsme sami x-)

venoušek ještě dospává noc, včera ráno vstával v 9 hod. tak jsme ho přes den spát nedali a on usnul až v 23.30 hod. a spí do teď, samo v naší posteli, já jsem v noci šla do jeho :-|

Evi přejeme ti vše nej k narozeninám 🙂

já už mám uklizeno,uvařeno tak teď půjdu skládat prádlo co mi včera uschlo a budu mít celý den klídek a veget, manža taky odjel 😃
ninus81
9. pro 2009
Evičce taky přejeme vše nej nej nej nje k narozeninám 🙂
ninus81
9. pro 2009
Dlouho tady mezi námi nebyla Zuzka, copak asi dělá
mikesova25
9. pro 2009
tak miláček už se vzbudil a je řev 😢 takže jsme pustili červený traktůrek a snad to zabere,ještě si lehnul tak uvidím co bude, je ještě nedotaženej...
sayastautor
9. pro 2009
zdeni,tak snad uz bude mit dobrou naladu 😉

u nas uz treti noc nic moc,za chvili budu jak zombi 😃

julca mi ted spi na balkone,zachumlana jak andilek 🙂. a ja jdu pokracovat s pernicky
mikesova25
9. pro 2009
jéééééé miláček ještě usnul 😃 :-N ochrapa jeden, tak jsem si uvařila kávičku a hezky si jí v klídku vychutnám x-)