• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

san pošli nějakej perníček,já jsem je letos vzdala, loni mi zbyly a nikdo je nejedl jen potom pes... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,kdyz zbydou tak to :grinning:. to je jediny co s manzou milujem :dizzy_face: . loni jsem je sezrala hned druhy den po upeceni,tak jsem musela pect dalsi a ty predemnou manza schoval :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mi ted volala teta a ma pro me kruti prsicka,vcera se kruticka zabijela. tak to si hezky naporcuju pro juli do prikrmu a i pro nas at si pochutname :dizzy_face: . kilo za stovku,krasna cena
9. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky dlouho sem se neukazala
ja pect nebudu, dostaneme vzorek od babicek, a my to stejne moc nejime

adamek ted posledni tyden taky spatne spi, sem vzhuru kazdou chvili, ale rostou zuby tak to bude tim
jinak postylku jsme museli dat uplne dolu,zacal si stoupat a stoupa si u vseho na co dosahne, musim na nej porad koukat, stejne uz se prastil o stolek jak se na nej sapal

san dobrej kauf :wink: za kruti

ja varim dneska hovezi polivku, tak snad mu bude chutnat, taky tomu jidlu moc neda
zacala jsem mu masicko dusit na masle, je to mnohem chutnejsi nez vareny :wink:

a co bude s tim srazikem??? navrhnete nekdo datum
9. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul ahoj my taky už musely dát postýlku dolů,taky čekám kdo navrhne datum abych se mohloa přizpůsobit tak snad se toho někdo ujme
9. pro 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak my včera měli besídku s aerobikem - dneska trochu bolehlav, ale jinak ok. Vaříno mám ze včera, tak dneska klídek.
Jíto - já taky chodík k Fialový, nemůžu si stěžovat, jen na ty maminy - no jak jste psaly, prostě jsou některé bezohledné. Jinak já se jí na příkrmy taky ptala a říkala, že pokud se nebudí v noci hlady, tak co nejdýl jí nechat na mlíce a kaši, ale začala jsem kolem 7 měsíce, a skleničku měla na 2x, většinou k obědu půlku skleničky a dorazila jsem jí mlíkem. A na noc kaši a pak než jsem šla spát já, tak jsem jí dala ještě flašku s mlíkem, tu vyžahla normálně ve spánku :grinning:
9. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co děláte holky venku hnus počasí my jsme doma malej pokášlává tak dávám sirupek a ven asi až zítra, jinak tatka šel na autoškolu, malej si hraje v postýlce a do toho nám tatka rozdělal v krbu takže romantika bez tatky :grinning:
9. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin vy máte doma krb?

my ho teda taky máme ale nikdo v něm netopí,protože to by jsme museli sedět na verandě a tam je docela zima :confounded:
9. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jo jo máme krb v bytě :wink:
9. pro 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

My jsme byli klasicky venku :grinning: Pred chvili jsme se vratili, tak varim soju na kari, uz se na to tesim :slight_smile:
Aspon, ze dneska neprselo, vcera to byl des :confounded:

Nin, krbik vam teda zavidim, ten jsme chteli taky, ale bohuzel by se nam sem nevesel :unamused:

Dneska uz asi zabalim darky, uvidim, jestli se nam povedou kluci uspat ted jeste na vecer.
9. pro 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito, vcera si psala, ze mas nejake navleky na kola u kocarku, to si k tomu mela, nebo nekde sehnala, nebo domaci vyroba?
My jak jsme ted presli na sportacek a kocar budu skladat do auta, tak se to pekne dre o ty sedacky, takze by to bylo porad pekne spinave :confounded: dost nedomyslene.
9. pro 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak me julca dop spala 2 hodky na balkone,ja mezitim dodelala pernicky. odpo jsme byli ve meste,tak uz mame vetsinu darku :slight_smile:. taky jsem asi hodinu stravila v hrackarne a nemuzu nic sehnat co by me zaujalo :frowning2:.
hodte prosim tipy pro dite od 6. nebo 9. mesicu, nehlede na cenu. odstrkovadlo ne,to dostane k roku. moc dekuju :slight_smile:
pred chvili jsem si rozporcovala maso,nakrmila juli,ted cekame mamku.
a od 6 mame zas schuzi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezisek eda mi koupil krasnou digitalni mikrovlnku :dizzy_face:
9. pro 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dnes přišel poslední dárek pro malého

http://babyshoping.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1171333

to se ježíšek plácnul přes kapsu
9. pro 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my pro malého máme

tu želvu jak jsem házela odkaz, toho pejska, pyramidu, ty zvířátka na vanu
od Kačenek dostane vkládací hrnec FP od maminy mobil FP, tříkolku z vodící tyčí co je od 9m - 3 let,a stavebnici od FP jinak od ostatních nevím ani nebudu házet odkazy všichni ty jmenované věci od Fisher znáte.
Jinak my si z Honzou nic dávat nebudeme a koupíme si pro malého autosedačku
9. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jak jste na tom s Autosedačkama pro prcky????
Sandruš co ty už jsi jí objednala prošla u Edy ta růžová????
Anny a pro jaké jste se rozhodly vy?????????
9. pro 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už jsme zatím bez teploty, byli jsme i odpol na chvilku venku. :slight_smile:
Anny, návleky jsme koupili, je to super věc, jen na náš kočárek to moc nejde, navleču je pouze na zadní kolečka, upředu my vadí takové plastové nárazníky, alespoň něco, jedu zadních a pak postavím na hadr. :slight_smile:
je to tohle.
http://www.kocarkystrakonice.cz/product.php?id_product=95
9. pro 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už se spinká brouček cele odpol nespal tak to zalomil v 19hod. já dovařuji na zítra budou brambory zapečené s masíčkem a smetanou a zítra udělám ještě gulášovku :slight_smile:
9. pro 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak já jsem zase sama, Jakub má v práci helmuty, tak je s nima na večeři :stuck_out_tongue_closed_eyes: Počasí hnus, kdyby aspoň začalo sněžit, tohle je hrůza. Čekám na dům snů - jsem zvědavá jak to dopadne. Doufám, že nevyhrajou šedivý :angry:
Jinak my máme pro malou zatím jen hopsadlo a pár kravinek, ale v so jedem s Jakubem na nákupy, tak už to musíme všechno sfouknout. Od našich dostane kuchyňku a lego (co víme), ségra jí koupila nějaký skládací kostky s krtekm, mluvícího kratka (taky co vím), od bráchy dostane CD krtka, od Jakubovo rodičů nevím, ale všem jsem říkala a´t to nepřehání, mám tu 2 plné krabice hraček, které obměňuji, odstrkovadlo a 3 kočárky, a chci to tak u udržet, střídat jen hračky v krabici a nemít obývák plný hraček, tak snad to dodrží. už teď nevím, kam dáme tu kuchyňku, budu muset něco zlikvidovat, ale co, hlavně, že bude spokojená.
9. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už spinkáme od 18hodin, pořád to ještě není ono. :unamused:
Ninuš, to si šmáknete, my budeme mít zítra čínu s rýží. Dnes nám přivezla jídlo mamka, když jsem ráno volala, že Terka má teplůtku, tal skočila na mašinku a přijela. :slight_smile: i s jídlem :grinning: já toho využila a došla si na kožní a sice mě doktorka nepotěšila, prý mám asi lupenku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš a jé jé lupenku snad se to nepotvrdí
Jéé čínu bych si taky dala, dobrej nápad na sobotu nebo neděly :wink: :wink:
Kláři já šedívým taky nefandím drzím palce modrým těm vlastně fandím od samého počátku tak jsem na to zvědavá
9. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus jak se jmenuje presne ten program na upravu fotek jak tam mas malyho v ramecku na fb, to je krasny :slight_smile:
ja si ted stahuju nejakej adobe photoshop CS4, je to ono???
9. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, kéž by.
Kláři, to toho máte už dost, my taky musíme o víkendu vyrazit, od příštího týdne už máme tatínka doma tak to snad zvládneme. Nejlépe je na tom Any, ta už balí, normálně závidím. :slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíťo jojo, docela jo, ale musíme ještě oběma taťkům (dědům), švagrovi a pak nějaký ty kravinky k tomu, ale docela se na to těším, naši budou hlídat, tak si dáchnu a v klidu si projdu krámy a hlavně se najím!!!!! hurááááááááááá aniž by někdo loudil.
9. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,ruzova mi neprosla a zadna jina barva se mi nelibi,takze jeste vybiram :grinning:

julka prave toho moc nedostane,ani si to moc nepreju. dnes jak jsme hodku byli po hrackarnach,tak me i vse prijde na jedno brdo :unamused: . od moji mamky dostane mluvici hrnec od FP a 2 baliky pampersek,od druhe babi mluvici knizku od FP. tim mi prijde zbytecny mit dalsi vec co uci tvary. takze vybiram co koupime my. hracek do vany ma hodne,dostane jeste zitra.
tak jsem premyslela nad timhle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17306377&tab=14
jidelni zidlicku jeste nemame,ale mame moznost si pujcit tu klasickou drevenou,jeste po nas. tak nevim

jak se dnes vyjadril eda,vsechno jen hraje a mluvi a je to na jedno brdo. musela jsem mu dat za pravdu :frowning2:

pak jsme u capa videli pohadkoveho pejska co rika pohadky,ten se mi docela libil,ale pohadku ji radsi prectu sama :grinning:
a pak meli hezkyho takovyho motyla co zpiva a lita,deti ze za nim jako lezou. krasny,ale vzhledem k endymu to mit nemuze :frowning2:
a zas ji koupit jen autosedacku nechci,chci aby i za nas mela neco na hrani...

na dum snu nekoukam a sedym rozhodne nefandim :rolling_eyes:

a stale nespime,ani jsem ji jeste nezkousela ulozit,nemela bych uspech

a schuze dobra,zateplovat nejspis budem :slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,snad se ti lupenka nepotvrdi
9. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo já jsem si stáhla abdobe photoshop 7.0 v češtině, a ty rámečky a veškeré ty věci jsem musela taky stáhnout zatím se stím programem učím,text jsem tam taky vkládala.

hodně mě v učení pomohly tyhle stránky http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=52

a ty věci (kity) jsem postahovala tady http://vrtulkyblog.blogspot.com/
9. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

všechny zdravím, jsem zpátky. Okna hotová, vymalováno a uklizeno, fujtajbl, byla to ale fuška. :grinning:
9. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto jakou máš mailovku, něco tě pošlu
9. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří - naše malá má straně ráda knížky, dostala je už loni k vánocům a je z nich úplně vedle, jako knížky u nás vedou, letos budem kupovat zase nějaký, zvířátka , různý říkanky apod. to si myslím, že je taky dobrý dárek, jinak já taky nejsem zastánce těch pískacích, mluvících a zvonících hraček, máme jen mluvící knížku se zvířaty, jinak nic. A k tý židličce, mě přijde, že jak tam jsou hračky, tak se děti nesoustředí na jídlo, ale na hračky apak dělaj kraviny, tak nevím. My máme tu obyč. plastovou z Ikeii za 500,- je super, lehká, hodím jí i do auta když někam jedem, snadno se rozdělá a je fakt lehká, když jdem k našim na jídlo, tak vezmu malou za ruku do druhý ruky židly a úplně v poho jí přenesu.
9. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek