• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

evi - tak super, to budou vánoce!!!
9. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
klari: to jo, jsme moc spokojení... :wink:
co tady nového, asi nebudu mít čas dočítat
9. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
SAn, přesně tohle říkáme. Máme jen toho mluvícího pejska, pak pyramidu z kroužků a pak takovou kostku s otvory kam se hážou geometrický tvary, taky knížky s říkadly a pak krátké pohádky na dobrou noc a taky nějakou parádu, ještě dostane od bráchy box na hračky a co jiného nevím, babičky nám dali korunky ať si koupíme co chceme a dáme pod stromeček, přináší to mikuláš :grinning: , chceme koupit taky tu židličku z Ikey, ale dojedeme tam až po vánocích.
Už máte vymyšleno jak to uděláte o štědrým večeru? Já to mám zatím vymyšleno takto, okolo 16hod. si uděláme stromeček s Terynkou, no spíše fotečky a dárečky, až jí uložíme tak osmažím kapra a uděláme si štědrý večer druhý, budeme tady mít tchýni, dopoledne dojedeme k mojí mamce, zajdeme na hřbitov, přivezeme si salátek. :grinning:
9. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jito, ty navleky jsou super, ty urcite koupime, diky :wink:

Nin, autosedajdy asi koupime ty Maxi cosi, jsou nejlepsi, ale zatim moc neresime.
Coz vy?

A Stedry vecer asi udelame jako vzdy, okolo te 17h vecere, pak darecky, tak pak holt bude koupacka, a pak si dame s tatkou relax a sampus :grinning: na to se taaaaak tesim :slight_smile:
9. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
evco,ahojky :slight_smile:

no,me prave taky prijde zbytecny aby mela vic podobnych veci. vzdy jsem byla zastance toho mit spis min nez vic,pak si toho i vic vazi a uzije :slight_smile:. tim ne ze bych na ni chtela setrit :wink:.
ja ji proste jen chci taky neco koupit :grinning:. ale asi nad tim moc premyslim :grinning:
zidlicka,klarko,souhlasim,kdyz je jen na jidlo,tak by nemela rozptylovat, takze asi si pujcime tu klasickou drevenou :grinning:. a juli koupim asi nejakou hraci malickost (hlavne uz ne mluvici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ) a pak nejake leporela nebo knizku. ty ma moc rada. cteme kazdy den a to ma moc rada :dizzy_face:
zbytek penizky schovam a koupime za to tu sedacku. dnes totiz dostala tisicovku k svatku od moji babi a zitra prijde s nejakou korunkou tchyne. tak jsem premyslela ze bych to dala dohromady,neco jsme my pridali a koupili neco vetsiho. ale prdim na to :grinning:

ja ted uvazuji nad tou sedackou babypoint 9-25 kg nebo jak nin hazela ten odkaz jak se mi libila ta ruzova. ale tam uz se mi nelibi jina barva z te nabidky :frowning2:. tak jeste nevim

stedry den, veceri udelame asi s prvni vyslou hvezdickou. premyslim ze i juli bych podusila kousek kapra. koupat nebudem. a navstevy jsem rekla ze na stedry den zadne. chceme si to uzit sami. zbytek obehame bud den pred nebo po a taky pojedem k babi a dedodi k te jihlave. na par dni.
9. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
my mame pro adamka taky jen par veci, dreveny kosticky, skladaci kelimky, vceliho medvidka, boticky, od prababicek dostane korunky, ty mu schovam az bude treba neco koupit a od babicek ani nevim co dostane

sandrus ja mu udelam taky k veceri takovej lehci bramborovej salat a kousek ryby na masle, sladkovodni ryby se pry muzou od 10mes.

my uz ve vajicku nejsme a ta maxi-cosi je super
9. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám takovou radost že Dům snů vyhrály modří :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul a to mu to budeš mixovat nebo už dáváš kusy????
9. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
My zatím nic naplánovano jak bude nemáme, bude tady u nás na 100% mamina aby nebyla sama v baráku
9. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: já taky. Fandila jsem jim od začátku.
Jo a jak tam byly ty tři holky a hrály o pozemek,tak ta třetí je z Blatný a bydlí skoro naproti našim :wink:
9. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
sandři: ahoj :wink:
9. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi fakt no mazec :grinning:
9. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: to je, už jsem to věděla předem, že tam bude. Soutěžila jsi taky? :wink:
Dobrou, zítra papa
9. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj devcata, poctive docitam, ale nejak nestiham reagovat, Kacka dneska bylanejaka protivna, asi zoubky, mely jsme ted vic jak tyden rymu, takze des,navic naproti v baraku sousedka- moje kamaradka se kterou kocarkujem, volala zachranku, dusil se ji rocni chlapecek- laryngitida, nobylo mi uplne zle kdyz pak Kacka jenom zakuckala :pensive: :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ad darecky: Kacenka dostane pomalu same drevene hracky jako aktivni kostku, kosticky klasicke, latkovou panenku akonicka, sedatko do vany, nocnicek, nejake obleceni,knizku se zviratkama ze dreva, a San koupila jsem i valec na lezeni, byly jsme u kamosky a ho mela a Kacence se libil, no bude toho kopice, ale nekupuju zadne hracky typu fisherprice, me se to nelibi :sweat_smile: :confused:
Petul az se uvidime,predam foto Adamka pod vodou :slight_smile: doufam ze ty dalsi fotky nam ta instruktorka posle, uz se na ne trepu :wink:
Evicko, musim ti nekdy vratit tu formu a bodycko, kupovala jsem v tescu nove bile tak mam jedno cerstve schovane :grinning: snad se brzy uvidime,jinak bude Davidkovi male :grinning: :grinning: :grinning: jsem rada ze ty okna mate za sebou, myslela jsem na vas :wink:
holky mam zadelane tri testa v lednicce a dva druhy upeceny, delam sedm druhu, ale vsechno polovicni davky, proste od kazdeho trosku, uz jsme dneska sezrali nekolik kokosovych venecku, mnamka :dizzy_face: omlouvam se ze nestiham reagovat na vse :confounded:
holky jak varite detem polivecky, jakou lzickou je krmite? ja mam z rossmana a to teda na polivku moc neni, musela jsem zajit nahoru do labue a maji tam krasne hluboke lzicky a lzice :wink: a nejsou drahe, mam od canapolu dve za 50,- a taky nam tatinek rozflakal rychlobezku tak jsem koupila novou digitalni,ma to normalne ohebnej konec :confused:
dum snu jsem prala modremu paru, sedej mel v poslednich dilech desny kecy a ta seda Dana se chovala strasne :rolling_eyes:
holky sraz bychom mohli nejaky spachat :dizzy_face: jinak se uvidime asi az pristi rok :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu chrnet nebo bude ze me rano zase mrtvej brouk (vite jak brouk dela ze je mrtvej a kdyz do nej stournete,tak akorat zatrepe nozickama? tak po ranu vypadam ja :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
9. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandrus, malem bych zapomnela, to je supr, ze vam ta vysetreni dobre dopadla, myslela jsem na vas :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
a do te Berusky pujdem? me se ted moc nechce do kolektivu s malou, aby neco nechytla, stejne si myslim ze by tam byla mala ucast, vsichni chrchlaji :confounded: tak snad po novem roce :pensive:
9. pro 2009 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu do perin, papa :wink:
9. pro 2009 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,

tak my uz zase strasime od 5h :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt des.

Tak uz mam aspon vyprano a uvareno :slight_smile:
10. pro 2009 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kato,ja bych tu berusku taky videla spis az po novym roce.
krmim lzickama z rossmanna a nam teda moc vyhovuji :dizzy_face:

preju dobre ranko :slight_smile:
10. pro 2009 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko

Julinkám vše nej nej nej nej k dnešnímu svátku
10. pro 2009 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo já taky plánuju Berušku abych nezakrněla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo jinak mě se hračky typu FP líbí - věc názoru a vkusu :wink: :wink:
10. pro 2009 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
My taky prejme Julinkam vsechno nejlepsi k dnesnimu svatku :wink: :slight_smile:
10. pro 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nin,dekujem :slight_smile:

julince od zuzky taky vse nej :slight_smile:

me se hracky od FP vetsinou libi,ale vcera uz toho bylo moc :grinning:
10. pro 2009 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno :wink:

Julinkám taky přejeme vše nej ...

já jsem si uvařila kávičku, už mám totiž uklizeno a přemýšlím co vařit, miláček stále ještě spí, taky šel spát v 1 hod. kanec jeden... :pensive: poslední dobou spím strašlivě málo,tak doufám že aspoň do vánoc vydržím, pořád mě bolí hlava a navíc mi teď poslední 2 večery nateče z ničeho nic pravá noha kolem kotníku, ale vůbec jsem si jí nezvrkla ani mě nebolí když si to pořádně prohmatám, jsem z toho jelen

u nás dárky máme zatím jenom pro tchýni a vaškovo bráchu, jinak moje rodina je komplet celá to nakupuju celoročně, ale vašek má vždycky čas takže to budeme schánět na poslední chvíli, já už jenom čekám na ten šlapací traktor, má přijít zítra nebo v pondělí tak uvidíme
venoušek dostane ten traktor, potom jsem mu na trhách koupila knížku s autama, pak ještě dostane spoustu oblečení, svítící auto a ten pracovní stůl, na vánoce mu toho dáváme víc,protože naroz. a svátek slaví v jeden den a tak mu to takhle vynahrazuju, no a co dostane od našich vůbec nevím a od tchýně jsme mu na trhách vybraly dřevěný traktor s vlekem

štědrý den u nás bude takový, ráno až vstaneme, tak buď budu vařit nebo pojedeme k našim, musíme se ještě domluvit, ale zatím jsme vždycky jezdili k nim, po obědě půjde malej spinkat /pokud budem u našich tak usne v autě což bude dobrý jinak asi budeme mít smůlu,protože normálně doma spí málokdy/ a já půjdu zdobit stromeček,jsem zastáncem aby to malej neviděl. potom půjdeme jako každý rok nakrmit zvířátka do lesa a až přijdeme, tak já udělám večeři, teda jenom opeču rybu, dělám pangase na přírodno a pak bude zvonit zvoneček a rozsvítí se stromeček :dizzy_face:
10. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
tak adamek mi stune :frowning2: spustila se mu ryma a jeste k tomu zacal pokaslavat, v noci mel teplotu, spali ´jsme tak 2 hodiny, takze jsem ko

my pujdem na stedrej den taky asi k nasim, vzdycky jsme tam chodili
ninus ja mam takovej multifukcni chooper a tam mu jidlo nasekam na pidikousky, uz ma 4 zuby tak at si zvyka :slight_smile:
10. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Julinkam taky vše nej :slight_smile:
10. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano, Julinkam prejeme vsechno nejlepsi, hlavne zdravicko, kdyz ted radi rymy a jine fujtajbly :wink:

my spali pomerne dobre, vcera jsem uklidila odsavacku,a dneska ranozase vytahla :confounded: Kacka porad jeste tu blbou rymu trosku ma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petul drzte se, ta ryma a kesel je fakt hnus. Adik uz ma 4 zuby? ty jooo, tak to je drak :grinning: my zatim nic, a jsem i rada, porad hodne kojim, aspon me nekouse ta moje mala raubirka :grinning: v utery jsem si jela vyzvednout to hami mlicko s kasi, sla jsem do lekarny dr.max a tam je meli za 38, vzala jsem ryzove, a s kuponem jsem za ne dala 13kc!! a vcera Kacka jedno dostala, dala jsem jito do flasky, ty jo, ta to vyzahla, ani nemrkla :sweat_smile: :confused: moc ji to smakovalo. hned po svatcich pojedem k nasim, tak ji zase koupim :wink:
10. pro 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ad Vanoce, jeste nevim jak to bude u nas probihat, ale koupat nebudem, a Kacenku dam ke stolu s nama, na to se hrozne tesim, sice to nebude v klidu, ale to je mi jedno :dizzy_face:
10. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
San ty lzicky z rosmana jsou supr,ale mame polivku, tak je to des, nic s tim nenaberu, ale jinak jsou supr, lepsi nez babylove

a ty hracky, ja proste celkove hrajici hracky moc nemusim, mam docela rada zviratka co vydavaji zvuky, ale nekdy je to taky des. jdu zdobit cukrovi :wink:
10. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek