• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
petul,tak se brzo uzdravte!
kato vy take!
u nas tuk tuk nic. jen ja mam uz 3. tyden rymu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja juli stale mixuju,ale uz jsme zkusili i sklenicku s kouskama a jedla mi to dobre :slight_smile:

zdeni,ta noha,to je divny :confused:
10. pro 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,my s tou lzickou jime i polevky a bez problemu :slight_smile:

kdyz jsme u jidla,tak juli mi uz zas dobre ji :slight_smile:
10. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, jojo vím o tom, musíme se někdy domluvit na prochajdu ne? :wink: Děkuju, že jsi na nás myslela

Všem Jůlinkám taky vše nej k svátku.
10. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťo ať jste brzy zdraví

san taky mi to nejde do hlavy,ale jestli to budu mít dýl,tak až pojedeme k doktoru do těch čb /manža půjde ještě jednou na tu operaci s hemeroidama/ tak mu to tam řeknu a uvidíme

se z toho mýho kluka picnu, jsem si v ložnici ve skříni schovala dárky a bylo mi divný že nevstává, tak tam jdu a mladej si vyndal tu knížku co jsem mu koupila a sedí na posteli a říká tatla,auto,kobajn atd. ... :grinning: :sweat_smile: takže žádné překvapení a já budu schánět ještě jinou knížku
10. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul tak at jste brzo v pořádku, snad to bude rychle za námi my když jsme marodily tak mě malej odmítal mlíko tak jsem to nahrazovala přesnídávkama,jogurtama atd....

Káto mě ten kupon taky přišel tak ho zkusím taky koupit jestli nám bude šmakovat
10. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no vydíš jak je šikovnej si Venouška měla pochválit jak hezky umí autíčka pojmenovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás už se hodinku spinká :wink: naštestí už pokašlávani není tak jsem ráda a ryma se nám snad taky vyhne
10. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
všem Jůlinkám taky přejeme vše nej nej nej. :grinning:

My teď dorazili z nákupu a na poště vyzvednout kalendáře. Terka ještě dospává, tak se jdu vrhnout na kuchyň, potřebuji ještě utřít nahoře na lince prach. A pak mám sundanou záclonu v obýváku na balkoně, tak umyji balkon, po 12 přijde babička vozit tak toho musím využít. Strakonická babička ta je u nás vzácnost, ale nějak tam poprchá, tak snad my to nezkazí plán. :grinning: :unamused: :unamused:
10. pro 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
san říkala jsi ,že na penězích nezáleží a co něco takovýhleho http://www.hracky.tv/hudebni-kostka, http://www.hracky.tv/hudebni-mic,tohodle pejska máme,ještě i kočičku a ty u nás dost frčeli,viděla jsem je i v tescu http://www.hracky.tv/prvni-pratele-tolinka-s-pejskem,http://www.hracky.tv/prvni-pratelezviratka1ks, http://www.darovanek.cz/produkt/manhattan-toys-legracni-jahoda-do-vyprodani-zasob/,http://www.darovanek.cz/produkt/lamaze-princezna-pampeliska/ mě by se asi nejvíc líbil hudební míč a princezna pampeliška :wink:
10. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem chtěla napsat,poku některá používáte kaše pro prcky,tak maj ted dobrý akce v albertovi,od hami maj za 50 kč pokud koupíte 2 kusy,ale koukala jsem,že tam měli akci i na milupy a další
10. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado jukla jsem na ty první dva odkazy a ty ceny no málem mě vypadly oči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin mě taky,ale zase to budou kvalitní materiály :wink: :wink: a zase je to trochu něco jinýho
10. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tuhle žirafu kdysi dostal honzík k prvním vánocům od strejdy a míša ji zbožnuje http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4530574
10. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin IP
10. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli s Anickou venku, adam spal tak 15min a pak ztropil takovou scenu ze sem ho musela pochovat a sli jsme domu, tak jsem ho odsala dala cajik a kapicky do nosu,ted je v postylce zatim je tam podezrele ticho ale neverim tomu ze usne, to se jeste nikdy nestalo takhle odpoledne :sweat_smile: kez by se to naucil to by byla pohoda

Kato to hami mlicko si koupila fakt lacino, tady ho maji za 50,- zlodeji
nam taky moc chutna, hlavne medovy :slight_smile:

Zdeni Venda je kousek :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin už dobrý,paní odpověděla a našla jsem to :wink: ,nejlepší na tomje,že to poslala už 4.12. a 7.12.to pošta doručovala,ale asi nikdo nebyl doma,ale nebyl tam lístek o uložení balíku na poště,tak jsem zvědavá,jak se toho na poště domůžou :sweat_smile: :sweat_smile:
10. pro 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tahle autosedajda vypadá dobře a za dobrou cenu http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4534871
10. pro 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi a san:Julinkám všechno nejlepší k svátku,at se vám vyhýbají nemoci a všechno špatný
10. pro 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus holky,

dneska to byl venku pekny hnus, co? My jsme zase jezdili jak blazni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zdeni, tak to muselo byt dobry, kdyz si nasla Venouska s tou knizkou :grinning:
Ale objednala si pekne, fakt :wink:

Ja teda jidlo taky porad mixuju, ale snazim se uz mene, aby tam meli i kousky.
Vcera jsme dali poprve kus rohliku, to byla jizda :grinning: :grinning: :grinning: Pod nima pekna podestylka, ale hosi byli spokojeni :slight_smile:

Jinak Adik uz nam krasne sedi sam, i pomerne dlouho, je to sranda :slight_smile:
10. pro 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,dik za odkazy. projela jsem to, ale asi koupime jen malickost,nejaky knizky a tu autosedajdu :slight_smile:

anny,pocasi hnus,jeste ze mam hodnou holku a pala mi pres dve hodky na balkone :grinning:. dnes dostala k svatku hracky do vany, tak jsme se s nima cvachtali trictvrte hodiny :grinning:. libilo se ji :slight_smile:. ale my se vzdy cvachtame pul hodky minimalne :grinning:
Adik je sikulka :slight_smile:. me julca uz tak mesic nadherne sedi. i na neurologii ji za to chvalili. nicmene posazuji min aby ji to nutilo samotnou :slight_smile:.
dnes se mi zacala chtene otacet na brisko :dizzy_face: .
10. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak my dneska byli venku malej krásně spinkal od 14 - 16:00 hod :wink: pak jsme byli u tchýně kde dostal odpol svačinku a v šest jsme jeli domů ted šmudlíček spinká :wink: a já se těším na ordinačku.
10. pro 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,,
taky přeji všem (oběma) Jůlinkám vše nej, tý mojí neteři jsem přála už ráno :grinning:
tady dneska lilo celý den, jestli to přes noc namrzne, tak to bude mazec, teda.
my měli dneska návštěvní den, dopo spolužačka a odpo sousedka s dětma, tak super, teď čekám na taťku.
10. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme tatku z mým tatkou na pivku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak konecne mam cas jindra dnes odjel tak jsme opet uklizela jak blazen julinkam vsechno nejlepsi k svatku kluci posilaji hubana :grinning: vcera jsme domikovi objednali kolo za 4500 hruza fuj :angry: no ale co se da delat to potrebuje pro adamka uz darky taky mame jen jeste pro rodice a brachovo kristiankovi pect budu jen linecky a rohlicky a vosi hnizda a konec stejne to nikdo pak neji teda ja jo ale ja si pro sebe budu muset najit nejakej recept :frowning2: ani kaprika nebudu moc a salat fakt jsem chudak :grinning: jinak pristi tyden jdeme do ty vanicky tak jsem zvedava a od ledna do bazenku dnes trener chvalil domika ze uz pekne plave tak mam radost :slight_smile:
10. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky mi prislo s vitani obcanku cd a fotky a normalne nevim teda jak to ta fotografka udelala ale vypadam pekne na fotkach to je zazrak :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, tak si konecne udelej album a hod tam ty fotky, at te taky vidime a ty tvoje kluciky :wink: :slight_smile:
10. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sadrus, ted to Juli rozjede, a ty budes porad litat za ni :grinning:
10. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek