• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Adri, pěkný fotečky viď. :grinning: Bude hned další dáreček pro babičky, nakopírujeme to leporelo. Kalendáře se nám taky povedli. :slight_smile:
10. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

sandři: no vidíš, Jůlinka to všechno v pohodě dožene....já byla jako malá strašnej lenoch a vidíš, dopadlo to se mnou docela dobře :grinning:
10. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, hezký nový fotečky. :slight_smile:
10. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi taky jsem jukla do albíčka fotečky nádherný Davídek je kus chlapáka :wink:
10. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
óó děkujeme za chválu. Davídek je chlapák to zase joooo. :slight_smile:
10. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
na poslední fotce se podívejte Davídkovi na prstíky u nohou, ten prostředníček je náš problém, jakoby se mu tam nechtěl vlézt. Na kyčlích jsem to řekla doktorovi a od ledna se bude bandážovat, aby to jednou nedělalo neplechu. Stejně tam musíme ještě jednou na kyčle, neměli jsme jadýrka nebo co :grinning:
10. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo z jadýrkama jsme si taky užily proto měl malej vlastně tu frejkovo peřinku :frowning2:
10. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: no to by ještě scházelo. No snad už to bude v pohodě. :unamused: jinak kýla je lepší,ale stále je znát, doktorka ale říkala, že se asi ztratí, což jsem ráda.
10. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: nechci tě strašit to néééé kdyby jste to měly špatný už by jste jí měly, to jsem ráda že se kýla ztratí to by bylo fajn.Malej už po operaci nemá jizvičku vubec znát jako kdyby tam nikdy nebyla
10. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: já vím, že nechceš strašit, ani to tak neberu, jsem ráda, že se mám s kým podělit,máme takové podobné problémy :grinning:
10. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak je moc dobře, že jizvička už není vidět.
10. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: lepší by bylo kdyby nebyli viď :wink: (myslím ty problémy :grinning: :grinning: )
10. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo to neví že je malej operovaný tak by to ani nepoznal, je vidět že miminkum se to hojí opravdu skvěle.

Tak já jdu do peřin je můj čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jasně, to jo (já už myslela kluci :grinning: :grinning: :grinning: )

dobrou já jdu taky.
10. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
evco, fotky krasne :wink:

adri,jj,fotky hod :slight_smile:
11. pro 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak ja si vcera uzila strachu, malej mel vecer 38,8, byl strasne zahlenenej a pak zacal hodne blinkat, dostala jsem silenej strach tak sem volala pohotovost a ty rekli at jedem rovnou na detsky do nemocnice, tam ho doktroka prohlidla a poslechla, dali mu cipek a poslali domu s tim ze mam hodne odsavat, davat kapicky a hlidat teplotu
no muzu vam rict ze takhle vydesena sem jeste nebyla
11. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Peto tak to je mazec, doufám že už je lépe a má nějaké kapičky malej na to zahlenění bral ambrobene a ventolin a pak kdyby byl hodně zahleněněj měl předepsaný čípky. Jo mě řekla doktorka při zahlenění hodně chovat,nosit aby byl v takové poloze
11. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo úplně jsem zapoměla popřát dobré ránko :slight_smile:
11. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted uz je to lepsi, mam jen zvysenou teplotu, kapicky musim dojit koupit, cekam na babi az prijde pohlidat, me taky radila zvysenou polohu a kombinovat nurofen a paralen klidne po 2h hlavne aby nemel vysokou horecku
11. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano, u nas noc desna, mam pocit ze jsem vstavala co hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peto to je desny, hlavne ze uz je lip, uplne ti rozumim, jak ses bala :cry: :cry: :cry: zlaticko male :pensive:
11. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee Evi, Davca ale vyrostl :dizzy_face: uz je to kus chlapa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo a ještě nám hodně pomohl olejový zábal na prsíčka pomohlo to malému v odkašlávaní. U nás noc v pohodě jako pokaždé spinkal od 19:30 do 4:00 pak následuje mlíčko a od 4:30 - 8:30 tak snad se to nezmění takhle to vyhovuje mamince :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted jsme po dopol svačince a půjde se klasicky spinkat
11. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťo, tedy to je chudák, doufám, že už bude brzy lépe. Taky bych byla určitě vystrašená, co se týče Davídka jsem hroznej plašan.

káťo: to je kus chlapiska :grinning:
jak to , že jste tak často vstávali? My dneska noc celkem fajn, krmení v 6 a pak jsme schrupli do půl desáté
11. pro 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťo jedna holčina sem dávala tohle video, hned jsem si na tebe vzpomněla. Tak to můžete vyzkoušet.

http://www.youtube.com/watch?v=X1-I3JVzWTc
11. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak mi pred chvili prijeli ze strakonic byla jsem ve meste pak pro domika ve skolce no fotky sem nekdy hodim az na to kouknu jak se to dela jo kdyz dite marodi tak je to hrozny domik hodne trpel na zanet hrtanu a to byl mazec ¨lezeli jsme trikrat v nemocnici inhaloval adrenalin kdyz se to stalo poprvy tak jsem jela vnocni kosili uplne byl modrej jindra byl na pivu vratil se a behem 10minut to zacalo jeli jsme a chytli nas policajti jel tenkrat asi pres 100 ve meste no ale pustili nas hned a to mel jindra 3 piva v sobe normalne akcni film a to vzdy sel spat zdravej ani rymu a najednou se davil ale porvy minulej rok to nemel tak snad stoho vyrostl tyvole to jsem se rozepsala :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, porad jakoby pofnukavala, asi zuby nebo co :unamused:
11. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
taky všechny zdravím
Petul - malá měla loni taky hroznou rýmu, odsávání bylo na nic, než jsme odsály, tak měla zas plný nos. My měli jen normoš odsávačku, páč máme centrální vysavač - to by byl mazec kdybych to rozjela, ale docela pomáhalo jí nechat na břiše (přes den pod dozorem) a když k tomu ještě brečela, tak nudle lítaly, je to trochu drný, ale pomáhá to.
11. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé ženy, tady sněží. trochu s deštěm, ale aspoň něco.
11. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem zvědavá jestli letos budou bilé vánoce (teda jako jestli nasněží - aby jste si nemyslely že jsem rasista (což trochu jsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
U nás se dopolední spánek nekonal a malej šel spinkat po obědě ve 13 hod tak jsem zvědavá jak dlouho bude spinkat
11. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari: u nás taky drobounce sněžilo, ale jen chvilku a s deštěm.

káťa: no jo zuby, to nás taky čeká. Zatím je tedy klid... To beztak Kačence vylezou všechny najednou :grinning:

nin: :grinning: :grinning: ty rasisto jeden :grinning:
11. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek