• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Evi: já se tak stydím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tatka nám šel na autoškolu počkám až se vrátí a jdu reklamovat chůvičky :angry: :angry: :angry: :angry:
11. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: :grinning:
jak to? Porouchaly se?
11. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Ninuš, hezké nové fotečky, Honzík je nádherný. :slight_smile:

Evi, tobě spí Davídek už až do 6hodin? :slight_smile:

To my strašíme pořád, v 22, v 1, ve 4.30 a pak okolo 6hodiny. Včera jsme opět zkusili kaši a ani náhodou, vůbec nechtěla papat, tak zase mlíčko.

Teď už spí přes 2hodinky v kočáře u okna,ale nejdříve jsem musela jezdit. :wink:
Čekám na manžela a pojedeme do Nebřehovic pro stromeček, babi zatím vyvětrá Terezku. :slight_smile:
11. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo porouchaly svině jedny za 1900,- moc dlouho nevydržely krám jeden. Vždycky fungovaly v pohodě poslední týden se ztrácí pořád signál a svítí ten šmejd červeně a to i když je mám pár metrů od sebe tak to furt svítí že není signál :angry: :angry: :angry: jen doufám že je vymění nebo jsem v prdely bez chuviček
11. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš děkuji za pochvalu, včera jsem asi Babi vyděla z kočárkem jak si to drandila u tržnice
11. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to byla ona, přivezla jmelí, poznáš kočár, zatím ho tady nikdo nemá

manžel jí vynadal, tak se teď nějak snaží s tím vožením
11. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je poznala jen podle kočáru ale nechtěla jsem nakukovat tak jsem jela :grinning:
11. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted místo chuviček mám nohy a co 10-15min běhám do patra se koukat jestli se spinká a začínám mít alergii na červenou barvu jak to bliká :rolling_eyes: :rolling_eyes: běhala jsem tu sní jak magor a pořád blik blik blik blik :angry: :angry:
11. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: to jsi mohla :grinning: , naštěstí, že je jí pořád horko, tak Terku nabalím a ona vydrží jezdit i 2hodinky, to já uspím a frčím domů k oknu, když nemusím tak nejezdím,
dnes už je taťka naposledy tak teď bude jezdit on :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
musím jít vzbudit Terku a nakrmit, aby jsme mohli vyrazit :slight_smile:
11. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
adamek ted papka a dam ho na terasu do kocaru ja chuvicky mam pujceny od kamosky a vubac je nepouzivam slysela jsem ho driv nez zacali chuvicky :grinning:
11. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pamatujete http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28733473&tab=0 já ho jako malá měla ale ta cena no fuj
11. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
murecka. jojo spinká do šesti, je to paráda. Papá naposledy v 10.

nin: to je otrava, fakt je to krám jeden....to se naběháš co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky za rady, uz je mu lip, ma chut k jidlu tak to je dobry znameni

ja vam tak zavidim ze vam krasne spi deticky, u nas je to hruza i kdyz neni nemocnej

pocasi je teda voprz, a pristi tyden ma mrznout
11. pro 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem asi dneska trhla rekord v rychlochůzi, malej spinkal 1,5 pak byl protivnej tak říkám vemu ho ven tak jsem nás oblékla a došly jsme do půlky podskalí a já myslela že vezu v kočárku sirénu jak se vztekal a upozornuji žádná slzička tak jsem to otočila a rychlým skoro závodním krokem jsem z ječíčím kočárkem upalovala domů :grinning: :grinning: vynesla jsem malého nahoru svlékla položila na zem mezi hračky malej čap hračku a začal se smát - no prostě je to malej kanec :grinning: :grinning: :grinning: ( a maminka spocená až na prdely :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
ale ty lidi jak koukají jako kdybych ho snad týrala :confused:
11. pro 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: to mě povídej a dneska jsem se naběhala obzvlášť :grinning: :grinning: :grinning: to budu za chvíly jako Twiggy (což nehrozí )

Peto to je dobře že je malému lépe

Koukám že Sandruš to dneska nějak fláká :grinning:
11. pro 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:

u nás krásně sněží, už se to chytá, budou bílý vánoce hurááááááááááááááááááááááááááááá :dizzy_face:

malej je zalezlej v ložnici už od 13.30 hod. a vůbec nesejde dolů, nemluví se mnou :grinning:

jinak jsem slaměná, manža má dneska mejdlo z práce, takže jel autobusem už ve 13 hod. že se prý projde po městě, ho normálně neznám se mnou do města nejede a sám tam bude chodit

jo a babi máme zpátky, jsem říkala že tam nevydrží ale spíš nevydrželi oni s ní a navíc má šílenou chřipku, takže čekám kdy to chytnem my :angry: :pensive:
11. pro 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
acho kocky,
jen v rychlosti,nemam ani docteno.

peto,tak snad uz mu fakt bude jen lip :wink:

zdeni,to tam dlouho nevydrzela :sweat_smile:

ja byla v jednu na masazi,eda hlidal,pak jsme byli ve meste a ted cekame na babi a budem slavit julky svatek :slight_smile:

ukazu se tu vecer az budu doma :slight_smile:
11. pro 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to bylo tedy dneska tóčo co? Maminka uběhaná a malej nakonec vysmátej :grinning:

zdeni: jak to že nemluví, co mu maminka udělala zlého?
11. pro 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak adamek furt spi uz pres dve hodky jen jsme ho uz dala dovnitr to je tak krasny :sweat_smile: zdeni manzel ti bez tak sel vybrat nejakej darek k jezisku proto musel do mesta to jako jindra ten to nenavidi chodit po meste to je pocasi jeste ma zacit mrznout tak to bude pekny naledi tak a uz kojim
11. pro 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi to nevím, po obědě řekl " už jdu " a šel a od tý doby jsem ho neviděla, občas zaslechnu chůvu,ale před chvilkou si přišel pro mlíko a řekl "pa pa" a než jsem stačila dojít nahoru tak usnul :grinning: :sweat_smile:

adricc taky jsem si to říkala, sem zvědavá co to bude letos za překvápko, manžel umí opravdu překvapit, pravidelně jsem dostávala šperky a oblečení ale šperky už to nejsou když je dělám a kupuju si je sama skoro každý měsíc :grinning: tak chodí do tescomy a oblečení, letos jsem mu říkala že mám v alpine pro vyhlídnutou pěknou bundu tak nevím
11. pro 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni třeba je malej zalezlej protože se vrátila babi :grinning: :grinning: :grinning: to tam moc nevydržela tak snad tu chřipajznu nechytnete od ní.A co našetřit a poslat Babi na týden do lázní nebo kamkoliv :grinning:
Tak já přišla na záhadu protivného Honzíka klube se mu 3 zoubek
11. pro 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já letos dostanu velký hov.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin tak o tom jsme mluvili už když se vrátila letos z tý nemocnice, s tchýní jsme vymyslely že by mohla tak na 8 týdnů do lázní, doktor by jí to i napsal po tom úrazu,ale ona se šprajcla že nepojede a hotovo :angry:
no jo ona tady bude prudit ještě hodně dlouho a mě z toho šmejkne :pensive:
11. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: :angry: :angry: :angry: Zdeni tak pevné nervy já bych asi brzi vypěnila a babi poslala někam a nebylo by to do lázní :astonished: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
11. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: :grinning: a kampak bys jí poslala :grinning: :grinning:

zdeni: tak to je záhada hlavolamu, má asi přemýšlecí náladu. :wink:
11. pro 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi malej bude celej po tatínkovi,což se mám na co těšit, bohužel už teď je tvrdohlavej a umí se pěkně vztekat když není po jeho :unamused:
11. pro 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni potom co pises normalne mas pevny nervy ja se svoji tchyni bojuju i jsme se tak zhadali ze jsme spolu 2.mes. se nebavil ja prave treba pul roku drzim hubu a pak jeto mazec to jsem pak jak blazen ale to by jste museli znat moji tchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: tak to budeš mít doma dva tvrdohlavý berany co? To bude tedy veselo
11. pro 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: zkus hádat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak vám přeji hezký pateční večer u nás se spinká, a tatka bude hlídat a já jdu na 2 hodinky z holkama z práce na kafíčko :wink: :wink:
11. pro 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek