Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
evulebobule
11. pro 2009
nin: no to by mě právě zajímalo....prozraď 😃 😃 😃 to bude jistě krásné místo 😃
murecka76
11. pro 2009
Evi, tak to ti můžu jen závidět. 🙂 To tak hezky spinká jen po mlíčku, nebo dáváte kašičku? My dnes zase zkusili kaši a opět řev.
Já jsem dnes taky slamněná, taťka má taky večírek z práce. 🙂
Stromeček jsme nekoupili, žádný se nám nelíbil a aby jsme ho 700Kč ještě upravovali, to se mi nechce, tak zítra sjedeme do ČB.
mikesova25
11. pro 2009
adricc já s tchýní vycházím naprosto úžasně,ale tohle je vaškovo bába, tchýně máma a je to děs, pamatuju si když jsem sem přišla, tak mi vašek říkal, ona tady bude max. 5 let a já už jsem tady 8 let a je to čím dál horší |-|

my už stromeček máme, jeli jsme se minulý týden projet s manžou a malým na motorce do našeho lesa a tam už si někdo připravil krásnou borovičku, takže jsme si jí odvezli a máme jí hezky schovanou ve stodole 😃
evulebobule
11. pro 2009
murecka: jj jen po mlíčku a občas dám tedy k obědu i mrkvičku,ale jen trošku, aby si zvykal, ale ne každý den.
Kolik dáváte mlíčka? My 140 a na noc 150-160 ml.

zdeni: tak to se máte, my letos slavit vánoce doma nebudeme, loni jsme byli u rodičů manžela a letos budeme u našich. Akorát tu budeme asi slavit Silvestra 😃 Mně se vždycky líbil smrček nebo jedle. 😉
murecka76
11. pro 2009
Evi, tak to je veliký šikulka. My pijeme přes den hodně bídně max.90, někdy se zadaří 120 a na noc po koupání 150 a v 22hod taky 150 a potom 120, krmíme tak po 3 až 4hodinách.
Mrkvičku se taky chystám zkoušet. 🙂
evulebobule
11. pro 2009
muri: tak to jsme větší jedlíci, ale zase je chlap,tak musí papkat víc. 😉 My papáme 5x denně. Přes den po 4 hodinách a v noci naposled v těch 10 a pak zase v 6, v 10, 14, 18, 22
Davídkovi mrkvička zatím jede 🙂
sayastautor
11. pro 2009
tak jsem tu,uz spime 🙂
stromecek budeme mit nevim jakej 😃. tesne pred vanoci nam ho jarda (nevl. tata) priveze z naseho lesika 🙂

julca je posledni dny taky protivna :-p

a jsem slamena 🙂
sayastautor
11. pro 2009
jak vstavame v noci ani nevim,protoze jen vystrcim prso a spim dal 😃. ale kazdopadne mam tu noc hrozne roztrhanou,takze je to asi dostkrat :-p
ninus81
12. pro 2009
Přeji dobré ránko my jsme vstávaly ted 😃 😃 😃 😃
Jinak včera jsem šla v 19 hod na to kafčo malej spinkal a vrátila jsem se v po 21 hod a malej vzhuru Honza říkal že spinkal jen hodinku trápí ho ty zoubky tak jsme sním byli vzhuru do 23 hod dostal mlíčko a usnul spinkaly jsme v kuse do 7 a po mlíku ještě do ted tak alespon že tak ale já jsem nějaká přespalá a nebo je to počasím a pobolívá mě hlava
sayastautor
12. pro 2009
nin,tak aspon ze sis to uzila 😉

julka je posledni dny strasne protivna. nevydrzi nic,jen chovat. tak abych dnes aspon neco udelala,tak jsem ji nosila v manduce a ted konecne spi na balkone. vubec nevim jestli ji neco boli nebo co se deje...
evulebobule
12. pro 2009
sandři: tedy, co by to mohlo být, třeba taky zoubky ne? :-o

nin : tak nakonec jste se vyspali dost ne? My papání jako obvykle v 10 večer, v 6 ráno. A vstávačka v 9, já se taky krásně vyspala. ¨

Dneska je u nás generální úklid už od rána. Nejdřív luxování, pak uklidit špajzku, uvařili jsme s manžou, pak vánoční výzdoba, dvě pračky, žehlení a manža ještě bílí kolem oken...no děs, teď jsem se na chvíli zastavila. 😉
anny84
12. pro 2009
Ahoj holky,

tak my uz jsme se vratili. Byli jsme od vcerejska u nasich, tatku jsme meli na vanocnim vecirku, a dneska byl cely den v rekonvalescenci 😃 😃 😃
V Blatny byly vanocni trhy, tak jsme si to i pekne uzili 🙂

Dneska konecne rozjedu peceni, az kluci pujdou spinkat, uz se na to tesim 😉

Jinak kluci jsou taky ted vice protivny, cekam prave na dalsi zoubek. I v noci nic moc :-S
ninus81
12. pro 2009
Ahojky já dožehlila kopici prádla, a jdu se dát do kopy a opět večer do práce
sayastautor
12. pro 2009
tak ja jsem uplne vyflusla, tak budem spat u mamky. mamka bude hlidat a my s edou zajdem na chvili do bavora. snad juli vydrzi aspon 2 hodiny bez me spolecnosti :-p . jdu po roce. to snad ani neni mozny. ale uz musim. uz nejak nezvladam ze jsem s juli neustale a krome me rodiny nevim co je spolecnost.
evulebobule
12. pro 2009
sandři: tak si to hezky užijte.

nin: do Inferna?
adricc
12. pro 2009
ahoj holky tak domika mam u mamky adamek usina sandro tak si to uzite at vydrzi aspon 3 hodky 😃 nino at ti to utece v praci a pevny nervy na ozrali 😎
anny84
12. pro 2009
Ninus, tak at te sichta rychle utece 😉

Sandri, uzijte si to, a to tam je nejaka zabava, nebo jen posedet?

Tak my uz jsme v postylkach 🙂
sayastautor
12. pro 2009
my uz spime :-o . no radsi jeste cekam 😃
zatim pujdeme jen posedet,s tim ze budu na telefonu a kdo vi,kdyz bude hodna,tak zajdem treba do opice. ale to si iluze nedelam 😃. kazdopadne jsem s mamkou domluvena, ze pokud nebude psat,tak spechat nebudu 😃
anny84
12. pro 2009
Tak treba vas Juli necha i dele 😉 🙂
Tohle je blby, ze je pak zvykla na prso, ze nejde asi osulit treba cajikem, nebo dudlickem, co?
sayastautor
12. pro 2009
tak uz byla 2x vzhuru :-p . kazdou chvili dorazi eda,tak snad to bude ok.
bohuzel ji neutisi nic nez prso. dudlik nema a caj odmita,celkove flasku do ni nedostanu.
ale pro jistotu eda nese k mamce hami mlicko a flasky co mame doma, ze by to mamka zkusila. je to fakt na prd.
klaraemma
12. pro 2009
zdar ženy,
tak my dneska byly celý den na nákupech, snad máme všechno :-p
sandří - přeji pěkný večer, já jsem se minulý pátek namlsala a šla bych tančit zase :-N
sayastautor
12. pro 2009
tak mi milostpani doprala hodinu a ted se ji pres pul snazim uspat :-p . flasku nevezme. a tak se mi libilo 😃
adricc
13. pro 2009
ahoj holky, no sandro to je parada aspon neco tak priste znovu nebuj jednou tohle obdobi skonci precinebudes kojit do 5 let pak ji to odnaucis jako mi domika behem 3 dnu a byl klid ale zato celej rok jsem snim nevstavala jako treba kamosky dala kozu a byl klid zuby nebo nemoce spis se uklidnil tak ted to mam uadamka taky vydrzela jasme tri dny v porodnici vstavat a 4 uz spal semnou a moc se muto libilo 😃 😃 😃 😃 😃 jindrovi to nikdy nevadilo a jsme zato rada stejne by mel smulu 😃 😃 :-N
adricc
13. pro 2009
ja jsme fakt nemozna furt pisu jsme misto jsem se zato omlouvam ale asi se to nezlepsi 😃
anny84
13. pro 2009
Dobre ranko,

teda Sandri, to je skoda, ze jenom hodka, ale aspon neco 😉 Treba to priste budou dve 😃

My taky spime obcas vsichni v posteli, a ze nas je 😃 jeste tam mame psika 🙂
Tatka je spokojeny, kdyz se na nej kluci lepi 😉

Adri, to mas jedno, my to chapeme 😃
anny84
13. pro 2009
Tak jsem vcera pekla do 23h, ale mam dva druhy, konecne 🙂
sayastautor
13. pro 2009
dobre ranko 🙂
anny,super. ja mam jen pernicky a jeste budu delat nejaky jiny druh v tydnu

noc priserna. juli uspavala hodinu a pul. vypadala ze je vyspala :-N. a v noci nekolikrat vzhuru. budicek v pul 7. i mamka rikala ze fakt hrozne spi,ze to s nama nezazila.

julca uz spi jen s nama,jinak by snad nespala vubec :-N
klaraemma
13. pro 2009
ahoj holky,
tak jsem sama, Jakub je od rána v práci - super neděle ]-( no ale včera si to vykoupil těma nákupama.
Tady je sněhu, zdeni u vás taky určitě, viď. Počkám, až se malá vyspí - jestli teda usne - a půjdem na saně.
ninus81
13. pro 2009
Ahojky včera v pohodě celkem to utíkalo, jen mě odešel na pravdu boží mobil (no naštestí je ještě v záruce tak ho půjdu reklamovat) ale když se to sere tak pořádně 😞
sayastautor
13. pro 2009
nin,to je mrzuty :-| . ja mam svuj taky uz 14 dni v reklamaci :-|

Začni psát odpověď...

Odešli