• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nin: no to by mě právě zajímalo....prozraď :grinning: :grinning: :grinning: to bude jistě krásné místo :grinning:
11. pro 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, tak to ti můžu jen závidět. :slight_smile: To tak hezky spinká jen po mlíčku, nebo dáváte kašičku? My dnes zase zkusili kaši a opět řev.
Já jsem dnes taky slamněná, taťka má taky večírek z práce. :slight_smile:
Stromeček jsme nekoupili, žádný se nám nelíbil a aby jsme ho 700Kč ještě upravovali, to se mi nechce, tak zítra sjedeme do ČB.
11. pro 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
adricc já s tchýní vycházím naprosto úžasně,ale tohle je vaškovo bába, tchýně máma a je to děs, pamatuju si když jsem sem přišla, tak mi vašek říkal, ona tady bude max. 5 let a já už jsem tady 8 let a je to čím dál horší :pensive:

my už stromeček máme, jeli jsme se minulý týden projet s manžou a malým na motorce do našeho lesa a tam už si někdo připravil krásnou borovičku, takže jsme si jí odvezli a máme jí hezky schovanou ve stodole :grinning:
11. pro 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
murecka: jj jen po mlíčku a občas dám tedy k obědu i mrkvičku,ale jen trošku, aby si zvykal, ale ne každý den.
Kolik dáváte mlíčka? My 140 a na noc 150-160 ml.

zdeni: tak to se máte, my letos slavit vánoce doma nebudeme, loni jsme byli u rodičů manžela a letos budeme u našich. Akorát tu budeme asi slavit Silvestra :grinning: Mně se vždycky líbil smrček nebo jedle. :wink:
11. pro 2009 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, tak to je veliký šikulka. My pijeme přes den hodně bídně max.90, někdy se zadaří 120 a na noc po koupání 150 a v 22hod taky 150 a potom 120, krmíme tak po 3 až 4hodinách.
Mrkvičku se taky chystám zkoušet. :slight_smile:
11. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
muri: tak to jsme větší jedlíci, ale zase je chlap,tak musí papkat víc. :wink: My papáme 5x denně. Přes den po 4 hodinách a v noci naposled v těch 10 a pak zase v 6, v 10, 14, 18, 22
Davídkovi mrkvička zatím jede :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsem tu,uz spime :slight_smile:
stromecek budeme mit nevim jakej :grinning:. tesne pred vanoci nam ho jarda (nevl. tata) priveze z naseho lesika :slight_smile:

julca je posledni dny taky protivna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a jsem slamena :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jak vstavame v noci ani nevim,protoze jen vystrcim prso a spim dal :grinning:. ale kazdopadne mam tu noc hrozne roztrhanou,takze je to asi dostkrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Přeji dobré ránko my jsme vstávaly ted :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak včera jsem šla v 19 hod na to kafčo malej spinkal a vrátila jsem se v po 21 hod a malej vzhuru Honza říkal že spinkal jen hodinku trápí ho ty zoubky tak jsme sním byli vzhuru do 23 hod dostal mlíčko a usnul spinkaly jsme v kuse do 7 a po mlíku ještě do ted tak alespon že tak ale já jsem nějaká přespalá a nebo je to počasím a pobolívá mě hlava
12. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nin,tak aspon ze sis to uzila :wink:

julka je posledni dny strasne protivna. nevydrzi nic,jen chovat. tak abych dnes aspon neco udelala,tak jsem ji nosila v manduce a ted konecne spi na balkone. vubec nevim jestli ji neco boli nebo co se deje...
12. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
sandři: tedy, co by to mohlo být, třeba taky zoubky ne? :astonished:

nin : tak nakonec jste se vyspali dost ne? My papání jako obvykle v 10 večer, v 6 ráno. A vstávačka v 9, já se taky krásně vyspala. ¨

Dneska je u nás generální úklid už od rána. Nejdřív luxování, pak uklidit špajzku, uvařili jsme s manžou, pak vánoční výzdoba, dvě pračky, žehlení a manža ještě bílí kolem oken...no děs, teď jsem se na chvíli zastavila. :wink:
12. pro 2009 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak my uz jsme se vratili. Byli jsme od vcerejska u nasich, tatku jsme meli na vanocnim vecirku, a dneska byl cely den v rekonvalescenci :grinning: :grinning: :grinning:
V Blatny byly vanocni trhy, tak jsme si to i pekne uzili :slight_smile:

Dneska konecne rozjedu peceni, az kluci pujdou spinkat, uz se na to tesim :wink:

Jinak kluci jsou taky ted vice protivny, cekam prave na dalsi zoubek. I v noci nic moc :confounded:
12. pro 2009 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky já dožehlila kopici prádla, a jdu se dát do kopy a opět večer do práce
12. pro 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak ja jsem uplne vyflusla, tak budem spat u mamky. mamka bude hlidat a my s edou zajdem na chvili do bavora. snad juli vydrzi aspon 2 hodiny bez me spolecnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: . jdu po roce. to snad ani neni mozny. ale uz musim. uz nejak nezvladam ze jsem s juli neustale a krome me rodiny nevim co je spolecnost.
12. pro 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
sandři: tak si to hezky užijte.

nin: do Inferna?
12. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak domika mam u mamky adamek usina sandro tak si to uzite at vydrzi aspon 3 hodky :grinning: nino at ti to utece v praci a pevny nervy na ozrali :sunglasses:
12. pro 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ninus, tak at te sichta rychle utece :wink:

Sandri, uzijte si to, a to tam je nejaka zabava, nebo jen posedet?

Tak my uz jsme v postylkach :slight_smile:
12. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my uz spime :astonished: . no radsi jeste cekam :grinning:
zatim pujdeme jen posedet,s tim ze budu na telefonu a kdo vi,kdyz bude hodna,tak zajdem treba do opice. ale to si iluze nedelam :grinning:. kazdopadne jsem s mamkou domluvena, ze pokud nebude psat,tak spechat nebudu :grinning:
12. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak treba vas Juli necha i dele :wink: :slight_smile:
Tohle je blby, ze je pak zvykla na prso, ze nejde asi osulit treba cajikem, nebo dudlickem, co?
12. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak uz byla 2x vzhuru :stuck_out_tongue_closed_eyes: . kazdou chvili dorazi eda,tak snad to bude ok.
bohuzel ji neutisi nic nez prso. dudlik nema a caj odmita,celkove flasku do ni nedostanu.
ale pro jistotu eda nese k mamce hami mlicko a flasky co mame doma, ze by to mamka zkusila. je to fakt na prd.
12. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar ženy,
tak my dneska byly celý den na nákupech, snad máme všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sandří - přeji pěkný večer, já jsem se minulý pátek namlsala a šla bych tančit zase :sweat_smile:
12. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak mi milostpani doprala hodinu a ted se ji pres pul snazim uspat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . flasku nevezme. a tak se mi libilo :grinning:
12. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, no sandro to je parada aspon neco tak priste znovu nebuj jednou tohle obdobi skonci precinebudes kojit do 5 let pak ji to odnaucis jako mi domika behem 3 dnu a byl klid ale zato celej rok jsem snim nevstavala jako treba kamosky dala kozu a byl klid zuby nebo nemoce spis se uklidnil tak ted to mam uadamka taky vydrzela jasme tri dny v porodnici vstavat a 4 uz spal semnou a moc se muto libilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jindrovi to nikdy nevadilo a jsme zato rada stejne by mel smulu :grinning: :grinning: :sweat_smile:
13. pro 2009 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsme fakt nemozna furt pisu jsme misto jsem se zato omlouvam ale asi se to nezlepsi :grinning:
13. pro 2009 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,

teda Sandri, to je skoda, ze jenom hodka, ale aspon neco :wink: Treba to priste budou dve :grinning:

My taky spime obcas vsichni v posteli, a ze nas je :grinning: jeste tam mame psika :slight_smile:
Tatka je spokojeny, kdyz se na nej kluci lepi :wink:

Adri, to mas jedno, my to chapeme :grinning:
13. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem vcera pekla do 23h, ale mam dva druhy, konecne :slight_smile:
13. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
anny,super. ja mam jen pernicky a jeste budu delat nejaky jiny druh v tydnu

noc priserna. juli uspavala hodinu a pul. vypadala ze je vyspala :sweat_smile:. a v noci nekolikrat vzhuru. budicek v pul 7. i mamka rikala ze fakt hrozne spi,ze to s nama nezazila.

julca uz spi jen s nama,jinak by snad nespala vubec :sweat_smile:
13. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem sama, Jakub je od rána v práci - super neděle :angry: no ale včera si to vykoupil těma nákupama.
Tady je sněhu, zdeni u vás taky určitě, viď. Počkám, až se malá vyspí - jestli teda usne - a půjdem na saně.
13. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky včera v pohodě celkem to utíkalo, jen mě odešel na pravdu boží mobil (no naštestí je ještě v záruce tak ho půjdu reklamovat) ale když se to sere tak pořádně :frowning2:
13. pro 2009 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nin,to je mrzuty :unamused: . ja mam svuj taky uz 14 dni v reklamaci :unamused:
13. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek