• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Nin, to fakt nastve :unamused:

U nas moc snehu neni, nastesti, nevim, jak bych v tom snehu jezdila :confounded:

Tak jsem dneska zmakla treti druh cukrovi, tak uz jsem klidnejsi :slight_smile:
13. pro 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,byli jsme na víkend u našich a super :wink:

sněhu taky nic moc a když jsme dneska jeli zpátky,tak místy vůbec,a to tak krásně dopoledne padalo

já mám 2 druhy a to jsem se překonala,takže jsem letos skončila :wink: :wink:

telefon mi sice pořád funguje,ale v lednu bude končit frantovi smlouva u t-mobilu,takže má nashromážděný body a pořídí mi novej,akorát mám pocit,že momentálně nemaj v nabídce žádnou motorolu a já jsem s ní maximálně spokojená
13. pro 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Luci, vše nej nej nej k svátku.
U nás už se dnes konečně spinká, celé odpoledne nespala potvůrka jedna, taťka 2x vyrazil ven a ona si vždycky jen zdřímla tak 10min.
My pokoupili nějaké dárečky a udělala jsem si 2druhy těsta, jsou v lednici, tak zítra budu vykrajovat. :slight_smile:
Dnes jsem gruntovala skříně. :grinning:
13. pro 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci taky přeji vše nej nej nej nej k svátku a Honzíček posílá hubana :dizzy_face:
13. pro 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vše nej k svátku, Luci.
My pečeme s mamkou a pak se podělíme....děláme toho tedy víc, aby jsme měly obě dost :grinning:

nin: fakt že jo, když se to sere,tak pořádně.... :frowning2:
13. pro 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, my ti taky prejeme vsechno nejlepsi k svatku :slight_smile:
Ja ted nestiham vubec sledovat kalendar :sweat_smile:

U nas uz se taky spinka, odpoledne to bylo slaby :confounded:
13. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci,taky vse nej :slight_smile:

tak mi juli krasne spapala kasi a uz spi,kez by ji to vydrzelo.
13. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. luci prejeme taky vsechno nejlepsi k svatku hlavne hodne zdravi :wink: dnes jsem nasla hodne receptu na tu nasi alergii tak mam radost i cukrovi no proste vsechno :slight_smile: kluci spi od pul 8 ten adamek je tak hodnej oproti domikovi ten byl hroznej kdyz byl miminko no doufam ze mu to zustane holky mam dotaz delali vam taky deti misto paseni letadylko nohy nahoru ruce do stran a jako lezi jen na brichu behem chvilky se zacne vztekat pase jen chvilku a hned zacne tohle ja teda cetla ze to deti delaji oklo 5 mesice ale vubec si nepamatuju ze by to domik delal aby mu to nezustalo hahahaha a taky setri s hlasitym smichem jen parkrat se mi zasmal nahlas jinak se smeje ale nerechta kanec :wink:
13. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam zatim jen pernicky a jeste chci delat v tydnu vinove cukrovi a slehackove :slight_smile:. prvne,nikdy jsme to nejedli,ale hodne si to chvali,tak vyzkousime :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, my nechceme být na bříšku vůbec, vždycky jen chvilku pak se steká, podle paní doktorky na rehábce už by si měla brát sama na bříšku hračky a rozvírat pěstičky, tak to zatím začínáme. Věčně se, ale překulí na záda. Na hlas to se řehtá a upovídaná je strašně. Ale sama nechce být vůbec, nejraději je v lehátku a kouká na mě a nebo se chová.
San, vínové a to ze šlehačky je skoro stejný, já dělám šlehačkové, je to výborné.
Jestli teda myslíme stejné, 100% tuk, hladká mouka, šlehačka..., je to podobné podvodnicím.
Dnes jsme byli v hračkárně u Čápa, líbil se nám tam takový motýl byl takový fialkovomodrý se šustivými křídli, měl by stimulovat k lezení, ale měli 2 a oba byli odřený, vypadali jako použitý tak jsme ho nevzali.
Koupili jsme válec a synovcovi Merkur a zamluvila jsem si včelýho medvídka. :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,to bude ono.
na toho motyla jsem koukala :wink:. je nadherny. ale my si ho bohuzel kvuli endymu nemuzeme dovolit :frowning2:

adri,nepamatuji si ze by to julca delala...

holky,chci se zeptat. melo by se jit na kontrolu reakce po ockovani na tbc (v casopise psali cca 4. mesic). ale my nikde nebyli. nikdo nas nepozval a ani detska nic nerikala :confused: . byli jste tam?
13. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a zhubla mi juli :astonished: . nevim teda vahove,to jsem nevazila,ale nema brisko a ztraci se ji faldiky :sweat_smile:. je to takovy nezvyk :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se asi vytáhla. :slight_smile:
Nám se to taky líbilo, ale odřený jí to nebudu kupovat, za ty prachy.
Taky jsem o tom slyšela, kamarádky z Protivína chodí, my jsme taky nikde nebyli, jen jí na to koukala doktorka.
13. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, to vinove chci delat zitra :slight_smile:
Je to vyborne, jednoduche a rychle :wink:
13. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky nikde nebyli, a máme přijít až na 12měsíční kontrolu naposledy jsem byli na 6 měsíční ale v lednu tam zajdu at malého převaží atd....
Sandruš tak se váhový přírustek zastavil a taky se určitě výtáhla
13. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám napečeno u tchýně (ja cukroví nejím - jen vosí hnízda )
a Honza jen perníčky,rohlíčky a linecký. Pamatuji loni jak jsem pekla jako vzteklá a Honza snědl jen tohle a to ostatní jsem porozdávala. Až bude Honzulka větší tak péct budu aby u toho mohl být a byli to takový ty pravý vánoce ale letos jsem na to hodila bobek já se nejvíc těším na smaženého kapra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a o jakém to mluvíte cukroví???
13. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nam na to koukala jen detska. my byli v 8.mesicich a mame jit v lednu zas. ale to kvuli tomu pohybu.

vcera sama udelala na kachnicku káč,káč,káč. bylo to rozkosne :dizzy_face:
ted nam princezna spi roztahla v posteli,jsem zvedava kam si lehnem my :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo už vím je to takové to nadýchané že se v puse uplně rozplívá že jo tak to jsem dělala před lety a mělo úspěch udělala jsem toho 2 misky to jsem ještě nebyla z Honzou a měla jsem toho černého křížence odešla jsem do města a vratíla jsem se a Alíček si hovil na stole a ládoval do sebe pracně upečené cukroví,a byl celej bílej od moučkového cukru kanec jeden a když mě viděl tvářil se tak že jsem se musela smát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a srazík no já předběžně počítám že bude v ten čtvrtek to psala Anny že může tak se domluvíme
13. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zejtra snim jdu na prvni ockovani tak jsem zvedava jestli ho naockuje ma to furt cerveny ale ne uz bouli nas taky nikam neposlala na kontrolu no snad nebude mit nejakou velkou reakci ve ctvrtek jdeme na to plavani tak aby byl v pohode jinak adamek je taky ukecanej a prska furt ho prevlikam :grinning: no i bleje tak furt peru :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
v lednu az pojedeme do tech budejc k ty doktorca tak se chci zeptat na to mliko pro neho abych ho zacala na to zvykat protoze az prestanu kojit tak by pak ho nechtel
13. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak adamek uz si sam vyhraje dnes byl na dece 45 minut a hral si s chrastitkama jen vymenuju tak aspon uz stiham vsechno udelat
13. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, tak to jen závidím, my si nevyhrajeme a pochybuji, že to přijde. Slintáme taky, pořád něco suším po topeních a pak hážu do pračky, pořád chodíme s brynďákem, protože taky blinkáme, nejlépe by bylo, kdyby vydržela po jídle tak hodinku ležet, ale to u nás neexistuje, hlavně být v klídku.
13. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
my jsme dneska jeli pro stromek do Stříteže a nic - nic se nám nelíbilo, tak my snad budem bez stromu :astonished:
Já jsem zabalila dárky, tak mám radost, ale mám nějaký ucpaný noc a už asi 3 dny mi teče krev z nosu, tak snad na mě nic neleze a jestli jo tak ať to na mě vleze hned a na vánoce ať jsem zdravá.
Luci - taky vše nej k svátku, hodně zdravíčka , pohody a klidu.
Sandří - malá má břicho ještě pořád, ale jak začala chodit tak jí dost spadlo, tak uvidíš až se Juli rozběhne, to půjde břicho dolů :grinning:
13. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,tak julca si driv vyhrala krasne a posledni dny je to katastrofa :frowning2:. dekuju za manducu,ze ji muzu aspon nosit a neco pritom udelat. i kdyz jak je tezka a ja mala, tak to taky nejde cely den :unamused:
13. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,uz ho prave nema :grinning:
13. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a blinkala mi juli taky hodne a srovnalo se nam to s prikrmama :slight_smile:
13. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, my taky nemohli nic vybrat, tak jsme včera byli v ČB u Baumaxu, mají krásný a levný, jedle 2,4m za 359,- a ještě, když stromeček vrátíš do 16.1. tak ti dají poukázku do Baumaxu za 200,-
13. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebuj jito ono to prijde :slight_smile: stromek jeste nemame ale jindra prijede v patek tak to vsechno obehnem i darky a bude klid
13. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek