• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Snadři fakt tak to na tebe budu myslet a ty si na mě vzpomen v pondělí :slight_smile: :slight_smile:
Já si nedokážu představit ženskou doktorku natož ještě gynekoložku
4. bře 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
presne tohle nin chci kupovat :slight_smile:. tak mame na lehatko stejny vkus :grinning:
4. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se taky strašně líbí a hlavně je do těch 18kg větsina co dělají takovéhle lehátka tak jsou kolikrát jen do 9 - 10 kg a to mě pak přijdou vyhozené peníze tohle je super
4. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja ti v patek poreferuji :wink:. pokud to stihnu a neporodim driv :slight_smile:

naopak, pro deti je pry vhodnejsi kdyz tu sitku maji tmavou, tm. modrou nebo cernou :wink:. ale tady na tom letaku je to blbe videt, to chce nazivo :wink:
4. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a my mame i cerny kocar, tak tohle by mi nevadilo. jde i o to jak si s tim clovek pohraje :slight_smile:
my ho budem kupovat hlavne kvuli tomu ze je do 18 kg :grinning:
v dracikovi a v labuti ho maj za 1590 kc, takze docela rozdil, jak rikas
4. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si také myslím no někomu muže přijít smutná, ale když jí člověk využije jen občas tak si myslím že na barvě nezáleží, Sandři proč - že tam mají jako šero????
4. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to sakra rozdíl já to lehátko budu objednávat přes net. Ze začátku jssem se bála ale riskla jsem to a mám spoustu věcí přes net i vlastně kočárek a vše dorazilo v naprostém pořádku a hlavně skvělá komunikace - já se bála reklamace že by třeba byl problém ale je to téměř stejné jako v kamených obchodech :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já mám černo modry kočár ale ze začátku jsem chtěla taky černý
4. bře 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my mame cerny s bilyma kruhama :slight_smile:
Nin, ja bych ted kecala, ale nekde jsem to cetla :slight_smile:. my mame taky vetsinu pres net. ale tohle objednam az se mala narodi a dostanem korunky od babicek. Stejne jako nositko, to taky cekam az neco dostanem za narozeni :grinning:
4. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak postylku mame cerno-oranzovou, sitka cerna :slight_smile:
4. bře 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem od budoucích babiček penízky dostala takže ho asi už zítra objednám, ale prý za narození dostaneme ještě něco to říkal táta :grinning: :grinning:
Ať to mám všechno doma - ještě mě chybí pár maličkostí - digtální teploměr, žínky, osušky mám 2 tak nevím jestli ještě nějakou koupit, a ještě asi tu odsavačku na nosánek - na ten vysavač :slight_smile: :slight_smile: nebo stím možná počkám až po porodu
4. bře 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teplomer mam ten dudlikovy, zzinky 2, osusky 3 a odsavacku nosanku obyc z lekarny :slight_smile:
my to dokoupime po porodu. Oni nam to chtej dat az se narodi a ja pak nechci vymyslet kraviny. a ze vsichni budou chtit videt do ceho se investovali jejich penize :grinning:
4. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já penízky dostala na vybavičku, a naštestí nikdo nechce vidět do čeho jsem to investovala :grinning: :grinning: ale s čistým svědomím můžu říct že vše za ty kačky je pro malého :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to mi zatim nedostali nic, jen mamca koupila nejaky krasny obleceni a zavinovacky. ale my to zas tak moc nekupovali. budem se ridit az podle aktualni situace :grinning:
4. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem i dokoupila zbylé věci do prodnice a asi si pro jistotu zbalím tašku :slight_smile: :slight_smile: nechci nic nechat náhodě, a to víš že mám obavy.
Dneska jsem mluvila se známou její syn se narodil v 36tt a měl 1950g
A náš malej podle UTZ z minulého pondělka měl prý 1970g :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kolik tak můžou miminka přibirat takhle ke konci - abych neměla cvalíka :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já toho taky moc nekupovala, pořád mě přijde že nic nemám :grinning: :grinning: :grinning:
Ani nemůžu uvěřit tomu že za týden nastupuji mateřskou, přijde mi že to strašně rychle uteklo :slight_smile: :slight_smile: a někdy přemýšlím a mám obavy aby ze mě byla dobrá máma - ale to je prý normální pry nad tím přemýšli snad každá ženská co čeká první mimi
4. bře 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mažu juknout na tu omáčku a za chvíli jsem tu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: co manža ještě nedorazil???
4. bře 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ke konci se rika okolo 100 gr tydne :wink:
my mame ve 37. tt 2 639 gr :slight_smile:
tak to znama mela drobouse :grinning:
tasku zabal, ja taky takhle nejak balila, asi v 35. tt, co me strasili predcasnym porodem a nakonec nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uz tam dodam jen par drobnosti :slight_smile:
ahoj,tak asi budu mít rušnou noc,spíš se bojím,že se nevyspím vůbec.Zatímco jsem byla na basketu,tak měla Míša záchvat,zřejmě laryngitýdy,já u toho nebyla,manža hned volal kamarádovi,co dělá doktora u záchranky a říkal,že by to mohlo být ono,jenže ona nemá teplotu,nic,je sice pravda,že byla nastydlá a měla rýmu a kašel,tak nevím,trvalo to prej jen chvilku,když na ni otevřel okno,tak to přešlo,pak se napila a usnula,pak se probudila nebo tedy spíš ji probudil Honzík,vyžunkla kaši a před chvílí si dala mlíko,tak nevím,jestli s ní mám zítra radši dojít k doktorovi?
autor
mispuli, radsi jo, tim nic nezkazis a budes mit aspon klid :wink:
ja pry na to taky trpela :frowning2:

nin, me prijde ze jsme taky nic moc nekoupili. ja chci jeste vysperkovat nejak koutek, ale jako na potvoru nemuzu sehnat nic co si predstavuju :rolling_eyes:
ted to utika, ale pockej na dny pred koncem, to se tahne :rolling_eyes:
4. bře 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak budu lepit obrazky az po porodu :sweat_smile:. No,male to stejne ze zacatku bude jedno, jde spis o muj pocit. to je to ze jsem to nechala na posledni chvili, porad casu dost a takhle to dopadlo :sweat_smile: :rolling_eyes:
4. bře 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul: a jéjé no radši bych asi zašla k doktoru - i kdyby to nic nebylo alespon pro klid duše
4. bře 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepší na tom je,že jsme tam včera byly na roční prohlídce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukate jak jsme dneska ukazkove ukecane? :slight_smile: :dizzy_face:
4. bře 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci, to je zakon schvalnosti :grinning:. ja si myslim ze to nic nebude, ani ti moc nerekne, max. poradi co priste delat, ale budes mit klid a budes vedet ze jsi nic nezanedbala :wink:
4. bře 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já hledala taky sakra dlouho než jsem objevila něco co mě nadchlo - všichni zdobí pokojíčky krtečkem, a těma známýma obrázkama a já se rozhodla pro něco jiného no až to bude dám fotečky :slight_smile: :slight_smile: snad mě to pak pochválíte. Já to taky chci zdobit pro svůj pocit myslím si že malému to taky bude fuk co tam má :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně to tak bývá zákon schválnosti, ale radši tam zajít a mít jistotu že jsi nic nezanedbala

No jsem krásně ukecané :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to aby se holky zítra nenudili a měli co pročítat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak vlastně my jim ještě připravujeme zábavu na zítřejsí dopoledne :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my toho potrebujem jen malo, jde fakt jen o kousek, ale nic me do oci netrklo. a nechci kupovat jentak neco, hlavne aby neco bylo. chtela jsem si s tim dat zalezet. tak snad neco objevim, klidne po porodu :grinning:
4. bře 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to bysme si zaslouzili pochvalu :grinning:
4. bře 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej právě bude mít celej pokojíček, a ta cena některých těch bordůr je závratná. To víš jsem se musela taky krotit ale zase si říkám je to moje první miminko a chci to udělat tak aby se to líbilo mě a podle mých představ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no snad ty bordury brzo přijdou :slight_smile: :slight_smile: jinak bych to dělala až po porodu, chci u toho být až se to bude zdobit mám strach abych nebyla v nemocnci a oni mě to tam neudělali uplně jinak než chci já :grinning: :grinning: :grinning: jsem hrozná co
4. bře 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím,když já tohle hrozně prožívám,po tom všem,čím jsme si prošli u Honzíka :frowning2: ,ale teď spí hezky,tak si taky myslím,že to bude ok
Míša spí v cestovní postýlce už od narození,spal v ní už i Honzis.Alespoň 2x do měsíce jezdíme k našim do Tábora,tak jsem jim nechtěla nabourávat to,že by pokaždý spali v něčem jiným.A je to /plně v pohodě.Ted už Honzis spí ve svojí postýlce v pokojíčku,ale stejně se během noci stěhuje k nám a spí mezi námi.Až tam bude lézt i Mišule,to teprve bude nátřesk.
Vzbudím manžu,kterej usnul vedle na gauči a jdem za kočičkou do ložnice,pa a dobrou těhulky :dizzy_face:
4. bře 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek