Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
4. bře 2009
Snadři fakt tak to na tebe budu myslet a ty si na mě vzpomen v pondělí 🙂 🙂
Já si nedokážu představit ženskou doktorku natož ještě gynekoložku
sayastautor
4. bře 2009
presne tohle nin chci kupovat 🙂. tak mame na lehatko stejny vkus 😃
ninus81
4. bře 2009
mě se taky strašně líbí a hlavně je do těch 18kg větsina co dělají takovéhle lehátka tak jsou kolikrát jen do 9 - 10 kg a to mě pak přijdou vyhozené peníze tohle je super
sayastautor
4. bře 2009
ja ti v patek poreferuji 😉. pokud to stihnu a neporodim driv 🙂

naopak, pro deti je pry vhodnejsi kdyz tu sitku maji tmavou, tm. modrou nebo cernou 😉. ale tady na tom letaku je to blbe videt, to chce nazivo 😉
sayastautor
4. bře 2009
a my mame i cerny kocar, tak tohle by mi nevadilo. jde i o to jak si s tim clovek pohraje 🙂
my ho budem kupovat hlavne kvuli tomu ze je do 18 kg 😃
v dracikovi a v labuti ho maj za 1590 kc, takze docela rozdil, jak rikas
ninus81
4. bře 2009
Já si také myslím no někomu muže přijít smutná, ale když jí člověk využije jen občas tak si myslím že na barvě nezáleží, Sandři proč - že tam mají jako šero????
ninus81
4. bře 2009
Je to sakra rozdíl já to lehátko budu objednávat přes net. Ze začátku jssem se bála ale riskla jsem to a mám spoustu věcí přes net i vlastně kočárek a vše dorazilo v naprostém pořádku a hlavně skvělá komunikace - já se bála reklamace že by třeba byl problém ale je to téměř stejné jako v kamených obchodech 🙂 🙂 🙂
Já mám černo modry kočár ale ze začátku jsem chtěla taky černý
sayastautor
4. bře 2009
my mame cerny s bilyma kruhama 🙂
Nin, ja bych ted kecala, ale nekde jsem to cetla 🙂. my mame taky vetsinu pres net. ale tohle objednam az se mala narodi a dostanem korunky od babicek. Stejne jako nositko, to taky cekam az neco dostanem za narozeni 😃
sayastautor
4. bře 2009
tak postylku mame cerno-oranzovou, sitka cerna 🙂
ninus81
4. bře 2009
Já jsem od budoucích babiček penízky dostala takže ho asi už zítra objednám, ale prý za narození dostaneme ještě něco to říkal táta 😃 😃
Ať to mám všechno doma - ještě mě chybí pár maličkostí - digtální teploměr, žínky, osušky mám 2 tak nevím jestli ještě nějakou koupit, a ještě asi tu odsavačku na nosánek - na ten vysavač 🙂 🙂 nebo stím možná počkám až po porodu
sayastautor
4. bře 2009
teplomer mam ten dudlikovy, zzinky 2, osusky 3 a odsavacku nosanku obyc z lekarny 🙂
my to dokoupime po porodu. Oni nam to chtej dat az se narodi a ja pak nechci vymyslet kraviny. a ze vsichni budou chtit videt do ceho se investovali jejich penize 😃
ninus81
4. bře 2009
Já penízky dostala na vybavičku, a naštestí nikdo nechce vidět do čeho jsem to investovala 😃 😃 ale s čistým svědomím můžu říct že vše za ty kačky je pro malého 🙂 🙂
sayastautor
4. bře 2009
tak to mi zatim nedostali nic, jen mamca koupila nejaky krasny obleceni a zavinovacky. ale my to zas tak moc nekupovali. budem se ridit az podle aktualni situace 😃
ninus81
4. bře 2009
Dneska jsem i dokoupila zbylé věci do prodnice a asi si pro jistotu zbalím tašku 🙂 🙂 nechci nic nechat náhodě, a to víš že mám obavy.
Dneska jsem mluvila se známou její syn se narodil v 36tt a měl 1950g
A náš malej podle UTZ z minulého pondělka měl prý 1970g 🙂 🙂 🙂 kolik tak můžou miminka přibirat takhle ke konci - abych neměla cvalíka 😃 😃 😃
ninus81
4. bře 2009
Já toho taky moc nekupovala, pořád mě přijde že nic nemám 😃 😃 😃
Ani nemůžu uvěřit tomu že za týden nastupuji mateřskou, přijde mi že to strašně rychle uteklo 🙂 🙂 a někdy přemýšlím a mám obavy aby ze mě byla dobrá máma - ale to je prý normální pry nad tím přemýšli snad každá ženská co čeká první mimi
ninus81
4. bře 2009
Mažu juknout na tu omáčku a za chvíli jsem tu 🙂 🙂 🙂 🙂 co manža ještě nedorazil???
sayastautor
4. bře 2009
ke konci se rika okolo 100 gr tydne 😉
my mame ve 37. tt 2 639 gr 🙂
tak to znama mela drobouse 😃
tasku zabal, ja taky takhle nejak balila, asi v 35. tt, co me strasili predcasnym porodem a nakonec nic :-p
uz tam dodam jen par drobnosti 🙂
mispuli
4. bře 2009
ahoj,tak asi budu mít rušnou noc,spíš se bojím,že se nevyspím vůbec.Zatímco jsem byla na basketu,tak měla Míša záchvat,zřejmě laryngitýdy,já u toho nebyla,manža hned volal kamarádovi,co dělá doktora u záchranky a říkal,že by to mohlo být ono,jenže ona nemá teplotu,nic,je sice pravda,že byla nastydlá a měla rýmu a kašel,tak nevím,trvalo to prej jen chvilku,když na ni otevřel okno,tak to přešlo,pak se napila a usnula,pak se probudila nebo tedy spíš ji probudil Honzík,vyžunkla kaši a před chvílí si dala mlíko,tak nevím,jestli s ní mám zítra radši dojít k doktorovi?
sayastautor
4. bře 2009
mispuli, radsi jo, tim nic nezkazis a budes mit aspon klid 😉
ja pry na to taky trpela 😞

nin, me prijde ze jsme taky nic moc nekoupili. ja chci jeste vysperkovat nejak koutek, ale jako na potvoru nemuzu sehnat nic co si predstavuju 8-(
ted to utika, ale pockej na dny pred koncem, to se tahne 8-(
sayastautor
4. bře 2009
tak budu lepit obrazky az po porodu :-N. No,male to stejne ze zacatku bude jedno, jde spis o muj pocit. to je to ze jsem to nechala na posledni chvili, porad casu dost a takhle to dopadlo :-N 8-(
ninus81
4. bře 2009
mispul: a jéjé no radši bych asi zašla k doktoru - i kdyby to nic nebylo alespon pro klid duše
mispuli
4. bře 2009
Nejlepší na tom je,že jsme tam včera byly na roční prohlídce :-p
sayastautor
4. bře 2009
koukate jak jsme dneska ukazkove ukecane? 🙂 x-)
sayastautor
4. bře 2009
luci, to je zakon schvalnosti 😃. ja si myslim ze to nic nebude, ani ti moc nerekne, max. poradi co priste delat, ale budes mit klid a budes vedet ze jsi nic nezanedbala 😉
ninus81
4. bře 2009
Já hledala taky sakra dlouho než jsem objevila něco co mě nadchlo - všichni zdobí pokojíčky krtečkem, a těma známýma obrázkama a já se rozhodla pro něco jiného no až to bude dám fotečky 🙂 🙂 snad mě to pak pochválíte. Já to taky chci zdobit pro svůj pocit myslím si že malému to taky bude fuk co tam má 😃 😃 😃
ninus81
4. bře 2009
Přesně to tak bývá zákon schválnosti, ale radši tam zajít a mít jistotu že jsi nic nezanedbala

No jsem krásně ukecané 😃 😃 😃 😃

to aby se holky zítra nenudili a měli co pročítat 🙂 🙂 🙂 🙂 tak vlastně my jim ještě připravujeme zábavu na zítřejsí dopoledne 😃 😃 😃
sayastautor
4. bře 2009
my toho potrebujem jen malo, jde fakt jen o kousek, ale nic me do oci netrklo. a nechci kupovat jentak neco, hlavne aby neco bylo. chtela jsem si s tim dat zalezet. tak snad neco objevim, klidne po porodu 😃
sayastautor
4. bře 2009
to bysme si zaslouzili pochvalu 😃
ninus81
4. bře 2009
Malej právě bude mít celej pokojíček, a ta cena některých těch bordůr je závratná. To víš jsem se musela taky krotit ale zase si říkám je to moje první miminko a chci to udělat tak aby se to líbilo mě a podle mých představ 🙂 🙂 🙂 no snad ty bordury brzo přijdou 🙂 🙂 jinak bych to dělala až po porodu, chci u toho být až se to bude zdobit mám strach abych nebyla v nemocnci a oni mě to tam neudělali uplně jinak než chci já 😃 😃 😃 jsem hrozná co
mispuli
4. bře 2009
Já vím,když já tohle hrozně prožívám,po tom všem,čím jsme si prošli u Honzíka 😞 ,ale teď spí hezky,tak si taky myslím,že to bude ok
Míša spí v cestovní postýlce už od narození,spal v ní už i Honzis.Alespoň 2x do měsíce jezdíme k našim do Tábora,tak jsem jim nechtěla nabourávat to,že by pokaždý spali v něčem jiným.A je to /plně v pohodě.Ted už Honzis spí ve svojí postýlce v pokojíčku,ale stejně se během noci stěhuje k nám a spí mezi námi.Až tam bude lézt i Mišule,to teprve bude nátřesk.
Vzbudím manžu,kterej usnul vedle na gauči a jdem za kočičkou do ložnice,pa a dobrou těhulky x-)

Začni psát odpověď...

Odešli