• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

no to doufám, jinak jsem zralá na provaz, z toho věčnýho vztekání a brečení, to jsou záchvaty, když není po jejím. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,nemame stejny dite :grinning:
ja ted rikam ze mi meho andilka nekdo vymenil za tyranku :sweat_smile:. je to strasne :frowning2:. a uz jsem z toho strasne vycerpana :pensive:
13. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, já taky říkám, že je to normální tyranka, jsem už taky vyčerpaná. Naštěstí už máme doma tatínka, bude doma 3týdny, tak si po vánocích odpočinu, teď doháním co nestíhám normálně.
Chtěla bych vyrazit do ČB jeden den sama, no teda s mamkou, že by jsme si udělali hezký den, ale myslím, že ta malá tyranka to tady s taťkou nezvládne, no uvidím. Nemám pro něj ještě žádný dáreček. :frowning2:
13. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ja jsem prave na ni jen sama. eda se teda hodne snazil mi pomahat co byl ted doma. ale neni to ono. kdyz nespi,tak rve a vzteka se. vubec nevim kde se stala chyba. nikdy takova nebyla. a ted jen v naruci nebo sedet,ale to ji nechci nechavat. a nestiham s ni nic. fakt jen kdyz ji mam v manduce udelam to zakladni a tim to hasne. navic kdyz spi doma,tak nemuzu delat nic,jinak se vzbudi. ma strasne slabe spani
mamka ted slibila ze si ji chvili necha v sobotu,tak uz premyslim jestli pujdu s tetou na plavecak nebo jestli si zalezu do postele,uvarim caj a pustim nejaky hezky dvd a nebo jestli budu uklizet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky říkám, že bych si vždycky, když si jí vezme babička, nebo tatínek na hodinku ven, tak ráda lehla. Ale já se snažím vše dohonit a jsem akorád urvaná jak honem chvátám, večer už mě nic nebaví. Já jí taky nechovám, položím jí na postel, lehnu si k ní a hrajeme si, ale sama tam nebude, ani na dece pod hrazdou, v druhé postýlce má hernu a to je tak na 10min.. Taky přemýšlím, kde se stala chyba, poslední týden jí musím i večer uspávat, leží v postýlce a já jí třepu do prdelku a utišuji, fakt hrozné, usínala tak krásně, doufám, že je to jen z očkování a taky má nějakou zadní rýmu, tak doufám, že to vymizí. :frowning2:
Nejlépe je s ní venku v kočáře, co s ní budu dělat v těch mrazech fakt nevím. :frowning2:
13. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
presne. nase je venku taky nejspokojenejsi. coz v zime moc dobre nejde :frowning2:
me u prsa usinala vzdy,ale ted uz je to extrem. ja doufam ze je to jen obdobi. jinak si zada strham jeste vic nez je mam zniceny uz ted :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jsi v tomhle veliký chudák, ale co by jsme pro ty naše tyranky neudělali :wink: :unamused: :slight_smile: , i když jsme z nich zoufalé, já jdu na tu tyranku, zkoušíme jí dávat ve 22hodin kaši, včera jí vypila a vydržela do 2.40, což je u nás úspěch. v 18hod, jí ale nevypije, je to opravdu potvůrka.
Krásnou dobrou noc. :slight_smile:
13. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak at se z tyranku stanou opet andilci :slight_smile:
dobrou :slight_smile:
13. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jito ja si myslim stim usinanim ze te zkousi i jsme to cetla adamek to mel ted 2 dny ale vydrzela treba pochovala a zase ulozila a za 3 minut. pohladila a pak to vzdal a zase usina pekne stim hranim co zuksit ji rozlozit deku treba v kuchyni na zem a ty si neco delej a ona te bude videt a mozna bude vp ohode ja ho mam tak tak 2 metry o sebe takze na me kouka co delam nechci aby to vypadalo ze chci nejak radit ale mela jsme kamosku a ta rikala ze se maximalne chce venovat klukovi a pak to dopadlo tak ze si neumel hrat a celej den vymejslela ruzny kravoviny a az vecer kdyz usnul tak neco delala a dlouho to trvalo
13. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,takhle ji mam na dece v kuchyni snad od zacatku a je mi to prd platny :grinning:. teda az ted,driv ji to nevadilo :slight_smile:
13. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dobré ránko
Dneska jsem nějaká šikovná už se mi peče maso, mám dožehleno :grinning: :grinning: snad mě ta aktivita alespon chvíli vydrží.
Dneska dojdu reklamovat mobil
14. pro 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,taky přejeme dobré ráno,

děkuju za přání k svátku :wink: :wink: ,dneska máme pozvaný tchánovce a mladý/švagrová s rodinou/,tak musím pořádně uklidit,no aspon u toho dodělám vánoční výzdobu,občerstvení jsem nakoupila včera v intersparu,tak to akorát namažu na večku a rohlíky a udělám obložený mísy,mimořádně jsem si tentokrát koupila i něco pro sebe a neutratila všechny peníze za ostatní,kopila jsem si tričko v akci za 200 a krásnou vánoční hvězdu :wink:
14. pro 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci,to je dobre. clovek si obcas potrebuje udelat radost :slight_smile:

nin,tak hlavne aby ti ho spravili co nejdriv. ja doufam ze uz mi ho vrati, chybi mi :grinning:

dobre ranko :slight_smile:
14. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

holky, ja toho taky moc pres den neudelam, jednine hned rano, a pak kdyz kluci usnou. O vikendu je to dobry, to dam kluky ven tatkovi a mam pohodu :slight_smile: Ale taky vetsinou rychle uklizim a varim, abycho to mela hotove, ze bych si hodila nohy nahoru, to nehrozi :confounded:

Nin, tak to jsi rychlik :wink:
Ja uz mam taky uvareno i vyprano :grinning:
To brzke vstavani je k necemu :wink:
14. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :wink:

tak my jsme ostudy vstávali teprve před chvilkou :grinning: šli jsme totiž opět spát v 1 hod. :confounded:

já mám dnes uvařeno ze včerejška špízy, jsem za to ráda,protože jak chodíme poslední dobou spát takhle dlouho a já ještě tak 3x do rána vstávám tak jsem jak přejetá parníkem, normálně se mi nechce ani do krámu nakoupit :unamused:

uklizeno mám a upečeno jenom linecký a van. rohlíčky, mamka řekla že už jsem se překonala, normálně nepeču a beru si cukroví od nich, ale letos k nám asi po 4 letech přijede můj taťka na návštěvu, tak se musím vytáhnout :sweat_smile:

Luci dodatečně všechno nej... :dizzy_face:

Mě bohužel mobil odešel také na věčnost, ale už mám slíbený jiný, jen musím počkat na ježíška, naštěstí máme doma vždycky náhradní takže aspoň to

Klárko u nás je taky docela dost sněhu, už jsme včera bobovali a dneska půjdem zas,oproti včerejšku je tady dneska krásný teplo " jen -2" ale vůbec nefouká,takže toho využijem a půjdem odpoledne pěšky za tchýní a bobovat :sunglasses:
14. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: já se letos nějak nemůžu radovat z toho že se blíží vánoce :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíťo - díky za tip, škoda, že jsem to nevěděla dřív, v so jsme tam byly na nákupech, takovou akci mají i v Ikeii - že pak vrací peníze, super
nin - copak????
14. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nini :sweat_smile: :sweat_smile: ?
14. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři IP
14. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: copak se děje ? :pensive:
14. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,copak? vse v pohode?
14. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak na mě všechno padlo
Mobil mě nevyreklamovaly jelikož autorizovaný servis Sony Ericsona už pod labutí zrušily(kdyby byl tak by to šlo )ale mám smolíka prý mám reklamaci uplatnovat v prodejním místě a to je v Hulíně (to ani nevím kde je ) kupovala jsem ho v tom stánku u Labutě jak byli ty mobily a nebo ho mám dojet reklamovat do Prahy tam servis je :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: takže ted mám půjčenou starou Nokii 3210 nebo co to je takové to velké pádlo :angry:
14. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nini vím,že je to k naštvání,ale když nejde o život,tak jde o hov...,všichni kolem tebe jsou zdraví,včetně tvýho krásnýho syna a přítele a už kvůli nim za to ty vánoce stojí,zkus si zjistit,kde je ten servis v praze a třeba si tam uděláte výlet,hlavu vzhůru,my tě máme rádi i s pádlem :wink: :wink:
14. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Luci ted si mě rozesmála ale nejde jen o mobil,to je na dlouhý povídaní
Samozdřejmě jak píšeškdyž nejde o život jde o hovno to souhlasím - díky bohu že všichni kolem mě jsou zdraví i ten muj malej prďolka. Výlet určitě ne než se dostanu do Prahy je po záruce :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zkusím si najít kontakt jestli bych jim to mohla bud do toho servisu nebo do toho Hulína poslat poštou uvidím
14. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Omlouvám se že sem tu dlouho nebyla, ale nějak nebylo kdy, malá míň spí a vyžaduje víc pozornosti.

Moc jsem nedočetla, ale koukám že všechna mrňata umí teď pěkně pozlobit. Já se těšila, až bude Juli sedět nebo poleze, jak se zabaví a nebude protivka a ono je to ještě horší. Nevim jak u vás, kdo leze a tak, ale u nás to je hroznej fofr. Před týdnem si sama sedla, pak začala lézt dozadu, teď už i dopředu :grinning: další den si klekla v postýlce a dnes už si i stoupá.. to vše ještě se čtvrtým zubem najednou za jeden týden a i tak jí to nestačí, většinou nespokojená.. Jo, tak je nejspokojenější venku. Jinak sme byly u dr na KO, vše ok, stále sme prťavý, jen 6150g. Prej je štíhlá po mamince :grinning: :grinning: :grinning:
Asi jsou nějaký erupce na slunci či co, taky mi vypovídá mobil. zlobí mi mikrofon a repráček - docela důležitý věci u tel :unamused: :grinning: No už má 5 let za sebou, tak asi Ježíšek přinese nový.
14. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julinka děkuje za přání s svátku :slight_smile:
14. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi tatka se ptal na sestru,jestli se trefil,prej,když k nám jeli předminule,tak asi seděla vedle něj do milevska ve vlaku,je to ona? :wink: Julinka je šikulka,většinou to tak bývá,jak na něco přijdou,tak to hned zdokonalujou,náš mišák,kdyby měl přísavky,tak poleze i po zdi,pořád musí mít nohy a pzadek ve vzduchu,čím je vejš tím je spokojenější a já víc vyplašená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je hezký, že by lezla po zdi :grinning:

Týjo já se ségry zapomněla zeptat. Možný to je, že s ním jela vlakem. Je to taky zrzka jako já.
Tak přiijela babi z práce, musim toho využít a jedu na dvě hoďky do Písku sehnat ještě dárečky. snad zajdu ještě večer.
14. pro 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak je adamek naockovanej zatim nic kdy zacinaji reakce za jak dlouho vubec si to nepamatuju jinak vazi 5.7 tak aspon tak vubec nebrecel pri pichani hned se smal ale zacina bejt pekne protivnej ted mi kouse vzteky ruku koncim :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek