• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

čágo holky
adri nam se reakce dostavila vzdycky do vecera, ale treba bude adamek bez :wink:

malej uz je konecne bez teplot, uz zase radi a smejdi mi tu pod nohama, ale pro zmenu mam rymu zase ja a boli mi hlava, napustim si horkou vanu a naparim se az adamek usne

luci nevim jestli se k vam dostaneme tenhle tyden,mozna v tydnu pojedu do Pi pokoupit neco pod stromecek a sfoukla bych si pro to, ale to ti dam jeste vedet
14. pro 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri,me julca dostavala horecku az v noci.

petul,super ze adamkovi je lip. ted jeste aby bylo i tobe.

zuzko,to je julca sikovna :wink:

ja nasi juli konecne koupila darek k vanocum :dizzy_face:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19188003&tab=11
k tomu jsem ji koupila nestle susenky a jeste koupim nejakou knizku s pohadkama nebo rikankama a leporelo. nebo proste nejakou knizecku. a pak tu autosedacku.
14. pro 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu já jsem od 16:15 do ted s malým spala ale jsem jak když mě praští klackem :grinning:
14. pro 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,ten telefon je fakt mrzutej :frowning2:
ja bych si tam uz nic nekoupila. eda si tam takhle koupil telefon a my ho nekolikrat byli reklamovat v pisku. nastesti ze tak blizko. nicmene byli zrovna mrazy, ja pred porodem, autobusem, takze taky nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak adamek usina zatim nic ockovala ho v pul 12 tak taky pocitam ze az v noci d. jeste hraje po vecernicku taky pujde jinak od ledna je prevenar zadarmo pro deti narozeny od srpna 2009 takze adamek je 3 srpna tak ma stesti :grinning: no a misto toho mu dam na ty rotaviry mam uz recept jedna davka 1500 tak za 14dni mu to mam dat je to jen nejaka vodicka a taky jsem se ptala na to jeho letadylko jak dela tak ho ruzne kontrolovala a rekla ze pohybove je na tom velice dobre a je napred a smala se sestrou kdyz videli jak i zveda hlavu kdyz lezi na zadech takhle treba vydrzi i pul minutky zrudne a kouka :grinning: tohle domi knedelal
14. pro 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak nino nic si stoho nedelej ja ted jsem musela vymenit me vydrzel tel. 2 roky me obcas upadnul :grinning: tak ted mam po jindrovi a rekl mi at nepocitam s novym haha :grinning: ale teda neumim si to bez tel. predstavit a to asi nikdo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak my už spinkáme, dnes to docela s Terkou šlo, spinkala od 10.30 do 14hod. v kočárku a pak si schrupla i odpoledne, večer jsem jí domluvila, že nesmí brečet, že tam má hračky a není sama. :grinning: Tatínek se mi smál, že na to jdu psychologicky a ono to zabralo. :grinning: :grinning:
Já mám pečené 2 druhy cukroví. :slight_smile: Dopoledne jsem lítala po doktorech, jak minulý týden řekla doktorka, že mám lupenku, tak mi dala mastičku a já se do včerejška osypala, mám to úplně všude, no ráno jsem měla zalepené ucho a teklo mi z něho, tak jsem letěla na ušní, že mi prasklo a doktorka se jen zeptala, jestli nemám ekzém, no já že jo, tak zase na kožní. :slight_smile: A je to nějaká alergie, ale nevíme na co.
Adri, jsi moc hodná, že se snažíš pomoc, ale už jsem zkoušela snad vše, u nás je problém v tom ležení, nechce ležet, vydrží sedět v křesílku a koukat na mě, ale tam já jí nechci dlouho nechávat.
Hlavně ať nemá Adámek reakci, my jí na první neměli a teď v noci 38,6, stačila jedna dávka nurofenu a bylo dobře.
Ninuš, s tím telefonem je to mrzuté, já naštěstí na tohle měla štěstí a telefony drželi.
Zítra jedeme do ČB nakupvat dárečky. Klárko, já to taky nevěděla, vyrazili jsme jen do ČB, že tam určitě vybereme a volal mi brácha, že tam mají tuhle akcičku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. pro 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,tak to ti spala krasne :wink:
me dop hodinu a odpo pul hodiny.
prosim te,alergie? to je divny. myslis ze na jidlo? ja se kdysi taky strasne osypala,skoncila az na pohotovosti, protoze uz jsem se zacinala dusit a nakonec to bylo na pisek ze sahary :sweat_smile:. tenkrat byl vitr a mel byt s poustnim piskem. tak to na me tak zapusobilo :sweat_smile::grinning:

adri, tak to je adamek sikovnej :wink:

ja dnes juli koupila kasi od nestle a moc ji chutnala. snedla mi ji ze 150 ml mlika. to mi nikdy niceho tolik nesnedla :sweat_smile:. ted si zuzla flasku se zbytkem mlika,tak treba se to nauci :grinning:. jsem zvedava jak bude spat :slight_smile:
14. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, asi na nějaký jídlo, já myslela, že je to na mastičku co mi dala ve středu, ale to prý ne.
My taky baštíme nestle kašičku, ale až ve 22hod., to jí šmakuje, ale spinká jen do 2.30hod.
Já teď skončila s žehlením, měla jsem tady manželovo košile, jsem šťastná, že si od nich 3týdny teď odpočinu, já je tak nesnáším žehlit, jinak mi žehlení nevadí, nejraději mám Terky věcičky, ty jdou pěkně od ruky, ale zase je jejich požehnaně.
14. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
Jito,kosile taky nesnasim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak julka teda na to kolik snedla kase spala hodne mizerne. jen nez jsme s edou usli tak byla vzhuru 4x a v noci jsem to ani nepocitala. kazdopadne eda jel do prace jak mrtvola a ja na tom nejsem o nic lip. az pujde spat, tak zalehnu s ni :grinning:

petul, adamkovi vse nej k 9.-ti mesicninam :slight_smile:
leti to, co? :cry:
15. pro 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
san dik, a vam k vcerejsim :slight_smile: leti to strasne vzdyt za 3 mesice budem slavit rok, to je neuveritelny jak to uteklo
adamek taky spi ted strasne at ma kasi nebo mliko stejne za 2-3 hodiny chce prso :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adámkovy tzaky vše nej k 9 ti měsíčninám
a také opožděně i Julince ke včerejším 9 ti měsíčninám

Přeji dobré ránko
15. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dik
ja to vcera malem orvala jak to leti :cry:
15. pro 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

my taky prejeme Julince a Adamkovi vse nej ke trictvrte roku zivota :slight_smile:
Jak to utika je fakt sileny, taky bych to vzdycky obulela :cry:

Ja v noci vstavam bud kazdou hodinu, nebo kazde dve, takze ten spanek mam tak pretrhany, ze to je des, a pak me pekne boli cely den hlava :confounded:

Tak jdu delat to vinove cukrovi :slight_smile:
Prijede nam dneska kamaradka, tak si pohraje s klukama a ja budu mit cas :wink:
15. pro 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me to prijde nedavno co byla v brisku a ono bude mit za chvili rok :frowning2:

ja se na vinove taky chystam. odpo zajdu koupit vino a pak uz se jen na to vrhnout :slight_smile:

julca taky vstava snad kazdou hodinu. vubec nechapu proc. ale je to strasny :unamused:
15. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
taky gratuluji všem k - měsíčninám :sunglasses: , no letí no, mě letos čeká poslední léto , další už budu v práci - hrůza :confused:
holky, jaký vínový cukrový děláte??? Já nepeču, ale jak jde o alkohol................. :grinning:
15. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky všem gratuluju k malým narozeninám :grinning: Holky utíká to to je hrůza, já bych tak vrátila květen červen, ještě si to těhotenství chvilku užít :wink: No ani se nenadějeme a budeme se snažit o další ne? Kdy chcete vy?
15. pro 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=66226

evco,u nas neni dulezity kdy chci ja,ale ze eda uz nechce :frowning2:
15. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak třeba si to ještě rozmyslí, vždyť taky nechceš mimčo teď hned ne? :wink:
15. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klidne jo,ale rozum rika ne :grinning:
ja si rikam ze porad jsem mlada, takze je casu dost. kdyz se rozhodnem za 10 let, tak porad budu ve veku jinych prvorodicek :grinning:
15. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, to já zase až tak času nemám, ale stejně nechci mít děti moc věkově od sebe, no uvidíme, jak to dopadne.
15. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi u nás by Honza chtěl a já druhé nechci.
Je to i částčně tím že doba tomu nepřeje při představě že bych měla 2 děti a Honza přišel o práci tak to už vysím na prvním stromě
15. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul,to víš,že jo,kdykoliv,jsme doma,nikam se nechystáme :wink:

Evi my už třetí neeee :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jakpak to? já bych chtěla, ale uvidí se no.

tak třetí do toho bych asi taky nešla, ale je to hezký mít tři děti....ale to už bych byla stará mamina :grinning:
15. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi mě přijde že dnešní doba rodinám z dětmi absolutně nepřeje :angry:
15. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co ten srazík bude něco tenhle týden???????????????????????
15. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak adamek nemel zadnou reakci zati tak se docela divim jsme uz doma jsem si vubec krava neuvedomila ze ma domik fletnu a vzala jsem ho po obede jsem magor :slight_smile: jinak prevenar nam musi pichnout na silvestra proteze musi bejt pichlej do 5.ledna a to by jsme nezvladli a nebyl by placenej kdyby byl narozenej o den driv tak ma smulu teda mi museli by jsme ho platit jdu neco uvarit
15. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to máš pravdu no, ale zase děti chci,tak je to těžké rozhodování
15. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: kdo ví ale stále tvrdím že nene nene, i dětská se nás ptala kdy pořídíme malému sestřičku já odpověděla že nikdy tak řekla Honzovy (velkému) že mě musí spracovat a ten že prý jže se na tom pracuje (alé nééé se mnou to dodávám já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi potřebuje dětská víc pacientů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: asi jóó, ale uvidíš, třeba k tomu dospějete spolu :grinning:
15. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek