• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
tak jsme byli nakoupit,juli mi cestou usnula,tak spi na balkone,snad ji neni zima,. teda navlecena je,i hodne prikryta,ale ten vzduch je ledovy. ja jen abych premohla lenost a jdu zadelat testo na cukrovi :slight_smile:

jestli bude srazik,prijdu
15. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak ať se to dobře upeče a nespálí :wink:
15. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdy a kde bude srazík? Já nevím, jestli dorazím podle toho kdy to je.
15. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zatim jen zadelam testo a necham ulezet. a kdyz juli dovoli, tak se do toho vecer vrhnu :grinning:
jeste musim za maminou,ale jsem lina, tak asi pak vezmu juli do manducy a pojedeme busem :grinning:
15. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
KLári:tak jsem si právě pro odpolední pohodu pustila Mamma Mia :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem zdobila perníčky a musela toho nechat,protože to dětičky nenechávaj ani zaschnout a žerou mi to rovnou,to by nezbyly nazdobený žádný :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my je luci zdobit asi ani nebudem :wink:. jsou dobry i tak :grinning:

testa zadelany,slo to rychle kdyz mi julca rvala na zadech v manduce :grinning:

sraz myslim ze ve ctvrtek,podrobnosti jeste nejsou :slight_smile:
15. pro 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky čekám na podrobnosti ohledně srazu ale zatím se toho nikdo nechytl tak z toho asi sejde :frowning2: :frowning2:
15. pro 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ja mam hroznou rymu, vubec necitim co jim, ztratila sem uplne chut :confused: :frowning2: takze ja na sraz nedorazim abych vam milacky nenakazilake :pensive:

ke vsemu adamek je dneska tak protivnej, porad chce pozornost, ted sem ho teda uhoupala doma v kocare a v sest prijde mamka na navstevu tak se mu bude venovat :sweat_smile:
15. pro 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - ty mi čteš myšlenky, už asi 3 dny si říkám, že si to pustím..................
jinak my se dneska probudily s horečkama, takže celý den 40!!, ale je to zlatíčko, je hodná, nekňourá, šla spát bez koupání v 7, prdelka. Tak si to snad odbydem teď a vánoce budou v poho.
15. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mame 3. zub :dizzy_face: . aspon vim proc tak spatne spala a byla protivna
15. pro 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak kluci spi od 7,sandro tak to gratulujeme k dalsimu zoubku ja mela vzdycky strasnou radost :wink: dnes domik rikal ze meli tu cernovlasou ucitelku to mysli tvoji mamku vzdycky ji tsak jmenuje :grinning: jo ty nemoci jsou strasny a jeste k tomu kdyz zacnu i ja to je hnus na srazik bych mozna dorazila podle toho kdy dnes mi jindra napsal ze ve ctvrtek prijede a v patek odjizdi a prijede den pred stedrym dnem tak mam po nalade a darky musim sehnat sama domik asi pojede s jindrou musim taky neco upect ale tak strasne se mi do toho nechce ale jen 3 druhy a pro sebe linecky musim jeste nejakej recept najit bez vejce
15. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo nino ja si myslim ze casem treba zmenis nazor honzik vyroste jindra chce jeste 3 to by byl samozrejme kluk :grinning: :grinning: :grinning: ale kdo by to rodil uz se mi do porodu nechce
15. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak jsem sem vcera nestacila ani nakouknout, meli jsme tu navstevu, tak jsme ji pekne zaprahli a upekli 8 plechu toho vinoveho cukrovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ke konci uz me to pekne stvalo, ale je to hotove :slight_smile:

Jinak na srazik jsme se predbezne domlouvaly na ctvrtek, videla bych to opet okolo te 1h, zatim mam takovy maly problem s autem, nestartuje, je vybita baterka, takze pokud se to dnes stihne vymenit, tak budu pojizda a dorazim :slight_smile:

Joo, a Adikovi normalne vylezl druhy zoubek, ale asi dvojka nahore :grinning:
Dvojku jsem jeste necekala, kdyz nejsou vsechny jednicky.

Sandri, tak vam se taky vyklubal, proto jsme je ted mely protivnejsi ty nase deticky :wink:
16. pro 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne rano
my mame -4 :confused:
dneska jsem se celkem vyspala, vstavali jsme jen 2x, v pul6 jsem uz myslela ze je budicek ale vzala jsem ho k sobe a spali jsme do pul8 to se dlouho nestalo :slight_smile:
16. pro 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:

petul,ja mam na balkone -6 :sweat_smile:

my noc lepsi nez ta minula,ale stejne nic moc :unamused:

anny, ja vcera stihla jen 2 plechy, ale dnes na me ceka zbytek :stuck_out_tongue_closed_eyes: . navic tu bordel, jsem z toho zuplne nestastna. je to tu snad neuklizitelny. no,ono by stacilo kdyby mi juli nekdo na hodinu pohlidal. bohuzel se nikdo nehlasi :grinning:.

julca ty zuby fakt blbe snasi :frowning2:. nam ted vyrost nahore,dole dva ratafaky ma :slight_smile:. anny, to mas jedno v jakym poradi,hlavne ze rostou :grinning:. ja se uklidnuju tim, ze uz jen 17 :sweat_smile:
16. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, u nás noc šílená - maminka nemohla spát pořád jsem se vrtěla a pokoušela jsem se spát od 22hod a ještě v 2 ráno jsem nespala zato malej si chrupkal jak to miminko :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, taky bych si prala, kdyby mi kluky na hodinku nekdo pohlidal, ale jak pises, pres tyden to fakt nehrozi.
Ja delam vsechno s nima, litam jak blazen od uklidu k nim a porad dokola, fakt jak blazen :grinning:

Nin, nebylo dneska zase neco s mesicem? Ze si tak blbe spala.
16. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy, u nas noc taky docela des, ja uz si na to pomalu zvykam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vstavame tak co dve hodiny a prso :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: gratulujeme k zoubkum :grinning: :dizzy_face:
16. pro 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se vyhrabali z jedne rymy a myslim ze na nas prisla dalsi a mame trosku i kasel :pensive: :frowning2:
16. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kato, mne taky prijde, ze vzdycky rymu vylecime, dva dny je klid, a pak zase :confounded:
Jako mozna je to k tem zubum, rika se to, nekdo k tomu ma i horecky a prujem, to my nastesti ne.
16. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tuk tuk, my jsme zdravy. vlastne jsme za celou dobu meli jen 1x slabou rymu a pak reakci na ten prevenar. jinak nic. tuk tuk

anny, no, me ji spis nikdo moc nechce hlidat,nemaji cas a kdyz maji, tak ted moc nechteji, protoze nevi co s ni :sweat_smile:. je fakt hrozna. ale na sobotu mam slibeno ze mamka pohlida a ja si pujdu treba zaplavat.
me nejvic stve, ze nemuzu uklidit kdyz treba spi, to muzu max sedet na pc a byt zticha, protoze by ji vse vzbudilo :frowning2:. nevyhoda maleho bytu. takze ja fakt jen co stihnu kdyz je vzhuru. a to moc nejde.

nin, tak to jsi docela stastny clovek. taky bych chtela mit hroznou noc jen proto ze jsem nemohla spat :grinning:. ja posledni dobou lehnu a padam za vlast. na tu pul hodinu,hodinu nez me juli vzbudi zas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já musím říct že malej spí perfektně, když to tu čtu jak se vám dětičky budí tak děkuju bohu že já to neznám já si to nedokážu představit malej se většinou budí okolo 4 na mlíko to vyžahne a spí se dál.Doufám že mu to zůstane a bude spinkat takhle pořád :wink:

Jinak my jsme naštestí také zdraví
16. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo ahoj

Holky tak co ten čtvrtek at vím
16. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobre, ze si aspon v sobotu odfrknes :slight_smile:
To je potreba :wink:
16. pro 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Ninus :slight_smile:

holky ja bych jela na sraz hrozne rada, ale maji byt docela hrozny mrazy :confused: a o vikendu uplne brutalni ma byt -20stupnu me se moc s Kacenkou na nejakou velkou prochajdu nechce, nebo co mate v planu?
16. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: mamka ještě nepsala, včera akorát, že napíše až přijde domů a asi na to zapomněla, tak se dneska připomenu jo? :wink:

jinak my noc taky dobrou, krmení v 6 a spánek do 9:30 :wink:
16. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsme doma jezdila jsem s kocarem hodku a pul a malem jsem umrzla hnus jinak jsem uplne v prdeli minulej tejden prslo lego pro domika za 1900 a mela jsem ho v aute a ja ho nemuzu najit v aute neni doma neni asi mi ho nekdo ukrad s auta je mozny ze jsem ho nezamkla to je prave vsechno honem honem chce se mi rvat ted penize taky nesereme a jeste pred vanocema jse¨m zvedava jak to udelame uplne se michce brecet jsem krava nepozorna :frowning2:
16. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli bude srazik zejtra tak nedoraime po 12 mame plavani a v pul3 besidka a sere me to rada bych vas vsechny poznala
16. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi v pohodě písni až mamina se ozve, já počkám :wink: a moc děkuji

Adri tak to je pěkně na hovno, tak držím palečky a snad se najde, to mě povídej my peníze taky nesereme a ted je to hodně zlý tak škoda že to nejde že bych si pár tisícovek nakakala :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek