Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
16. pro 2009
tak u nás už se spinká 😉
ale u sousedů je kravál jak v pravý poledne bud tam něco vrtají nebo co já vím ale už dobré 3 hodiny.
mispuli
16. pro 2009
taky bych chtěla,aby se spalo,ale my jdeme teprve koupat 😉 :-p
tak bacha,aby si sousedi nerozšiřovali byt a neprobourali se až k vám 😃 😃
ninus81
16. pro 2009
to by soused koukal jak tu sedím u PC bydlí tam vojáci z povolání (4 chlapy (mladý) ) 😃 😃 😃 😃
klaraemma
16. pro 2009
ahoj vespolek
u nás taky už dávno spí, dneska měla 38 ale jen dopo, tak zítra uvidím a kdyžtak půjdem odpo na chvíli ven, je tu pořád sníh, tak toho využijem .
adri - ty jsi střelec, ty vogo................... 😃
luci - my máme ty holky úplně stejný, malá včera spadla na stůl má odřenou tvář, dneska pro změnu z gauče na hlavu, ale ne´poučí se, ještě bulí a už vymejšlí další kraviny..................., je to záhul :-p
michalice
16. pro 2009
zdravím vás šenský.....tady nová příspěvkyně....teda adrušo, já koukám...to musely bejt ale nervy...tak vás všechny zdravím z bílého Krušlova přeji fajn večer... 😉
klaraemma
16. pro 2009
nazdar sousedko!!!!!!!!!!!!!!
evulebobule
16. pro 2009
nin: jasně, naložíš Honzíčka a vyrazíte za bláznivejma učitelkama 😃
evulebobule
16. pro 2009
taky zdravím novou členku 😃
adricc
16. pro 2009
no ahoj miso to jsem krypl co tyvole jindra chvil radil aspon ze jen smskama 😃 no a pak rekl ze jsem moula kluci spi od 7 jdu si asi pobrecet pri poste pro tebe
klaraemma
16. pro 2009
já se těším na poslední díl přešlapů
ninus81
16. pro 2009
Také zdravím novou členku 😉 😉 😉
michalice
16. pro 2009
jo tak abych se vám všem, kteří mě neznáte, taky nějak představila...no tak jmenuju se Michala, máme doma malého čerta Aničku - je jí 1 rok 22. prosince, bydlím vedle Kláry, takže v Krušlově, je mi něco kolem třiceti a máme tři psy a kocoura Karla a ještěra Vasila....no asi tak....ňák...
ninus81
16. pro 2009
Já dneska telku vypla nějak mě nebaví tak čumím alespon do PC
ninus81
16. pro 2009
Míšo teda zvířectvo má pěkný jméno 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
klaraemma
16. pro 2009
ty voe Míšo , jsi zapomněla na Josefa!!!!!!!!!!! 😃
michalice
16. pro 2009
jo ještě mám doma Josefa....no skoromažel...no panebože, ještě, žes mi to Kláro připomenula, jináč bych na něj fakt zapoměla...
ninus81
16. pro 2009
...ty vado vy mě dáváte ted v tom mám pěknej guláš 😃 😃 😃 😃
michalice
16. pro 2009
skoromanžel Josef tam pustil Piráty z Karibiku, tak na to du kouknout....tak zase zítra šenský...dobrou noc všem
klaraemma
16. pro 2009
holky, nemáme stromek nemáte někdo tip kde mají hezký???
ninus81
16. pro 2009
Mišo dobrou 😉

Doufám že tu nezůstanu sama samotinká =-) =-) =-)
ninus81
16. pro 2009
Kláři tak skočte do lesa 🙂
Nebo se tě mužu zeptat Honzovo rodiču jestli by jsme jim nějakej mohly vzít v lese, pokud teda budeme mít cestu na Javorník
klaraemma
16. pro 2009
ne Ninuš, to je dobrý, to my se kdyžtak zeptáme tady lidí co mají les, ale štve mě to, nechaly jsme to na poslední chvíli a už se nám žádný nelíbyli |-|
ninus81
16. pro 2009
My letos budeme mít umělý :-x :-x :-x a živý necháme až na příští rok
klaraemma
16. pro 2009
no jsem na to zvědavá, nevíš jaký maj u Kaufu??
ninus81
16. pro 2009
Tak jsem mamině a druhé babičce nechala udělat GEWE fotoknihu z fotkama malého našla jsem doma ještě z porodnice z těch krabic slevový kupon na tu knihu ( 50% ) takže mě obě dvě vyšli na 418,- jen doufám že to stihnou do vánoc budu si to pak vyzvedávat v fotolabu tak jsem na to zvědavá
ninus81
16. pro 2009
Já jsem tam na ně koukala minulý týden a řekla bych že byli pěkný ale snad to tam nebude už moc probraný. A nebo je prodávají ještě tady někde u Labutě jsem viděla ceduli
klaraemma
16. pro 2009
no vidíš, Jakub má v pátek večerek, tak ho zaúkoluju aby si před tím ještě projel město a něco domu dotáhl, jinak ať se nevrací ]-(
Koukáš na Přešlapy??? Se tu chechtám. Půjdu si k tomu nalít vínoooooooooooooooo
mispuli
16. pro 2009
kláři my kupovali ve vesnici tady vedle,měl kavkazký jedličky,tu máme my,stříbrný smrčky,normální jedle a za slušnou cenu a všechno to byly fakt hezký stromky,ale bylo to před tejdnem,tak netuším,jak to tam vypadá ted, ale zase je pravda,že tam asi moc lidi nekupujou
jinak jsme zjistili,že míša už skoro vytrhla radiátor ze zdi,jak po něm rajtuje 😞 😞

a zdravím míšu,máme doma jmenovkyni 😃
klaraemma
16. pro 2009
jo a dneska mi přišel přehoz přes křešlo, objednávala jsem ho na netu, tak jsem měla strach jestli se trefím do barvy a je super, už vypraný čekámaž uschne a hned ho přehodím, a dostalala jsem k tomu zdarma dětský přehoz přes postel s medvídkama a 2 plyšový medvědy! Huráááááááááá
ninus81
16. pro 2009
Kláři tak to je dobrý kup 😉