• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak u nás už se spinká :wink:
ale u sousedů je kravál jak v pravý poledne bud tam něco vrtají nebo co já vím ale už dobré 3 hodiny.
16. pro 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
taky bych chtěla,aby se spalo,ale my jdeme teprve koupat :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak bacha,aby si sousedi nerozšiřovali byt a neprobourali se až k vám :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
to by soused koukal jak tu sedím u PC bydlí tam vojáci z povolání (4 chlapy (mladý) ) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj vespolek
u nás taky už dávno spí, dneska měla 38 ale jen dopo, tak zítra uvidím a kdyžtak půjdem odpo na chvíli ven, je tu pořád sníh, tak toho využijem .
adri - ty jsi střelec, ty vogo................... :grinning:
luci - my máme ty holky úplně stejný, malá včera spadla na stůl má odřenou tvář, dneska pro změnu z gauče na hlavu, ale ne´poučí se, ještě bulí a už vymejšlí další kraviny..................., je to záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím vás šenský.....tady nová příspěvkyně....teda adrušo, já koukám...to musely bejt ale nervy...tak vás všechny zdravím z bílého Krušlova přeji fajn večer... :wink:
16. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdar sousedko!!!!!!!!!!!!!!
16. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: jasně, naložíš Honzíčka a vyrazíte za bláznivejma učitelkama :grinning:
16. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
taky zdravím novou členku :grinning:
16. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
no ahoj miso to jsem krypl co tyvole jindra chvil radil aspon ze jen smskama :grinning: no a pak rekl ze jsem moula kluci spi od 7 jdu si asi pobrecet pri poste pro tebe
16. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
já se těším na poslední díl přešlapů
16. pro 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Také zdravím novou členku :wink: :wink: :wink:
16. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak abych se vám všem, kteří mě neznáte, taky nějak představila...no tak jmenuju se Michala, máme doma malého čerta Aničku - je jí 1 rok 22. prosince, bydlím vedle Kláry, takže v Krušlově, je mi něco kolem třiceti a máme tři psy a kocoura Karla a ještěra Vasila....no asi tak....ňák...
Já dneska telku vypla nějak mě nebaví tak čumím alespon do PC
Míšo teda zvířectvo má pěkný jméno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ty voe Míšo , jsi zapomněla na Josefa!!!!!!!!!!! :grinning:
16. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jo ještě mám doma Josefa....no skoromažel...no panebože, ještě, žes mi to Kláro připomenula, jináč bych na něj fakt zapoměla...
16. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
...ty vado vy mě dáváte ted v tom mám pěknej guláš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
skoromanžel Josef tam pustil Piráty z Karibiku, tak na to du kouknout....tak zase zítra šenský...dobrou noc všem
16. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, nemáme stromek nemáte někdo tip kde mají hezký???
16. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Mišo dobrou :wink:

Doufám že tu nezůstanu sama samotinká :confused: :confused: :confused:
16. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Kláři tak skočte do lesa :slight_smile:
Nebo se tě mužu zeptat Honzovo rodiču jestli by jsme jim nějakej mohly vzít v lese, pokud teda budeme mít cestu na Javorník
16. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ne Ninuš, to je dobrý, to my se kdyžtak zeptáme tady lidí co mají les, ale štve mě to, nechaly jsme to na poslední chvíli a už se nám žádný nelíbyli :pensive:
16. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
My letos budeme mít umělý :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a živý necháme až na příští rok
16. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no jsem na to zvědavá, nevíš jaký maj u Kaufu??
16. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem mamině a druhé babičce nechala udělat GEWE fotoknihu z fotkama malého našla jsem doma ještě z porodnice z těch krabic slevový kupon na tu knihu ( 50% ) takže mě obě dvě vyšli na 418,- jen doufám že to stihnou do vánoc budu si to pak vyzvedávat v fotolabu tak jsem na to zvědavá
16. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem tam na ně koukala minulý týden a řekla bych že byli pěkný ale snad to tam nebude už moc probraný. A nebo je prodávají ještě tady někde u Labutě jsem viděla ceduli
16. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no vidíš, Jakub má v pátek večerek, tak ho zaúkoluju aby si před tím ještě projel město a něco domu dotáhl, jinak ať se nevrací :angry:
Koukáš na Přešlapy??? Se tu chechtám. Půjdu si k tomu nalít vínoooooooooooooooo
16. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
kláři my kupovali ve vesnici tady vedle,měl kavkazký jedličky,tu máme my,stříbrný smrčky,normální jedle a za slušnou cenu a všechno to byly fakt hezký stromky,ale bylo to před tejdnem,tak netuším,jak to tam vypadá ted, ale zase je pravda,že tam asi moc lidi nekupujou
jinak jsme zjistili,že míša už skoro vytrhla radiátor ze zdi,jak po něm rajtuje :frowning2: :frowning2:

a zdravím míšu,máme doma jmenovkyni :grinning:
16. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a dneska mi přišel přehoz přes křešlo, objednávala jsem ho na netu, tak jsem měla strach jestli se trefím do barvy a je super, už vypraný čekámaž uschne a hned ho přehodím, a dostalala jsem k tomu zdarma dětský přehoz přes postel s medvídkama a 2 plyšový medvědy! Huráááááááááá
16. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Kláři tak to je dobrý kup :wink:
16. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek