• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

luci - my byly ve Střítěži v tom zahradnictví, stromy měli ale hrozně přebraný, spodek byl dobrý ale od půlky koště, fakt děs, to jsme pak ustoupily z toho, že nebude stromek vysoký jako vždy, že teda klidně menší, ale bohatý a ani to, tak děs, zase koště si sem nedám, musí se prostě Jakub ještě podívat a něco sehnat, no.
Mě malá bere ze stolku notebook a ´prostě si ho přenese kam chce, otevře a zapíná, kdybych jí ruce urazila tak to prostě bude dělat pořád asi. :angry:
16. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři tak to notebook dlouho nevydrží :zipper_mouth:
16. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári nám zase chodí do stěny pro cd,naše rockový,tátu může trefit,ale nosí vytrvale,i když dostane přes ruku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nin my nechávali stejně jako každej rok dělat kalendáře přes net,tentokrát u fotofastu a vyzvedávali jsme to tady u fotografky,má s nimasmlouvu,nechávala jsem je dělat minulý pondělí a ve čtvrtek přišel první a v pátek druhej,byla jsem překvapená,že tak rychle a jsou moc pěkný,takže jsem včera ještě udělala pf a doufám,že nejdýl v pondělí tady budou
16. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsou to teda nervy, ale na vás taky dojde............................. :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no právě
16. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já je taky dělala přes net, jenže jsem si já blbá nevšimla a objednala jsem ležací místo stolních kalendářů , no nic jsem fotky vystříhala a nandala do tahovýho kalendáře z ikeii. Aspoň tak.
16. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my děláme nástěnný :wink:
16. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdravim misu :slight_smile:
klarko,super kauf :wink:
v kaufu jeste vcera meli hezky stromecky :wink:

nam ho jarda priveze v nedeli :dizzy_face: . z naseho lesa :slight_smile:

adri,super ze se lego naslo :wink:
u nas uz se od ctvrt na 9 spi.

kalendare nedelam, kazda babi a prababi dostane par fotek co jsme u fotaka nechavali nafotit :slight_smile:
16. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
san mě by se taky líbily nějaký fotky z fotoateliéru,ale to naše zvíře mrnavý se na chvilku nezastaví,takže bysme nafotili prdlajs a já to taky nějak neumím se tvářit napovel dobře,takže je tohle pro nás schůdnější cesta vybrat ze všech možných momentek
16. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci,ja na tech fotkach nejsem :grinning:. byli by zkazeny :grinning:
16. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo my chceme udělat taky nějaké fotečky malého i nějakou společnou, mám známou vizážistku tak prý za 1000,- by mě domluvila atelier, učesala,namalovala a fotograf by mě nafotil s malým tak uvidím až budou kačky tak toho využiju
16. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - to u nás je to stejný, taky by malá nevydržela pozovat.
ještě jsme se ségrou vymysleli že se necháme vyfotit všichni jako já, ségra, kluci a děti, ale normálně doma, v po jedem k nim, tak asi zazvoní na sousedku a ta nás několikát vyblejskne a pak se rozhodnem kterou jim dáme.
V ateliéru by to bylo asi pěkný čoro moro.
16. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
san,nekecej,ty s tvýma krásnýma vlasama a úsměvem :grinning: :grinning: ,já jsem taky asi jen na dvou v celým kalendáři,na každý stránce jsou dvě fotky,jedna s honzisem,jedna s míšou nebo různě kombinovaný,no myslím,že každej rok kalendář zdokonaklujeme :wink:
16. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako ta společná fotka bude pro naše, jsem to nenapsala, ale asi to je jasné :grinning:
16. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří - si taky neumím představit proč bys tam neměla být, dyť seš kočanda!!!
16. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári přesně tak čoromoro,možná by stačili natáčet kamerou a možná ani to ne :grinning: :grinning: :grinning: ,mišák by jí z tohoo udělala kůlničku na dříví :grinning: :grinning:
autor
ja bych na to nemela trpelivost na ty kalendare :grinning:. jsem na to lina :grinning:
uvazuju ze mozna pristi tyden az bude mit eda volno,takze bysme skocili udelat jeste nejaky spolecny,ale uvidim.
tak julka jelikoz jeste nebeha, tak nema jinou moznost nez pozovat :grinning: :grinning: :grinning:
No já do té knihy taky nedala žádnou kde jsem já na každé vypadám jako chovanec jedličkova ústavu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
já se nechala vyfotit ještě loni když neběhala a už v říjnu, tak to šlo to měla 8 měsíců, letos bysme to fakt nedali, tím spíš, že jsme chtěli i se ségrou, my než bysme se všichni sešly................
16. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin ,docela jsi mě pobavila,jsi pěkně ukecaná :grinning: :grinning: :grinning:

jdu uspávat zvěř,tak brou
Sandři na to taky hřeším že malej mě ješte nezdrhne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Luci já a čím?????
16. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se loučím matky, papa, zítra.
16. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jedličkárnou nee :grinning: :grinning: :grinning: ,to by mě nenapadlo :grinning:
16. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři papapapa
jo aha no občas mě napadnou zajmavé přirovnání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak teda jste toho nakecali :wink: zejtra jsem zvedava na to plavani a pak besidka jindra to opet nestihne ale bude tam kamoska s kamerou a natoci mi ito tak mam radost no a odhlasim ho ze skolky v patek odjizdi spolu do prace a prijedou 23.
16. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že tu nikdo není tak to asi vzdám a půjdu si zakouřit a pak padnu za vlast :grinning:
16. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to vam jmusim rict, dnes jsem vytahla sportak a hlubokou korbu uz schovala a jsem z toho cely den smutna :sweat_smile::frowning2:. ona by se teda jeste juli vesla,ale uz to s fusakem a dekou nema tak pohodlny. tak me to nejak rozesmutnilo :frowning2:
16. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři ježiš já jsme se tak lekla co se stalo než jsem to dočetla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jo jo mě taky přepadla tenkrát nostalgie když jsem odcvakla hlubokou korbičku a přidělala sporták už nemáme ty malinkatý miminka :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek