Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
klaraemma
16. pro 2009
luci - my byly ve Střítěži v tom zahradnictví, stromy měli ale hrozně přebraný, spodek byl dobrý ale od půlky koště, fakt děs, to jsme pak ustoupily z toho, že nebude stromek vysoký jako vždy, že teda klidně menší, ale bohatý a ani to, tak děs, zase koště si sem nedám, musí se prostě Jakub ještě podívat a něco sehnat, no.
Mě malá bere ze stolku notebook a ´prostě si ho přenese kam chce, otevře a zapíná, kdybych jí ruce urazila tak to prostě bude dělat pořád asi. ]-(
ninus81
16. pro 2009
Kláři tak to notebook dlouho nevydrží :-x
mispuli
16. pro 2009
klári nám zase chodí do stěny pro cd,naše rockový,tátu může trefit,ale nosí vytrvale,i když dostane přes ruku :-p :-p

nin my nechávali stejně jako každej rok dělat kalendáře přes net,tentokrát u fotofastu a vyzvedávali jsme to tady u fotografky,má s nimasmlouvu,nechávala jsem je dělat minulý pondělí a ve čtvrtek přišel první a v pátek druhej,byla jsem překvapená,že tak rychle a jsou moc pěkný,takže jsem včera ještě udělala pf a doufám,že nejdýl v pondělí tady budou
klaraemma
16. pro 2009
no jsou to teda nervy, ale na vás taky dojde............................. 😃 😃
ninus81
16. pro 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 no právě
klaraemma
16. pro 2009
luci já je taky dělala přes net, jenže jsem si já blbá nevšimla a objednala jsem ležací místo stolních kalendářů , no nic jsem fotky vystříhala a nandala do tahovýho kalendáře z ikeii. Aspoň tak.
mispuli
16. pro 2009
my děláme nástěnný 😉
sayastautor
16. pro 2009
zdravim misu 🙂
klarko,super kauf 😉
v kaufu jeste vcera meli hezky stromecky 😉

nam ho jarda priveze v nedeli x-) . z naseho lesa 🙂

adri,super ze se lego naslo 😉
u nas uz se od ctvrt na 9 spi.

kalendare nedelam, kazda babi a prababi dostane par fotek co jsme u fotaka nechavali nafotit 🙂
mispuli
16. pro 2009
san mě by se taky líbily nějaký fotky z fotoateliéru,ale to naše zvíře mrnavý se na chvilku nezastaví,takže bysme nafotili prdlajs a já to taky nějak neumím se tvářit napovel dobře,takže je tohle pro nás schůdnější cesta vybrat ze všech možných momentek
sayastautor
16. pro 2009
luci,ja na tech fotkach nejsem 😃. byli by zkazeny 😃
ninus81
16. pro 2009
Jo jo my chceme udělat taky nějaké fotečky malého i nějakou společnou, mám známou vizážistku tak prý za 1000,- by mě domluvila atelier, učesala,namalovala a fotograf by mě nafotil s malým tak uvidím až budou kačky tak toho využiju
klaraemma
16. pro 2009
luci - to u nás je to stejný, taky by malá nevydržela pozovat.
ještě jsme se ségrou vymysleli že se necháme vyfotit všichni jako já, ségra, kluci a děti, ale normálně doma, v po jedem k nim, tak asi zazvoní na sousedku a ta nás několikát vyblejskne a pak se rozhodnem kterou jim dáme.
V ateliéru by to bylo asi pěkný čoro moro.
mispuli
16. pro 2009
san,nekecej,ty s tvýma krásnýma vlasama a úsměvem 😃 😃 ,já jsem taky asi jen na dvou v celým kalendáři,na každý stránce jsou dvě fotky,jedna s honzisem,jedna s míšou nebo různě kombinovaný,no myslím,že každej rok kalendář zdokonaklujeme 😉
klaraemma
16. pro 2009
jako ta společná fotka bude pro naše, jsem to nenapsala, ale asi to je jasné 😃
klaraemma
16. pro 2009
sandří - si taky neumím představit proč bys tam neměla být, dyť seš kočanda!!!
mispuli
16. pro 2009
klári přesně tak čoromoro,možná by stačili natáčet kamerou a možná ani to ne 😃 😃 😃 ,mišák by jí z tohoo udělala kůlničku na dříví 😃 😃
sayastautor
16. pro 2009
ja bych na to nemela trpelivost na ty kalendare 😃. jsem na to lina 😃
uvazuju ze mozna pristi tyden az bude mit eda volno,takze bysme skocili udelat jeste nejaky spolecny,ale uvidim.
tak julka jelikoz jeste nebeha, tak nema jinou moznost nez pozovat 😃 😃 😃
ninus81
16. pro 2009
No já do té knihy taky nedala žádnou kde jsem já na každé vypadám jako chovanec jedličkova ústavu :-N :-N :-N
klaraemma
16. pro 2009
já se nechala vyfotit ještě loni když neběhala a už v říjnu, tak to šlo to měla 8 měsíců, letos bysme to fakt nedali, tím spíš, že jsme chtěli i se ségrou, my než bysme se všichni sešly................
mispuli
16. pro 2009
nin ,docela jsi mě pobavila,jsi pěkně ukecaná 😃 😃 😃

jdu uspávat zvěř,tak brou
ninus81
16. pro 2009
Sandři na to taky hřeším že malej mě ješte nezdrhne 😃 😃 😃 😃
ninus81
16. pro 2009
Luci já a čím?????
klaraemma
16. pro 2009
taky se loučím matky, papa, zítra.
mispuli
16. pro 2009
no jedličkárnou nee 😃 😃 😃 ,to by mě nenapadlo 😃
ninus81
16. pro 2009
Kláři papapapa
ninus81
16. pro 2009
jo aha no občas mě napadnou zajmavé přirovnání 😃 😃 😃 😃
adricc
16. pro 2009
tak teda jste toho nakecali 😉 zejtra jsem zvedava na to plavani a pak besidka jindra to opet nestihne ale bude tam kamoska s kamerou a natoci mi ito tak mam radost no a odhlasim ho ze skolky v patek odjizdi spolu do prace a prijedou 23.
ninus81
16. pro 2009
Tak koukám že tu nikdo není tak to asi vzdám a půjdu si zakouřit a pak padnu za vlast 😃
sayastautor
16. pro 2009
to vam jmusim rict, dnes jsem vytahla sportak a hlubokou korbu uz schovala a jsem z toho cely den smutna :-N😞. ona by se teda jeste juli vesla,ale uz to s fusakem a dekou nema tak pohodlny. tak me to nejak rozesmutnilo 😞
ninus81
16. pro 2009
Sandři ježiš já jsme se tak lekla co se stalo než jsem to dočetla x-) x-) x-) jo jo mě taky přepadla tenkrát nostalgie když jsem odcvakla hlubokou korbičku a přidělala sporták už nemáme ty malinkatý miminka x-) x-)

Začni psát odpověď...

Odešli