• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
dobre ranko :slight_smile:
u nas zas noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne zasnezene ranko :slight_smile:

Sandri, my mame sportak dva tydny, uz jsem si na nej zvykla, ale ten zacatek byl strasny, taky jsem to malem obulela :cry:
Jak pise Nin, uz nemame ty maly miminka.

Adri, s tim legem jsem se dost pobavila :grinning: :grinning: :grinning: hlavne, ze se naslo, jinak by me asi taky kleplo.

Vcera jsem byla na vanocnim vecirku z prace, bylo to supeeeer, zahrali jsme i bowling, byla jsem poprve takhle bez kluku.
17. pro 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zdravim novou maminu :slight_smile:

Ted az jsem vsechno ze vcerejska docetla, tak jsem to zjistila :grinning:
17. pro 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné zasněžené ránko :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sice tady ve městě to vypadá divně jen takovej poprašek na strechách a chodníku a na silnici rozježděná břečka :frowning2:
17. pro 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to nezvk ten sportak. uz to vidim,budu lina prendavat fusak tak budu jezdit jen s golfkama :grinning:.

anny, to ses vcera mela :dizzy_face: . sla bych hned taky. zkusime zas az za mesic. snad uz me necha na dyl nez hodku :grinning:
17. pro 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro me byly kobicky taky pohodlne, protoze jsem si je nosila domu, kluky oblekla, zachumlala doma, a pak jen pricvakla na kocar. Tohle nez tam nainstaluju deky, fusaky, pak kluky, jeden vzdycky musi uz cekat sam venku, des :stuck_out_tongue_closed_eyes:

To jo, zkuste to, snad vas necha dyl :wink:

U nas je bilo uplne, je to pekny, tak mohlo by to uz vydrzet na ten pristi tyden, kdyz uz to napadlo.
17. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, co peceni, mas hotovo? :slight_smile:
Me dneska jeste cekaji vanilkovy rohlicky a pracny a koncim.
17. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeste nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes: . testo mam pripravene,ale nejak me juli nenechava to upect :grinning:
ted teda spi, ale to nemuzu delat nic,abych ji nevzbudila :slight_smile:
17. pro 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja pekla prevazne vecer, az kdyz sli kluci spat. Ale to taky neni ono.
17. pro 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny,tak to ja taky nemuzu,vzbudila bych si ji :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jak deti oblekate do fusaku?
17. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
san.my už chodíme pěšky,ale jinak jsem si nostalgicky zavzpomínala,jak jsem před rokem řešila ty samý problémy,míše lezly první zuby,špatně spala,počasí naprd...na jednu stranu jsem ráda,že už to máme za sebou,na druhou stranu bych to hned vrátila :wink:

vloni jsem pekla jen linecký,letos jsem se překonala,přidala jsem perníčky,ale taky peču až večer,spíš kvůli tomu,že chtěj děti pomáhat a mám strach ,aby se nespálily,tedy honzík už si to nechá vysvětlit,ale to malý dábliště moc nee

vyrážíme ven,zkoumat sníh,to se zase nikam nedostaneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
17. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dopoledne :wink:

vás poslední dobou zanedbáváme,ale buď jsme venku i když je tam zima jak v rusku nebo doma uklízím a bohužel i peču, poněvadž osoba s námi bydlící je na zabití, zadělá si těsto na cukroví a když jí to nejde, tak se sebere a jde a bordel tam nechá a ty si ho uklid :angry:

venoušek vstával teď, taky šel spát až v 01.20 hod., já jsem tak unavená za poslední dny že asi padnu na hubu :pensive:

Míšo vítej mezi námi :slight_smile:

San když jste byli u toho foťáka, kolik fotek vám udělala a co to stálo? Chci si tam dojít s venouškem a vezmu asi i andrejku :dizzy_face: a pak to dáme babičce k vánocům
17. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,udela fotek podle toho kolik se jich povede :sweat_smile:. my mame 8,stalo to 150 kc. format 13x18 cm.
ty jo,to mate doma veselo :frowning2:
a to nocni usinani by me zabilo :sweat_smile:
17. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
san veselo máme, to máš pravdu

venoušek už sedí půl hodiny na nočníku a nechce slézt,jsem zvědavá co z toho bude :grinning:
17. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
tady je krásně, sněží, ale já radši budu ještě smalou doma, včera mě ještě 38,tak pro sichr, ale je to škoda :cry:
17. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snadruš malého oblékám tak že má bodýčko z dlouhým, tričko z dlouhým nebo slabší svetřík a punčocháčky a dávám ho do kombinézky a samozdřejmě čepičku a šoupnu do fusaku pak je krásně teloučkej ješte se mi nestalo že by byl spocený :wink:
Jinak když bylo teplejš měl bundu,bodýčko,svetřík nebo mikču (jak kdy) a tepláčky nebo vyteplené kalhoty,ponožky a capačky.
Ta kombinéza je fakt super
17. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
san ja vrstvim uplne stejne jako nin :wink:
17. pro 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme stejně vrstev jako nin :grinning:
u nás noc dobrá. Krmení v 6 a spali jsme do 8:30.
My se do hluboký korby ještě vejdem, ale taky to nebude dlouho trvat a půjdem do sporťáku
17. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja oblekam uplne stejne,jen teda davam jeste deku a v jine diskuzi jsem se dozvedela ze nabaluji moc :sweat_smile:

jinak jsem si ted dala hodku slofika s julkou a moc mi to pomohlo :dizzy_face:
17. pro 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám přes fusak slabou deku aby neprofouklo do té káry, přece jen není tak neprofoukavá (já jsem ale dobrá čecha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) jako byla hluboká korba. Pokud malá není spocená za krčkem tak oblékáš dobře a co povídají v jiné diskuzi na to dlabej asi tam dětičky otužujou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. pro 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja teda ted davam silnejsi deku,ale to az co je pod nulou. no, oni oblikaj tak, jak ja juli na podzim :sweat_smile:. beru to podle sebe. kdyz me je zima , tak jak by asi bylo juli kdyz jen lezi a nehybe se ze. no,min ji oblekat nebudu :grinning:
spocena nikdy nebyla :slight_smile:. asi je po mamce zmrzlinka :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
POkud nebyla spocená tak to neřeš, oblíkáš jí podle svého nejlepšího vědomí .... přece jí nedáš plavky.....(už jen při té představě mám husinu až na půlkách ) :grinning: :grinning: :grinning: tak to ty dětičky lituju to jim musí být pěkná kosa když v téhle zimě oblékají děti jako my na podzim :rolling_eyes: ale co at si každej dělá co chce že jo :wink: :wink: :wink: :wink:
17. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám taky dečku nad fusak a pod tu připínací část.
Já myslím, že oblíkáme akorát.
17. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo a ješte dávám nánožník nebo jak se tomu nadává :wink:
17. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě taky nevím, jak se nadává tý věci, co se připíná nahoru na kočárek :grinning:
17. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je taky nánožník nééé :fearful: :fearful: :fearful:
17. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se už 1,5 hod spinká :sweat_smile: výjmečně jsem si nešla lehnout taky :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nanoznik to je :slight_smile:. ten taky davam :grinning:. no, oni davaji sice fusak, ale bez kombinezy a zimni bundy :astonished:

tak jsem objednala sedacku :grinning:. do vanoc ji mame slibenou :grinning:. ale ze to byli nervy ji vybrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . eda ten vse nechaval na me. a barvu mame veselou :grinning:. kriklave zelenou :grinning:
17. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš šup sem z obrázkem :grinning:
17. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek