• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
http://www.kocarkynec.com/2687-autosedacka-4-baby-weelmo.html
:slight_smile:

kdyz mi neprosla ta ruzova STM, tak se mi zadna jina barva nelibila, tak jsme hledali od zacatku :grinning:. tahle me zaujala na 1. pohled. a ma pry i atestace od evropske unie co nejsou povinny. volala jsem si tam kvuli ni :slight_smile:
a barva mi byla ukradena. eda rekl tuhle,tak ji ma :grinning:
17. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ta je pěkná a nevypadá vubec marně
17. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: hezká sedajda.

nin: jakou budete pořizovat vy?

kočárky jsou fakt mazec :wink:
17. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi my budeme v lednu kupovat Maxi cosi Tobi - barvičku ještě nevím, spíš nějakou tmavší (z praktického hlediska)
17. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se stále spinká, malej má asi spací nemoc :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ho byla i zkontrolovat a malej těžce řeže pilou teda pochrupuje jak starej chlap ( jako tatínek) :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme vzhůru brouček spinkal přes 3 hodiny a vyspinkal se do růžova a z humorem
17. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si nedávno objednala předplatné Betynky a jako árek mě včera přišla tahle dárková kazeta http://www.lekarnaparizska.cz/klorane-bebe-vyzkremeryteal-cistubrbody-modre-p-6857.html ta kosmetika tak krásně voní a ty ubrousky jsou super jak na pusinku tak zadeček když jsem na ně koukala na net tak 25ks těchle ubrousků stojí 110 ,- no masakr :frowning2:
17. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jdeme papat koukám tady nikdo :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta je hezká. My právě, budeme asi muset taky brzo kupovat novou sedajdu. Davídek sice ještě 13 kg nemá :grinning: ale na dýlku to začíná být děs.
17. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej je optimista co? To je super, náš spíš pesimista :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta sedačka vypadá fakt moc pěkně, my budeme asi chtít nějakou do šediva, máme šedivý auto,tak ať ladíme ne? :grinning:
17. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi oni jsou od 9kg a pokud začne překukovat hlavička přes okraj autosedačku je na čase koupit tu větší pak to totiž je nebezpečné
17. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už jsem napapaný já pořád říkám malého je lepší šatit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju,sedajda dobra. ja do 18 kg nechtela a do 36 mi to zas prislo moc :grinning:. tahle me necim zaujala :slight_smile:

nin, to ti spal krasne :wink:

evco,pesimista jo? :grinning:. tak nase vzteklina :grinning:. a vypada to ze bude levak. ta snad po me nebude mit nic :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak nerváček to taky trošku je :grinning:

nin: zatím nepřekukuje, ale radši se informuju předem,abych pak nebyla zmatená jak lesní včela
17. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nahoďte mi prosím recept na ty měkké perníčky, díky moc.
17. pro 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,
měkké na druhý den.
• Těsto na perníčky: 1 kg hladké mouky, 35 dkg přesetého moučkového cukru, 5 vajec, 5 lžic medu, 2 kypřící prášky do perníku, 5 lžic másla (sádla), trochu rumu, 3 lžíce kakaa. Těsto necháme 2 hodiny uležet, nebo do druhého dne.
Sice už máme polovinu sežranou, ale příště budu dělat asi jen z ploviční dávky, měla jsem toho 4 plechy a na 5 byl velký stromek. Byly to moje první perníčky a dobrota
17. pro 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári já měla tyhle a jsou dobrý : 400g hladké mouky,140g moučk.cukru,2 vejce,100 g hery,2 polévk.lžíce medu,1 čaj.lžička sody bicarbony,1 čaj lžička kypřícího prášku do pečiva nebo 2 lžičky perníkovýho koření,udělat těsto,nechat uležet nejlíp do druhýho dne,péct na pečícím papíru na 200 stupnu 5-6 minut,ještě teplé přetřít rzšlehaným žloutkem s vodou
17. pro 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honzíček dostal od Kačenek pod stromeček chodítko http://www.icshop.cz/?produkt=4968 u nás na Rynku ho měly ve vánoční akci za 1000,- tak jsem zvědavá jak v něm malej bude řádit :wink: :wink:
17. pro 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin vy máte zatím velkej byt,tak tam bude mít rozlet :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,super :wink:

my mame to pujceny od klarky, ale nedavam ji tam, neurolozka nam to zakazala :sweat_smile:
17. pro 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to bude mít rozlet jak bejk :grinning: :grinning: :grinning:
No já zrovna fanda chodítek nebyla ale myslím si že když tam malej bude chvilku nevadí to ničemu, jo jinak u nás se opět spinká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jak se mate? ja mam akorat depku ze nemam uklizeno, ja jsem na tohle magor, ale letos nemam silu, ani okna nemam umyty, porad jsem to odkladala a ted jsou mrazy, tak ze kdybych to zacla smidlat hadrem, tak bych k tomu oknu asi primrzla, ale napeceno mam (klasterni rohlicky, pernicky, kokosove venecky, kakaove orechy, linecke, klubicka,kramle, rumove kulicky a udelam jeste jedno nepecene, mozna se na to vyprdnu)darky mam zabelene, jeste to nase hnizdo vysmejcit :confounded: ale nemam silu, vstavam tak 4x :confounded: za noc
17. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
strom bude zivej, chci mensi, protoze ho musime dat dost vysoko na komodu, Kacka by ho zlikvidovala, a strom obstara tchan, vybehne tady do lesa ale nic nevite :grinning:
17. pro 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus taky myslim ze kdyz malej nebude cely dny v choditku, tak se nic nestane. ale ja ho porizovat nebudu. a musim rict ze v tom choditku je dite maly likvidator, vsude narazi, lip na vsechno dosahne a jeste ti prejede nohy, ja bych na to nervy nemela:slight_smile:))) videla jsem to u kamosky , malej dojel k LCD televizi a zaclo dilo, az se mi postavily vlasy hruzou na hlave. asi budemmuset taky nekam schovat telku :astonished: :grinning:
17. pro 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacenka ted usnula s paleckem v pusince :dizzy_face: holky jsem ji koupila v tescu vanocnioblecek, ale neni se santa klausem,toho nemam rada,byl vesleve za 130, puvodne stal 370, jsou to teplacky s tapkama cerveno bile, prouzkate a vrch je cerveny a ma prouzkovane rukavy a je tam nejaky srandovni ksichtik a napis little Pudding :grinning:
17. pro 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
o televizi káto ani nemluv,naštěstí jsme si pořídili novou a na tu děti nedošáhnou,ale starou jsem přendali do ložnice a tam pouštíme pohádky,takže ta je otlapaná a ještě do ní honzis neustále mlátí,takže mu pořád říkáme,ýe až ji rozbije jinou mít nebude,ale je mu to šumák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky mě je najednou nějak divně,celej den mi nic nebylo a najednou mě strašně začala bolet hlava a břich a mám pocit,že snad půjdu dobrovolně potupně vrhnout,polejvá mě horko a vzápětí zima,no uvidíme :frowning2:
17. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek