Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
adricc
17. pro 2009
ahoj holky, tak dnes v noci prijede jindra a zejtra zase jede hnus ]-( domik snima nemuze ject ve spanelsku budóu muset nahodit nejaky ridice takze by tam domik byl navic tak to obrecel chudinka je mi ho lito tak se tesil ze pojede 8-( jinak plavani pekny adamkovi se libilo jeste celej leden budeme chodit do vanicky a pak bazenek 🙂 no besidka bezvadna moc pekny bych chvilema brecela a jeste se tam loucila s jednou ucitelkou ze konci a jde do duchodu tak meli slzy v ocich i oni 😞 a domi krikal ze se mu bude stejskat po ty ucitelce a budou it nejakou novou jdu zehlit ]-(
klaraemma
17. pro 2009
ahoj,
tak já klasicky zase bez manžela ]-( , už se nechodí ani najíst (taky dobře, aspoň nemusím moc vařit) jen vyspat :-p
díky za recepty, zkusím asi oba, dneska jsem s malou dělala linecký, vtipně jsem si vytřela když spala a k večeru jsme pekly, takže vytírat bych mohla zase, ale dlabu na to, hlavně, že se malá zabavila.
kadel
17. pro 2009
Ahoj ženský,
tak se zase hlásím. Kačenka je šikovná, každou noc spinká od půlnoci tak do 7, 8 do rána 😃 Ani nevím, že jí mam. Já nepeču, uklízím jako normálně, na okna sere pes 🙂
ninus81
18. pro 2009
Ahojky holky přeji krásné ráno všem 🙂
Tak už máme prvni souvislé a zřetelné slůvko BÁBA (od včera) a malej ho opakuje stále do kola, tatínek se nese těžce ale s úsměvem se tešil že první bude táta 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
18. pro 2009
Malej spinkal krásně od 20hod - 4hod- 7hod ale mě trápí v poslední době nějaká nespavost trvá mě to než usnu a čumění do stropu je oblíbená noční činnost 😞 😞 😞 😞 😞 a to se mě ale vubec nelíbí, jestli je to těmi blížícími se vánocemi =-) =-) =-)
anny84
18. pro 2009
Dobre ranko,

Nin, vy stejne spinkate krasne 😉
Az teda ted na tebe, to musi byt des. Ja bych nekdy spala az bych brecela.
Ale my dneska taky docela dobry, tak jsem spokojena 🙂

Kluci taky dost casto rikaji baba, je to sranda 😃
Ale zacali rikat tata, to je nespravedlive, meli zacit rikat maminka 😃
sayastautor
18. pro 2009
dobre ranko,
tak my snad nemeli hodinu co bysme nebyli vzhuru :-p . jsem unavena,oci se mi zaviraji a boli me z toho hlava 😞

my breptame furt neco, ale nemyslim si ze by to rikala vedome 🙂. jako ze by vedela co nebo kdo to je 🙂
anny84
18. pro 2009
Sandri, to mam taky dost casto, musim si pak vzit ibáč, jinak bych nemohla fungovat :-S

Taky si myslim, ze nevi jeste vyznam, ale zni to krasne 🙂
sayastautor
18. pro 2009
to jo, krasne to zni x-)
ninus81
18. pro 2009
Zní to užasně to jo a je to krásný když brebentí ty jeho slovíčka a do toho pak řekne bába 😃 😃 😃 😃
Anny vid MAMINKA by mělo být první slovo x-) x-) x-)
anny84
18. pro 2009
Presne 😃 a kde nic tu nic, jen samy tatatatata.
Nekdy prohodi, MAM, tak to bych bulela 🙂
ninus81
18. pro 2009
Tak je nauč před to tatata aby říkaly ra 😃 😃 😃 😃 ratatata 😃 😃 😃
Malému se taky občas zadaří něco jako Mam a přesně jak píšeš uplně bych bulela 😉
anny84
18. pro 2009
To by bylo dobry 🙂 Ale nevim, jestli je to naucim 😃

A co jinak uz umite za dovednosti?
ninus81
18. pro 2009
Anny kolikrát dáváš klukům mlíčko ( UM )
Malej má většinou mlíčko v noci okolo té 4 ráno(240ml), potom po probuzení v těch 7-8 hod (240ml)a poslední dávku 300ml po koupání před spaním.

NO co umíme je toho spoustu ,, lezeme ,, ale zajmavým způsobem se zabořenou hlavou do země vyšpulenou prdel a občas se vztekacími zvuky, pak nám jde couvání 😃 😃 😃 , sedíme a co u vás????????
ninus81
18. pro 2009
Holky a nemáte nějaký typ na svačinku až už dopol nebo odpol - my dáváme jogurty, přesnídávky, strouhané jablíčko - to nám moc nejede 😉 chtěla bych zkusit něco nového
ninus81
18. pro 2009
Tak si představte přidala jsem se na facebooku ke skupině teda fanouškum MOTTO nakladatelství (knižky) a včera jsem za správnou odpověd vyhrála knížku 😉 😉 😉 ted mě psaly o adresu tak jsem zvědavá 😃 😃 😃
evulebobule
18. pro 2009
ahoj holky,

my dneska jedeme nakupovat, tak už musím začít vařit abych to stihla. Jedeme pro kalendáře, co jsem vytvořila. Dělala jsem je v programu od DM.
A ještě do tesca.
mispul: tedy doufám, že už je líp.

Holky to je paráda, jak vám ty děti už povídají. 😉
mispuli
18. pro 2009
holky tak už to prostě je,jsou to malí nevděčníci 😃 😃 ,lítáme kolem nich celej den a oni stejně první řeknou táta a když táta zarachotí klíčem v zámku,tak se můžou s prominutím "posrat",aspon u nás to tak bylo u obou,honzík ještě nelez,ale jakmile slyšel klíč,tak se rozchchtal na celý kolo a kdybyste viděly,co dělá míša ted,když přijde franta domů,musím se chechtat,k vánocům dostane tatka kameru,tak vám to pak natočím 😃 😃 ,jo a honzík strašně dlouho používal BÁMA 😃 😃

nini,ono toho moc nevymyslíš,moje děti milovali mišmaš,nastrouhaný jabko,rozmačkanej banán a mandarinka a rozdrobený piškoty,všechno smíchat a po tý břečce se mohli utlouct 😃 😃
mispuli
18. pro 2009
evi díky,nějak jsem to pak rozdejchala a tak rychle jako to přišlo,tak to zase zmizelo :-N ,tak nevím,co to bylo ]-(

jo,jinak volala mi mamka,že v hypernově mají slevy na hračky 50%,takže má pro míšu k narozkám mrkací panenku s výbavou za 300 a nějaký drobný
ninus81
18. pro 2009
TAk a u nás se jako každé dopoledne spinká 😉
ninus81
18. pro 2009
no do Tesca bych potřebovala taky pro bodýčka musíme se tam vypravit.
Je asi brzo ale už přemýšlíte nebo už máte koupené oblečení na jaro??????
ninus81
18. pro 2009
Luci to he taky fakt a někde jsem četla že miminků stereotyp nevadí 🙂
anny84
18. pro 2009
Nin, u nas se taky leze spise dozadu s vyspulenou prdelkou 🙂
Adik sedi krasne a Davi zacina taky.

Ja davam UM jen rano, cca v 5h 170ml, a pak po koupani 220ml, jinak okolo pul 9h rano prednivaku, nebo jogurt, pak obidek, a pak svaca cca v 16h, to davam vetsinou kasi, nebo taky nejake ovoce. A porad dokola 🙂

Tak my valime do Blatny nakoupit, snad cestou nazapadneme 😉
ninus81
18. pro 2009
Do zítra akce v rosmannu Pampers 249,- když se koupí 2 balíky a vlhčené ubrousky baby dream v modrém boxu s aloe vera za 71,- koupíš 1 + 1 si vemeš z regálu zdarma.
ninus81
18. pro 2009
Anny já se mu vždycky musím smát a taky se kluci vztekají když jim to nejde, no a malej zbožnuje mé vlasy vždycky mě čapne tak že mám pocit že jsem plešatá 😃
evulebobule
18. pro 2009
mispul: tak hlavně,že to rychle zase odešlo 😃 :-p a že je líp...
petulka12
18. pro 2009
cus holky
tak u nas se zacalo bababa pak tatata a ted zas nerika nic :-N
adamek uz leze po ctyrech pekne a to jsou pak fofry 😃 dopoledne uz nechce spat, kdy tak staci detem spat jen jednou denne??

ninus ja delam treba ovesnou kasi s bananem nebo hruskou nebo kompotovanejma merunkama nebo ryzovou kasi, docela mu to smakuje

nasi jeli do nemecka tak sem mamku zaukolovala at ocihne kosmetiku a mlika v DM a cihne na body v HM 🙂 tak se zvedava jestli neco priveze
ninus81
18. pro 2009
Je Petul a kdyby měli pěkný za rozumnou cenu body v tom HM mohla by mě mamina koupit alespon 3 já mám právě cestu ve středu do Blatné ta kamrádka se na mě totiž vysrala pořád poslala jsem je a to už je nějaký měsíc a to jsem jí věřila
petulka12
18. pro 2009
tak sem ji volala, jeste na HM nenarazili a jestli ho objevi tak mi brnkne, dam vedet 😉 jsou jen ve Freyungu to je takova prdel jestli tam vubec HM je
petulka12
18. pro 2009
a co v Blatný? bysme se mohli srazit coz??

Začni psát odpověď...

Odešli