• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj holky, tak dnes v noci prijede jindra a zejtra zase jede hnus :angry: domik snima nemuze ject ve spanelsku budóu muset nahodit nejaky ridice takze by tam domik byl navic tak to obrecel chudinka je mi ho lito tak se tesil ze pojede :rolling_eyes: jinak plavani pekny adamkovi se libilo jeste celej leden budeme chodit do vanicky a pak bazenek :slight_smile: no besidka bezvadna moc pekny bych chvilema brecela a jeste se tam loucila s jednou ucitelkou ze konci a jde do duchodu tak meli slzy v ocich i oni :frowning2: a domi krikal ze se mu bude stejskat po ty ucitelce a budou it nejakou novou jdu zehlit :angry:
17. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak já klasicky zase bez manžela :angry: , už se nechodí ani najíst (taky dobře, aspoň nemusím moc vařit) jen vyspat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
díky za recepty, zkusím asi oba, dneska jsem s malou dělala linecký, vtipně jsem si vytřela když spala a k večeru jsme pekly, takže vytírat bych mohla zase, ale dlabu na to, hlavně, že se malá zabavila.
17. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský,
tak se zase hlásím. Kačenka je šikovná, každou noc spinká od půlnoci tak do 7, 8 do rána :grinning: Ani nevím, že jí mam. Já nepeču, uklízím jako normálně, na okna sere pes :slight_smile:
17. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky přeji krásné ráno všem :slight_smile:
Tak už máme prvni souvislé a zřetelné slůvko BÁBA (od včera) a malej ho opakuje stále do kola, tatínek se nese těžce ale s úsměvem se tešil že první bude táta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej spinkal krásně od 20hod - 4hod- 7hod ale mě trápí v poslední době nějaká nespavost trvá mě to než usnu a čumění do stropu je oblíbená noční činnost :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a to se mě ale vubec nelíbí, jestli je to těmi blížícími se vánocemi :confused: :confused: :confused:
18. pro 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Nin, vy stejne spinkate krasne :wink:
Az teda ted na tebe, to musi byt des. Ja bych nekdy spala az bych brecela.
Ale my dneska taky docela dobry, tak jsem spokojena :slight_smile:

Kluci taky dost casto rikaji baba, je to sranda :grinning:
Ale zacali rikat tata, to je nespravedlive, meli zacit rikat maminka :grinning:
18. pro 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
tak my snad nemeli hodinu co bysme nebyli vzhuru :stuck_out_tongue_closed_eyes: . jsem unavena,oci se mi zaviraji a boli me z toho hlava :frowning2:

my breptame furt neco, ale nemyslim si ze by to rikala vedome :slight_smile:. jako ze by vedela co nebo kdo to je :slight_smile:
18. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, to mam taky dost casto, musim si pak vzit ibáč, jinak bych nemohla fungovat :confounded:

Taky si myslim, ze nevi jeste vyznam, ale zni to krasne :slight_smile:
18. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo, krasne to zni :dizzy_face:
18. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zní to užasně to jo a je to krásný když brebentí ty jeho slovíčka a do toho pak řekne bába :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Anny vid MAMINKA by mělo být první slovo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne :grinning: a kde nic tu nic, jen samy tatatatata.
Nekdy prohodi, MAM, tak to bych bulela :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je nauč před to tatata aby říkaly ra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ratatata :grinning: :grinning: :grinning:
Malému se taky občas zadaří něco jako Mam a přesně jak píšeš uplně bych bulela :wink:
18. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by bylo dobry :slight_smile: Ale nevim, jestli je to naucim :grinning:

A co jinak uz umite za dovednosti?
18. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny kolikrát dáváš klukům mlíčko ( UM )
Malej má většinou mlíčko v noci okolo té 4 ráno(240ml), potom po probuzení v těch 7-8 hod (240ml)a poslední dávku 300ml po koupání před spaním.

NO co umíme je toho spoustu ,, lezeme ,, ale zajmavým způsobem se zabořenou hlavou do země vyšpulenou prdel a občas se vztekacími zvuky, pak nám jde couvání :grinning: :grinning: :grinning: , sedíme a co u vás????????
18. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a nemáte nějaký typ na svačinku až už dopol nebo odpol - my dáváme jogurty, přesnídávky, strouhané jablíčko - to nám moc nejede :wink: chtěla bych zkusit něco nového
18. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si představte přidala jsem se na facebooku ke skupině teda fanouškum MOTTO nakladatelství (knižky) a včera jsem za správnou odpověd vyhrála knížku :wink: :wink: :wink: ted mě psaly o adresu tak jsem zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

my dneska jedeme nakupovat, tak už musím začít vařit abych to stihla. Jedeme pro kalendáře, co jsem vytvořila. Dělala jsem je v programu od DM.
A ještě do tesca.
mispul: tedy doufám, že už je líp.

Holky to je paráda, jak vám ty děti už povídají. :wink:
18. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak už to prostě je,jsou to malí nevděčníci :grinning: :grinning: ,lítáme kolem nich celej den a oni stejně první řeknou táta a když táta zarachotí klíčem v zámku,tak se můžou s prominutím "posrat",aspon u nás to tak bylo u obou,honzík ještě nelez,ale jakmile slyšel klíč,tak se rozchchtal na celý kolo a kdybyste viděly,co dělá míša ted,když přijde franta domů,musím se chechtat,k vánocům dostane tatka kameru,tak vám to pak natočím :grinning: :grinning: ,jo a honzík strašně dlouho používal BÁMA :grinning: :grinning:

nini,ono toho moc nevymyslíš,moje děti milovali mišmaš,nastrouhaný jabko,rozmačkanej banán a mandarinka a rozdrobený piškoty,všechno smíchat a po tý břečce se mohli utlouct :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi díky,nějak jsem to pak rozdejchala a tak rychle jako to přišlo,tak to zase zmizelo :sweat_smile: ,tak nevím,co to bylo :angry:

jo,jinak volala mi mamka,že v hypernově mají slevy na hračky 50%,takže má pro míšu k narozkám mrkací panenku s výbavou za 300 a nějaký drobný
18. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk a u nás se jako každé dopoledne spinká :wink:
18. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no do Tesca bych potřebovala taky pro bodýčka musíme se tam vypravit.
Je asi brzo ale už přemýšlíte nebo už máte koupené oblečení na jaro??????
18. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to he taky fakt a někde jsem četla že miminků stereotyp nevadí :slight_smile:
18. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, u nas se taky leze spise dozadu s vyspulenou prdelkou :slight_smile:
Adik sedi krasne a Davi zacina taky.

Ja davam UM jen rano, cca v 5h 170ml, a pak po koupani 220ml, jinak okolo pul 9h rano prednivaku, nebo jogurt, pak obidek, a pak svaca cca v 16h, to davam vetsinou kasi, nebo taky nejake ovoce. A porad dokola :slight_smile:

Tak my valime do Blatny nakoupit, snad cestou nazapadneme :wink:
18. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do zítra akce v rosmannu Pampers 249,- když se koupí 2 balíky a vlhčené ubrousky baby dream v modrém boxu s aloe vera za 71,- koupíš 1 + 1 si vemeš z regálu zdarma.
18. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny já se mu vždycky musím smát a taky se kluci vztekají když jim to nejde, no a malej zbožnuje mé vlasy vždycky mě čapne tak že mám pocit že jsem plešatá :grinning:
18. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul: tak hlavně,že to rychle zase odešlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a že je líp...
18. pro 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus holky
tak u nas se zacalo bababa pak tatata a ted zas nerika nic :sweat_smile:
adamek uz leze po ctyrech pekne a to jsou pak fofry :grinning: dopoledne uz nechce spat, kdy tak staci detem spat jen jednou denne??

ninus ja delam treba ovesnou kasi s bananem nebo hruskou nebo kompotovanejma merunkama nebo ryzovou kasi, docela mu to smakuje

nasi jeli do nemecka tak sem mamku zaukolovala at ocihne kosmetiku a mlika v DM a cihne na body v HM :slight_smile: tak se zvedava jestli neco priveze
18. pro 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Petul a kdyby měli pěkný za rozumnou cenu body v tom HM mohla by mě mamina koupit alespon 3 já mám právě cestu ve středu do Blatné ta kamrádka se na mě totiž vysrala pořád poslala jsem je a to už je nějaký měsíc a to jsem jí věřila
18. pro 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem ji volala, jeste na HM nenarazili a jestli ho objevi tak mi brnkne, dam vedet :wink: jsou jen ve Freyungu to je takova prdel jestli tam vubec HM je
18. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co v Blatný? bysme se mohli srazit coz??
18. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek