• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Petul HM je v PASSAU ve Freyungu nene :frowning2: škoda
18. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedeme tam dopoledne na otočku
18. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak my už byly dopo venku, sáňkovat, chtěla jsem postavil sněhuláka, ale sníh je sypký :cry:
měla jsem vaříno ze včera, tak dopo fakt pohodička, vstávaly jsem v půl 10!!! krása!!
teď chrupká. Jinak dneska super úraz, spadla z gauče na stůl, sice to není výška, gauč je na stejnýúrovni jako stůl, ale na pusu, úplně jsem slyšela to cvaknutí, krve úplně hrozně, byly jsme špinavý obě i koberec (ten jsem zkusila vyčistit, snad úspěšně ), no myslela jsem, že je ne po jednom zubu ale že vypadaly snad všechny, naštěstí nic, prokousnutý ret na dvou místech, ale fakt děs. Byly z toho celý dopo nějaká protivná, tak snad to bude ok.
18. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kokuám klári ony jsou fakt nepoučitelný,co :sweat_smile:

my taky byly venku,dneska ji sníh nadchnul,pořád ho chtěla jíst,olizovala si rukavice a řvala na celou náves mňam,mňam :grinning: :grinning: a tady se sníh lepil,hlavně na míšu,když do něj spadla :grinning: :grinning:

jinak doufám,že taky usne,jdeme se o to pokusit
18. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, já si vždycky říkám když jí zakazuju to lezení po výškách apod, že až spadne, tak dostane ještě na zadek, no a samo že nic, člověk je rád, že je celá....................... můra, ta mateřská bude stál let života!!!!
18. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem nové fotky jak pečeme s drahunou................
18. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari: no hlavně, že je v pořádku a zuby všechny. :wink:
18. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári ona je tak sladká :grinning: ,já jí to říkám taky a přesně se pak tvářím jako ty :grinning:

mišák usnul a honzis kouká na walkera texas,čekám na tatku,až se přijde zkulturnit před tou jejich žranicí,má dneska "besídku zvláštní školy",vánoční chlastačku s prací "to zas bude v alejích nablito"
18. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - jakub má taky dnes besídku, naštěstí spí u mojí ségry (to jí teda lituju), takže přijede snad už střízlivý až zítra. Takže u nás nablito nebude :grinning: huráááááááááááá, ale pozvala jsem na večer Míšu ( i když ta nepije) - nechápu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári tak oni maj chlastačku tady u nás na "návsi",takže spát bude doma,no říkala jsem mu,že mu rozložím gauč v obýváku,aby nezaleh děti,tak se čertil,že přijde dřív než chodí normálně v pátek z hospody,což to asi jo,ale ve stavu horším,mají to už od 3 hodin,tak ho kolem půlnoci čekám :wink:

já asi budu večer balit dárky,aspon zjistím,jestli budu muset přikoupit papíry a asi si k tomu otevřu vínečko,nebo dopiju ty dvě frisca,co mám v ledničce :grinning:
18. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakub to má v sokolovně - je jich moc, já už mám zabalíno, ještě tchánovi bundu, a v po jedem ještě na nákup žrádla, tak si oběhnu DM a mám hotovo. Hurá, já už se tak těším. A Jakub dneska přiveze strom - doufám, že bude normální, jinak má po večírku a půjde schánět strom třeba do lesa
18. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono jich je kolem 40-50 jestli se nemýlím,ale hospoda je dost velká :wink: ,já se taky těším,protože si myslím nebo aspon doufám,že letos už konečně si budou umět vychutnat tu atrmosféru a budou mít radost z dárků :wink:
18. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, přesně, loni z toho nic neměla, letos už to doufám bude jiné, hezčí.
18. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě uslo i druhý dítě,tak jdu chvíli žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a franta ještě není doéma,takže to zase bude všechno na poslední chvíli,za chvíli přiběhne,honem sprcha a já se tady asi poskáču :grinning: :grinning: ,typickej mužskej,ale běda kdybych zdržovala já
18. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se vratili z vychazky, byli jsme venku skoro 4h, des :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jeste tu je cely den pekna chumelenice.
Kdyby to aspon vydrzelo na ty Vanoce, ale to zrejme sleze :confounded:

Nin, jo jo, taky se u toho pekne rozciluje :grinning:
Ted je s nima fakt svanda :slight_smile:

My uz stromecek mame, tak jsem klidna
18. pro 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je klasický odpolední spánek :wink:
18. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mě udělala obrovskou radost babi (tchýně) přinesla Honzíkovy Nutrilon, a k vánocům dostaneme peníze na autosedačku tak mě spadl kámen ze srdce pořád jsem přemýšlela kde na ní vemem.
18. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak to je teda hooooodna :slight_smile:
Takze jakou vyberete?

Mne se vcera ozvala pani na korbicky, tak pokud je prodame, budeme mit taky pekne na sedacky :dizzy_face:
18. pro 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny no samozdřejmě Maxi cosi Tobi líbí se mě jak jsem sem házela odkaz ta béžová, ale aby pak nebyla sprasená
18. pro 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ty jakou barvičku????
18. pro 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
u té Tobi se mě i líbí že to má ten - indikátor správného utažení pásů - že pokud jsou dobře utažené zbarví to do zelena
18. pro 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chtěla bych k té autosedačce i ten hrací pultík ale ta cena http://www.prejetesi.cz/hraci-pult-maxi-cosi-playtray.html
18. pro 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak cudlajs spi venku domik kouka na pohadku a ja se jeste nezastavila hruza :wink: domik asi pojede jindra byl pekne nasranej ze by mel vezt jeste nejaky dedky mackat se tam v kabine treba 4 chlapi to je des takze proste rekl ne no jsem zvedava jak to dopadne ted mi vytekla pracka no je tohle normalni asi jsem toho mela dneska malo ne :grinning: nino sedacka pekna mi mame po domikovi zejtra pujdu do mesta jeste nejaky darky koupit zabalim vecer a mam to strom uz mi jindra pripravil a nepecu jsem se rozhodla jen pro sebe linecky a jinak nam kazdej rok dava tchyne tak chlapaci budou mit jen doufam ze nam da hahaha :grinning:
18. pro 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ta Tobi se mi taky dost libi, a maji i moc pekne barvy.
Ja budu chtit spise nejake tmavsi, pac uz vidim, ze nebudou porad ciste :slight_smile:
18. pro 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě asi taky půjdu do tmavé už jen z praktického hlediska i když ten potah je pratelný :sweat_smile: u toho druhého odkazu jsou níž veškeré barvy co jsou
18. pro 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my už jsme vzhuru spinkal hodinku a opět z humorem :grinning:
18. pro 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme ted akorat po papani, ted dostali jeste kousicek rohliku, tak mam chvili klid :grinning: to vzdycky zabere.

Moje segra ma tu Tobi tu svetlou, a to je na prani fakt kazdou chvilku, ale je pekna.
18. pro 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek