• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Lucí papapa a dobrou noc neboj bude to ok zítra nám dej určitě vědět :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandří to jako jo snad nás holky zítra pochválí :wink: :wink: :wink: :wink:
4. bře 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci, dobrou a budu drzet palce. kdyztak napis jak jste dopadli :wink:
4. bře 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my tim jak mame jen 1+1, tak tohle odpada :unamused: :frowning2:
ale moc bych si prala zarizovat detsky pokojik, ja bych se tak vyradila :slight_smile:. ale asi bych musela vykrast banku, tak zlate takhle :grinning:
4. bře 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme 5+1 a to ještě mezonetový byt takže 2 patra a celkově 210m :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a pokojíček má malej sakra velkej, to víš já se taky těším až to dorazí a začnu zdobit
4. bře 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jak jsem dneska dáchla tak jsem si skřipla snad nerv v zádech a trochu mě bolí u lopatek :frowning2: :frowning2:
4. bře 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to se mate :dizzy_face:
my mame 40 m2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
4. bře 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ti nezavidim :frowning2:
4. bře 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijde pepíček domů a ukazuje tatínkovi vysvědčení a tatínek povídá: "Tak hrozné vysvědčení jsem ještě neviděl" ... A pepíček povídá "já také ne, včera jsem to našel ve tvých věcech"
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ten je luxusni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to uklízení to je sakra fuška, až někdy zajdeš uvidíš jak bydlíme.
ted jak mám mít klidovej režim tak mě hodně pomáhá z uklidem maminka a i s venčením rexíka - ještě že mám takovou rodinku a skoro tchyně taky pomáhá o sto šest :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepíček jde po chodbě a najednou kolem jde ředitel. Pepíček vidí na zemi sprostý vystřižek z časopisu a sebere ho. Vidí to pan ředitel a volá na Pepíčka: "Fuj Pepíčku nesbírej to staré a bezcenné věci nesbírej!!!" Pepíček tedy výstřižek hodí zase na zem (když se ředitel nedívá) a jde dál. Známí uličníci Honza s Jindrou včetně Marka hodili na zem slupku od banánu. Pan reditel se sklouzl a volá na Pepíčka: "No tak Pepíčku pomoz mi!!" Pepíček na to: "Ale pane řediteli já staré a bezcenné věci nesbírám!!"
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sandři ten je taky luxusní, snad se i holky zítra pobaví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,uklid ti teda nezavidim :sweat_smile: . to me staci to co mame :grinning:.
me mamca taky moc pomaha :dizzy_face: . je to muj poklad :dizzy_face:
tak to jsem zvedava na navstevu :slight_smile:. u nas toho moc k videni neni, vlastne jo, mame krasnej vyhled z balkonu :grinning:
4. bře 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky dobry :grinning:. kam na to chodis? :grinning:
tak u tohodle jsem si málem krupla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Potká Pepíček Mařenku a povídá: "Když uděláš kotrmelec, dám ti 10Kč." Mařenka souhlasí, udělá kotrmelec, dostane 10 Kč a jde spokojeně domů. Doma se chlubí mamince a ta se chytne za hlavu: "I ty hloupá, vždyť Pepíček chtěl vidět tvoje kalhotky pod sukýnkou" a Mařenka na to: "Jé, tak to už neudělám." Druhý den se zase s Pepíčkem potkají a ten jí tentokrát za kotrmelec nabídne 20Kč. Mařenka ho zaseposlechla, dostala dvacku a šla spokojeně domů. Když se doma zase svěřila mamince, maminka se zase zhrozila, že jí byly vidět kalhotky. "Ale nebyly."odpověděla s úsměvem Mařenka, "Já jsem si je sundala!!!"
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
husty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
brecim smichy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lovím to nudou na netu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a mám to v oblíbených tak mě napadlo jich sem pár hodit. Aby jsme se tady sborem zasmáli.
Na návštevu můžes zajít kdykoliv :wink: :wink: :wink: :wink:
4. bře 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jestli ti nebude vadit ze asi az s prckem, mam od manzi zakaz nekam chodit kdyby nahodou to prislo :grinning:
4. bře 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No klidně pak z prckem, pokud se nebudeš bát psa ale on je hodnej :slight_smile: :slight_smile:
No já bych ti stím bubnem asi taky moc nepomohla - to než by jsme nalezli do našeho auta by jsme porodili obě :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aspon bysme to vazli jednim vrzem a byli na ne v porodnici dve :grinning:
psa se nebojim, musi si zvykat, kdyz k vam pribude taky za chvilku :wink: :slight_smile:. to se spis budu bat naseho, je to takovy trdlo jeste...
4. bře 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš Rex je na děti uplně užasnej chodí sem kamarádka ta má 13 měsíční holčičku a ty si tak vyhrajou náš Rex je z ní totálně nadšenej pořád jí nosí míčky a ona mu je hází, nechá si od ní i šáhnout do granulí a nejvic se mu líbí když ho malá krmí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: našemu byli tedko 2 roky
4. bře 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by byla sranda tak vydrž ještě do mého 35tt a pak to vememe jedním vrzem :wink: :wink: :wink: :wink:
4. bře 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten nas na vetsi taky v pohode. mela jsem tu 2 letyho chlapecka a fakt si vyhrali, az se endy pak schovaval :grinning:
ale mam strach aby k mimcu nebyl moc hrrr. vis omylem aby neublizil. a dudliky bude velkej problem :sweat_smile:
nasemu byl ted rok
4. bře 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prosim te, se svym stestim vydrzim do aprila :grinning:. zatim ocividne ven nechce :grinning:
4. bře 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oni si zvyknou a pak hlídají jak blázni, jen ten váš je krapet menší než náš Rexík. už si vymyslela jak to budeš dělat z venčením až bude malá na světě???????
4. bře 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
budu kupovat nositko a malou nosit na brise
hodim odkaz
4. bře 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen neříkej aby to nbylo coby dup :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já mám strach že to ani nepoznám že to na mě přišlo
4. bře 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se toho taky bojim, tak se strasne hlidam a u kazdyho pichnuti si rikam ze by uz?
4. bře 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho mám půjčený, je to od chicca ale je až od 3 m - myslím teda musím na tu krabici ještě juknout ale to až zítra a kdyštak koupím taky nějaké aby bylo hned od narození :slight_smile:
4. bře 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek