• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak u nas uz se spinka, byli vzhuru od 3h.
18. pro 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás už taky :grinning:
18. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
jeste takovou noc a budu uz jak zombice :grinning:. julca totiz vstavala ve 3 s tim ze je vyspala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . tak jsme si 2 hodiny hrali a pak teprve na chvili zabrala. nevim kde se stala chyba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vcera jsem potkala kamaradku kterou jsem dlouho nevidela a jeji pribeh me uplne rozesmutnil. otehotnela,pritel ji opustil a v 8. mesici ji vyvolavali porod mrtve holcicky :cry:

u nas taky veselo, teda spis u tety. ale komu neni rady ... :pensive:

nin,sedacka pekna. to mate hodnou tchyni :wink:
19. pro 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,kam jste se včera ztratily :grinning: :grinning: ? Já byla slaměnka a neměla jsem si s kým psát :frowning2: :frowning2:

jinak u nás klasika,tatínek se nám vrátil před jednou domů,sice v komunikativním typu,ale hned po té co se přesunul do ložnice,upad do stavu bezvědomí a už se nehnul ani o cm,a tak strašně chrápal,že jsem myslela,že neusnu,když jsem konečně zabrala,tak si to přihasil prcek a hodku na to prcková,tak jsme se s míšou přestěhovaly do obýváku,jinak bysme se nevyspaly vůbec a chudinku malýho ted bolí hlavička :grinning: :grinning: a já starostlivá ženuška mu vařím polívku :wink:
19. pro 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Krasne poledne :slight_smile:

Tak u nas klukum vyrazili opet nastejno dva zoubky :dizzy_face: jednicky vlevo dole :slight_smile: A noc na to pomerne klidna.

Sandri, chyba asi neni nikde, jen holt ma Juli ten nespave obdobi, snad to brzy prejde :wink:

To s tvou kamaradkou je sileny, tohle si nedovedu predstavit :pensive:

Dneska jsme nesli ven, mame -10, tak jsme je zkusili dat do postylek a normalne usnuli, uz spinkaji asi pul hodiny, jsem z toho uplne vyvalena :dizzy_face:
To je takova pohoda :slight_smile:
19. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
san:chyba není nikde,dětičky prostě takovýhle období mívaj,bohužel a a bych tě uklidnila,tak přesně takhle to u nás vypadalo před rokem,dvě hodky vzhůru,přitom nějak extrémn+ě neřvaůla,jen prostě nechtěla spát,u vás je blbý,že se nemáte kam přestěhovat,my se stěhovali bud do obýváku nebo,a to častějc,k honzisovi do postele

to s tou kamarádkou je šílený,proč když se něco pokazí,tak se pak kazí všechno :frowning2: :frowning2: :frowning2:

jo a míše rostou horní stoličky a spodní trojka,takže taky mazec,v noci se budí s pláčem,ale stačí máznout a flaška s mlíkem
19. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jakmile jsem odeslala prispevek, jak kluci spinkaji, tak se mne zrovna ozvala chuvicky a jsme vzhuru, holt obed vola :grinning:
19. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Také přeji dobré poledne
Anny tak vydíš třeba i nadále budou kluci krásně spinkat v postýlkách :wink: u nás se taky spí usnulo se dneska později.
Jinak já jsem jak praštená klackem, začaly mě bolet klouby no snad mě nepotká nějaká chřipajzna no a večer jako každou sobotu šupajdím do práce
19. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
anny: tak gratulace k zoubkům.

My čekáme odpolčo návštěvu, manžovo rodiče a švagrovou s dětmi. Udělali jsme chlebíčky a já včera stracciatela řezy. Vypadají dobře, tak jsem zvědavá, jak budou chutnat

a dodělala jsem Davídkovi další čepičku k 5-měsíčninám. Při zkoušení tedy nadšenej nebyl :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hm,akorat ze ja uz to dlouho nevydrzim :frowning2:. nevyspala jsem se ne dny,ale tydny. a nikdo mi nepomuze. eda porad v praci,mamka nemuze :frowning2:. rano jsem skoro brecela jak uz jsem byla zoufala :frowning2:
ale vypada to ze uz skoro mame dalsi zub. je videt,ale citit jeste ne.
anny,gratuluju k zoubkum a zavidim ze tak v klidu :sweat_smile:
me juli doma spi dobre

evco,vse nej davidkovi k petimesicninam
19. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :wink:
San myslim na Tebe,vydrz, my spime asi uz vic jak mesic na h@vno, rano jsem jak zdechlina :confounded: a to mi taky Kacka dela ze je ve dve rano vyspana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky vy uz mate vsechny miminka teda deticky zubaty a mi porad nic :sweat_smile: asi na nas se zubama zapomneli nebo co :confused: :grinning:
Ja vcera vysmejcila okna, vyprala a povesila zaclony, prohrabla skrine a vytridila veci do sklepa a na vyhazov, vyprala dalsi dve pracky, prebrala velehoru pradla a dneska uz mam prevleceny pereny, nazdobila jsem vanocne kazde misto v byte, tak jsemna sebe pysna. nemam umyte akorat stresni okno, ale to by mi snezilo na hlavu a stejne tam mam tak 5 cm snehu tak na to srajdim. ted jsem si uvarila kaficko, nandala par cukratek a docitam vas, az to snim a dopiju, tak jdu uklizet a drhnout kuchyn, do te se mi vubec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
gratuluju k zoubkum a Davidkovi k 5timesicninam :grinning: :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
San vis na co jsem si vzpomnela? Kacka mi dela treba to, ze kdyz jdu spat v deset ja tak ona vstava, je to na pytel, ja treba makam jako blazen, abych vyuzila toho ze spi, tak treba dve hodiny zehlim a tak a pak jdu spat a ona rve a vstava, a pak jeste tak 3 nekdy i5krat za noc place a ja nevim proc, zuby nelezou, hlad to urcite neni
19. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hm,me kdyby plakala jen 5x za noc tak si rikam jakou mame fajnou noc :sweat_smile:
me nevydrzi spat hodinu v kuse.usina mi ve 21 hod (cca),my chodime pred 22 a ona do tech 10 4x rve.a takhle az do rana. s tim ze mezi tim si udela dvouhodinovou prestavku a zvatla,piska,vyska,chceta se,povida,hraje si. hlad nema. delaji to asi ty zuby.
a neudelam nic,protoze kdyz pres den usne,tak abych ji nevzbudila. jako nase dite snad nema potrebu spanku :sweat_smile:

kato, to jsi sikovna. ja si doma neudelam asi nic,protoze me nenecha a nikdo nepomuze.
aspon ze okna a zaclony mam uz od koupelny.
19. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Davídkovy vše nej nej nej k 5ti měsíčninám :wink:
a samozdřejmě gratulace k dalším zoubkům :wink: :wink:

Sandři to mě je líto snad se to brzo spraví, někde jsem četla že holky jsou na spaní prý horší a celkově víc ukňouraný ale kdo ví jak to je.
19. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky ,tak domik vcera odjel uz mam darky v pondeli jeste neco dokoupim a jdu pect to jsem opozdena co :grinning: holky nic stoho nedelejte urcite to prejde ach ty zuby blby :grinning: davidkovi taky prejeme vse nej...... :wink: jeste zabalim darky asi az zejtra no adamek klidne muze asistovat to mu je to uplne jedno venku byla dneska pekna klada dopoledne
19. pro 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,přeju dobré odpoledne,právě jsem se probudila,uspávaůla jsem malou a zalomila to s ní,ted jsem zjistila,že spí i táta s honzíkem,tak to se u nás bude večer usínat zase dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

san já tě nechci děsit,ale já už nespím pořádně skoro 6 let,s honzisem měsíc před jeho brzkým narození jsem nemohla v noci spát,jak mi bylo zle,no a pak se narodil,komplikace v nemocnici i se mnou,vysokej tlak taky jsem špatně spala no a co jsme ho dostali domů,tak to byly strašný noci,on se budil po 2-3 hodinách,jen ucucával pití a spal u toho,pro mě z toho znamenala asi tak hodinka spánku a zase na nanovo,dodneška nespí celou noc,prostě se v noci vzbudí a jde k nám,no a míša,to bylo o trochu lepší,ale za ten rok a 3/4 měla asi jen 6 nocí,který prospala celý,takže já se pořádně vyspím jen ,když jsem bez dětí,ale zase musím přiznat,že když už je to se mnou vážný a fakt padám na hubu,tak se to dá vždycky nějak zařídit a někdo na chvilku pohlídá a já si orazím.Takže San budu na Tebe myslet,aby juli brzy přešla tahle nespací doba a bylo zase líp :wink: :wink:

jdu to všechno vzbudit,oblíct,zpacifikovat a jdeme se vysmradit,všichni!!! :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak jsme byli nakoupit v kauflandu do tech dárkových košu, ve středu to budu aranžovat, no já myslela že je konec světa nebo že má nastat hladomor co ty lidi dělají, div by se neservaly o mandarinky za 19,90,- no hrůza :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
san to je fakt hrozny ty vase noci, adam teda vstava taky casto ale kazdou hodinu ne, ale ten spanek doma hruza :rolling_eyes: kdyz uz usne tak na 20-30min a pritom je videt ze by jeste spal ale rve jak na lesy a uspat uz se neda

my byli dneska v plzni v tescu a meli tam huggies megapack 1+1 za 399,- takze jsme vzali rovnou 4 baliky, malymu sem koupila k vanocum laclacky s trickem na leto a cepici, tak sem byla nadmiru spokojena
ale tech lidi nin fakt hruza jak pises
19. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
aohj tak adam usnul v houpacce tak jsem ho prenesla nahoru jdu delat ty rohlicky jeste premejslim co okoupit domikovi prej se mu stejska a rekl jindrovi ze me miluje a jsem hodnoucka maminka muj milacek to je tak pekny i kdyz me nekdy pekne zlobi :grinning: jinak adamek se opet zacal pretacet no a pak kdyz je na brise tak ho to nebavi takze dnes asi snad 50krat jsem ho davala naspatek a to uz zase nechce ani na zadech tak je protivnej jen aby nebyl nejakej hyperaktivni a ted to zkousi i na druhou stranu no blazen malej jdu pect vubec se mi do toho nechce fuj .... :angry:
19. pro 2009 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, odkdy jste zacli davat detem rohlik? A davali jste tmavy nebo svetly a den stary nebo uplne cerstvy mekky?
19. pro 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
Káťo, já až po roce, spíš jsem dala kousek chleba, rohlík mi přijde takový dávicí.
Luci - my byly odpo taky venku, zima hrozná, jsem asi po půl hodině nemohla mluvit jak mi mrzla pusa, ale prošly jsme se a taky pěkně vysmradily..................
zítra jedeme do mariánek - předat dárky.........................., tak budeme mít takový dlouhý výlet.
19. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Klári my byli taky něco přes půl hodky,myslela jsem ,že vezmeme boby,ale tatka je ve sklepě nenašel :confused: ,tak nevím,kam se poděly.Míša byla zase ze sněhu odvázaná,nafotila jsem pár foteček,tak je zítra hodím na rajče

cestu nezávidím,jedte moooooc opatrně,klouže to,ale zase si dárečky určitě i přivezete a to je príma

káto já mám pocit,že jsem dala někdy kolem devátýho měsíce a začínala jsem chlebovou kůrkou,ale hned následoval rohlík,normálně hned v krámě koupenej a bylo to celkem v pohodě :wink:
19. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mam uz 3 druhy to byla rychlovka zejtra jeste vosi hnizda a seru na to jen ten zbytek nenechat v troube spalit :grinning: boli me zada dnes nejel u mamky vytah tak do 6 patra sedacku 3 tasky tyvole ja myslela ze je po me :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
a pozor na ten rohlik rad se prisava na patro ale asi bych radsi taky zatim dala chleba
19. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak vás jdu pozdravit po delší době. Jak je doma taťka tak nějak není čas, jsme pořád někde v trapu, nebo vyrážím sama. No a po večer dodělávám restíky, teď jsem právě dobalila, ještě mi chybí zabalit dárečky pro tatínka. Zítra ještě sjedeme do Písku, doladit dárečky a taky tatínkovi do prostějovské prodejny pro rifličky. :grinning:
Jinak Terynka se zlepšila, už si docela i hraje, ale nejraději je v křesílku se mnou v kuchyni. :grinning: :grinning: :grinning:
Zjistila jsem, že pod hrazdičkou je raději u nás na postelích než na zemi. :slight_smile:
Každý večer máme problém s mlíčkem, vykoupeme, dáme bodíčko a když se začne dávat do overálku tak už spustí a když dostane flašku tak spustí strašný rykot, pořád jsme přemýšleli čím to je, no dnes když zase začala tak jsme zkusili udělat kašičku a ona byl hned v pohodě a hned usnula. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak asi začneme pomalu tu stravu obměňovat.
Adri, to je hezké od Domíka, já taky balím s Terynkou, zrovna dnes jí říkala, že to zabalíme a pošleme Ježíškovi a když bude hodná tak nám to přinese zpátky. :grinning: :grinning: :grinning: Jste šikovný, že už se přetáčíte, to my máme jen náznaky. :slight_smile:
San, je mi tě moc líto, no já mám z těch zoubků depku už teď. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jito je videt ze je to zenska nejradsi v kuchyni kez by ji to chtelo zustat pozorovatelce :grinning: jsou to milacci holky v pondeli budu davat adamkovi ten rotarix nedaavali jste to nektera nevite jestli jsou po tom nejaky reakce
19. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, jsem dneska jako udělala těsto na to vínové cukroví. Dělala jste ho některá?? Jsem asi blbá, dělala jsem přesně podle receptu, ještě jsem to pak šla znovu kontrolovat na net, jestli jsem si to špatně neopsala , jako těsto úplně blbý, lepilo se takový tahací, no na nic, tak jsem asi blbý a neumím si zvážit 2 suroviny, nebo fakt nevím :unamused: nic nemám - těsto jsem vyhodila.
19. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Adri, tak to jsi se pronesla, my bydlíme v 5 tak vím o co jde. :wink: Taky mi ještě chybí vosí hnízda, dám se do nich asi zítra, nebo v pondělí, v úterý bude manžel dělat vánočky, tak aby měl prostor v kuchyni. No snad se jí bude líbit do budoucna, jsem ráda, že alespoň něco jí zajímá.
19. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jo myslela jsme ze nedojdu to vinovi cukrovi jsem nedelala tak nevim :frowning2:
19. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek