• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Klárko, ono je to takové blbé těsto, já raději dělám to šlehačkové, musí se s tím rychle pracovat, jak je tam ta šlehačka a tuk tak se to rozehřívá a pak se s tím blbě pracuje, dělám i to těsto silnější, aby to šlo dobře vykrájet.
19. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíťo prdím na to, jen mě to štve, padlo na to dost másla. No ještě udělám někdy ty perníčky a končím.
19. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,ja to vinovy delala a nemuzu si stezovat. ani se mi nelepilo a cukrovi z toho je vyborny. delala jsem ho podle toho odkazu jak jsem hazela na recept na mimibazaru

kato,ja davam asi cca mesic kurku od chleba.ale ne pravidelne. jen obcas. rohlik jsem nedavala a rozhodne spechat nebudu. je davici tim jak se lepi.
19. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adri, na ty rotaviry jsem neockovala,ani me to nijak nenapadlo, tak neporadim. davali jsme navic jen prevenar

jito,super ze se u vas zlepsilo :wink:. u nas pres den taky uz o neco lepsi, za to ty noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ted spi, tak jsem zvedava na jak dlouho :grinning:
19. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty slehackovy jsem delala taky a to mi prislo lepsi to vinovy, i chutove. ale vyborny jsou obe :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci, me driv julca spala krasne. celou noc,max 1-2x na kojeni. to co ted dela, je hruza.

jsem to zakrikla,uz breci,tak letim.
19. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme za gratulace. Davídkovi jsem to vyřídila.

Káťo, Kačence taky vše nej k osmiměsíčninám :wink:
20. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
san neboj,ona se ti k tomu vrátí,když už to jednou uměla,u nás dneska v půl šestý ráno spustila míša strašnej pláč,trvalo to snad 5 minut,než se mi ji podařilo uklidnit,tak nevím,co to bylo,bud se jí něco ošklivýho zdálo,nebo zuby a nebo jí trápil prdík :frowning2: ,pak ještě zabrala a všichni na jedný posteli jsme vesele chrupkali do půl devátý :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kacence taky vse nej.

u nas noc o 100% lepsi. asi jen 10x vzhuru. coz oproti noci predtim krasa, docela jsem se i vyspala
20. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dik holky,za gratulace, Kacence vyridim,utika to, jak na ni koukam, uz je to takova velka holcicka :dizzy_face:
ja pokracuju v gruntovani, vcera jsem vysmejcila celou kuchyn, kazdou skrinku, lednicku, no byla jsem uplne hotova,ale jsem desne spokojena :grinning: :dizzy_face: dneska jsem osprchovala vsechny kytky v byte, umyla si vsechen kristal ve vytrine, a jdu na koupelnu a wc, ale to uz je prdlacka oproti kuchyni, a mam jeste sluzbu na chodbe a vecer me ceka zehlenicko se z toho po... ale ten pocit pak, jsem ujeta me to proste i bavi a je i prizniva konstalace hvezd ci co,Kacka me necha uklizet :grinning: no jsem magoooor
20. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu makat papa
20. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,přihodila jsem pár foteček na rajče,tak jestli chcete,mrkněte se :wink: http://supka.rajce.idnes.cz/09.12/
20. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Kačence taky všechno nej nej nej

Já přišla v 5hod z práce a vstávala jsem v 11 :grinning: ted doklízím jako každou neděli je generální úklid.
Jinak v Infernu mrtvo a příští týden opět ale co i když tam nikdo nepřijde tak ty peníze jistý mám. a šéfík nás pozval v neděli na žranici - raut,chlast prostě vše zadáčo pro zaměstnance a nás k nim takly pocítá tak vyrazíme z kolegyněma alespon na 2 hodinky půjdu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky,

my taky prejeme vsem mesicnim oslavencum vse nej :wink: :slight_smile:

Sandri, my jsme tohle obdobi taky meli, trvalo to asi mesic, byl to des, ale ted je to lepsi, stejne tak 6-8 k Adikovi v noci vstavam. Davidek spinka celou noc, asi jako u Ninus :wink: :slight_smile:

Nin, hlavne, ze penizky dostanes, aspon se tam nepredres :wink:

Kato, tak to sis pekne makla :wink: ja uz mam po dnesku taky hotovo, nastesti, ted uz jen nohy nahoru :grinning:
20. pro 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam hotovo, vecer budu jeste zehlit u superstar a mam padla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
20. pro 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem taky dnes vanocni uklid splnila :slight_smile:. a stromecek mame na balkone -)
20. pro 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj šenský...tak zme dneska byli celý den u báby oslavovat Andulky 1. rok...dostala plno dárků, tak byla na celý den zabavená novýma hračkama...pohoda...já se přežrala jak blázen, babika uvařila svíčkovou, tu miluju..Anče si dala taky a asi jí bude milovat po mně, snědla dva velký knedlíky...pak uviděla dortík, tak se do něj zakousla, ochutnala a víc už ho nechtěla...asi nebude na sladký... :confused: ...jináč přejem všem oslavencům tady vše nejlepčí :wink:

Kláro co strom vánoční?? spokojenost nebo bude Jakub shánět strom 23.??

Teda kukám, že tady všechny pečte cukroví...wow... já se chystám až příští rok udělat rochu lineckýho těsta, aby Anče si vyřízla, ale jináč ho od babiček a tak dostáváme tolik, že ho ani nesníme...ale obdivuju vás, mě by ani nehlo...

Josef de zítra ještě do práce a pak už je doma --- to bude hrůza...asi budu muset jezdit někam na výlety, aby nedošlo k válce :unamused:

včera byl na jmelí a zjistil, že tu nejni, tak ho asi hned v úterý vyšlu znova - haha ... no a ve středu přijede tchyně s family popřát Andulce, čtvrtek spolu snad nějak přežijem, když je ten Štědrý den...no pátek sobota máme naplánovaný návštěvy, tak ono to snad nějak půjde....
20. pro 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tady nebo na FB máme pro vás s Davídkem PFku. :slight_smile:
20. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi PFko od vás je uplně užasné :slight_smile: i ta druhá fotečka jsi šikulka, když si udělala takovou hezkou PFku a Davídek tak hezky pozoval tak mu vyřid že teta mu ve středu něco přiveze........teda teta nééé ježíšek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: nedělej si škodu hodná tetičko.
Děkujeme za pochvalu. Moc nás to těší. :slight_smile:
20. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to je jen maličkost :wink:
Ted jsme z Honzou dokoukaly Dobu ledovou 3 a bylo to pěkné, já dopekla doamcí sekanou plněnou vajčkem a párkem a mám na zítra klídek udělám jen kaši.
20. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi taky to děláš v photoshopu nebo v gimpu?????
20. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: ani v jednom. V Zoneru :grinning:
20. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak na ten jsem zapoměla :slight_smile: :slight_smile:
20. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem reportáž s ponožkama do alba... :grinning:
20. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to je užasný :slight_smile: tak krásný fotečky malej je šikula :grinning:
20. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: děkuju :slight_smile: to začal dělat včera s těma ponožkama... a tahá si i punčocháče, ale jaksi se nedaří proč asi :grinning:
20. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky přeji dobré ránko :wink:
21. pro 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
evco,fotky uzasny :grinning:. julca mi to dela taky, jen je prede mnou jeste schovava abych ji je zas nedala :grinning:. nema rada ponozky :slight_smile:. nafotit me to nikdy nenapadlo :slight_smile:
21. pro 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek