• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
miso, tak snad to s manzou prezijes :grinning:
andulce vse nej k roku :wink:
21. pro 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári taky jsem si na vás vzpomněla,jestli už máte stromeček,včera jsme jeli narychlo do písku,tak jsem koukla,že v tý vedlejší vesnici stále ještě prodávaj :wink:

taky přejeme všechno nejlepší

jestli si hcete přečíst naší včerejší veselou příhodu,tak se jukněte na budějovice nechce se mi to psát znovu :wink:
21. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři, děkuju za chválu, tak to taky vyfoť, je to fakt super, jsem ráda, že se mi to takhle povedlo :grinning:

nin: přeji dobré odpoledne :grinning:
21. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci, to jste si teda vcera uzili. a to mas takovou alergii ze ti to staci jen vdechnout? :confused: . to je hrozny teda :frowning2:

ja musela byt hodna :grinning:. jezisek mi prinese novy telefon :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
san kdysi dávno,když jsem ještě chodila na základku,tak mi alergoložka říkala,že některé alergie po 20 roku částečně mizí,nebo se aspon vylepšují,u mě je to úplně naopak,právě za těch posledních 15 let mi strašně vadí,i když se toho jen nadejchám,takže všichni už to ví a větraj a ono to stejně nepomáhá,je to prostě ve vzduchu a jakmile je v místnosti víc lidí a vydejchá se to tam,tak to začnu cítit,my už nemůžeme mít takovýhle cukroví ani doma,protože já to prostě nesnesu a nejhorší je to,když se to peče,teda abych byla přesnější, takhle brutálně na mě působí ořechy a kokos,zbytek až když to sním :frowning2:
21. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy Luci to byl den jak vymalovanej co? To je hrozný ta alergie, :frowning2:
21. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
máme trápení, malá v noci zvracela - parádně, celou postel, podlahu, koberec, má průjmy, takže dietka - což je pro našeho otesánka trest největší, dneska brečela když jsme se přetahovaly o dveře od lednice :cry: chuděra, ale co mě trápí je, že má nějaký fleky po obličeji. mamka říkala že to meningokok není - tam prý jsou jako krvavý hematomy, to ona nemá, mamce to přijde jako alergie, ale nevíme na co, nic novýho jsem nedávala, ani jíst, ani kosmetiku, nic.............. čekám, jestli se jí to rozjede víc a radši pojedem do nemocnice i za cenu, že tam holt zůstanem :cry: :cry:
21. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy klari, u vás koukám taky krize. No snad bude malá v pořádku. Určitě radši do nemocnince zajeďte, za to nic nedáš.
21. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

evčo davídek je kouzelnej máš krásný fotky :dizzy_face:

klárko to je mi líto,já bych pro klid jela do tý nemocnice,nemoci u malých dětí bych zrušila, je mi jich vždycky tak líto :cry:
nám se naštěstí vyhýbají obloukem,akorát se malinkej to je tak měsíc osypal,protože jsem nekoupila prášek Ariel ale Persil a ten mu nesedí :confounded:

já jsem teď moc nechodím,býváme u našich,doma nic moc,neklape nám to a tak pro klid jezdím k mamce,tam je mi dobře

co je jinak novýho?
nám konečně v pátek dorazila PPL se šlapacím traktůrkem, bohužel doma nikdo nebyl,tak jsem si pro něj jela od našich, naštěstí jsem byla v tý vesnici kam jel řidič dřív než on,tak to bylo dobrý, už jsme ho složili a je nádhernej,potom hodím fotky,už se těším až se malýmu rozzáří očička :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: děkuju mnohokráte :wink:
šlapací traktůrek :grinning: to bude malej rád co?
21. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj evi ten bude šťastnej, my jsme psali začátkem prosince ježíškovi, teda malej maloval a první co bylo tak říkal,traktor, tak jsem ho objednala a teď už se těším na jeho reakci :dizzy_face:
21. pro 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: tak to bude mega překvapenej. :wink:
21. pro 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak vubec nestiham furt neco delam litam balim ted zdobim stromek ale vecer vytru a mam to vse udelany klaro to je jasna strevni chripka ale k tomu to osypani fakt nevim pro klid bych zajela na pohot. pokud ji to nezmizelo
21. pro 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári myslím na vás,snad to nic hroznýho nebude a vánoce štastně oslavíte doma
21. pro 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,tak uvidis. snad to bude dobry! kdyz se ti nebude neco zdat, tak radsi sjedte na tu pohotovost. to je na prd kdyz maji byt ty Vanoce :frowning2:

zdeni, tak to bude mit vasik radost :dizzy_face: . problemy doma me mrzi :pensive:

my uz mame vyndany stromecek a uz jen ozdobit :slight_smile:. ale cekame ted navstevu,tak az pak,v klidu :slight_smile:. abysme tu meli vic mista tak jsem slozila ohradku kterou stejne nepouzivame a misto toho jsem do kuchyne dala postylku (kterou taky nepouzivame :grinning:. tak si v ni ted juli hraje a je spokojena :dizzy_face: . no,na spani uz u nas asi nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

darecky mame vsechny,tak uz jen vecer zabalit :slight_smile:
21. pro 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky chci večer balit,pěkně mi franta bude pomáhat :wink: :wink:

zdeni to je super,vašík bude mít radost,u nás je problém,protože honzík nemá nic vyhraněnýho,po ničem extra netouží,tak doufám,že bude mít radost z těch dárečků,který dostane :wink:
21. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj šenský..já budu dárečky balit zítra...vánoční úklid v našem 1+1 sme s Pepou zmákli razdva...cukroví už mám doma od mamky...stromek ozdobím 23. večer, až Anička usne a snad je to vše...

teda Kláry, snad to je jen taková ta jednodenní střevní záležitost, ale ty fleky..???...nemůže to mít třeba z mrazu?? jestli ste všera lítali venku, byl docela velkej...bude to dobrý, uvidíš....no a co ten strom?? je parádní??

já se zítra chystám ještě nakoupit do Strak zásoby jídla..přivezu si ohrádku od mamky a dám do né stromeček, aby chvilku vydržel, jináč byho naše dračice asi rozcupovala...
21. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak mam konecne hotovo zejtra chci jeste zajit do knihovny no ale nevim jestli maji otevreno stromek mam ozdobenej krasne to voni dnes jsem dala adamkovi prvni tu davku toho rotarixu diky bohu to nevyplivnul to by bylo 2000 v prdeli jsem mu rikala vyplivnes to a jdes do babyboxu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaro tak co jak ji je kocicce to je hrozny kdyz ty deti marodi
21. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem něco málo požehlila,na dárky se nedostalo snad zítra nebo ve středu

dopoledne nás čeká návštěva špitálu,jdeme udělat vánoční nadílku na nedonošenecký a dětský oddělení,taky předvést dětičky,jak zase vyrostly,doufám,že tam budou ještě nějaký sestřičky,který si je pamatujou :wink: ,taky povezeme finanční příspěvek do krtečka a rozloučit se tam před novým rokem

včera jsem vyzvedla pf a moc se povedly,tak je ještě rozešleme a rozdáme :wink: ,brou,děti zatím drží,tak doufám,že si to v druhé polovině noci nezkazí :wink:
22. pro 2009 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem na nervy uz od rana spadnul mi strom trikrat i kdyz jsem se tu kravu snazila postavit tak se nepovedlo tak letel na terasu ted tam lezi na mrazu bordel jako svine vsude rozb.ozdoby normalne kdyz jsem ho rvala ven tak jsem vzteky brecela nechci uz ho videt ted jsem to doklidila na vsechno sama jsem chudinka taaaak jsem se politovala do toho adamek je protivnej hruza :frowning2:
22. pro 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri to je k nasr...

dnešní noc skvělá,tak jsem zvědavá,jak dlouho jim to vydrží :confused: :confused:
22. pro 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my jsme měli noc nádhernou já jsem dokonale vyspaná :slight_smile:
Teda adri to je fakt k nasrnání
22. pro 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, Adri stat se to me tak strom leti z okna :pensive:

Klarko snad to nebude nic vazneho :confounded:
Jinak mi meli noc taky po dlouhe dobe krasnou, sice mohla byt jeste lepsi (tata se vratil z firemniho mecheche v jednu a nemel klice :stuck_out_tongue_closed_eyes: no zabit a pak se mi nalily prsa az to bylo ouvej), ale Kacenka spinkala krasne. a leze nam zub :dizzy_face: vpravo dole jednicka, tak nam jezisek prinesl zoubecek :dizzy_face:
22. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

káťo gratuluju k prvnímu zoubku.
U nás noc taky dobrá, vstávačka v půl šestý a spali jsme do půl devátý.
22. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem si byla vyzvednout tu fotoknihu co jsem dělala babičkám a jsou naprosto suprový tak mám radost.
Evi tak zítra :wink: :wink: :wink: :wink:
22. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: počítám s tebou.
a od koho jsi si nechala dělat tu fotoknihu? My dělali kalendáře v DM a taky super.
22. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělala jsem je přeš fotolab když nezapomenu vemu ti jí zítra ukázat :slight_smile: jo jo počítej v 10 jako na koni :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, my tam taky budeme. Těšíme se.
22. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já včera vyzvedávala pf od fotostaru a jsou taky krásný,zatím všechny,komu jsme je daly, moc potěšily :wink:

já v táborským fotolabu kupovala kameru a viděla jsem tam naživo,tu fotku přenesenou na plátno a musím říct,že je to moooooc hezký
22. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek