• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

holky,dala jsem své výtvory do alba, koukněte se, jestli máte chuť. :wink:
22. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé evi ty jsi šikovná,tahle decoupage se mi vždycky moc líbila,já na to nemám trpělivost,je to moc hezký,určitě to udělá velkou radost :wink:
22. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju, snad jo. :wink:
22. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
URČITĚ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
óó tak když to říkáš ty :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu se rozloučit, jedeme k našim na Vánoce a pak k rodičům manžela. Mějte se tu hezky a přeju všem tady hezké prožití vánočních svátků, hodně dárečků pod stromečkem. Na Silvestra jsme tu zpátky :wink:
22. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: teda Evi ty jsi šikulka je to nádhera :wink: :wink: my tě zítra popřejeme osobně :wink: :wink:
22. pro 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,nadherny,jsi fakt sikovna :wink:

klarko,co emmca?

adri, ten strom by me taky nastval :rolling_eyes:

kato,gratuluju k zoubku :slight_smile:

my dnes byli u babi a u ed. mamky,za chvili cekame tatu. je to nabity ted pred vanoci. zitra k moji mamce a druhe babi a 25. jedeme na nekolik dni na jihlavsko k ed. babi.
22. pro 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak adamek spi od 6 byl protivnej jsem normalne unavena a strom venku lezi tyvole kdyby me nekdo rano videl tak by si rekl ze jsem blazen :wink: miso reknu ti ze ta dedra je paradni vyzkousela jsem tu troubu ta mastnota sla normalne krasne dolu a ted jsem si namazala ruce tim kremem a parada neni to mastny fakt dobry priste opet neco vyberu :wink:
22. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindra psal ze domikovi se stejska chudinka muj malej vubec nekaka ma zacpu tak to budepekny az prijede bude trpet taaak se na nej tesim na broucka :frowning2:
22. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no adri to sem ráda, že si spokojená... :slight_smile: no s tim stromem, to máš za to, že ho zdobíš tak brzo....to se má až na štědrý den nebo večer před...ale je to pech...mo tak zítra znovu, co se dá dělat :slight_smile:
jináč dneska u nás pokračovaly oslavy ančiných narozek, zž je to hrůza...samý dorty a tak a to ještě nejsou vánoce...ještě naposled zítra a pak už zase budem slavit ten štědrý den a to se potáhne až do silvestra a já budu vážit asi stopadesát kilo.... :unamused:
vůbec nevím co je s klárou a emmčou...snad ok...
tak pěknej večír šenský.....
22. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zrovna si to rikam ze nepise snad je to dobry
22. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky taky čekám co Klárka s Emičkou snad je vše OK
22. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JSOU V PORADKU DOMA :slight_smile:
22. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobré ránko
To je dobře že jsou holky v pořádku :wink: to mám radost

Koukám že tady to před těmi vánocemi nějak zamrzlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Anny tu dlouho nebyla kdepak se nám toulá

Tak přeji pěkný den, v 9 hod dorazí mamina pohlídta Honzíka a my fičíme směr Blatná
23. pro 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne rano,tak mi vstavali v 5 mam vyzehleno vytreno jsem magor ted chci ject do strakonic ale nevim jestli není naledi zacina mi palet v krku tak doufam ze se nic nerozjede ted me adamek poblil hm parada tak se jdeme prevlict
23. pro 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, holky,

ja ted absolutne nestiham, peceni, uklizeni, mezitim jezdeni venku s klukama :grinning: a vecer padnu za vlast do 21h :confounded:

Ale uz mame vsechno hotove, tak jsem rada :slight_smile:
Vcera jsem dozabalila posledni varku darku, uz to tu nemam kam dat, uz aby to Jezisek nadelil :grinning:

My uz mame dneska prvni ´´Stedry vecer´´ u moji babicky, tam se sejdeme se segrou sestrenici a bratrancem, a do toho 4 deticky, takze to bude jizda :grinning:
Zitra budeme doma, a pak obrazime rodice :slight_smile: Takze to bude makacka :wink:

Adri, tvuj pribeh se stromkem me pobavil, ale asi by me kleplo. A jak mohl prosim te spadnout?
23. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
moc děkuji, že jste na nás myslely. malá je ok, bez teplot, průmu a zvracení, fleky zmizely, ale občas se udělají hlavně kolem uší i si do nich občas sáhne, tak jsem je vyčistila i jsem do nich koukala jestli si tam něco nestrčila ale tady žadný malý předměty nejsou tak nevím, možná jí prostě něco svědí. No budu jí sledovat a kdyby něco, tak jedem.
Já včera večer žehlila, kopice práce, ubrusy na stoly, ale mám hotovo. večer ozdobím strom, zítra ráno jedem k ségře na oběd a o večeři se prý postará mamka, tak mám letos klid :sunglasses:
včera jsme se domluvily s našima, že si tady u nás předáme dárky, ale emmče je dají u nich až 25 a je to docela dobře, protože by pak měla frmol v hračkách a neužila by to tak, takže to bude postupně a bude to lepší. Jo a od jakuba dostane ten velký zahradní domek, bylo to překvapení i pro mě, jsem to nevěděla. Chtěl kupovat tu velkou trampolínu, ale tu jsem mu vymluvila teď na zimu je to blbý, takže vgčera když přitáhl ten dům tak jsem valila oči.
23. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári.tak to bude krásný překvapení,taky by se mi líbil

trochu nestíhám,pořád to tady máme jak po výbuchu :frowning2:

klári mě taky už dva dny svědí obličej,jak nějaká alergie,ale nic špatnýho jsem tentokrát nesnědla a většinou se u mě projevuje spíš dýchacími problémy,takže nevím,co to je,vždycky na chvíli pomůže natřít si to krémem,ale pěkně mě to štve :confounded:

dvorský je mi líto,už jsem to četla,měla jsem ji ráda
23. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klari, tak to je dobre, ze je Emmca v pohode, a budete mit pekny Vanoce :slight_smile:
Ten zahradni domek je super, to bude radosti, co?

Tak nam uz na navsi postavili kad s kaprikama, tak tam vyrazime :slight_smile:
23. pro 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už máme kapříky doma :wink: :wink: :wink:
ale než jsme vyrážely do Blatné hodila jsem takovou tlamu před sousedním barákem že mě bolí koleno,loket a záda takže jsem do Blatné dorazila jak to prase - jsem se nestihla převléct :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My uz jsme taky kapriky vyzvedli :wink:
Nin, ani se nedivim, ze si hodila tlamu :grinning: zacina to tam byt pekne namrznute.
23. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my uz mame taky karika doma :slight_smile:
nin,tvoje tlama me mrzi :sweat_smile:. my jdem za chvili k mamine,tak jsem zvedava,snad se s tema darkama a kocarem nevysekame :frowning2:

klarko,zahradni domek super :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hlasí se držkopádnice, teda mě bolí po té tlamě celej člověk, ještě že jsem si nic nezlomila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
naštestí už to tak neklouže ale Sandruš radši opatrně já už dneska nevystrčím ani nos :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak kojim a pujde chrapat protiva teda nino aspon ze se ti nic nestalo jo dnes to klouzalo pekne co si mi tozase poslala na facebook ty se tak snazis a ja nic co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kouknu na to zejtra prijedou dopoledne chlapaci uz se na ne tesim dnes se konecne domik vykadil ale malem to prej nestihli chudinka 6 dni vydrzel a to chodi kazdej den klarko to je fajn ze je emicce dobre
23. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,my nakonec radsi jeli autem :grinning:. stejne jsme dostali tolika darku ze bysme to pesky neunesli :slight_smile:.
taky dnes dorazila autosedacka,je mnohemkrasnejsi nez na obrazku :slight_smile:. a taky mi dorazil telefon :dizzy_face: . Iphone. v kaufu ho maji za 17 tisic a eda ho objevil na aukru uplne novy za 1500 kc. nekup to :slight_smile:. sam si objednal nokii n97,v obchode za 16 tic,on ji ma za 4. tak jsme spokojeny oba :slight_smile:
23. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a musim rict jaka je julka potvurka :grinning:. flasku,pitko nic do ni clovek nedostane,ale s normalniho hrnecku pro dospele jak pekne bumbala :dizzy_face:
23. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek