Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
kvikvicek
23. pro 2009
ahoj holky, vsechny vas moc zdravim, preji vam krasne svatky a stasny novy rok x-) ja dodelala salat, kapra nejime, upekla jsem strudly, a az Kacenka usne jdu nazdobit strom, ale jsem ko, uz se tesim do postele, jeste ze uz mam vse hotove :-p
klaraemma
23. pro 2009
ahoj holky,
nevím, jestli zítra bude přes den čas, takže Vám i Vašim blízkým krásné svátky, děti ať jsou spokojení s dárkama, krásně si to užijte a budu se těšit na fotečky.
Nám už strom stojí, je ozdobený, letos se nám povedl mám z něj radost. :-N
mispuli
23. pro 2009
tak my se přidáváme,holky přejeme spoustu dárečků,štěstí,zdraví,lásku,pohodu,klídek,prostě pohodový vánoce 😃 😃

u nás hotovej salát,stromek připravenej ve stojánku,ale budeme ho zdobit až zítra,tak si užijte pohádky a vůbec......
murecka76
23. pro 2009
Ahojky,
u nás taky vše hotovo, dokonce jsem už nandala dárečky pod stromeček, je toho kopice. 😃 😃 😃
Ráno už jen obalit kapříka a vyrazíme k mamce, odpoledne se vrátíme domů ke stromečku. 🙂
Všem přejeme krásné svátky plné pohody a dobré nálady, užijte se to ve zdravíčku a štěstíčku. 🙂 🙂 🙂 Ať dětičkám svítí očíčka a mají radost z dárečků. 🙂
mikesova25
23. pro 2009
Ahojky 😉

všem přejeme krásné svátky,spoustu dárečků x-)

my budeme zdobit stromeček až zítra po obědě,nechci aby ho malej viděl
teď půjdu ještě udělat bramborový salát a pak asi padnu na hubu, na dnešek jsem s malým spala 4 hod.,už to nedávám,spíme čím dál míň 😞 |-|
sayastautor
23. pro 2009
jito,krasny 😉

zdeni a radila si se s detskou? tohle mi prijde divny =-)

preji vsem krasne Vanoce 🙂
mikesova25
23. pro 2009
san už jsem jí to říkala než byli malýmu 2 roky a teď jsem jí volala znova,bylo mi řečeno že mu mám dávat na spaní čaj s meduňkou a minimum mlíka a mám vydržet že do 3 let má právo se v noci tak často budit |-|

teď už tady zase kouká na telku a spát nepůjde ]-(
ninus81
23. pro 2009
Moje zlaté holky přeji Vám i vašim ratolestím (pro většinu z nich první vánoce)

Ze slámy jesličky, skořapky na svičky, stromeček září, at se vám daří. Krásné vánoce, pohodičku a jen dobrou náladičku. Vše nej a ty nejkrásnější vánoční svátky, plné pohody, štestí, lásky a rozzářených dětských očiček. v přejí no vždyt vitě kdo 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
ninus81
23. pro 2009
u nás stromeček ozdobený,svítící 😃 😃 😃 , dárky zabalené, dárkové koše naaranžované a vše nandané pod stromečkem 🙂 🙂 🙂 Taťka smontoval tu tříkolku a to teda byla skoro maturita.
Holky jdu padnout do peřin zítra uvidím jestli nakouknu máme toho moc 🙂 🙂
petulka12
24. pro 2009
Dobré ráno chtela bych Vam vsem poprat krasne Vanoce a do Noveho roku jen to nejlepsi
dnes uz asi nebudu mit cas sem nakouknout, tak si to vsichni moc uzijte 🙂
adricc
24. pro 2009
ahoj holky taky prejeme krasne vanoce a stastny novy rok
anny84
24. pro 2009
Krasne vanocni dopoledne 🙂

Tak u nas uz taky stromecek sviti x-) Darecky Jezisek donese az vecer 😉
Ted jsem dodelala salat, a jdu si pripravit rizky.

Jinak vam holky taky prejeme krasne Vanoce, mooooc si to uzijte, bohateho Jeziska, a do noveho roku vsechno nejlepsi, hodne zdravi a at nam ty deticky pekne rostou jako doposud 😉 🙂
sayastautor
24. pro 2009
tak jsem mela cas jeste nakouknout 🙂
vsem taky prejeme krasne a vesele Vanoce x-) .
hned zitra jedeme pryc,tak tu ted min. do pondeli vecer nebudu.

stromek nam sviti od pondeli abysme si ho uzili x-) a darecky tam uz mame 🙂
kaprik obaleny,salatek hotovy,uklizeno.
ninus81
24. pro 2009
Ahojky holky tak malej usnul už mám vše hotové tak mám chvilinku a nedalo mě to sem nakouknout 😃 😃

Sandruš tak přeji hezký výlet a hlavně opatrně 😉

My po obědě malého, jedemem jako každá rok k mému tatkovy kde se sejdeme všichni no a pak to vypukne u nás letošní vanoce už jen pro pohodlí dětiček jsou u nás přijede mamina,Kačenky s manžou a pak večer brácha z přítelkyní tak se už moc těším tak se holky mějte bacha na kosti 😃 😃 😃 😃 😃
adricc
24. pro 2009
ahoj vsem adamkum vsechno nejlepsi k svatku 😃
sayastautor
24. pro 2009
taky preju adamkum vse nej k svatku a i evicce 😉
ninus81
24. pro 2009
Adámkům taky vše nej nej nej k svátku a samozdřejmě i Evičce 😉 😉 😉 😉
sayastautor
24. pro 2009
hezky vecer holky 🙂
tak eda sel na chvili na pivco,aspon mam klid 😃
tak mi jezisek krome spousty darku nadelil iphone a tu mikrovlnku 🙂. juli z toho moc nemela a navic se nejak blbe vyspala,tak byla znacne protivnatak jsme ani moc nefotili 😢 . k veceru mela trochu kapra s kasi 🙂
petulka12
25. pro 2009
Ahoj holky tak jak jste si to vcera uzivaly? a co deticky? naseho Adamka nejvic zajimaly balici papiry a igelity, hracky vyzkousel ale jinak nezajem :-N 😃 jezisek mu nadelil krasny obleceni na jaro, trikolku,plysaky a maminka taky neprisla zkratka :-N ta musela byt hodna x-) fotek mame spoustu az bude chvilka neco sem dam
ninus81
25. pro 2009
Ahojky holky na facebooku a nebo i tady v albu jsem dala pár fotek dát sem všechny to by zabralo sakra času a ještě dneska k Honzovo rodičum to budou další fotky ty pak hodím.

U nás ježíšek nádherný malého fascinovalo přesně jak píše Peťa celofán,balící papír a igelitky 😃 😃 😃 jinak brouček dostal spoustu hraček, užasnou tříkolku,plenky a nutrilony.
Mě tatka nadělil užasnou sadu kosmetiky a to jsme si říkaly že se nic kupovat nebudeme a já jemu koupila ocelové náušnice a přívešek s řetízkem (když měl 22 i narozeniny ) 😃 😃 😃
anny84
25. pro 2009
Ahoj holky,

u nas Jezisek taky nadherny x-) Kluci toho dostali strasne moc, ale jak pisete, nejlepsi ze vsehno byly papiry 😃 a ty stuzky. Mamka byla asi taky dooost hodna x-) dostala domaci pekarnu a digi foto ramecek 🙂

Dneska jsme meli Jeziska u babicky a dedy, tak dostali taky tatrovky 🙂
Zitra jedeme jeste k druhe babicce a dedovi.
Tak to mame nabite.

Az stahneme fotky, tak taky dam 😉
adricc
25. pro 2009
aoj holky tak u nas jezisek taky dobry domik byl nadseny a ptal se kdy prijde zase 😃 😃 no adamek nic na darky ani nepodekoval 😉 dnes spi domik u dedy a babi.
adricc
25. pro 2009
nino fotky krasny 🙂
ninus81
25. pro 2009
Ahojky tak jsme měly druhé kolo u babičky a dědy (tchýně a tchána) nestačila jsem valit oči kolik jsme toho dostaly dobrotama to začalo, nože od tescomy, užasnou sadu salátových mís, cigarety 😃 😃 ,já trička, malej pleny, nutrilon (toho má tolik že máme si myslím tak na 1-2 měsíce vystaráno) krásnou knížku dětských říkadel, hračky a 6000,- na autosedačku 🙂 🙂 🙂
No prostě jak včera tak dneska se ježíšek těžce plácnul přes kapsu x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Anny tak koukám s tatrovkama se roztrhl pytel 😃 😃 😃

ale nejlepší je papír,stužky a celofán 😃 😃 😃 😃 😃
anny84
25. pro 2009
Nin, presne tak 😃
nevim, kam to vsechno ustajime 😃 😃 😃

Jinak fotky fakt krasny 🙂
ninus81
25. pro 2009
Anny díky bohu za to viď takovýhleho ježíška bych si nechala líbit každý 3 měsíce 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
25. pro 2009
za pochvalu foteček děkujeme 🙂
já si jdu na ksicht namalovat obličej a na 21hod do práce
anny84
25. pro 2009
Jo jo, taky bych to brala casteji, plenek a mlik jsme dostali taky hoooodne x-)

Ty jdes dneska do prace??? Tak to nezavidim, my si jeste uzivame pohodicky 🙂