• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj holky, vsechny vas moc zdravim, preji vam krasne svatky a stasny novy rok :dizzy_face: ja dodelala salat, kapra nejime, upekla jsem strudly, a az Kacenka usne jdu nazdobit strom, ale jsem ko, uz se tesim do postele, jeste ze uz mam vse hotove :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nevím, jestli zítra bude přes den čas, takže Vám i Vašim blízkým krásné svátky, děti ať jsou spokojení s dárkama, krásně si to užijte a budu se těšit na fotečky.
Nám už strom stojí, je ozdobený, letos se nám povedl mám z něj radost. :sweat_smile:
23. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se přidáváme,holky přejeme spoustu dárečků,štěstí,zdraví,lásku,pohodu,klídek,prostě pohodový vánoce :grinning: :grinning:

u nás hotovej salát,stromek připravenej ve stojánku,ale budeme ho zdobit až zítra,tak si užijte pohádky a vůbec......
23. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
u nás taky vše hotovo, dokonce jsem už nandala dárečky pod stromeček, je toho kopice. :grinning: :grinning: :grinning:
Ráno už jen obalit kapříka a vyrazíme k mamce, odpoledne se vrátíme domů ke stromečku. :slight_smile:
Všem přejeme krásné svátky plné pohody a dobré nálady, užijte se to ve zdravíčku a štěstíčku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ať dětičkám svítí očíčka a mají radost z dárečků. :slight_smile:
23. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

všem přejeme krásné svátky,spoustu dárečků :dizzy_face:

my budeme zdobit stromeček až zítra po obědě,nechci aby ho malej viděl
teď půjdu ještě udělat bramborový salát a pak asi padnu na hubu, na dnešek jsem s malým spala 4 hod.,už to nedávám,spíme čím dál míň :frowning2: :pensive:
23. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,krasny :wink:

zdeni a radila si se s detskou? tohle mi prijde divny :confused:

preji vsem krasne Vanoce :slight_smile:
23. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
san už jsem jí to říkala než byli malýmu 2 roky a teď jsem jí volala znova,bylo mi řečeno že mu mám dávat na spaní čaj s meduňkou a minimum mlíka a mám vydržet že do 3 let má právo se v noci tak často budit :pensive:

teď už tady zase kouká na telku a spát nepůjde :angry:
23. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje zlaté holky přeji Vám i vašim ratolestím (pro většinu z nich první vánoce)

Ze slámy jesličky, skořapky na svičky, stromeček září, at se vám daří. Krásné vánoce, pohodičku a jen dobrou náladičku. Vše nej a ty nejkrásnější vánoční svátky, plné pohody, štestí, lásky a rozzářených dětských očiček. v přejí no vždyt vitě kdo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
23. pro 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás stromeček ozdobený,svítící :grinning: :grinning: :grinning: , dárky zabalené, dárkové koše naaranžované a vše nandané pod stromečkem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Taťka smontoval tu tříkolku a to teda byla skoro maturita.
Holky jdu padnout do peřin zítra uvidím jestli nakouknu máme toho moc :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno chtela bych Vam vsem poprat krasne Vanoce a do Noveho roku jen to nejlepsi
dnes uz asi nebudu mit cas sem nakouknout, tak si to vsichni moc uzijte :slight_smile:
24. pro 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky taky prejeme krasne vanoce a stastny novy rok
24. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne vanocni dopoledne :slight_smile:

Tak u nas uz taky stromecek sviti :dizzy_face: Darecky Jezisek donese az vecer :wink:
Ted jsem dodelala salat, a jdu si pripravit rizky.

Jinak vam holky taky prejeme krasne Vanoce, mooooc si to uzijte, bohateho Jeziska, a do noveho roku vsechno nejlepsi, hodne zdravi a at nam ty deticky pekne rostou jako doposud :wink: :slight_smile:
24. pro 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. pro 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem mela cas jeste nakouknout :slight_smile:
vsem taky prejeme krasne a vesele Vanoce :dizzy_face: .
hned zitra jedeme pryc,tak tu ted min. do pondeli vecer nebudu.

stromek nam sviti od pondeli abysme si ho uzili :dizzy_face: a darecky tam uz mame :slight_smile:
kaprik obaleny,salatek hotovy,uklizeno.
24. pro 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak malej usnul už mám vše hotové tak mám chvilinku a nedalo mě to sem nakouknout :grinning: :grinning:

Sandruš tak přeji hezký výlet a hlavně opatrně :wink:

My po obědě malého, jedemem jako každá rok k mému tatkovy kde se sejdeme všichni no a pak to vypukne u nás letošní vanoce už jen pro pohodlí dětiček jsou u nás přijede mamina,Kačenky s manžou a pak večer brácha z přítelkyní tak se už moc těším tak se holky mějte bacha na kosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. pro 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsem adamkum vsechno nejlepsi k svatku :grinning:
24. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky preju adamkum vse nej k svatku a i evicce :wink:
24. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adámkům taky vše nej nej nej k svátku a samozdřejmě i Evičce :wink: :wink: :wink: :wink:
24. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hezky vecer holky :slight_smile:
tak eda sel na chvili na pivco,aspon mam klid :grinning:
tak mi jezisek krome spousty darku nadelil iphone a tu mikrovlnku :slight_smile:. juli z toho moc nemela a navic se nejak blbe vyspala,tak byla znacne protivnatak jsme ani moc nefotili :cry: . k veceru mela trochu kapra s kasi :slight_smile:
24. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak jste si to vcera uzivaly? a co deticky? naseho Adamka nejvic zajimaly balici papiry a igelity, hracky vyzkousel ale jinak nezajem :sweat_smile: :grinning: jezisek mu nadelil krasny obleceni na jaro, trikolku,plysaky a maminka taky neprisla zkratka :sweat_smile: ta musela byt hodna :dizzy_face: fotek mame spoustu az bude chvilka neco sem dam
25. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky na facebooku a nebo i tady v albu jsem dala pár fotek dát sem všechny to by zabralo sakra času a ještě dneska k Honzovo rodičum to budou další fotky ty pak hodím.

U nás ježíšek nádherný malého fascinovalo přesně jak píše Peťa celofán,balící papír a igelitky :grinning: :grinning: :grinning: jinak brouček dostal spoustu hraček, užasnou tříkolku,plenky a nutrilony.
Mě tatka nadělil užasnou sadu kosmetiky a to jsme si říkaly že se nic kupovat nebudeme a já jemu koupila ocelové náušnice a přívešek s řetízkem (když měl 22 i narozeniny ) :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

u nas Jezisek taky nadherny :dizzy_face: Kluci toho dostali strasne moc, ale jak pisete, nejlepsi ze vsehno byly papiry :grinning: a ty stuzky. Mamka byla asi taky dooost hodna :dizzy_face: dostala domaci pekarnu a digi foto ramecek :slight_smile:

Dneska jsme meli Jeziska u babicky a dedy, tak dostali taky tatrovky :slight_smile:
Zitra jedeme jeste k druhe babicce a dedovi.
Tak to mame nabite.

Az stahneme fotky, tak taky dam :wink:
25. pro 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aoj holky tak u nas jezisek taky dobry domik byl nadseny a ptal se kdy prijde zase :grinning: :grinning: no adamek nic na darky ani nepodekoval :wink: dnes spi domik u dedy a babi.
25. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nino fotky krasny :slight_smile:
25. pro 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsme měly druhé kolo u babičky a dědy (tchýně a tchána) nestačila jsem valit oči kolik jsme toho dostaly dobrotama to začalo, nože od tescomy, užasnou sadu salátových mís, cigarety :grinning: :grinning: ,já trička, malej pleny, nutrilon (toho má tolik že máme si myslím tak na 1-2 měsíce vystaráno) krásnou knížku dětských říkadel, hračky a 6000,- na autosedačku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No prostě jak včera tak dneska se ježíšek těžce plácnul přes kapsu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Anny tak koukám s tatrovkama se roztrhl pytel :grinning: :grinning: :grinning:

ale nejlepší je papír,stužky a celofán :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, presne tak :grinning:
nevim, kam to vsechno ustajime :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak fotky fakt krasny :slight_smile:
25. pro 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny díky bohu za to viď takovýhleho ježíška bych si nechala líbit každý 3 měsíce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
za pochvalu foteček děkujeme :slight_smile:
já si jdu na ksicht namalovat obličej a na 21hod do práce
25. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, taky bych to brala casteji, plenek a mlik jsme dostali taky hoooodne :dizzy_face:

Ty jdes dneska do prace??? Tak to nezavidim, my si jeste uzivame pohodicky :slight_smile:
25. pro 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek