• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

san taky krásnej telefon :dizzy_face:

já jsem to nečekala,sama jsem si vybrala jinej, taky manža napínal a dostala jsem ho až 26 :grinning: ale udělal mi radost velkou,taky už vím proč, manža si žehlí ty svoje průsery, jsem si byla stěžovat u tchýně a ta s ním měla rozhovor,tak proto, už to nešlo doma vydržet :confounded:
28. pro 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni to me mrzi ze je to u vas porad na prd :frowning2:
28. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
san u nás už je to veřejná věc že má manža jinou, dokonce mi na štědrý den když jsme to probírali řekl, že co bych chtěla po 10 letech, že si prý nebudeme věrný do smrti a že si mám taky někoho najít :cry: :pensive:
28. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: :confused: Zdeni tak to je mazec :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni :astonished:
a to s nim chces zustat? jsem hodne tolerantni,ledacos dokazu prekousnout,ale tohle teda fakt ne. jsi jeste mlada,muzes mit novy,hezci zivot...
28. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
san já vím,ale k našim jít do baráku nemůžu, né že by tam nebylo místo ale já bych tam s nima dlouho nevydržela a na byt ve městě nemám, už jsem koukala na podnájmy ale je to drahý, já bych to neutáhla, tak zatím budu tady a uvidím co bude,povídal že to ukončí tak počkám ten měsíc a pak se rozhodne
28. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
on teda povídá že si s dotyčnou jenom píše a to prý není podvádění,ale já zprávy typu "za 15 min jsem tam" beru jako že se spolu schází a nic mi nevymluví :confounded:
28. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja videla ted na namesti cedule ze pronajmou garsonku za 3 tisice na mesic. to by nebylo tak hrozny kdybys treba jeste navic mela moznost treba nejaky privydelku nebo kdyby ti manza platil. uvidis jak to bude,ale tohle je teda hrozny :frowning2:
28. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to hrozný,taky to od štědrýho dne překousávám ale nejde mi to,navíc teď není doma skoro vůbec,takže si myslím že nám tohle dlouho nevydrží
28. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdete někam na silvestra?

já jo,půjdu se odreagovat, tchýně si vezme malýho na celou noc k sobě, to bude poprvé, tak už se těším, že nebudu muset pospíchat domů :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,ja bych sla hned,ale mam smulu :frowning2:. doufam ze eda bude drzet solidaritu se mnou :sweat_smile:. zatim to teda vypada ze jo :slight_smile:
a taky jsem ted sama doma,ale nevadi mi to. aspon muzu v klidu netovat :grinning:
28. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kam na silvestra pujdes zdenco?
28. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já půjdu do chvalšovic,vesnice vedle, je tam zábava

nin už jsi objednala tu sedačku? koukni co jsem našla... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27269411&tab=0
28. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk holky
Zdeni to co se u vás děje to je mi líto za odkaz děkuji ale připlatím si jen 500 i s poštovným a mám novou :wink: :wink:
Já jdu na silvestra do práce
29. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,tak na me uz eda zkousel ze ho na silvestra nekam tahaji. to jsem zvedava jak se rozhodne. mamka nejspis pojede pryc,tak bych byla jinak jen s julcou.
zdeni,chvalsovice znam :slight_smile:. bydli tam janca soulu (ted sochmanu) a misa matejicku. urcite znas :slight_smile:

preji dobre ranko :slight_smile:
29. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :wink:

san holky znám
u nás kdybych nešla na silvestra tak jsem doma taky sama,naši jdou s bráchou a jeho přítelkyní do hospody na silvestra, mají tam nějaký program, ségra s manželem jedou k Michalovo bráchovi a tak bych byla doma,ale když mi
tchýně nabádla že bude hlídat tak jsem to musela využít

jinak pochybuju že by byl vašek se mnou doma, to nehrozí, teď není doma žádný večer a ještě aby tady byl na silvestra :pensive:

holky co vaříte? já jsem úplně bez nápadů... :confounded:
29. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin já pořád doufám že se to změní i když v duchu si říkám že třeba bude stejný jen si bude dávat větší pozor abych se to nedozvěděla, teď bych na to taky nepřišla kdyby dotyčná slečna nenapsala na skype,bohužel jsem u pc byla já :cry:
29. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,ja jdu na jidlo k mamce :grinning:. potrebuju obarvit :slight_smile:

ten manza me fakt mrzi :pensive:
ale už to řešit nebudu, život jde dál, já mám venouška a zvládneme to, musíme
Ahoj holky,

Zdeni, mne to taky mrzi, a obdivuju te, ze v tom muzes byt. Ale chapu, ze to je tezky.
Silvestra si poradne uzij :wink:

My budeme doma, mozna dorazi segra.
29. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja dneska budu delat obalovany kvetak, ale vubec se mne nechce.

Normalne jsme ted trochu naucili kluky spinkat dopo doma :dizzy_face: V postylach.
Ale musi tam teda jit uplne vyrizeni, jako dneska :grinning: Uz odfukuji. Daji vetsinou jen 30min, ale jsou dobry :slight_smile:
29. pro 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,to je jasny,venousek je ted nejdulezitejsi a spolu vsechno zvladnete :slight_smile:

anny,super ze spi doma :slight_smile:
29. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny to je skvělý že spinkají doma, já jsem měla taky problémy s venoušem,doma nechtěl spát vůbec a tak jsem vytáhla kočár na půdu a tam byl jak venku a spinkal a přitom byl doma a nebyl na těch mrazech :grinning: ale pak jsem ho doma naučila spát v posteli ale musela jsem mu pouštět pohádku na dvd, což nám zůstalo do dneška :zipper_mouth:
29. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to super, prijde mi to divny :sweat_smile:
Aspon to dopoledne mne bodne, odpoledne klido ven pujdu. A dneska je krasne, to mne to pak vubec neva, ale jak byly ty mrazy, to byl des, ale stejne jsme jezdili.

Holky, koukaji vase deticky na pohadky? Nasi kluci milujou vceli medvidky, dokazou na ne koukat fakt dlouho, coz je pro me super :slight_smile: Nic jineho je ale nebere.
29. pro 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska nevařím ze včera mám plnenou kuřecí kapsu šunkoua sýrem jen udělám brambory a Honza po autoškole jede se psem na chalupu bud do zítra nebo do čtvrtka.
Malej je zvyklej spinkat doma a jsem za to moc ráda, odpol bud taky doma nebo venku
29. pro 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny u nás teď letí červený traktůrek, ovečky shauny, lokomotiva thomas a od včerejšího večera doba ledová 3
včera na mě padla nějaká únava a nebylo mi dobře, taky tomu spánku moc nedám, ale venouš nechtěl spát, proč by taky když může mamku večer nejvíc zlobit a tak ještě v 11 hod. nespal, vykoupali jsme se a šli do hajan, pustila jsem dobu ledovou a miláček dokázal koukat až do konce,jsem se probrala kolem jedný hodiny a on si spokojeně ležel v pelíšku a koukal a pak přijel táta takže jsem usnula natrvdo a v kolik šli spát nevím
29. pro 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny,ja julce zatim televizi ani pohadky nepoustim :slight_smile:
29. pro 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, Zdeni, vy dobre ponocujete, to je des.
My teda ted taky, Adikovi roste paty zoubek, a to je teda neco :confounded: V noci jsme meli od 22h do pul 2h becici obdobi.
29. pro 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

no zdeni, to je děs. To musí být psychicky dost náročný. :frowning2:
29. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my dnes v noci byli vzhuru min. 20x a to neprehanim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek