• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Nás zlobí zoubky taky tak v poslední době jsem vzhůru vetšinou okolo půlnoci (ale vybumbá mlíčko nebo čajdu) a spinká dál tak do 5 -6 hod a pak ještě tak do 8 -9 hod jak kdy. Jsem ráda že nemáme budící období to se snad ani nedá vydržet Sandruš
29. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,kupodivu da :grinning:. jen jsme rano s edou jak mrtvoly a julca vyspala a vychechtana :grinning:. ta snad nema potrebu spanku. pres den spi dohromady taky jen tak cca 2 hodky kdyz to sectu. a usina nejdrive ve 20 hod,ale spis dyl. pro me je nejhorsi to, ze ja pres den s ni neusnu :frowning2:
29. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pro me je teda sileny to jak spi vasik zdence. to by me uz odvezli. i kdyz moje spani taky uz neni ani spani :frowning2:

jsem premyslela,nejsou nejaky homeopatika na spani? :sweat_smile:
29. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dlooouuuuho jsem tu nebyla, omlouvám se, ale není nějak moc čas.

Dodatečně všem přeju krásné tohole vánoční období!

Zdeni tobě držim pěsti, ať vám to dobře dopadne..

KOukám že špatně spíte, my taky, malá se překulí na bříško a hned je vzhůru a brečí, stačí přetočit zpátky a dát dudlana a spí dál, ale když je to pětkrát za noc, tak už to unavuje.. Zuby sem zatím další nenašla, ale trápí ji trošku rýma, tak asi to ji zlobí. Dávala sem tři dni panadol, bylo to lepší a teď pátej den zas nudle u nosu, tak piju bylinkový čaje a baštim homeopatika a doufám že jí pomůžou.
Jo a krásně nadává, řiká : ja ja ja ja ja a jejejeje jeje je a dy dy dy dy :slight_smile:

holky taky už tady někteří drobečci kolem 8. měsíce stojí? Mně to přijde brzo..
29. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Zdeni to je sileny co mas doma :frowning2: , at to dopadne jakkoliv drzim ti pesti

ja uz musela s tim nocnim kojenim neco udelat,prvni no teda rval hrozne ale vydrzela jsem, ted kojim tak 2x za noc,jinak ho uklidnim dudlikem + sabikem ale musim ho uhladit dokud neusne a myslim si ze to pomohlo a uz se tak casto nebudi

Zuzko Adamek uz taky stoji, postavi se vsude kam dosahne je to ale unavujici musim vsude za nim aby nepadal, uz dokonce preruckuje podel gauce
29. pro 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,ale ja ji nemam co dat jineho kdyz nedudla,flasku odmita. jsem uz k smrti unavena. a pres den furt knoura.
29. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nestiham vubec pocitac adamek je protiva posledni dobou :frowning2: assi to ockovani na ten rotarix dnes mel i prujem byli jsme dnes v tesku koupili jsme ty pleny a myslim ze nejsou spatny jeste bodycka a overali ale moc vyber nemeli pro nas ....jinak zdeni taky drzim pesti aby se to doma vyresilo musi to bejt hrozny ale mas malyho a kdyby bylo nejhur tak ti pomuzou rodice vubec nevim co bych na tvym miste delala nejhorsi je ze jsme na tech chlapech zavisli hlavne co se tyce penez co si budeme povidat :angry: nino sedacka pekna co si mi to zase poslala na facebok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty mas vydrz :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandro zkus ji nechat vyrvat je to hrozny ale nevim co bych ti poradila skoda ze nechce dudlika domik taky nechtel o to horsi to bylo a nebo vydrz mozna ji roste dalsi zoubek proto je v noci protivka
29. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na vyrvani nemam srdce. a hlavne eda se musi aspon trochu vyspat do prace. mame 1+1,nemam moznost jit s ni do jine mistnosti. ale je to fakt strasny. trva to uz nekolik tydnu kdy vstavam cca 10-20x za noc. kdyz je vzhuru "jen" 5x, tak rikam jak dobrou noc jsme meli
29. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
zdeni - jak psaly holky, je mi to taky moc líto a obdivuju Tě, nevím, jestli bych to dokázala, to by záleželo na více věcech hlavně na chování a přístupu manžela, ale myslím na Tebe. A na silvestra to jdeš sama???
sandří - já bych taky nechala vyřvat, udělala jsem to s malou hned z kraje, 4 dny a byl a je klid do dnes, ale to musíš tak cítit sama, nemá cenu to lámat přes koleno.
29. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vyrvat ne, to odmitam. holt musim vydrzet
29. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný, ono to jednoho dne přejde :grinning:
29. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobré ránko
My jsme spinkaly krásně, jen jsem v noci dostala horečku 39, začalo mě bolet v krku a chrchlám jako starej tuberák uplně užasný a do toho ucpanej nos musím říct že mi je skvěle no musím to nějak přebít jelikož zítra jdu do práce
30. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobré ránko
My jsme spinkaly krásně, jen jsem v noci dostala horečku 39, začalo mě bolet v krku a chrchlám jako starej tuberák uplně užasný a do toho ucpanej nos musím říct že mi je skvěle no musím to nějak přebít jelikož zítra jdu do práce, hlavně se bojím aby to nechytl malej :frowning2:
jééééééééééééé a skočilo mě to sem dvakrát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
dobre ranko,
tak u nas noc jeste horsi nez predchozi. takze zadna zmena.
nin, tak snad ti bude brzo lip, kdyztak se na praci vyprdni. dulezitejsi je aby ti bylo lip,malej to nechytl a tys mohla fungovat
30. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám že to do zítra nějak vyležím maminu jsem zaúkolovala aby mě sjela do lékarny jelikož jsem od včera sirota, naštestí tatka přijede navečer :wink: Do práce musím peníze potřebujeme,už jsem se nadopovala a snad bude líp uvidím večer
30. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,tak to musis vedet hlavne ty :wink:
30. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Davídek je nějakej mrzutej,teď mi vypil jen 40 ml a řve a strká ruce do pusy a pak se vyblindil, :frowning2:
30. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ahoj a co zkusit čajík???
Malej usnul a já do sebe leju coldrex hot a až to vypíju půjdu taky zaujmout polohu mrtvého střelce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
xbnj uj hhhhjn h bgggggggggggggggggggggc gtrc tady máte vzkaz od Davídka :grinning:

nin:zkusíme heřmánkovej nebo bylinkovej, uvidíme.
ty to vylež,ať jsi brzo fit
30. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si z malým dáchla a je mi o trochu lépe
Před chvílí m psala kamarádka je v porodnicu praskla jí ve městě voda, měla nástup 4.1 do porodnice
30. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi Davídkovy děkujeme za vzkaz Honzulka taky občas takhle taky píše
30. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to je dobře, mně když je blbě,tak se snažím taky co nejvíc ležet a spát. Pak je mi o dost lépe. A mlíková polívka od maminky,ta mě dokázala vždycky vyléčit :wink:

tak to jsem zvědavá, kdy kamarádka porodí. Moje kamarádka má taky termín na začátku ledna,tak se těším,co to bude, nenechali si to říct.
30. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
davidkum vse nej k svatku
30. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davídkům Vše nej nej nej nej nej k dnešnímu svátku :wink:
30. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já taky jsem zvědavá snad to bude mít rychlé, ale nedokážu si představit že by mě měla prasknout voda ve městě
Ježiši FUJ mlíkovka to bych se zblila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě kamarádka chudák psala že voda jí odtekla (kontrakce žádné) a dneska prý sní už nic dělat nebudou, snad to nebude mít jako já
30. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak snad to nino vylezis ty bácili jsou fakt svine evi nelezou mu zubiska :wink: taky prejeme davidkum vse nejlepsi k svatku adamek spi venku domik je venku s tchanem a ja opet poklizim jak jinak :angry:
30. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nino chudak kamaradka ten porod je fakt silenej snad to bude mit rychli :wink:
30. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek