• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

holky všem děkujeme za gratulace. Zrovna jsem přemýšlela, jestli neznáme ještě jiného Davídka krom toho našeho a na mačkovskýho Davídka jsem div ne zapomněla. Tak Davídku od nás taky všechno nejlepší. Začínám na té mateřské nějak blbnout. :grinning:

nin: náhodou, já mlíkovou ráda. :wink:
tak to bude mít silvestrovské miminko, to je hezký. :wink:

adri: no já právě nevím,jak to mám poznat. Dásničky možná trošku nateklý má, ale nijak závratně. Strká si prstíčky do pusinky, ale to je asi u dětí tohodle věku normálka. Akrorát že ty dudlíky u láhví vždycky strčí do pusinky, skousne a vytáhne silou ven. Tak nevím,jestli si s tím neulevuje.
30. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli uz to ma trochu natekly tak je to mozny,prej i mesic dopredu se to pripravuje a ty deticky to citi to jsem nekde cetla :wink: mlikovou polivku taky nesnasim :wink:
30. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri: je to možný, no budeme zoubek očekávat. :wink:

Jak to, že nikdo nemá rád mlíkovou polívku :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já jí nenávidím od školky nutili nám ji jíst a stali vychovatelky nad námi dokud jsme celej talíř nesnědli třeba nás mučili i hodinu, pamatuji si jak polívka byla už studená a udělal se na ní ten škraloup a my to musely stejně sníst jinak nás nepustili od stolu od té doby jen při slově mlíkovka mám husinu
Doufám že ve školce se poměry změnily a malého tam takhle terorizovat nebudou
ted jsem si ještě vzpoměla když jsme ve školce chodily spát tak nás chodila kontrolovat uklízečka a kdo nespal tomu sundala deku a přetáhla mokrým hadrem na vytírání - docela svérazný metody a to mě v paměti utkvělo spolu s polévkou nejvíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

u nás se spinká
30. pro 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak nám zase nutili špenátovou, taky jí nesnáším do teďka. Ale k špenátu jsem si nakonec cestu našla, i když mi to díky školce docela dlouho trvalo. Nejlepší je od mamky, umí ho dobře ochutit :wink:

tak se musím pochlubit, Davídek se nám poprvé přetočil ze zad na bříško a radši hned třikrát za sebou, aby si to pořádně nacvičil. Zatím tedy jen doprava. :wink: a ještě na svůj svátek. To si hezky nadělil :grinning:
30. pro 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,je to sikulka :wink:

mlikovou polivku taky nejim :grinning:
30. pro 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři, děkujeme
další odpůrce mlíkový polívky? Má jí tu vůbec někdo kromě mě rád? :grinning:
30. pro 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak kojim a jde chrapat cudlik :wink: domik spi dole u rodicu nino kam si chodila do skolky docela mi to neco pripomina docela stejnej pristup a stou polivkoutaky evi gratulujee k pretoceni je sikulka to je vzdycky radost kdyz neco novyho se nauci
30. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
davídkovi všechno nej
30. pro 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkujeme :wink:
30. pro 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý večír :slight_smile:
Davidkum tez vse nejlepsi

mlikovka bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: mliko piju jenom v kafi :sweat_smile:

u nas uz se spinka, dneska spal odpoledne jen do dvou tak uz chudinka byl vyrizenej
30. pro 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi gratulace k přetočení :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
u nás se nespinká a si dneska bude až dlouho jelikož šmudla spinkal od 16 - 18 hod :slight_smile: a já hodinku sním :grinning: :grinning: já mlíko nesnáším ani v kafi, nejím ani jogurty a sýr - to jen hermelín :grinning:
30. pro 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri chodila jsem do školky na sídliště bejvala tam jak je azylák kousek za SOU
30. pro 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak mozna nejaka ucitelka presla nebo byli v ty dobe stejny ja chodila jak je czta do toho papiraku pak jsem si zacaa stezovat ze me tam pichaji do ruky samozrejme ze jsme si asi vymejslela aspon doufam tak tam mamka nabehla a pak me prendala do ty u dukelky jak tam chodi dominik tam uz to bylo o hodne lepsi :grinning:
30. pro 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja si na skolku nemohla stezovat :slight_smile:. chodila jsem tam jako adri domik :slight_smile:. julca bude chodit nejspis tady u podebradky :slight_smile:

my stale enspime,zadna novinka :grinning:
30. pro 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se už chrundí od sedmi. Holt náročnej den :grinning:

nin díky
30. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem tady, dnes už máme po poslední návštěvě. Ty vánoce byli dost náročné, ale je to za námi a zase najedeme na ten svůj režim, vždycky když je tady někdo, nebo jsme někde tak to Terka snáší blbě.
Ježíčka jsme si užili. :grinning: :grinning: :grinning: Taky jsem dostala mobil :grinning: :grinning: :grinning: , nokii 2700 :grinning: :grinning: :grinning: .
Přejeme vše nej nej Davídkům.
Evi, vám gratulujeme k přetočení, my ještě sami ne, jen když jí podám ruku. :wink: Ale ono to přijde, jsou ty 3týdny co jsme dříve opravdu znát.
Začalijsme baštit mrkvičku a šmakuje nám. S tím dudlíkem u flašky to taky dělá.
Ninuš, brzo se vystonej, ať jsi zítra fit. :slight_smile:
30. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :wink:

všem Davídkům přejeme vše nej :dizzy_face: :dizzy_face:

dneska jsem měla štěstí a ve městě jsem potkala v lékárně napřed San tak jsme si i pokecaly :grinning: a potom Káťu /Kadel/ ve sportu tak jsme taky kecaly, manžel nervózní ale vydržel, koupil mi ve sportisimu krásný boty :dizzy_face: mu ted dávám až je mi ho líto,ale nenechám si všechno líbit :sweat_smile: :sweat_smile:

san tak já nakonec ty homeopatika sehnala na velkým náměstí a magistra mi i poradila, tak doufám že to zabere a budeme líp spát,ale prý nemám čekat účinek hned, to až tak po 2 baleních, takže to zkusím a uvidíme, ale dnešek je jak vystřihnutý,ráno jsem ho vzbudila, pak usnul hned po obědě, po hodince jsem ho probudila, sice se vztekal,ale vydržela jsem a pak jsme šli ke tchýni a dneska už spinkáme, jen odfukuje... :sunglasses:
30. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,tak super!!!! me rekla ze az od roku a ze mam jit k doktorce. jenze ta ji napise diazepam a to ja radsi ty homeo... my stale koukame :grinning:
manzu nesetri :wink:
moc ti to dnes sluselo :slight_smile:
30. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Davca dekuje, a my taky prejeme Davcovi vse nejlepsi k prvnimu svatku :wink:
A koukam, ze prekuleni, tak to je super :slight_smile:

My jsme dneska dali kluky k babicce a dedovi a sjeli jsme do Strak na nakupy, tak se divim, ze jsme se nepotkaly, kdyz jsme vsechny nakupovaly :slight_smile:
30. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
san no nevím jestli mi to slušelo,učesaná napůl a oblečená jakštak,ale potkala jsem svýho bejvalýho jezdí sanitkou a ten mi napsal sms že mi to sluší a jestli nezajdeme na kávu :grinning:

anny mi tam byli dopoledne
30. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak jen do toho :wink:
30. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, jen bez na kafco :wink:
Tak to jo, my jsme byli odpo
30. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ty si kočka tak šup šup na to kafíčko :wink: :wink:
30. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz spime :slight_smile:

Zdeni,nevahej a jdi :wink:. a nejlepe at to manza zjisti. kdyz muze on a jeste ti rika at si taky najdes... to by cumel a myslim ze hodne rychle zmenil nazor :slight_smile:
sluselo moc :wink:
30. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk si píšu z Šárkou to je ta moje kamarádka tak pořád nic, voda už dávno odteklá monitor nic a ani kontrakce v půlnoci dostane antibiotika aby nedostala ona a malá infekci
30. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prý až ráno dostane vyvolávačku v porodnici je od 11 hod a volala mi chudák ani najíst nedostala
30. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda nin kamarádky je mi líto :unamused:

tak už jsem se na kávu domluvila a docela se těším :dizzy_face:
30. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to tě schvaluji :wink: :wink: :wink:
Mě je jí taky líto uplně vydím sebe
30. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudák holčina, snad se to rozjede. :frowning2:

zdeni, vyraž máš naše požehnání :wink:

any, děkujeme
30. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš