• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

já se tak těším, ještě že jsem si byla koupit hadříky v takku :dizzy_face:

holky půjdete na ohňostroj na nový rok?
já se s malým vypravuju,byli jsme i loni...
30. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin já taky vzpomínám na můj porod a jsem ráda že zatím rodit nejdu i když už je to přes 2 roky
30. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím má humor tak v pohodě telefonujeme mě co hodinu potřebuje podporu a to rodí po druhé ale po 14 letech což už je fakt sakra dávno :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin tak to berou jako když rodí poprvé
30. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarádka rodila po 9 letech a doktorka jí řekla že to je jako kdyby šla rodit prvně
30. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt tak to je mazec
Tak já se oporoučím do pelíšku hodila jsem do sebe paralen a vypila další coldrex hot a vypadá to že celej den kurírováni zabírá.
Zítra jde se mnou do práce i Honza já budu makat na baru a on na vstupu - maká celá rodina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a každej to budeme mít za 1000,- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin dobrou :slight_smile:
aspoň budete na silvestra spolu, to je hezký
30. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem přeji dobré u mě stále nachcípané ránko :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska jsme měli ukázkovou noc Honzík spinkal od 21 hod - 6 hod to vycucnul mliko a spali jsme ještě do ted je to brouček solidární ví že mamince neni ok tak mě nechal spinkat.Mě se teda spalo blbě musela jsem myslet na tu mou kamarádku a pak když jsem chtěla zakašlat musela jsem utéct do koupelny abych Honzíka nevzbudila.

A jinak kamarádka stále nic psala ted jí dali infuzi na vyvoláváni a prý to k porodu není ani náhodou no snad už to budou řešit aby nedostaly infekci
31. pro 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :dizzy_face:

nin to je hrozný,že nic nedělali do rána,prostě padne večer a když nejsi otevřená tak nemáš šanci porodit :confounded:

jinak u nás dnešní noc jak z pohádky, malej usnul v 19 hod. poprvé se probral kolem půl jedný a pak až ráno v 8 hod. :slight_smile: udělala jsem na něj podfuk, navečer když usínal, dala jsem mu flašku, po hodince jsem šla flašku mu vyndala z pusy a dala mu dudlík a ráno jsme dudlík ani nenašli, takže takto to budu dělat každý večer a nebudu muset navečer vařit 1 l mlíka na noc :dizzy_face:

teď už si miláček hraje a má u toho puštěnou telku, já jdu vařit a poklízet a pak se budu připravovat na večer, už se moc těším :dizzy_face:
31. pro 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé strakoničandy,přejeme vám příjemné prožití posledního dne a noci ve starém roce a do nového hodně štěstí,zdraví,lásky,úspěchů vašich i dětiček,pro některé z vás,ať je lepší než ten letošní,pro ostatní,ať je aspoň tak dobrý jako ten letošní,mějte se hezky a nashle v příštím roce 2010 :wink: :wink: protivínská rodinka
31. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,to je super :wink:. vecer si moc uzij :wink:

take vsem prejeme vse nej do Noveho roku a at je uspesnejsi nez ten letosni :slight_smile:. hlavne zdravicko :slight_smile:
31. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni večer si uží a co vy holky co máte v plánu???? Já musím dojet nakoupit a udělám nám sebou jednohubky

Také všem přeji krásnou poslední noc roku 2009 a hlavně do nového roku hodně štestí, zdraví, lásky, at vám dětičky dělají jen samou radost a AT JE TEN ROK 2010 úspešnější :wink: :wink: :wink:
31. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam plan jasny,budu doma :grinning:
31. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne dopoledne :slight_smile:

My noc taky pomerne dobra, ale mohla by byt lepsi :wink:

My budeme dneska doma, udelame si par chlebicku, sampus uz se chladi, to nam staci :grinning:

Nin, at ti vecer rychle utece, je dobry, ze tam budete s Honzou.

A take vsem prejeme krasneho Silvestra, stastny novy rok a jen same uspechy a hoooodne zdravicka :slight_smile:

Sandri, a bude nakonec Eda s vama doma?
31. pro 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,bude. ani nerepta :grinning:. nam uz se taky sampano chladi :dizzy_face:
31. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobre, ze bude s vami doma :wink:
31. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo,jsem rada. i kdyz taky by se zas tak nestalo kdyby ne. je to den jako kazdej jinej,jen je nepsana povinnost se ztriskat :grinning:
31. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne, my jsme to taky nikdy neresili jako ze se musime povinne ozrat :grinning:
To pak spis o vikendu, to ma nas tatka narozky :slight_smile:
31. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u me je zajimavy to,ze ja jeste zadny silvestr nebyla opila. jo,vikendy,to jo :sweat_smile::grinning:.ale silvestr ne :slight_smile:. ani nevim proc :grinning:

tak to se o vikendu budete mit :slight_smile:

co kluci?
31. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

u nás noc taky dobrá. Davča usnul v sedm večer, napapal se v deset a probudil se ráno v půl sedmé.A ještě jsme to zalomili do 8:45 :grinning:
také všem přejeme hezký vstup do nového roku a také hodně štěstí, zdraví pro vás i vaše miláčky.
My budeme taky doma, chlebíčky jednohubky, šampáňo. :wink:
31. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kluky jsem ted vypravila s tatkou ven, tak jdu poklidit a delam dneska smazeny kvetak, tak ho musim jit obalit :confounded: to moc nemusim.
Pak chci jeste udelat pomazanku.

Jinak s klukama je ted fakt sranda, Adik je strasny ero a porad Davidka taha za vlasy, chce ho kousat a tak :grinning: Ale Davca si to nastesti taky nenecha, takze kdyz se takhle ´´perou´´ tak je to fakt prca je pozorovat :slight_smile:

Co Juli?
31. pro 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any s tím květákem mi poradila mamka takovej fígl, možná to děláš taky. Do jednoho pytlíku dá hladkou mouku dá tam ty uvařené kousky zavře zatřepe, vyndá, dá do vajíčka a pak zase do pytlíku se strouhankou a zase zavře a zatřepe. Je to docela rychlý
31. pro 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
julca dobra,taky je ted s ni sranda :grinning:. eda je z ni celej posranej :grinning:. naucila se mimo jine posilat pusinky,tak se vzdycky rano na edu podiva,posle pusinku a ten razem zapomene ze jsme v noci moc nespali :grinning:
31. pro 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to neznam. To by mohlo byt opravdu velike urychleni :slight_smile: To priste vyzkousim. Tohle obalovani fakt nesnasim, nastesti uz to mam.

To se nedivim, to pak clovek hned roztaje, staci jen maly usmev :slight_smile:
31. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to od té doby dělám taky tak, je to 100x rychlejší, jinak je to patlačka jak blázen :confused:
31. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pak v te strouhance obali se to dobre? Ja to vzdycky musim jako primacknout, tu strouhanku, aby se mi pak nesypala, vis?
31. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mně se to zatím vždycky povedlo,tak nevím, tak vyzkoušej pár kousků a uvidíš, když to půjde,tak můžeš pokračovat. Vždycky tím hodně třesu a ono se to obalí dobře, u mě tedy líp než ručně.

My dneska děláme kuřecí plátek s ananasem, šunkou a sýrem a hranolky s tatarkou. Už se tak těšíme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky preju Vam vsem do Nového roku hodne stesti a zdravi a spokojene a hodne deticky :wink:

my budeme taky doma, prezereme se a budem koukat na tv, jdu udelat par chlebicku a jednohubek, tak si to uzijte :wink:
31. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my se též přejeme vše nejlepší a hodně zdravíčka v novém roce a jen samou radost z dětiček. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jsme také doma,nemáme rádi to povinné slavení, udělala jsem obložený talíř a namažu pomazánku na večku, z listového těsta jsem udělala tyčinky a na balkoně se nám chladí bowle, ta u nás musí na Silvestra být, vloni jsem jí měla z dětského šampáňa. :grinning: :grinning: :grinning: Miluji to opilé ovoce. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Krásný Silvestr vše, jsem zvědavá jestli Terku ty rachejtle o půlnoci vzbudí. :unamused: :unamused: :unamused:
31. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky která jste přebornice v pc, potřebuju poradit, kde najdu smazanou poštu ze skype? je to vůbec možný dohledat?
31. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek