Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
mikesova25
30. pro 2009
já se tak těším, ještě že jsem si byla koupit hadříky v takku x-)

holky půjdete na ohňostroj na nový rok?
já se s malým vypravuju,byli jsme i loni...
mikesova25
30. pro 2009
nin já taky vzpomínám na můj porod a jsem ráda že zatím rodit nejdu i když už je to přes 2 roky
ninus81
30. pro 2009
tak zatím má humor tak v pohodě telefonujeme mě co hodinu potřebuje podporu a to rodí po druhé ale po 14 letech což už je fakt sakra dávno 😃 😃 😃
mikesova25
30. pro 2009
nin tak to berou jako když rodí poprvé
mikesova25
30. pro 2009
kamarádka rodila po 9 letech a doktorka jí řekla že to je jako kdyby šla rodit prvně
ninus81
30. pro 2009
fakt tak to je mazec
Tak já se oporoučím do pelíšku hodila jsem do sebe paralen a vypila další coldrex hot a vypadá to že celej den kurírováni zabírá.
Zítra jde se mnou do práce i Honza já budu makat na baru a on na vstupu - maká celá rodina 😃 😃 😃 😃 a každej to budeme mít za 1000,- 😃 😃 😃 😃 😃
mikesova25
30. pro 2009
nin dobrou 🙂
aspoň budete na silvestra spolu, to je hezký
ninus81
31. pro 2009
Ahojky všem přeji dobré u mě stále nachcípané ránko 😃 😃 😃

Dneska jsme měli ukázkovou noc Honzík spinkal od 21 hod - 6 hod to vycucnul mliko a spali jsme ještě do ted je to brouček solidární ví že mamince neni ok tak mě nechal spinkat.Mě se teda spalo blbě musela jsem myslet na tu mou kamarádku a pak když jsem chtěla zakašlat musela jsem utéct do koupelny abych Honzíka nevzbudila.

A jinak kamarádka stále nic psala ted jí dali infuzi na vyvoláváni a prý to k porodu není ani náhodou no snad už to budou řešit aby nedostaly infekci
mikesova25
31. pro 2009
krásné ráno x-)

nin to je hrozný,že nic nedělali do rána,prostě padne večer a když nejsi otevřená tak nemáš šanci porodit :-S

jinak u nás dnešní noc jak z pohádky, malej usnul v 19 hod. poprvé se probral kolem půl jedný a pak až ráno v 8 hod. 🙂 udělala jsem na něj podfuk, navečer když usínal, dala jsem mu flašku, po hodince jsem šla flašku mu vyndala z pusy a dala mu dudlík a ráno jsme dudlík ani nenašli, takže takto to budu dělat každý večer a nebudu muset navečer vařit 1 l mlíka na noc x-)

teď už si miláček hraje a má u toho puštěnou telku, já jdu vařit a poklízet a pak se budu připravovat na večer, už se moc těším x-)
mispuli
31. pro 2009
Milé strakoničandy,přejeme vám příjemné prožití posledního dne a noci ve starém roce a do nového hodně štěstí,zdraví,lásky,úspěchů vašich i dětiček,pro některé z vás,ať je lepší než ten letošní,pro ostatní,ať je aspoň tak dobrý jako ten letošní,mějte se hezky a nashle v příštím roce 2010 😉 😉 protivínská rodinka
sayastautor
31. pro 2009
zdeni,to je super 😉. vecer si moc uzij 😉

take vsem prejeme vse nej do Noveho roku a at je uspesnejsi nez ten letosni 🙂. hlavne zdravicko 🙂
ninus81
31. pro 2009
Zdeni večer si uží a co vy holky co máte v plánu???? Já musím dojet nakoupit a udělám nám sebou jednohubky

Také všem přeji krásnou poslední noc roku 2009 a hlavně do nového roku hodně štestí, zdraví, lásky, at vám dětičky dělají jen samou radost a AT JE TEN ROK 2010 úspešnější 😉 😉 😉
sayastautor
31. pro 2009
ja mam plan jasny,budu doma 😃
anny84
31. pro 2009
Krasne dopoledne 🙂

My noc taky pomerne dobra, ale mohla by byt lepsi 😉

My budeme dneska doma, udelame si par chlebicku, sampus uz se chladi, to nam staci 😃

Nin, at ti vecer rychle utece, je dobry, ze tam budete s Honzou.

A take vsem prejeme krasneho Silvestra, stastny novy rok a jen same uspechy a hoooodne zdravicka 🙂

Sandri, a bude nakonec Eda s vama doma?
sayastautor
31. pro 2009
jj,bude. ani nerepta 😃. nam uz se taky sampano chladi x-)
anny84
31. pro 2009
Tak to je dobre, ze bude s vami doma 😉
sayastautor
31. pro 2009
to jo,jsem rada. i kdyz taky by se zas tak nestalo kdyby ne. je to den jako kazdej jinej,jen je nepsana povinnost se ztriskat 😃
anny84
31. pro 2009
Presne, my jsme to taky nikdy neresili jako ze se musime povinne ozrat 😃
To pak spis o vikendu, to ma nas tatka narozky 🙂
sayastautor
31. pro 2009
u me je zajimavy to,ze ja jeste zadny silvestr nebyla opila. jo,vikendy,to jo :-N😃.ale silvestr ne 🙂. ani nevim proc 😃

tak to se o vikendu budete mit 🙂

co kluci?
evulebobule
31. pro 2009
ahoj holky,

u nás noc taky dobrá. Davča usnul v sedm večer, napapal se v deset a probudil se ráno v půl sedmé.A ještě jsme to zalomili do 8:45 😃
také všem přejeme hezký vstup do nového roku a také hodně štěstí, zdraví pro vás i vaše miláčky.
My budeme taky doma, chlebíčky jednohubky, šampáňo. 😉
anny84
31. pro 2009
Kluky jsem ted vypravila s tatkou ven, tak jdu poklidit a delam dneska smazeny kvetak, tak ho musim jit obalit :-S to moc nemusim.
Pak chci jeste udelat pomazanku.

Jinak s klukama je ted fakt sranda, Adik je strasny ero a porad Davidka taha za vlasy, chce ho kousat a tak 😃 Ale Davca si to nastesti taky nenecha, takze kdyz se takhle ´´perou´´ tak je to fakt prca je pozorovat 🙂

Co Juli?
evulebobule
31. pro 2009
Any s tím květákem mi poradila mamka takovej fígl, možná to děláš taky. Do jednoho pytlíku dá hladkou mouku dá tam ty uvařené kousky zavře zatřepe, vyndá, dá do vajíčka a pak zase do pytlíku se strouhankou a zase zavře a zatřepe. Je to docela rychlý
sayastautor
31. pro 2009
julca dobra,taky je ted s ni sranda 😃. eda je z ni celej posranej 😃. naucila se mimo jine posilat pusinky,tak se vzdycky rano na edu podiva,posle pusinku a ten razem zapomene ze jsme v noci moc nespali 😃
anny84
31. pro 2009
Evi, to neznam. To by mohlo byt opravdu velike urychleni 🙂 To priste vyzkousim. Tohle obalovani fakt nesnasim, nastesti uz to mam.

To se nedivim, to pak clovek hned roztaje, staci jen maly usmev 🙂
evulebobule
31. pro 2009
já to od té doby dělám taky tak, je to 100x rychlejší, jinak je to patlačka jak blázen =-)
anny84
31. pro 2009
A pak v te strouhance obali se to dobre? Ja to vzdycky musim jako primacknout, tu strouhanku, aby se mi pak nesypala, vis?
evulebobule
31. pro 2009
no mně se to zatím vždycky povedlo,tak nevím, tak vyzkoušej pár kousků a uvidíš, když to půjde,tak můžeš pokračovat. Vždycky tím hodně třesu a ono se to obalí dobře, u mě tedy líp než ručně.

My dneska děláme kuřecí plátek s ananasem, šunkou a sýrem a hranolky s tatarkou. Už se tak těšíme 😃 :-p
petulka12
31. pro 2009
cau holky preju Vam vsem do Nového roku hodne stesti a zdravi a spokojene a hodne deticky 😉

my budeme taky doma, prezereme se a budem koukat na tv, jdu udelat par chlebicku a jednohubek, tak si to uzijte 😉
murecka76
31. pro 2009
Ahojky,
my se též přejeme vše nejlepší a hodně zdravíčka v novém roce a jen samou radost z dětiček. 🙂 🙂 🙂
Jsme také doma,nemáme rádi to povinné slavení, udělala jsem obložený talíř a namažu pomazánku na večku, z listového těsta jsem udělala tyčinky a na balkoně se nám chladí bowle, ta u nás musí na Silvestra být, vloni jsem jí měla z dětského šampáňa. 😃 😃 😃 Miluji to opilé ovoce. 😃 😃 😃 😃
Krásný Silvestr vše, jsem zvědavá jestli Terku ty rachejtle o půlnoci vzbudí. :-| :-| :-|
mikesova25
31. pro 2009
holky která jste přebornice v pc, potřebuju poradit, kde najdu smazanou poštu ze skype? je to vůbec možný dohledat?