• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Vypadá skvěle ta cena je mazec :unamused: :unamused: :unamused:

Já ted jak skoro pořád ležím taky přemýšlím nad každým píchnutím :grinning: :grinning: :grinning: asi se moc pozoruji
4. bře 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tohle je prave od narozeni do cca 5 ti let, ale tak dlouho nosit nehodlam :grinning:
a ma to vsechno pro. chci to nosit i pro doma treba pri vareni nebo kdyz pojedem na chalupu, tak s kocarem se vsude do prirody nedostanem
4. bře 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja si to uz vsugerovavam :grinning:
cena je horsi, ale zase platim za svoje pohodli a zdravi male. a pak to prodam, takze to tak hrozny nebude
4. bře 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem koukal aže do 5 let to by jsi si strhala kýlu :slight_smile:
4. bře 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky mi staci nosit jen do te doby nez bude moc behat pri venceni s nama po svych :grinning:
4. bře 2009 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě povídej, já jsem schopná si už vsugerovat cokoliv :grinning: :grinning: :grinning:
Cena je dost vysoká ale jak jinak to vyřešit, my jsme ve 2 patře a ani ve snu bych malého nenechala bez dozoru a tak taky budu inestovat
4. bře 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak pak to sice bude dlouhé vypravování ale Rexíka bych pryč nedala :slight_smile: :wink:
4. bře 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my v 6. :confounded:
no prave a na kazdy venceni vytahovat kocar by bylo taky na prd, nehlede k tomu ze na chodniku moc nevyvencis :sweat_smile:
tohle bude investice ktera se vrati svym vyuzitim. ja toho prohledala a nazjistovala moc a tohle bylo nejprijatelnejsi. nema pro me cenu kupovat nositko do 9 kg za 1500 kc kdyz mi mala chodit jeste nebude. satek jsem zavrhla hned, to bych se v lete upekla a se svou sikovnosti nez bych zavazala, tak uz vencit nemusim a klokanku za par stovek kterou male znicim zada nechci. Pak jsem objevila i uz nevim jake hezky nositko, asi za 1,5 tis., ale jen pres jedno rameno, no, to je akorat abych znicila zada zas sobe.
a nebo je to az od 3 mesicu. a co do te doby, ze. pes ven musi.
U tohohle se mi libi ze muzes nosit na brise, boku i zadech, to je fajn :slight_smile:
4. bře 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by měla být ona našla jsem to na nějakém bazaru - http://deti.bazos.cz/inzerat/2997487/Nosic-klokanka-Chicco.php já mám teda funglu novou jelikož jí kamarádka nevyužila ale asi je teda on narození
4. bře 2009 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To určitě s kočárem by to bylo na prd to akorát by pes trpěl, já jsem taky nejdřív koukala po šátku ale jak říkáš než bych ho uvázala to bych byla zplavená jako jetel. Ještě to prostuduji zítra ale mělo by to být ta co jsem ti dávala odkaz, ale je právě jak jsem si všimla do 9 kg což je na prd, tak investuji už jen kvuli malému a sobě abych si nehuntovala ty moje starý záda
5. bře 2009 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepíček zazvoní u souseů. "Paní Svobodová, našel jsem vašeho kanárka"
"Tohle není kanárek, to je kocour, Pepíčku."
"Já vím, kanárek je uvnitř!" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem na to koukala, dala jsem si to do vyhledavace a nekde pisou od narozeni, nekde od 2 mesicu, ale do 9 kg (to udavaji cca 8 mesicu)
a takhle to je u vetsiny, zadne nema takove rozpeti vekove nebo vahove jak si predstavuju
5. bře 2009 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chudak kanar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pak jsem uvazovala jeste o tomhle, taky super reference, ale manduca je hezci :grinning:
http://www.eshop.lunami.cz/cs/detail50760.html
5. bře 2009 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kanárek to měl za pár :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No a pak se v tom vyznej,dělají mě v tom guláš :grinning: :grinning: :grinning: těch 9 kg je málo asi zainvestju do té co jsi mi sem dávala odkaz
5. bře 2009 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, tak ja letim, manza uz je na ceste :slight_smile:
tak zitra ju :slight_smile:
dobrou a pa pa
5. bře 2009 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tenhle nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Přítelkyně se ptá přítele: "Pepo, proč máš tak velikánské oči?" Pepa: "To protože, když jsem byl malý, tak jsem hodně ale hodně plakal!" Přítelkyně: "Škoda, že jsi raději víc nečůral!"

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandří papappa a doboru noc já se jdu zavrtat pod peřinu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2009 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Teda berušky, vy ste se fakt rozjely a to čekáte pochvalu jo? Já potřebuju do krámu a uklízet, tak sem myslela že sem jen na chvilku zajdu a skoro půl hodiny si tu čtu :angry: :grinning: ještě k tomu o Pepíčkovi :grinning: dobrý vtipy nin, krásný zakončení včerejší diskuze :grinning:

Jak jste psaly o tom lehátku, to je fakt dobrý, že je do tolika kg. Já měla vyhlídlé na netu za 740,- od Médi Bédi, ale tohle mě líká víc, že se víc využije, asi do něj půjdu taky.
Pro oblečky já jezdím ráda do Strak - taky do sekáčů, kde maj i značky, nejradši tam, kde maj vše za deset :grinning: Koupila sem si tam tak i pěknou bílou cíchu (byla jen jedna), ze které ušiju prostěradlo. Plus osušky za 35,- a taky krásně bílý..
Nin s výzdobou pokojíku máme podobné nápady! švagrová beruškám vyzdobila celý pokoj obrázky z Disney a už se tam nic jiného nevejde a ani nehodí. Já radši budu taky postupně dávat fotečky a doufám že i portréty, ségra nádherně maluje. Tak snad bude mít čas a náladu..
Medovník! MŇAM, ten miluju, děláte mi zas chutě. Včera sem se tu rozplývala nad nutelou, když jel manža z práce, stavěl se v krámu, tak volal, jestli má něco koupit.. tak sem se zmínila o nutelce a miláček mi ji přivezl, už je půlka snědená :sweat_smile: Tedy ten Medovník si ale snad budu přát k narození miminka místo zlata, který mi chce ten můj pořád koupit. Nějak na to moc nejsem, stačí mi co mám, přijde mi to zbytečný vyhazování peněz..
5. bře 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky kecalky :slight_smile:
jste to tady včera teda pěkně rozjely,škoda že jsem šla spát,manža stejně hned usnul,byl unavenej :angry:
tak my jsme si dneska řekli,že uklidíme,umejeme ledničku a pak půjdeme ven a po obědě jedeme směr město utrácet penízky :slight_smile: :dizzy_face:
5. bře 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Zdeni, to se máš, že más manžu doma a ještě že půjdete na procházku.. Já ho mám pořád až do večera v práci. Ale příští týden si bere den volna a pojedem vybrat kočárek, tak se těšim..
5. bře 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, jak tu tak píšu, tak koukám, že mě něco studí a ono mi cosi teče z prsa! Sem to asi včera přivolala, když sem si stěžovala, že já nic :sweat_smile: Asi nejsem normální, ale mám z toho radost :grinning:
5. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, to víte včera jsme to tu rozjeli ve velkém :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Koukám že Sandruš se ještě neobjevila - snad nám po těch vtipech nerodí :grinning: :grinning:
Já mám drahou polovičku v práci odjížděl ve 3 ráno a vrátí se kdo ví kdy a zase v brzkých ranních hodinách nebo ještě v noci odjíždí na slovensko. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: takže zase budu sama už aby byl malej na světe hned to bude veselejší
5. bře 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: uklid počká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ohledně nákupů já už jsem si zakazala kupovat jakékoliv oblečení na malého protože kdy koukám co všechno mám tak to snad neunosí ani dvojčátka jak říka mamina :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
- jenomže mě se pořád zdá že toho mám málo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak jsme nakonec nikam nešly,noc proběhla v pohodě,akorát se teď ráno malej vrátila taková ta hnusná hustá rýma,tak odsáváme,řveme,odsáváme a když je u ten starší,tak řve taky,protože trpí s ní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nini já to mám i teď ,jakmile jdu u nás kolem sekáče,tak mi to nedá a vždycky něco koupím,přitom nic nepotřebuju,věcí maj oba hafo,na Honzise dědíme od známejch fakt pěkný věcičky,kluci jim děsně rychle rostou :wink: ,ale mě to stejně nedá a za ty peníze,není mi pak líto,když se zničí
Tady u nás to venku pěkně fučí,tak jsem ráda,že malá teď usnula,asi musím jít žehlit :unamused:
5. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda sakra mě to tady hází nějakou chybu - typu nejde přidat odpověd :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. bře 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No konečně to jde to jsem se ale musela vztekat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska to venku vypadá jako kdyby mělo sněžit oproti včerejšku strašnej rozdíl :unamused:

No já na jednu stranu jsem ráda že už 3 týdny jsem neměla možnost trajdat do města protože to by měl malej těch věcí mnohem vic :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata, pekne jste tady toho nadrbaly, jen co je pravda, jste sikulky :grinning:
5. bře 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus ja se doma nudim tak chodim po obchodech a vymyslim co bych jeste koupila, ale fakt uz mame vsechno, tak se zklamane dycky vracim domu , ze jsem nic neulovila, i kdyz v tescu me to dalo hodne prace, abych neco nekoupila, maji tam ted v akci ruzne druhy capacku, ale fakt nadhernych a byly pekne propracovane. A tech haderek na mimi :dizzy_face:
5. bře 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek