• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

já vím že se asi budete divit,ale potřebuju dohledat jednu zprávu a já jí né a né najít,takže jsem jí zřejmě vymazala a to už asi těžko najdu nebo ne?
31. pro 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, tu asi už nedohledáš. :frowning2:
31. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni psala jsi mi na ICQ promin že píšu až ted byli jsme odvézt malého k babi.
Pokud se ti pošta automaticky neukládá - historie a rovnou se ti maže tak už jí nedohledáš
31. pro 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš také přeji krásný silvestr jsem ráda že je malej u maminy už jen kvůli těm rachejtlím každej rok je tady na malém náměstí krával jak blázen
31. pro 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin děkuju, bohužel se to neukládá,takže to nedohledám :cry:
31. pro 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechme stranou starosti, je tu doba radosti. Odspuntujme lahvinky, nadelujme pusinky. A pak at se zpiva, at se slavi. V novem roce stesti,zdravi všem...

jdu se chystat nevečer,užijte si to všichni a pa pa v novém roce... :dizzy_face:
31. pro 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky taky prejeme krasnej novej rok hlavne zdravicko :wink: moc to neprezente s alkoholem ja si jdu udelat caj haha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: byli jsme dnes rano na tom ockovani prevenaru zatim teplotu nema no uvidime a musime zacit prikrmovat nutrilon pepti ma malo za 3 tejdny nic nepribral ma furt 5700 v jeho mesicich mel domik 8kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: je pravda ze mel v utery prujem tak mozna taky proto neviim kazdopadne se neda nic delat aspon si zvykne na tu chut prej je to osklivy a on jiny nemuze
31. pro 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
uzite si to bobani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
31. pro 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kamáradka porodila malou Natálku ve 12:15 malá má 3250g na sále ležela ještě v 17 hod jelikož jí museli vyndavat placentu pod narkozou a ještě v 17 hod čekali až dokape infuze, díky bohu že to má za sebou
31. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu se kulturnit a udělat jednohubky a před osmou vyrážíme hezky ten poslední den v roce oslavte
31. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus to je sarka vid me psala taky ze porodila aspon ze to ma za sebou ja to mela u adamka taky stou placentou a jeste stratu krve a museli mi davat krev :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to bude mít Natálka jednou veselý. Bude oslavovat silvestra a ještě narozeniny.... :grinning:
To bude jako náši Davídkové (náš a Aničky), začnou oslavovat den před silvestrem a budou pokračovat dál :grinning:
31. pro 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak to mela docela dlouhy porod, chudak, hlavne, ze to ma za sebou a jsou holky v poradku.
Presne, bude mit pak veselo.
U nas uz to zacne na Vanoce Adamek, a pak bude na Silvestra Davidek :slight_smile: Pak ten tatka narozky, to vzdycky bude :grinning: :grinning: :grinning:

Tak k nam nakonec prijdou za chvili sousedi, tak se tesim :slight_smile: Pridelala jsem jeste tac chlebicku :wink:
To zase bude zranice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. pro 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, to jsem si uvědomila, až když jsem ten příspěvek poslala, že Adámek to vlastně všechno začne. Tak to bude veselo co?
31. pro 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude :grinning: Uz ted jsem na to zvedava :wink:

Jako mne vubec neprijde, ze je dneska zase Silvestr, prijde mi to jako pred chvili co byl ten lonsky. Tenhle rok tak silene rychle utekl, ze mi je z toho az smutno.

Asi si budeme muset nacit sampus, uz druhy :slight_smile:
31. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, viď? já často vzpomínám na to, že vlastně před rokem jsem byla skoro na začátku těhu. Moc mi o chybí. A ty jsi měla tři měsíce do porodu. :wink:
31. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, ja mela jeste 3 mesice :slight_smile:
Bylo to stejne prekrasny.

Tak nam dorazili sousedi, tak jdeme na to :slight_smile:
31. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u nas super silvestr :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky tak u nas to probehlo v klidu,me se teda chtelo strasne spat myslela sem ze do 12 nevydrzim :grinning: ale vydrzela :dizzy_face: , malyho vzbudily petardy jen jednou a jinak spinkal krasne a dokonce me nechal do pul8 spat broucek, ted uz tady zase radi, dneska budu delat pangase na masle se zeleninou tak zkusim kousek dat i malymu s bramburkem
1. led 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne novorocni dopoledne :slight_smile:

Tak u nas Silvestr taky pekny, vydrzeli jsme do 1h. Petardy v pohode, kluky to nevzbudilo, ale nasi pejsci byli vyrizeni :confounded:
Rano jsme vstavali v pul 9h :dizzy_face: Vsechny nas to zmohlo :grinning:

Dneska nevarim, jsme dooost prezrany ze vcera :grinning:
1. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky včera super domů jsem přišla v 6:30 bylo velká návštevnost skoro 200 lidí, vydělala jsem si slušný peníze lidi byli nevídaně štědrý :wink: :wink: :wink: :wink: najedli jsme se respektive přežraly byli švedský stoly a potkala jsem spoustu známých. Ted se chystám šéfík nás pozval na novoroční oběd a pak pro malého k Babi a v sobotu zase do práce to bude ale hlídat Honza

Sandři potkala jsem tam tvého švagra :slight_smile: :slight_smile:
1. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je fajn ze tam byli lidi a vydelali jste si. tam byl Karel? to se divim,mel v planu jit do habese.

u nas silvestr super,skvele jsme se s edou bavili,popijeli,koukali na ohnostroje. julca nadherne spala,byla vzhuru asi jen 4x nebo 5x. jen 2x ji vzbudil endy jak stekal na ty rany. cekala jsem ze ji vzbudi vickrat protoze stekal porad. spat jsme sli v 1 a vstavali chvili po 8. bylo to super.
1. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Všem Vám přeji krásný Nový Rok 2010, zdravé děti, spoustu peněz :grinning: a štěstí. My jsme měli krásné vánoce, dostala jsem bundu a peníze, které jsem hned ve Sportissimu bouchla. Těd mám krásný sportovní oblečení, ale přežraná jsem až to není hezký :grinning: Kačenku jsme dneska vážili, má 5, 40 kg. Stále v noci krásně spí, tak od půlnoci do 7, 8 bez buzení. :grinning:
1. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak to ti krasne pribira no snad adamek uz zacne taky po tom dokrmu ten ma ted 5.7 jinak silvestr dobry ja usnula v pul 10 pak me jindra vzbudil a pripili kolou :wink:
1. led 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo byl tam Karel ale přišel až déle ono spousta lidí co bylo v Habeši pak dorazilo
1. led 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ohnostroj super,moc se mi libil a julince taky :slight_smile:

kato,to krasne pribirate :slight_smile:

nin,karel byl s nama na ohnostroji,vstaval chvili pred tim a jeste byl ozralej,takze musel vypadat pekne :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

my jsme to včera zalomili taky kolem jedné, Davídka ty oslavy venku vůbec nebudily. Spinkal do půl sedmý napapkal se a spal do půl desátý. :grinning:
1. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
my jsme se dnes krasne vyspali :dizzy_face:
2. led 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá ránko všem
My máme doma maroda :frowning2: :frowning2: :frowning2: v noci jsem mu naměřila 39 po odečtu, dali jsme čípek a ráno žádná změna 28,5 tak jsme se pro jistotu vypravily na dětskou pohotovost - kromě horečky nemá žádné jiné trápení byla tam moc příjemná doktorka prohlídl Honzíčka a koukla do krčku krček trochu z červenalý - začínající zánět nosohltanu ted brouček spinká, večer do práce nejdu budu u něj, u nás krome horečky noc dobrá spinkal od 19 - 12 pak mlíčko a trocha poplakávání a pak od 2 hod - 8 hod a ted spinká zase brouček.

Sandruš a jak pak jste spinkaly?????

Jo moc krásné fotečky na facebooku, hod je i sem at se mužou juknout holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,me delalo problem dokopat se k tomu je hodit do pc a aspon na fb,ale pokusim se :grinning:. dekuju za pochvalu :slight_smile:

no,my jsme byli vzhuru asi jen 3x. no parada uplna. ja ji posledni 2 dny davam zel. polivku pred spanim a ty dve noci jsou uplne super,tak jestli je to tim...

to me mrzi ze je honzik nemocny :frowning2:. snad se mu to nerozjede. dostala si nejaky prasky nebo mas jen davat na snizeni teploty?
2. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek