• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Mám kombinovat panadol čípky a nurofen sirup - prý dát čípek a po 4 hod sirup nesmí se ale kombinovat stejná značka musí to být vždy jiné aby nedošlo k předávkování, no a v pondělí k dětské tak malého alespon konečně zváží naposledy ho vážila v 6 m ale na pohotovosti odhadem prý cca 10 kg :slight_smile:
2. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to mate krasnou vahu :slight_smile:. o tom nekombinovani stejnych znacek vim,taky jsme to tak delali kdyz mela horecky po ockovani. ja si pristi tyden jdu koupit celni teplomer,tak se tesim :slight_smile:. ale snad ho jeste dlouho nebudem potrebovat :grinning:
2. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to vyresim takto :grinning:
fotky z prosince:
http://julisek2009.rajce.idnes.cz/prosinec_2009/
:slight_smile:
2. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jé těch je víc tak se jdu ještě juknout :slight_smile:
2. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukni,na fb jsem dala jen par :slight_smile:
2. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky chválím fotky, jsou moc hezké.

nin: chuděrka malej, snad bude brzy líp.
2. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Nin, chudak Honzicek, snad to rychle prejde, to je des :unamused:
My jsme taky meli minuly tyden rymu, nastesti uz je pryc.

Sandri, fotky pekne :slight_smile:
Ja jsem taky vcera po dlouhe dobre pridala aktualni :slight_smile:
2. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny,nadherny fotky :dizzy_face:
2. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani na fotky jsem koukala už včera, moc hezké
2. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hlásím v Kauflandu super slevy na hračky 50%

Já malému koupila http://www.vsechnoprodite.cz/cs/kategorie104494/detail59413.html a stálo to 260,- :slight_smile: pak dřevený vláček za 120,- schovám mu to bud k roku nebo k vánocům :slight_smile: mají tam nádherný hračky - policejní motorku za 1100,-, houpacího plyšového koně z 1300,- na 500,- (ted mě volala mamina a jela mu koupit toho koně jelikož cena super)
2. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ješto takový to puzzle na zem za 129,-
2. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,diky za info. my si ted s nakupovanim dame oraz do toho brezna :grinning:. pak uvidim dle situace co juli koupit,co ji bude zajimat nebo bude potrebovat :slight_smile:
2. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já radši nakoupím když je možnost ted a hlavně to co se mi líbí a za půlku než pak za plnou palbu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem pěkně nasraná :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Jak jsem objednávala tu autosedačku tu Maxi cosi Tobi Mystic Brown i s poštou za 4800,- tak mě tůhle psaly že sedačka není skladem že ruší objednávku, tak jsem jí objednala jinde a to už za 5100,- s poštou a ted mě psaly že taky není že jsou jen modely 2010 za jinou cenu samozdřejmě ale ty se mě barevně nelíbí tak ted jsem jí objednala do třetice ta 5230, i s poštovným tak jsem zvědavá co mě napíšou oni
2. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stejne bysme nemeli kam to ted dat :slight_smile:

s tou sedackou by me to taky nastvalo
2. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to je k nasr.... co? Ale do třetice všeho dobrého, snad to už vyjde :wink:
2. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli ne tak už nevím :confused: :confused: bud jinou barvu nebo kolekci 2010 ale to se mě zdá zbytečný tam je jina nabídka barev ale funkce stejná a liší se cca o 300 - 500 kč
2. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ,nino pozdravuj honzicka a at se brzo uzdravi chudacek :confounded: jindra sel bobovat s domikem a adamek spi venku jdu zehlit :rolling_eyes:
2. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak budu držet palce ať to vyjde. Jsem zvědavá,kdy to bude čekat nás. Asi taky brzy :grinning:
2. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teplota klesla na 37,5 uvidím večer spinakl odpoledne 45 min a já sním :wink:
2. led 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super, ať to je co nejdřív pryč :wink:
2. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, super, ze teplota klesla :slight_smile:

Ty jo, s tou autosedackou by me uz kleplo, to jsou kokoti, muzou to tam napsat rovnou, ze je nemaji :angry:

U nas napadlo docela dost snehu, dneska jsme s nima jezdili hodinu a pul, to byla makacka, po asfaltu to jezdi samo, ale v tom snehu :grinning:
2. led 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandro krasny fotky mala je nadherna :slight_smile: na jedny fotce je t dost podobna nino to uz snad bude lepsi honzik jinak holky mam dotaz jak to delate s um kdyz treba jedete na navstevu a vyjde vam krmeni na hodinu co jste pryc tak to berete vsechno sebou nebo se to pripravuje a jen to podate uz pripraveny to asi ne a jak v noci to mate pripraveny nemam stim vubec zkusenosti diky kazda rada dobra :grinning:
2. led 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri já to vždy dělala tak že do termosky převařenou horkou kojeneckou vodu, v mystičce UM + tu odměrku a flašku a namíchala jsem to na návštevé dala schladit a podávala.
Um se po připravení má maximálně do 2 hod s konzumovat a neohřávat v mikrovlnce UM by ztratila veškéré výživné hodnoty - ohřívat bud v ohřívačce k tomu určené nebo ve vodní lázni :slight_smile:
2. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri, dělá to stejně jako nin :slight_smile:
2. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky holky a v noci to samy jo :wink:
2. led 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahaha ja to tady rozebiram planuju a treba mi to nebude chtit :wink:
2. led 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: 38,3 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. led 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri: jojo to samý.Já si akorát na noc dám do lahvičky trochu té vody,aby zchladla a pak když se probere,tak do té studené přileju tu horkou z termosky a je to akorát, nasypu mlíčko, protřepu a podáváme. Je to rychlovka :grinning:
2. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: k večeru je to vždycky horší, to je fakt hnus barevnej, myslela jsem, že už je krize zažehnána :frowning2:
2. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se s vámi rozloučím nespinkáme jen hajá a držímě za ruku jdu k němu ted jsem odběhla udělat čajík aby měl tekutiny a pro plenku a zabalím mu ručičky to poradily na pohotovosti a budu otírat čelíčko.

Ach jo já bych radši tu horečku měla za něj
2. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek