• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj holky,
nin - tak a´t je vám brzy líp, malá měla před vánoci 40 tak to mám ještě v živé paměti. Jak psala Eva, večer je to vždycky horší, nám zabíraly sirupy, takže v pohodě.
adri - já si dělala mlíko někdy už hotový a zabalila jsem ho do pleny když jsem jela někam ne na dlouho, tu tašku na ni jsem neměla, jinak pak jako holky. a ohřívala jsem v mikrovlnce taky, občas když už byla větší, mamka to věděla, myslím, že kdybych tím ohrožovala malou tak by mi řekla, ale fakt až když byla větší a většinou třeba v noci když jsem jí odvykala na noční krmení a zrovna byla blbá noc a flašku jsem jí prostě dala.
2. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ik chci koupit i tu termotasku mam flasky MAM tak snad na to sezenu ninus zejtra bue urcite lip zachvili mu zabere siup a bude lepsi je to strasny kdyz marodi dite
2. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
nin chudinka broucek, at ho to brzo prejde :pensive: ty nemoci zasr...by nemeli bejt u deti

adri ja zas shanela termohrnek od Aventu nakonec sem ho nasla za 290,- i s postovnym na MMB a tady u nas ho maji v lekarne za 400,- :angry:
furt koukam za co bych bouchla prachy :sweat_smile: co jsme dostali pro adamka k vanocum tak sem mu jeste objednala tohle http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=12033668&tab=7
2. led 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee on u toho neni popis ale je to usinacek, hraje a svítí mu brisko, svagrova ho ma pro malyho a je fakt krasnej
2. led 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej usnul tak jsem sem skočila na kukačku.
Petul ten je hezký my máme tohodle - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28579880&tab=0 tomu se ani nedá říct usínáček ten veje jak blázen tak doufám že ten pro Adámka bude klidnější já tomu říkám probouzeníček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: probouzenicek to je dobry :grinning:
tenhle prave hraje potichounku a da se i ta hlasitost regulovat
2. led 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak uz mam udelanej obed vstavali jsme opet v 5 blazen malej fuj to je hnus :grinning: ninus co malej jak mu je snad uz je bez teplot broucek mi usinacka mame zubika je to strasne prijemny plysak polstar deka 3v1 a takovy mazlivy
3. led 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
my noc opet dobry :dizzy_face: . jen me huci v usich a je to strasne neprijemny :unamused:

nin,co honzik?

Usinacka my nemame,u nas je usinacek maminka :grinning:
3. led 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ahoj holky,

u nás noc ideální, po krmení v deset vyrážíme k našim, tak se večer ještě ukážu.

usínáčka taky nemáme :slight_smile:
Sandři super, že noci jsou lepší
3. led 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vzhuru byla 4x,to je parada :dizzy_face:
3. led 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky tak je to ted zatím ok v noci zabral čípek a pak sirup takže spinkal až do rána, nechce moc mlíčko(v noci, a ráno) tak ho nenutím a dávám hodně čajík, ted si hraje na dece a zkusím dát oběd je fakt zajmavé že kromě horečky mu nic není

Doufám že na večer zase teplota nevylítne
3. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,tak super
3. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :wink:

koukám že jste měli všechny krásný silvestr :dizzy_face:

nin ať se honzulka brzy uzdraví,dětiček je mi líto který jsou nemocný :pensive: :cry:

já bohužel od včerejšího večera horečku, v krku žiletky, nic nepolknu a je mi zle jak psovi :frowning2: včera celý den nic, ještě jsme měli večer návštěvu, pak padla půl devátá a šlo to rychle, jsem doma říkala že na mě třeba taky leze to prase... :pensive:

jinak silvestr jedna velká katastrofa,ale přežila jsem to,bohužel střízlivá, opít jsem se nestihla,stihl to za mě manžel a dokonale, už v půl jedný jsme jeli domů a to stihl i spoustu jiných věcí :cry: :pensive:

ohňostroj ve strak. krásnej,ale venouškovi se nelíbil a bál se tak jsem jela domů docela brzo,takže jsem ho potom zhlídla od nin na facebooku :dizzy_face:
3. led 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,ten vas silvestr me mrzi :pensive: . posral to manza moc? :cry: :pensive:
3. led 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to mě mrzí že se silvestr nevyvedl, to jsem ráda že jsi ohnostroj zhledla - natáčela jsem ho na digitál z balkonu a kvalita je celkem dobrá ale ruka se mě klepala fest :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni to je pech snad se to uvas zlepsi :frowning2: je to hrozny lituju te mozna bych na tvym miste zkusila aby zacal zarlit na tebe treba by se chytnul za rypak fakt nevim :angry: jinak jsem celkem nasrana na fialovou rekla at davam adamkovi ten nutrilon pepti a ten je i na recept a neco doplaci pojistovna a ona mi recept nedala takze dopol. budu volat ty doktorce do budejc o kni budeme chodit a zeptam se ji jaky mliko by nam doporucila ona a kdyz tak jeste zbehnu k fialovy aby mi napsala ten recept snad nebude nasrana ze jsem volalal ty doktorce ale to klidne muze me to rekla v tech budejcich ze se sni mam spojit kdyby nahodou nepribiral ze mi napise mliko no doufam ze pro recept nebudu muset do budejc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nino co honzik je mu uz lip
3. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri malý od 19 hod spinká a zatím to vypadá v pohodě a bez teploty ale ráno stejně jdeme k fialové
3. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Ninuš, super, že je Honzíkovi lépe. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Adri, k jaké doktorce budete chodit do ČB? My chodíme ke Kolářové.
Terezka je teď zlatá, jen to uspávání v kočáře je děsné. Včera nám nejezdil výtah, tak jsme ráno odjeli k mamce, než aby jsme tahali kočárek do 5.patra. Zastavili jsme se v Tescu a neodolala jsem, i když nám Ježíšek přinesl moc moc krásných věciček na jaro. Už měli novou kolekci. Zítra se chci kouknout do Lidlu, mají mít nějaký přízový svetříky za 149,- Kč.
3. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to je dobře, že je lépe. :wink:

muri: do tesca se taky chystám, uvidíme,kdy se tam dostaneme
3. led 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak dobře nakupte, já tam ty věciky miluji.
V klučíkovském, ještě novou kolekci neměli, jen slevy a ty už byli přebrané. Ale dnes už to může být jinak, určitě něco vybalí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď tady od 18hodin přemýšlím jestli koupit tuhle bundu: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29420109&tab=0
manžel ze mě šílí, nemám zkušenost s bundičkou bez kapucky, mám strach, aby to neodstávalo od krčku, nemáme žádnou šálku. :slight_smile:
3. led 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak my dneska uz strasime od pul 6h :slight_smile:
Tatka uz nam sel do prace, vzdycky si bral jednoho kluka do obyvaku a ja byla s druhym v loznici, takze se navzajem nerusili a jeste usnuli po jidle v tech 5h.Takhle to zase bylo neco, oni se v posteli po sobe vali, pak se tomu smejou, mamka by chrapala, ale hosi jsou uz fit :grinning:

Jito, bundicka je krasna, ja bych se toho nebala, chtela by to teda sehnat nakrcnik, nebo salku :wink:
Koukam, ze teprve shanis velikost 74 :grinning: ja uz brousim ve velikosti 86 :slight_smile: At uz to mame vsechno radeji na dyl.
Ja mam taky oblecky z Tesca strasne rada, hlavne tam vzdycky koupim dva stejny kusy :slight_smile:
Coz je nekde jinde i problem.

Jako my jsme normalne uplne zapadany snehem :confounded: Nejsem z toho moc odvazana, nevim, jak v tom budu jezdit.
4. led 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak my jsme dnes taky vzhůru od 5.30hod, ještě o 5minut dříve než taťkovi zazvonil budík. Okolo Té 5 papkáme, ale vždycky usnulu včera jsme vstávali až v 9, sice od 7 bývala v posteli, ale dnes nezabralo nic. Hold drží basu s tatínkem, když po 3týdnech šel pracovat. Ale já budu muset vyrazit dřív ven, už začíná být mrzutá.
Anny, díky taky se mi líbí, no my máme ještě 68, ale myslím, že s ní na konci ledna skončíme, takže kupuji velikost 6-9 v Tescu, nebo tu 74.Už je to macík máme 7200g.
4. led 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak to je fajn ze je honzikovi dobre mozna pata nemoc :wink: jinak jito mi budeme chodit k zeniskovy je to s gastro......nevim jak se to pise hahahahahahahaha :grinning: dnes tam budu volat jsem zvedava co mi rekne a v unoru tam pojedeme a budeme resit dokrmy na to jsem zvedava chudinka muj malej hubenej jeste se nebue moc najist poradne jindra odvezl domika do skolky ten odjizdi az v utery rano tak aspon pohlida odpole az pujdu s domikem na plavani tady je taky snehu hruza ja to moc nemusim zimu jako snih je krasnej ale chvili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

my jsme taky zapadaný sněhem, ale ven se snad dostaneme v pohodě.
My máme tuhle sobotu už křtiny, tak se nemůžeme dočkat. :wink:

já mám taky věci z tesca ráda. Budu právě muset taky koupit větší bodíčka, máme 6-9, s jednorázovkou mu sice jsou akorát, tu máme v noci, ale přes den jsme na látkovkách a nějak se to už nechce vejít.
A chci taky polodupačky, ty máme rádi. :wink:

my jsme dneska vstávali na papu v 6 a usnuli jsme do devíti. :wink:
4. led 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
jito,bundicka krasna :wink:. s tim krckem nevim,my mame jen s kapuci :slight_smile:
mate krasnou vahu :wink:
vstavali jsme v 8 :dizzy_face:

my mame ted velikost 86 a uz koukam po 92 :grinning:

ju,evco,krtiny :dizzy_face:
4. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: těším se moc :dizzy_face: :wink:
4. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :wink:

tak mě už je dneska líp,taky jsem se včera potila jak fík, dělala si čaje s citronem a vzala jsem si paralen a sirup na odkašlávání, v krku už nebolí vůbec a rýmu mám ale už můžu dýchat nosem takže je to v poho

jíťo bundička nádherná, jak já moc bych chtěla holčičku, ty se oblíkají snadno a krásně, já než na venďu něco seženu tak je to děs a navíc teď už je ten next od těch 3 let tak drahý že je lepší koupit už opravdu nový než obnošený

manža to posr... docela dost,zítra jde znovu na tu operaci a potom to budeme řešit až bude mít po všem,už to takhle dál nejde,ale já to beru sportovně, mám venouška a to mi stačí, teď se dokonce i vašek stará víc o malýho,dostal vynadáno takže jsem dnešní noc strávila v obýváku a chlapi spali sami nahoře :dizzy_face: jen ať se taky snaží
4. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobre ze to takhle beres uvidis ze jednou bude lip a aspon mas venouska ten ti zustane vzdycky :wink: radsii bejt sama nez s prominutim blbem a ty sama nezustanes nekoho casem urcite potkas
4. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek