Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
4. led 2010
Ahojky holky tak u nás už je to v pohodě jen nám lezou horní špičáky a další vedle takže to vypadá na 2-3 zuby najednou to bude hukot =-) =-) =-) =-) =-)
Byli jsme u Dr ani jsme nečekali vzala nás přednostně takže nás málem kamenovaly ale nenechala nás čekat když tam všichni prskaly bacily 😃 😃 😃 holt jsme starý předbíhači 😃 😃 😃 v krčku už zarudlé nic nemá, poslechla ho pro jistotu ještě den nebo dva doma a pak naject normální klasickej režim a šup ven.A pustila nás bočním vchodem 😃 😃 😃 😃 Ted se u nás spinká a maminka je chorá - dostala MS a k tomu ještě průjem užasná kombineca Honza si ze mě dělal srandu že to jde všema stranama prý ještě mužu blinkat (řekl to jinak 😃 😃 ale nebudu nechutná)

u nás jinak noc super jako vždy spinakl od 19 - 4 - 7:30 😃 😃 😃 😃 😃

Jituš bundička krásná ale radši bych vzala tu větší
my už koukáme po 86 stejně jako Anny 😉 😉 😉

Zdeni já to taky říkám nejlepší chlap v mém životě je Honzíček 😉 😉 😉 😉
mikesova25
4. led 2010
téda nin to máš teda den,vůbec ti to nezávidím...

já bych ms brala a jak ráda,ale někde se courá,bohužel |-| jindy bych byla ráda kdybych to nedostala a teď se modlím aby přišla 😢
mispuli
4. led 2010
kadel:prosím tě můžeš mi napsat odkaz na to jakej posilovací stroj jsi si koupila a v kterým tom strakonickým sportu? To asi nebylo u Řediny co?
ninus81
4. led 2010
Zdeni to je den je fakt že průjmem trpím v poslední době často asi mě nemine zajít k DR na výtěr 😞 😞 😞 😞 a to jsem nedávno přešla od své doktorky k doktorovy 😃 😃 😃 😃 😃 a první návštěva u něj bude že na něj vystrčím prdel 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
4. led 2010
Luci já mám pocit že Káťa mé ten Ab rocket - http://www.topshop.cz/index.asp?tn=productview_... ale nevím kde ho kupovala
zuzankast.
4. led 2010
Ahojky, všem přčeju dodatečně krásný nový rok!

Máte všechny krásný fotečky, jak ty mrňata rostou, to je fofr!
Petulko díky za reakci, Juli taky ručkuje po gauči a na konci se frajerka drží ednou rukou a pak báác :-N ale zatím žádnej velkej pád nebyl, je to něco, ji teď uhlídet,rychle leze a ještě rychleji vstává a utíkáv 😃
Nino tolik zoubk najednou? Chudinka malinkej, tak ať se brzo vyklubou.

Mně se taky klube - moudrák, už mě bolí z toho i krk :-|

A jak jste probíraly usínáčka, my máme od malinka zajíčka, Julinka ho chytí, zaboří do něj pusinku a spinká 🙂
Taky se teď často budí, ikdyž podle druhý Julinky mám přepich, jen tak 6x za noc. Na včerejšek se vzbudila ve dvě, normálně vstala v postýlce, povídala si tam (za ty dva týdny ji táta naučil řikat táta, takže neslyšíme nic jiného než "tatatatata") ručkovala sem tam.. asi v půl třetí už sme se tomu museli smát, jak viděla, že sme taky vzhůru začala kňourat, tak sem ji přebalila, nakrmila a hned zas snula.
zuzankast.
4. led 2010
omlouvám se za překlepy, už sem nějak vyšla ze cviku..
evulebobule
4. led 2010
nin: tak super, že je líp.

zdeni: taky je fajn, že je už je dneska lépe a na chlapi prď, je to holota 😃
ninus81
4. led 2010
Zuzi ahoj teda malá je šikulka 🙂
No snad vylezou zubiska rychle a bez dalších teplot

Evi malej už je uplně ok a snad to i tak zustane
ninus81
4. led 2010
ted lovím po netu ponožtičky nějak nemáme velikost 86 😃 😃 😃 chtělo by to do Tesca asi tam sjedu o víkendu
zuzankast.
4. led 2010
jééé v Píseckým tescu sme byli teď, maj tam taky slevy na hračky. Koupili sme tem Julince opici, která šustí a má dlouhý ruce a nohy na cucání 😃 je úžasná, Julince se moc líbí, hrála si s ní včera hodinu v kuse, i jí něco povídala 😃 😃 a taky tam maj dětsí mobily - véčka, který sme vzali ještě neteřím. No fakt mraky krásných hraček. I manža si tam vybral ještě dáreček - malinký autíčko na dálkový ovládání 😃 někdy mi přijde, že mám doma děti dvě
ninus81
4. led 2010
My jsme taky nakupovaly jak jsem písala v kauflandu ty slevy tam jsou super a malej to dostane bud k roku a nebo k příštím vánocům 😃 😃 😃
Zuzu to mě taky někdy přijde že ty děti mám dvě 😃 😃 😃 i v tom kaufu Honza se tam rozplíval nad autodráhama a autíčkama 😃 😃 😃 😃
evulebobule
4. led 2010
nin: to doufám, že to tak zůstane, už si vytrpěl svoje
zuzankast.
4. led 2010
jo, autodráhu si koupil ten můj loni 🙂
ninus81
4. led 2010
No já mu jí tam snad dojdu koupit 😃 😃 😃 😃 😃 byl to teda vlak a koleje 😃 😃 😃 😃
sayastautor
4. led 2010
nin,super ze je honzikovi lip a snad zuby vylezou uz bez problemu 🙂

zuzko,ahojky,julca je sikulka 😉. my ted vstavame uz jen 4x 😉

nin,neni honza ted v autoskole? jsem ho videla 😉

my byli v praci,sla jsem tam s papirama,za 14 dni zas :-p

jo,nin,v sekaci jak je ten detsky na namesti,maji krasnou kosili,next,86 vel,ale na kluka 😞. fakt bozi 😉 x-)
ninus81
4. led 2010
Jo jo je v autoškole má jízdy tak POZOR 😃 😃 😃 😃
ninus81
4. led 2010
Sandři já mu objednala užasnou košili NEXT z mimibazaru ale tam bych mohla zajít juknout a barva????
Proč tam chodíš s papírama ?????
sayastautor
4. led 2010
musi mi prodlouzit registraci abych dal mohla byt sestra. ptakovina zas 8-(
tahle kosile je zluta,na rozepinani,no uzasna. ale je videt ze je klucici. jinak bych ji vzala 😃. rovnou jsem se ptala jestli nemaji i ruzovou 😃 . pry ne 😞
sayastautor
4. led 2010
jo a stala 44 kc s tim ze dnes tam maji 50% slevy 😉

honza me asi nevidel 😃. bylo mi ho lito,nevymenila bych s nim ani za nic. to by pro me nebylo :-p
sayastautor
4. led 2010
a mela kratky rukav ta kosile,kapsicky jako na prsou. no,byla moc krasna x-)
sayastautor
4. led 2010
takze by te vysla na 22 kc
sayastautor
4. led 2010
ted abych nekecela. beze slevy 100% stala do 50 kc
zuzankast.
4. led 2010
taky už se těšim na zimní výprodeje a nákupy v sekáčích za 10 Kč za kus 😃 v Písku asi zatím nic neni..
zuzankast.
4. led 2010
to ste San lepší než my. A zabrala ta polévka na noc jo?
sayastautor
4. led 2010
tady v tom to maji kazdou chvili 🙂

a v tom co je hned vedle,tak meli uzasnou ruzovou mikinu (74-80),na rozepinani,nike za 120 kc. sice drazsi,ale za tu znacku 😃. kdyby meli vetsi,tak ji hned vezmu 😃. a i krasny bundicky tam meli. bohuzel nicim jsme se nevesli velikostne 😞
sayastautor
4. led 2010
jj,zuzko,zabrala. julca asi nesnesla na noc kasi. nedelala ji dobre. v poledne ji nevadi. i mi tim zacala vic bastit x-) . jen ty tekutiny do ni dostat nemuzu 😞. a mame videt uz dalsi zoubek nahore 🙂. citit jeste neni, ale tentokrat to snasi bez problemu 🙂
zuzankast.
4. led 2010
tak to je dobře, že u to máte lepší.. ta naše baští všechno krom pórku :-N večer kojim a když má málo, tak udělám ještě kaši. Teď sem koupila od Hippu výbornou jahodovou, chutná i mně 😃
ninus81
4. led 2010
Myslíš takovej ten sekáč co je v tom průchodu nebo jak bych to nazvala????
anny84
4. led 2010
Tak jsme se ted vratili z prochazky, v tom snehu je to des :-S

Nin, super, ze je Honzik uz dobry 🙂

Jako Adikovi ted rostly dva zuby najednou, a u nas to byl teda des, ale dneska se mu konecne proriznul, a Davidkovi taky, zase ten samy x-)
Adik uz ma 5 chrupaku 😃

Zdeni, presne jak pisou holky, hlavne, ze ma Venouska, to je nejdulezitejsi na svete 🙂

U nas je to to same, nas tatka uz se tesi, az klukum ´´sobe´´ 😃 koupi autodrahu.

Začni psát odpověď...

Odešli