• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky tak u nás už je to v pohodě jen nám lezou horní špičáky a další vedle takže to vypadá na 2-3 zuby najednou to bude hukot :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Byli jsme u Dr ani jsme nečekali vzala nás přednostně takže nás málem kamenovaly ale nenechala nás čekat když tam všichni prskaly bacily :grinning: :grinning: :grinning: holt jsme starý předbíhači :grinning: :grinning: :grinning: v krčku už zarudlé nic nemá, poslechla ho pro jistotu ještě den nebo dva doma a pak naject normální klasickej režim a šup ven.A pustila nás bočním vchodem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ted se u nás spinká a maminka je chorá - dostala MS a k tomu ještě průjem užasná kombineca Honza si ze mě dělal srandu že to jde všema stranama prý ještě mužu blinkat (řekl to jinak :grinning: :grinning: ale nebudu nechutná)

u nás jinak noc super jako vždy spinakl od 19 - 4 - 7:30 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jituš bundička krásná ale radši bych vzala tu větší
my už koukáme po 86 stejně jako Anny :wink: :wink: :wink:

Zdeni já to taky říkám nejlepší chlap v mém životě je Honzíček :wink: :wink: :wink: :wink:
4. led 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
téda nin to máš teda den,vůbec ti to nezávidím...

já bych ms brala a jak ráda,ale někde se courá,bohužel :pensive: jindy bych byla ráda kdybych to nedostala a teď se modlím aby přišla :cry:
4. led 2010 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
kadel:prosím tě můžeš mi napsat odkaz na to jakej posilovací stroj jsi si koupila a v kterým tom strakonickým sportu? To asi nebylo u Řediny co?
4. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni to je den je fakt že průjmem trpím v poslední době často asi mě nemine zajít k DR na výtěr :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a to jsem nedávno přešla od své doktorky k doktorovy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a první návštěva u něj bude že na něj vystrčím prdel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci já mám pocit že Káťa mé ten Ab rocket - http://www.topshop.cz/index.asp?tn=productview_v2&cid=171027&pid=58248&referrer=zbozi ale nevím kde ho kupovala
4. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, všem přčeju dodatečně krásný nový rok!

Máte všechny krásný fotečky, jak ty mrňata rostou, to je fofr!
Petulko díky za reakci, Juli taky ručkuje po gauči a na konci se frajerka drží ednou rukou a pak báác :sweat_smile: ale zatím žádnej velkej pád nebyl, je to něco, ji teď uhlídet,rychle leze a ještě rychleji vstává a utíkáv :grinning:
Nino tolik zoubk najednou? Chudinka malinkej, tak ať se brzo vyklubou.

Mně se taky klube - moudrák, už mě bolí z toho i krk :unamused:

A jak jste probíraly usínáčka, my máme od malinka zajíčka, Julinka ho chytí, zaboří do něj pusinku a spinká :slight_smile:
Taky se teď často budí, ikdyž podle druhý Julinky mám přepich, jen tak 6x za noc. Na včerejšek se vzbudila ve dvě, normálně vstala v postýlce, povídala si tam (za ty dva týdny ji táta naučil řikat táta, takže neslyšíme nic jiného než "tatatatata") ručkovala sem tam.. asi v půl třetí už sme se tomu museli smát, jak viděla, že sme taky vzhůru začala kňourat, tak sem ji přebalila, nakrmila a hned zas snula.
4. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
omlouvám se za překlepy, už sem nějak vyšla ze cviku..
4. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: tak super, že je líp.

zdeni: taky je fajn, že je už je dneska lépe a na chlapi prď, je to holota :grinning:
4. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi ahoj teda malá je šikulka :slight_smile:
No snad vylezou zubiska rychle a bez dalších teplot

Evi malej už je uplně ok a snad to i tak zustane
4. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ted lovím po netu ponožtičky nějak nemáme velikost 86 :grinning: :grinning: :grinning: chtělo by to do Tesca asi tam sjedu o víkendu
4. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé v Píseckým tescu sme byli teď, maj tam taky slevy na hračky. Koupili sme tem Julince opici, která šustí a má dlouhý ruce a nohy na cucání :grinning: je úžasná, Julince se moc líbí, hrála si s ní včera hodinu v kuse, i jí něco povídala :grinning: :grinning: a taky tam maj dětsí mobily - véčka, který sme vzali ještě neteřím. No fakt mraky krásných hraček. I manža si tam vybral ještě dáreček - malinký autíčko na dálkový ovládání :grinning: někdy mi přijde, že mám doma děti dvě
4. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme taky nakupovaly jak jsem písala v kauflandu ty slevy tam jsou super a malej to dostane bud k roku a nebo k příštím vánocům :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzu to mě taky někdy přijde že ty děti mám dvě :grinning: :grinning: :grinning: i v tom kaufu Honza se tam rozplíval nad autodráhama a autíčkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: to doufám, že to tak zůstane, už si vytrpěl svoje
4. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, autodráhu si koupil ten můj loni :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
No já mu jí tam snad dojdu koupit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: byl to teda vlak a koleje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nin,super ze je honzikovi lip a snad zuby vylezou uz bez problemu :slight_smile:

zuzko,ahojky,julca je sikulka :wink:. my ted vstavame uz jen 4x :wink:

nin,neni honza ted v autoskole? jsem ho videla :wink:

my byli v praci,sla jsem tam s papirama,za 14 dni zas :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo,nin,v sekaci jak je ten detsky na namesti,maji krasnou kosili,next,86 vel,ale na kluka :frowning2:. fakt bozi :wink: :dizzy_face:
4. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo je v autoškole má jízdy tak POZOR :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandři já mu objednala užasnou košili NEXT z mimibazaru ale tam bych mohla zajít juknout a barva????
Proč tam chodíš s papírama ?????
4. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
musi mi prodlouzit registraci abych dal mohla byt sestra. ptakovina zas :rolling_eyes:
tahle kosile je zluta,na rozepinani,no uzasna. ale je videt ze je klucici. jinak bych ji vzala :grinning:. rovnou jsem se ptala jestli nemaji i ruzovou :grinning: . pry ne :frowning2:
4. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo a stala 44 kc s tim ze dnes tam maji 50% slevy :wink:

honza me asi nevidel :grinning:. bylo mi ho lito,nevymenila bych s nim ani za nic. to by pro me nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a mela kratky rukav ta kosile,kapsicky jako na prsou. no,byla moc krasna :dizzy_face:
4. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
takze by te vysla na 22 kc
4. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ted abych nekecela. beze slevy 100% stala do 50 kc
4. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
taky už se těšim na zimní výprodeje a nákupy v sekáčích za 10 Kč za kus :grinning: v Písku asi zatím nic neni..
4. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
to ste San lepší než my. A zabrala ta polévka na noc jo?
4. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tady v tom to maji kazdou chvili :slight_smile:

a v tom co je hned vedle,tak meli uzasnou ruzovou mikinu (74-80),na rozepinani,nike za 120 kc. sice drazsi,ale za tu znacku :grinning:. kdyby meli vetsi,tak ji hned vezmu :grinning:. a i krasny bundicky tam meli. bohuzel nicim jsme se nevesli velikostne :frowning2:
4. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj,zuzko,zabrala. julca asi nesnesla na noc kasi. nedelala ji dobre. v poledne ji nevadi. i mi tim zacala vic bastit :dizzy_face: . jen ty tekutiny do ni dostat nemuzu :frowning2:. a mame videt uz dalsi zoubek nahore :slight_smile:. citit jeste neni, ale tentokrat to snasi bez problemu :slight_smile:
4. led 2010 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je dobře, že u to máte lepší.. ta naše baští všechno krom pórku :sweat_smile: večer kojim a když má málo, tak udělám ještě kaši. Teď sem koupila od Hippu výbornou jahodovou, chutná i mně :grinning:
4. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslíš takovej ten sekáč co je v tom průchodu nebo jak bych to nazvala????
4. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme se ted vratili z prochazky, v tom snehu je to des :confounded:

Nin, super, ze je Honzik uz dobry :slight_smile:

Jako Adikovi ted rostly dva zuby najednou, a u nas to byl teda des, ale dneska se mu konecne proriznul, a Davidkovi taky, zase ten samy :dizzy_face:
Adik uz ma 5 chrupaku :grinning:

Zdeni, presne jak pisou holky, hlavne, ze ma Venouska, to je nejdulezitejsi na svete :slight_smile:

U nas je to to same, nas tatka uz se tesi, az klukum ´´sobe´´ :grinning: koupi autodrahu.
4. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek