• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Fakt??? Kluci vypijou kazdy tech 250-350ml denne.
4. led 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám Davídek taky poslední dobou čajíčky moc nemusí, snad se to zase zlomí. :wink:
4. led 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, zkus koupit taky ten napoj, to je jina jizda :slight_smile:
4. led 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je takový to ve skleničkách? My jsme měli švestkovou. :wink:
4. led 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne, to je normalne granulovany napoj, stejny jako cajik. Akorat tohle jsme meli boruvkove, malinove, ted mame jablickove, a to jim fakt smakuje.
Je to teda od ukonceneho 6. mesice, takze pro vas az za chvilku :wink:
4. led 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak to vůbec nevím,že něco takového je :grinning:
4. led 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme stejně jako Anny malého chlastala za den dáme 2x 260ml :grinning: :grinning: :grinning:
Pokud je mimi na přikrmech je nějaká doporučená dávka tekutin pokud je to méně tak prý je to potřeba řešit
4. led 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novinky.cz/zena/deti/139908-i-pro-kojence-je-velmi-dulezite-dodrzovat-pitny-rezim.html

doporučená dávka u kojeného dítěte je 150ml tekutin na kilo hmotnosti / denně
4. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik toho má dítě vypít?

"V prvním polovině roku má miminko vypít zhruba 150-160 ml tekutin na kilogram váhy. Dítě starší již méně, asi 120 ml na kilogram váhy. Dá se říci, že v roce věku by mělo vypít, včetně všech přijatých tekutin, v průměru asi 1litr tekutin,“ objasňuje MUDr. Tomáš Jirkovský.
4. led 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://tn.nova.cz/magazin/zena/zdravi-a-zivotni-styl/naucte-dite-spravne-pit-uz-odmalicka.html

Možná néé určitě bych to řešila a nebo se zeptala DR
Hodila jsem pár odkazů pro nás všechny - ale samozdřejmě nikomu nic nevnucuju je to jen muj názor
4. led 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - kupovala jsem AB ROCKET ve sportissimu ve strakonicích (u penny marketu) za 999,- Byla jsem tam nedávno a už ho zase měli. Cvičím na něm každý večer tak 5 min a je to super.
4. led 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ja se snazim,ale ja do ni proste nic nedostanu zadnym zpusobem. ani lzickou,strikackou,ruznyma lahvema,pitkama. obcas si vezme z hrnecku,ale neni to vic nez 30 ml. muzu se postavit na hlavu a proste nic
4. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři tak zkus zavolat dětské přijde mě to hodně málo aby to pak neodnesli ledviny, a nebyla Juli dehydrovaná u takhle malejch miminek je to hodně nebezpečné
4. led 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dehydratovana neni, to hlidam. asi ji staci to z kojeni. s detskou to samozrejme resit chci. jen ted tam nikdo nebyl jak byli svatky
4. led 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mame tam jit za 14 dni,tak to do te doby jeste nejak zkusim
4. led 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme tam byli dneska a i jak jsme byli na pohotovosti říkala hodně pít - vodu, čajíky, štávičky což u nás to není problém my jsme uchlastany a uchcaný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlavně nenažraný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, uricte bych to taky resila, pit je, rekla bych, hodne dulezite pro nase deticky.
Tak mudr zavolej, uvidis co te povi
4. led 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,zitra se ji chystam volat.

ale stejne,co udela. proste to nejde. rekne mi naucit ji to. ale jak...
nebere ani brcko,ani jak prodavaji napr. kubika nebo co to je,tak takovy flasky. vim, ze je dulezity aby pila. ale zadnym zpusobem do ni proste nic nedostanu. ani ty stavy,ty tu mam taky koupeny. fakt se snazim. jestli mate nekdo dalsi tip,sem s nim :grinning:
4. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a me vidi pit porad. ja denne vypiju tak 4-5 litru,takze u me i priklad ma :grinning:
4. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři a to musí pít ještě tekutiny kromě kojení? Já vím, že jsem někde četla, že kojené děti už nepotřebují nic víc pít, ale asi tomu rozumím jako koza petrželi co? :grinning:
4. led 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,mas pravdu :wink:. ale kolem 10. mesice uz by meli zacit pit i normalne. coz nam bude za 14 dni :unamused: . ale celkove se mi zda ze ma malo procuranych plinek,proto se to snazim resit
4. led 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to vidíš, jako ta koza :grinning: :grinning: :grinning:
je to těžký to chápu. My máme děti zvyklé od malička na flašku,tak nemáme problém, horší je to u tebe, když jste nemuseli flaštičky řešit.
4. led 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
káto díky,penízky jsme dostali a chci si ho taky koupit

san já si myslím že jí to zatím stačí,jinak mám několik kamarádek,který kojily a všechny měly stejnej problém,děti jim nechtěli pít nic a z ničeho,kupodivu se skoro všechny chytily na tenhle hrneček http://www.letajicisen.cz/www-letajicisen-cz/eshop/17-1-Jime-sami/64-2-hrnecky-talire-misky/5/835-Sportovni-hrnicek

jinak jak jste tu debatily o tatcích hračičcích,tak my dneska vybalili stavebnici podobnou legu,co dostaly dětičky k vánocům a kdo si vyhrál nejvíc?no kdo? no přeci taťka :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci,dik za tip,zitra se po nem podivam ve meste :slight_smile:
4. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten vypadá dobře ten hrníček, za pokus to stojí :slight_smile:
4. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tam sice napsáno ,že pro děti od roku,ale ony začínaly tak nějak podobně jako ty,u nás je mívají v lékárně,ale mám pocit,že podobnej jsem viděla i v dm
4. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem konečně našla obrázek naší nejoblíbenější hračky už jsem se tru o ní zminovala to je ono http://www.mimi-klub.cz/produkty/nabidka-mesice/vlak-baby.html?utm_source=newsletter-m100104&utm_medium=email&utm_content=vlak&utm_campaign=mimiklub

v dráčikovy za 199 ,-

Jinak od zavádení prvních NEMLÉČNÝCH příkrmů by měl být i dostatečný přísun tekutin
4. led 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dle mě je kolem 10měsíce pozdě tekutiny by měli přijít z příkrmama no ale co člověk to názor, je fakt že obšas se liší i názory doktoru at se to týká dětí nebo dospělých :slight_smile:
4. led 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě počítají se do toho i příkrmy,pokud ti san jí polívky a kaši,tak tam jsou ty tekutiny taky a v polívce hodně

nin my tohle taky nikdy nemuseli řešit,děti byly zvyklý na dudlík,ale skoro každá déle kojící matka potvrdí,že je velkej problém děti naučit pít
4. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek