• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jdu ohřát polívku,míša má dneska omlacovací den,pořád se bouchá nebo padá,lezou jí taky zuby,už zase klasicky skoro měsíc,jediná utěšující skutečnost na tom je,že pak už bude mít všechny,ale pořád je to 6 zubů :sweat_smile:

nin hračka roztomilá,naše taky milujou takovýhle hudební hračky,i honzík :grinning:
4. led 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
trochu od věci nevíte kolik stojí rozbor VODY??????????????
4. led 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin nevím,ale kdysi to tu někde psala anička animam
4. led 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to si pamatuju že to sem kdysi házela no pokusím se zalistovat
4. led 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, Nin, to bych taky potrebovala vedet, zkus to najit :wink: :slight_smile:

Tak u nas uz se spinka :slight_smile:
4. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se kvůli tomu odpolednímu spánku se teprve koupe :slight_smile:
Anny zkusím já dneska psala mail na technické služby máme dlouhodobě problém ze zrzavou vodou už je z toho zničené lehátko do vaníčky které jsem prala protože po 2 vykoupání mělo barvu jako kafe. a to samé vanička a voda a v tom mám koupat malého a ještě za tu vodu platit tak chci nechat udělat rozbor
4. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny co jsem našla na netu tak prý zhruba 1000,- (to je dost) :frowning2: :frowning2: :frowning2: a provadí to technické služby Strakonice
4. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny

Laboratoř
Laboratoř, která je je držitelem osvědčení o akreditaci, uděleným Českým institutem pro akreditaci, nabízí:

* fyzikálně-chemické,mikrobiologické a hydrobiologické rozbory pitných vod za účelem zjištění jejich kvality pro pitné účely nebo pro kolaudační řízení staveb
* fyzikálně-chemické a mikrobiologické rozbory vod z bazénů za účelem kontroly jakosti bazénové vody a její případné obměny
* fyzikálně-chemické a hydrobiologické rozbory odpadních vod z domovních čističek, kromě základních parametrů provedeme na požádání i analýzy např. ropných lýtek a těžkých kovů
* rozbory zemin a kalů k zjištění cizorodých látek (ropné látky ,AOX,těžké kovy)
* základní fyzikálně-chemické a mikrobiologické analýzy vod, kalů a jejich výluhů
* stanovení toxických kovů ve vodách a kalech, stanovení specifických organických látek (chloroform, trihalogeny, trichlorethylen, tetrachlorethylen, dichlorbenzeny, PCB, chlorované pesticidy a jejich rezidua) PAU, včetně stanovení ropných látek ve vodách a kalech
* pro výše uvedené rozbory vám naši odborní pracovníci provedou kvalifikované odběry vzorků vod, zemin a kalů a zajistí konzultační a poradenskou činnost k výše uvedené problematice.

K Vaší konkrétní zakázce zpracujeme cenovou nabídku dle našeho ceníku laboratorních služeb.

Telefon 389 132 130
Fax 386 358 074
Email

laborator@vakjc.cz
4. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé zkopíruj to tam i stím html jinak tě to hodí chybu :slight_smile:
4. led 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci,dik. polivky i kase mi ji dobre a redim ji je vic,prave aby aspon tak mela nejaky tekutinky :slight_smile:
4. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, diky :slight_smile:
Jdu si to procist
4. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak to jste toho nakecali tak jsme zkouseli mlicko tak vypil 100 tak mam radost az se vzbudi dam jeste jednou a pak za 3 hod uz nakojim jinak stoji mala krabice 220 a protoze to bylo na recept tak 130 tak aspon tak :wink: jo holky jeste jednu radu potrebuju kdyz se vam v noci vzbudi date mliko a uplne lezi nebo vezvyseny poloze nebo drzite a pak davate krknout polozite a spi diky
4. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri ti je na tobě jak tě to vyhovuje, malej je v trochu zvýšené ležící poloze kdybych ho měla na rukou tak by mě nepil a v noci mě většinou usne v půlce mlíka takže ani nekrká
4. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, super, že je Honzíkovi lépe. :slight_smile: Dobře jste to vyřešili u doktorky, my jdeme příští týden na půlroční a očkování, tak jsem zvědavá.
Adri, já krmím, že držím v náručí má trošku zvednutou hlavičku, pak nechám od krknout, máme s tím trošku problém, takže se nám to někdy nepovede, hlavně když usne, tak jí dám do postýlky i bez, ale vždycky se nejdříve snažím, aby se zadařilo.
S tím pitím je to u nás taky na štíru. :frowning2: Dřív, když jsme jí nechtěla dávat moc čajík, tak to by bumbala jen to, místo mlíčka.
Dáváme buď fenyklový čajík a nebo teď jsem jí taky někdy ředila ty štávičky od Hippu v těch skleničkách.Vypijeme tak okolo 100ml.
Dnes jsem prvně uvařila mrkev a brambor a docela jí to šmakovalo, ale co dělá na jablko s banánem. To jsem jí udělala včera, uvařila jablíčko a rozmixovala s banánem, to baští jako blázen, vyskočila by radostí i ze sedačky. :grinning: :grinning: :grinning:
Můžu to uchovávat jeden den v ledničce, třeba ve skleničce od přesnídávky?
4. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dekuju ale byla jsem rychlejsi nejak to jde dneska pomalu ten konik nez se mi pripoji.tak po 9 se vzbuil dala jsem mu 200 vypil 140 ale u toho usnul dala dudlika a spi nekrkal ale je trochu ve zvyseny poloze ted jako do 12 nic nebo uz muzu v pul 12 kdyz nevypil celou tu davku to jsem magor ale ja fakt nevim nemam stim zkusenosti jen s kojenim je zvyklej na kozicku tak snad se ted nevzbudi no kdyz tak ma smulu :wink: ale zacinaji se mi pekne nalejvat prsa no budu muset taky vydrzet
4. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš já myslím že se nic nestane když to bude uzavřené ve skleničce do druhého dne
u nás to ovoce moc néé, přesnídávky bastíme, jogurty taky ale na banán se tvářil jak kdybych mu dávala citron :slight_smile:
4. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri i když nevypil celou dávku minimální rozestup mezi podáním UM je 3 hod (u Nutrilonu)
4. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, nám říkali v ČB na nedonošeneckým, že UM by se mělo dávat až po 3hodinách, ale když to nevydrží tak i dříve, ale minimálně 2hodinky.
Ninuš, tak to banán u nás vede.Dávám jí takové přesnídávky v plastových krabičkách, jsou tam 4, to zblajzne i celou.
Neumím uvařit jednu porci. :unamused:
4. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak diky dam mu tak po 2 a pul hod. driv ma smulu chudacek a ja taky :angry: snad bude chrapat pirana :grinning:
4. led 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
po těch 2.5 to i jde ale pozor aby neměl bolení bříška
4. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš u nás vede švestková,pak jablečná přesnídávka a z jogurtů lesní směs, boruvky a nejvíc hovězí z mrkví a bramborem a nebo ryží, taky brokolice nebo špenát má oblíbený ale mrkev tu má nej nej nej já vařím na 3 dny
4. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja stale davam jen bily jogurt. s ovocnyma se pry nema pospichat :wink:

adri,pro me je to taky spanelska vesnice. nastesti jsem to nepotrebovala. preci jenh vystrcit cecek je rychlejsi :grinning: :grinning: :grinning:

jito,do druheho dne muze byt. taky varim na 2 dny. vetsinou zbytek hazu do mrazaku aby zas 2. den mela neco jinyho :wink:. a pak mam zasoby kdyz se mi nechce varit :grinning:
4. led 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz se konecne rozjel pocitac no bude muset vydrzet treba prekvapi :wink: ja prave myslela ze kdyz to dite vypije treba polovinu tak treba za 2 hodky se muze dat jo a jeste jeden dotaz a snad uz posledni :grinning: kdyz vypil tu 140 a 60 zbyla a vzpomel si treba za 15 minut ze jeste si to dopije tak uz nesmi jo nebo pul hodky to asi uz ne ja to uz vylila
4. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja prave s domikem takovy problem nemela ten pribiral az moc a adamek skoro vubec v 5 mesicich by meli mit dvojnasobek porodni vahy on mel 3600 tak by mel okolo 7kg a on ma 5700 strasny a domik mel kdyz se narodil 4000 a v 5.mes 8kg takze fakt rozdil
4. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koza me vyhovuje taky ale ja prestat kojit nechci chci aspon do roka vvydrzet no doufam ze o nej neprijdu
4. led 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu spat pa :pensive:
4. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri klidně mu to mužeš dát od připravení se musí UM spotřebovat do 2 hodin přes dvě hodiny už nedávat je špatné a přihřivát ve vodní lázni nebo ohřívačce
4. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se bilé jogurty bojkotovaly :grinning: :grinning: :grinning: ono má všechno své říká se nedávat piškoty, a my jsme na nich vyrostly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, snaž se vydržet co nejdéle, jak píše Ninuš ať nebolí bříško. Já když nám zůstane více tak dávám do teplé vody lahvičku, ale Terka nemá ráda zase moc teplé.Většinou to stejně vyleji.
4. led 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek