• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

u nás se občas mlíčko dojede ale většinou nezbyde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nebo zkusit kdyby to bylo méně než ty 2,5 hodinky čajček ale zase né moc at si bříško nepřeleje čajíčkem a pak by už nemusel mlíčko chtít
4. led 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak noc dobra vydrzel do 12 a pak uz jsem kojila ale pak nechtl ani kozu dala dudlika a spinkal u neho odbourani nocniho kojeni bude v pohode to domik byl silenej hlavne nemel dudlika :angry: jinak od noci ma domik teploty a boli ho telo a bricho ja jen doufam ze snad ne slepak protoze kdyby to byla strevni chripka tak uz by mel prujem nebo zvracel ma to jako od vecera nevim tak lezi a kouka na pohadkujdu si datr kafco moc jsem toho nenaspala jindra odjel rano a zase na vsechno sama jsem chudak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky u nás noc jak jinak super

Adri co Domík jak mu je???
5. led 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri: no chuděra malej, snad to bude brzy lepší

u nás noc taky super
5. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas noc nic moc :slight_smile:

adri,co domca?
5. led 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lezi a kouka na pohadky a mel prujem byl jednou myslim ze to bude dobry jeste dneska teploty a zejtra uz bude lip aspon doufam ji piskoty ma diettu ale on jist nechce ted dam adamkovi mliko a pujde venspat tchyne mi nakoupi po obede prijede kamoska a udela mi pedikuru snad to zvladneme s adamkem ze nebude uknikanej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj ahoj, ztracena matka se vratila :grinning: byli jsme tyden na druhe strane republiky :slight_smile: na Moravce, je to hodinu cesty od Ostravy :sweat_smile:

uz jsem vas docetla, u nas svatky dobry, silvestr me nebere. Kacenka dostala kopici darku, nejvic se libil balici papir :grinning:

nemocnym detickam preju rychle uzdraveni, nespavcum at hezky spinkaji (Julinko slysis? :slight_smile: :grinning: )

jak jinak valcite? nam uz se poradne prorizl zoubecek, museli jsme snizit uplne postylku, Kacka si stoupla, ale jen jednou, kdyz ji dam stat ja, tak stoji, zahryzne se do okraje postylky a drzi se packama, taky porad rve mamamama, hlavne kdyz me nevidi, tak asi na nas utoci separacni uzkost. a jak jste se bavili o piti, Kacka pije pekne pytlikove caje, fenyklovy, bylinkovy a ovocny vsechny jsou bio z dmka,vypije mi tak 300ml.

San jak casto kojis? ja v noci jednou dvakrat, pak rano, a nekdy dopoledne. Holky co davate k svacine detem, co davate dopoledne? zkousely jste nekdo dat kuskus? je to bezvajecna testovina z psenice. a co davate detem na veceri? u nas davame jenom kase :confused:
5. led 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,ahojky :slight_smile:
ja kojim dost. pres den tak 4-5x a v noci 4-25x :grinning:. podle toho jak chce.:grinning:

kuskus jsem jeste nezkousela,ale uz jsem na nej myslela. ja davam v poledne kase,ruzne druhy,vetsinou domaci a k veceri varim klasicke zel. polivky. pres den davam jogurt. ostatni jidlo mi bojkotuje
5. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kato naše děti kuskus milujou a já taky,ale dávala jsem jim ho dýl,ale zase,když ho rozvaříš,tak to nemůže uškodit :wink:
5. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři ty vado to je docela dost 4 - 25x to už pak chápu že nechce čaje a pít to musí bejt těžce přepitá a to jí kojíš dlouho myslív v noci???
U nás se dávka mlíka z redukovala s příkrmama na 2-3 dávky

Po těch zeleninových polévkách ti spí lépe???? není to na noc moc těžké ????
5. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me prave i dr rekla at na noc kase nedavam, ze je tezka do zaludku a nezasyti, ze mam spis davat zeleninove polivky. tak jsem vyzkousela a mela pravdu,od te doby spi opravdu mnohem lip :slight_smile:. ale nedavam ji tesne pred spanim,tak hodinku pred :slight_smile:
no,kdyz to tak vezmu,tak myslim ze tak 3x za tu noc opravdu pije,jako ze ma zizen, zbytek treba podudlava. ale presne nemuzu rict,protoze jsem vetsinou ve spacim komatu :sweat_smile::grinning:
neomezuju ji to prave z duvodu ze vim,ze jine tekutiny nema,takze kdyz chce,dam.
5. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych si ho dala nemáte někdo nějakej receptík minimum zeleniny (nejlépe žádná) :grinning: :grinning: :grinning: a masíčko - Káto teda to jsi mě udělala chut :slight_smile:
Já bych sním ještě počkala dětem opravdu v jídle nevadí stereotyp

tak a nám dneska tězce blbne internet ACH JO :frowning2:

jo jinak u nás se spinká :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás vede před spaním mlíčko - pěkně koupačka, mlíčko a aspinká se hnedle :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to u nas nehrozi :grinning:. u nas julca usina s nama a vzbouzi nas :grinning:. ale co,mala je jen jednou a jeste na to za par let rada budu vzpominat :slight_smile:

kuskus jsem nikdy nemela,jen jsem o nem cetla :slight_smile:
5. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuskus je vynikající teda Honza mi ho nejedl ale já ho mám ráda
5. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

teda Sandri, to je narez to vase nocni kojeni, to by me kleplo :confounded:
Adik nam ted taky spi spatne, vzbouzi se tak 10x, nekdy vice, nekdy mene, to pak povazuji za super noc :wink:
My davame mlicko jen na noc a rano cca v tech 5h.
Okolo 9h davame jogurt, nebo presnidavku, pak obidek a okolo 16h davam kasi, nebo presnidavku, proste porad vsechno dokola :grinning:
Rano davam jeste rohlik na zuzlani, to je zabavi mimimalne na pul hodky, takze mam chvili klidek, tak zase letim varim obed, bud klukum, nebo nam :grinning:

Kuskus jsem taky nikdy nemela, taky bych mohla vyzkouset, s receptama sem :slight_smile:
5. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny,ja uz si zvykla :slight_smile:
5. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vis, nic jineho te nezbyva :wink:
5. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tom posledním odkazu je toho asi nejvíc co jde udělat z kuskusu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jak jsem psala že musí být s těmi krevetami teda kromě hrášku ten já nesnáším :slight_smile:
5. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin nám taky blbne,zrovna před chvílí jsem napsala a nechtělo mi tro odeslat,my máme internet přes nějakýho piláta a on už před novým rokem si udělal to,že nám každý ráno naskočí,že zřejmě neplatíme a máme ho kontaktovat a můžeš si prodloužit na den,přitom my platíme jednou ročně,asi si udělal kvůli neplatičům,i přesto že už tam franta volal,tak nám to naskakuje každej den a dneaska dokonce už podruhý :confounded: ,tak fr.slíbil,že tam znovu zavolá

naše mišule od 10 mněsíců má kolem 7 večer večeři stejnou jako honzis/to tedy tak od roku a kousek,dřív jenom polívky/,nejvíc polívky nebo brambory nebo těstoviny nebo i páreček :wink: no a po osmej má 240 ml kaše do flašky,s tou si chodí a vypije :grinning: :grinning: ,v noci se budí 1-2x na mlíko,to jí šoupnu do postele do pusy,ona si to vypije a flašku zahodí
5. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se stravujeme uplně stejně jako u Anny :wink: :wink: :wink: :wink:

Ráno cca 9 - 10 hod - jogurt nebo přesnídávka (tu bud s piškotama nebo bez) pak okolo 12 - 13 hod oběd a odpoledne okolo té 16 hod svačinku bud jogurt nebo přesnídávku - kaši občas dám ale ta mu nejede a to jsem jich už vyzkoušela dost no a večer cca 19hod koupačka, a mlíko 300 ml a pak se spinká v noci je malej zvyklí na jednu dávku mlíčka většinou okolo 3 někdy se spí kuse někdy chce mlíčko to dá většinou 240ml a ráno okolo té 6-7 hod taky tu 240ml a přes den nějaké ty křupky a čajíky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co se týče ovoce - banán jablko a podobné to se zatím vesele bojkotuje :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin,my kuskus používáme většinou jako přílohu,milujeme ho když upeču jakýkoliv masíčko,nebo se udělaj plátky a je hodně šťávy a tou pořádně přelejt ten kuskus aby nebyl suchej a to to pak jí honzis i s masem,který normálně odevšad vyndavá :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Ninus, takovych receptu :grinning:
Ale fakt vypadaji dobre :slight_smile:

Luci, ty mi tady delas pekne chute :slight_smile:
Ja jsem akorat dodelala rajskou.

Kluky jsem dala do postylek, ale uz mi tam pul hodky zpivaji, evidentne se jim spat nechce, no, jeste chvili vydrzim.
5. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak u nás se taky spinká, po dlouhé době jsem jí zkusila dát do postýlky, když je tam takový hrozný mráz, ale byla jsem naivní, takže jsem jí oblíkla svetřík a čapku, strčila do kočáru, na chodbě 5x dojela k sousedům a byla tuhá a teď už spinká hodinku u okna.
Noc u nás dobrá, od 18 do 24, pak do 5 a potom jestě do 8, vylezli jsme skoro v 9hodin.
My teď papkáme v noci mlíčko 150ml, ráno okolo 9hod. tak 100ml mlíčka, v poledne zeleninku, někdy ještě trošku mlíčka cca 60ml podle toho jak šmakuje zelenina, ale to dávám až tak za hodinku po zelenině, okolo 15 ovoce a po koupání okolo 18 kašička tak 180ml, někdy i více. O té doby co nepije jen mlíčko, je moc spokojená, mlíko totiž strašně bojkotuje, to je vždycky operace. No a mezi tím čajík nebo šťávičky s vodou.
Adri, ať jste brzo fit.
Poradíte mi prosím, čím namazat rtíky, má je suché, obličejík mažu ven krémem od Hippu na vítr a mráz, ale ty rtíky nevím.
5. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se spí na zahrádce, ale tipuju to ještě na chvíli a bude vstávačka.
muri:na rtíky to nevím, jestli něco existuje, určitě jo, holky to budou určo vědět. My máme na obličejíček krém od nivei a taky maximální spokojenost.
5. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto neboj se toho a klidně jí to mázni i na rtíky :wink:
5. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek