• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak to by u nás neklaplo - Honza by mě to nejedl :frowning2:
a co mám ještě ráda špecle :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: špecle jsou výboný,ty nám dělali ve škole. :grinning:
5. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mazu i tvare nesolenym domacim sadlem :grinning:. nejlevnejsi a bez chemie :grinning:

co jsou specle? :astonished:
5. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš tak to netuším co na rtíky
u nás stačí dopoledne položit do postýlky dát dudlíčka (ten po chvíli je vyplivnut) šmajchl plínu pohladit po čelíčku a tvařičkách a spímě :wink: :wink: :wink:

Ted dělám oběd měla jsem naložené vepřové nudličky tak je mučím na pánvi :grinning: :grinning: :grinning: a tatka k nim chce jen chleba jak nenáročnej je :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam vyndany kruti prsa,mate nejaky tip?
5. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
krutí prsa plněná sýrem a zapečená se smetanou :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak ma domik prujem ale je celkem v pohode jen se bojim aby to treba nebyl slepak uvidim a kdyz tak snim sjedu k doktorce adamek spi venku doma by mi spal necelou hodku ale ma pres kocar slabsi deku aby mu tam nefoukalo jito mazla bych ji normalne jelenim lujem kuskus mam taky rada recepty se nino budou hodit parada ted se taky bojim aby jsme s adamkem nechytli od domika tu strevni chripku to by byl mazec
5. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,to by slo :slight_smile:. muzes mi prosim podrobneji napsat jak na to :sweat_smile::grinning:. jako z toho udelat zavitek nebo jak? jsem na vareni blb :frowning2:

specle vubec neznam :confused:
5. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, taky jsem si říkala, že to zkusím tím krémíkem, stejně, když jí mažu tak mi líže ruku.
Ninuš, takhle jsem to taky zkoušela, máme ještě takový plyšový hadřík s hlavičkou, v druhé ruce plínku, já jí hladila, lehla jsem si k ní i, ale nic. Pak jsem i odešla, ryčela, vydržela jsem chvílku, ale stupňovala, tak šla do kočáru.
Vy tady tak krásně vaříte, my máme od včera těstoviny zapečené s nivou.
5. led 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
špecle jsou výborný, to jsou takový jakoby makarony akorá z jinýho těsta. Nin by věděla jak to popsat líp :wink:
5. led 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
muri: tak nivu miluju, dojdu si k vám na oběd. My budeme mít koprovou polívku :wink:
5. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Specle teda taky neznam, ale ty vypadaji kraaaasne :slight_smile:
5. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři normálně naříznu pokud jsou to prsa uprostřed jako kapsu naplním to dle libosti já tam dávám bud šunku, anglickou nebo mužeš dát hermelín prostě to co máte rádi - Vymažu zapékací misku máslem. vložím kapsy mirně osolím a opepřím na povrch každé kapsy mužeš pokládat plátky anglické slaniny dodá tomu zajmavou chut a zaliješ 30% smetanou rozmíchanou s nastrouhaným tvrdým sýrem peču na 200 cca 30-40 min záleží na troubě pak odklopím a nechám ješte chvíli aby to mela barvičku a nakonec mužeš posypat zbytkem strouhaného sýra
5. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas zpev presel v rev a ted uz je tam ticho :dizzy_face: Tak doufam, ze aspon daji tu pul hodinku.
5. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Špecle jsou z bramborového těsta :slight_smile: :slight_smile: bud se dají dělat na sladko nebo z masem já je hodně kupuju už uděláné že se hodí jen na pánev
pro představu - http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=MTQ1NQ==&akce=detail&id=140740
5. led 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás už jsme vzhuru a jde se přihřát obídek :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brouček spinkal 2 hodiny :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,diky :slight_smile:. az se julca vzbudi,dojdem nakoupit proprietky a vrhnu se na to. uz se mi zbyhaji sliny :grinning:

jito,ty testoviny bych si taky dala :dizzy_face: . aspon mam tip na zitra :grinning:
5. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja ten kuskus zboznuju,je to mnamka. Evicko a kde se u nas daji koupit ty specle?
ja jsem vyprala dve pracky, udelala obed, a vysala, Kacka odpadla, tak jsemzvedava na jak dlouho :slight_smile:

Jitus ja bych ji taky tu pusinku mazla tim kremem :wink:

holky dala jste si nektera precevzeti ze zhubnete? ja bych potrebovala zhubnout tak 20kilo, ale nevim jak :pensive: :cry: :cry:
5. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je myslím viděla u nás v Blatné normálně v krámu, možná by je měli v těch velkých obchoďákách taky, určitě jo.
prosim tě, 20 kg a kde? :grinning:
5. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas uz jsme taky vzhuru, to byl zase vykon :grinning:
Celych 15min :grinning:

Tak pujdeme taky papat.

Nin, co bych dala za dve hodiny spanku doma.
5. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
káto já si nedávám předsevzetí,ale zhubnout chci :grinning: a musím!!!!!!
5. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
any my jsme už taky vzhůru, opět červenej nos :grinning:
5. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny, to mate fakt vykon :grinning:. u nas uz se spi skoro hodka :slight_smile:. pak udelam kasi a pofrcime na ten nakup :slight_smile:
v kauflandu maji v akci caro jestli nekdo pijete :slight_smile:. ja na nem mam zavislost :dizzy_face: :grinning: :grinning:

a zhubnout nastesti nepotrebuju,protoze i kdyby jo,tak me nikdo nedonuti :zipper_mouth: . jsem na to prilis lina :sweat_smile:
5. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,dnes jsem se nasmala kdyz jsem cetla blesk :grinning:. chudinka partysova trpi bolestma zad protoze jeji dvoulety syn vazi UZ 13 kg a ona ho musi tahat :grinning: . prislo mi to vtipny. no,je to hrozna chudinka. kdo by to byl rekl ze se ty deti musi nosit a neco vazi :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi bys koukala :grinning: mam 90 kilo to je hnus a chceme dalsi mimi, nemuzu byt tehotna s devadesati kily, by me to zabilo
5. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ju,kato,kdy se zacnete snazit?
5. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
na konci todle roku, nebo hned v lednu 2011 :grinning:
5. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hezky. tak to je super :slight_smile:
5. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek