• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahojky,
San ty kdybys zhubla, tak z tene nic nezbyde :grinning:
Kaťo už? manža do mě tedy taky už hučí, ale já se ještě na další mimi necítim..

Jinak my jíme tak:
zhruba v 8.30 kojím, 10.30 oběd(brambory a mrkev, brokolice, paprika....), ve 14h kojím,16.30 sváča(jablíčko, hruška, banán, piškoty nebo přesnídávka nebo jogurt) a kolem 19h kojím, někdy dokrmím kaší. A když strašíme v noci, tak jen kojím.. teď mi došlo, že ten čaj Juli moc nedávám, jen s piškotama, myslela sem, že stačí kojení a vlastně při obědě má v kaši vývar z toho co vařím. Ona Juli flašku moc nechce - jen ji kouše. Tak dávam ze lžičky. Ale chci koupit hrneček, pokud ho nepřinese ještě Ježíšek (přijede zítra brácha s mrňatama)
5. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja teda ted druhy taky nechci. chci si juli poradne uzit a mam cas,takze ten me netlaci :grinning:. ja bych si predstavovala byt tehu az julca pujde do 1. tridy ZS. do prace bych chodit nemohla, tak bych se mohla julce venovat,vodit ji do skoly a vlastne bych s nima byla doma do juli 4. tridy,pak uz by to byla slecna a mohla pomahat i s tim mensim prckem az bych zas chodila do prace :slight_smile:. takze ja si to maluju tak :grinning:
5. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julinka dnes spala jen půl hodinky, tak se zas loučim :frowning2: řikala sem manžovi, jak tady dětičkám teď raší zoubky, tak hned aktivně hledal u Julinky taky a našel! Oni jí taky lezou špičáky nahoře, taky najednou. V pátek ještě nic vidět nebylo a dnes už je jeden cítit venku. Tak ji jdu pomazlit berušku, doufám že odpoledne ještě usne.
káťo, neboj, to schodíš, já to mám beztak taky :grinning: nevážím se :grinning:
Káťo kde máš 90kg to se ta váhá spletla, takže z tebe bude za chvíli snažilka :grinning: :grinning: :grinning: ten rok uteče jako voda

Já si předsevzetí nedávám kdysi jo zhubnout bych taky potřebovala ale nechce se mi do toho samotné někoho kdo by do toho šel se mnou a motivovat s enavzájem jinak jsem líná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ještě ty začni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jsemna tom obdobně :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Já druhé stále nechci, což Honza je jiného názoru
5. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: :grinning:
já bych chtěla, ale nevím kdy :grinning:
5. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
luci - máte taky střídavé období se spaním??? Malá má teď nějaký divný, v noci kolem 3 se vzbudí, začalo o to svátcích tak jsme si jí vzaly k sobě do postele a usnula normálně dál, jenže teď je to skorem každý den, mám strach, aby si na to nezvykla. Navíc jí teda už po druhé odnaučuju od dudlíka, byla bez něj od léta, to šlo úplně v poho, jenže teď před vánoci jak měla horečky tak nechtěla spát, tak jsem jí ho dala, usnula krásně no a teď je to teda boj, nechávám jí vyřvat jinak to nejde už jí ho zpátky dát nechci. Tak možná to neklidný spaní je i tím, co myslíš??
jíťo - já mažu malou na ven normálně klasickým tlustým jelením lojen, objedu jí s tím celý obličej :sweat_smile:
ad jídlo - mála s prominutím žere od rána do večere, cokoliv kdykoliv :grinning: , přetahujem se o dveře od lednice.
Dneska např. snědla k snídani 2 rohlíky ( víc jsem jí prostě nedala, i když šla od stolu s pláčem) a oběda si dala 2 misky, ale to je tu nomální, otesánek prostě.
5. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari: buď ráda, že tak hezky papá, některým dětem se to musí vyloženě nutit, to je pak neštěstí.

teď tu psala jedna holčina z jedné diskuze, že jí zemřela sestřenice, čekala dvojčátka a byla v 7. měsíci, udělalo se mi nějak zle :cry:
5. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi- no to je hrozný :pensive:
5. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ježiši to je hrozný
5. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je a ještě psala jak byli vytoužení. Prý po IVF :frowning2:
5. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě z toho uplně mrazí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky, tak si tak říkám, že můžu být ráda, že mám zdravého Davídka, že dobře papá, že jsou všichni kolem mě zdraví....
5. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se už spinká odpoledním spánkem :wink: :wink:
5. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,to je hrozny :pensive: :pensive: :pensive:

jito,uplne jsi me dostala,tak si delam zapecene testoviny s nivou :grinning: :grinning: :grinning:

julca mi nakup dospava na balkone :slight_smile:
5. led 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári taky máme v noci střídavě oblačno,jednu noc se mi před třetí pokajdila a když jsem jí v tom tedy nechtěla nechat a přebalovala,tak se probudila úplně,musely jsme se přestěhovat k honzisovi a mišule usla až ve čtvrt na 6,né že by ječela,to ne,jen nechtěla spát a chtěla si povídat :frowning2: ,další noc dobrá,přišla si ke mě lehnout až v půl šestý ráno ,no a dneska přilezla potvora už ve čtyři :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ,no my se poslední dobou většinou probouzíme v naší posteli všichni 4,ještě,že máme nadstardantně velký letiště :grinning: :grinning: ,honzis k nám chodí každou noc,vždycky,když se vzbudí,tak se jdeme vyčurat nebo převlíct kalhoty,když je nehoda,lehne mezi nás a spí se,už má mezi náma svůj polštář a na zemi peřinu :grinning: :grinning:

evi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,nechápu,proč se takový tragédie stávaj
5. led 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto nebo zuzi nabízím tuhle bundičku,je psána 6-12 měsíců,míša jí tam na sobě má v dubnu,to už jí bylo přes rok a byla jí krásně,je moc hezká,akorát tak na přelom zimy a jara,nebo když extrémně nemrzne,tak do kočárku :wink: http://supka.rajce.idnes.cz/09.04/
5. led 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky nechápu, proč se tohle musí stávat. Je to moc smutný
5. led 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se spinká :grinning:
Luci taky jsem jukla na bundičku ta je krásná kolik za ní??????

Evi je to hnusný ale je to bohužel život :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. led 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin 50 kč,mám na tebe prosbu jdu pryč a za hodinu a čtvrt končí tahle aukce,já potvrdila vyvolávací cenu,můžeš mi mrknout a kdyžtak přihodit?ale šla bych nejvíc do 150 kč http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4628174
5. led 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jo jo budu to sledovat a kdyby něco přihodím do 150 a i s poštovným????
5. led 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
s poštovným za 160 ,at nežeru :grinning: ,díky,já běžím zmučit tělo s klukama na basket,prskla jsem na sebe novou vonavku,tak bych je mohla trochu omráčit,aby mě nechali vystřelit si na koš :grinning:
5. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už se od 18hod. spinká.
San, snad jsi si pochutnala. :grinning: :grinning: :grinning: Zítra jsou v plánu knedlíky plněný uzeným, masíko už jsem si dnes uvařila.
Luci, díky za nabídku, bundička je krásná, ale já ještě pořád váhám jestli koupit tu jak jsem dávala odkaz. Máme teď dvě kombinézy, zateplený svetříky dva a ještě takový kabátek, to máme tak do konce ledna. A pak mám zase dva svetříky zateplený , bundu a kombinézku, myslím, že to ani neunosíme. Nejraději mám teď kombinézky.
5. led 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé plněný knedlíky ty bych si dala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jituš ty nám tu dneska děláš chutě :slight_smile:

Sandři zkoušela si receptík???
5. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si vždycky koupím uzené a manžel, že je to škoda dát do knedlíků, nebo do fleků a sní mi to. Ale teď už na ně má taky chuť. :grinning: :grinning: :grinning:
Já bych si zase dala tu kapsu. :grinning: :grinning: :grinning: možná o víkendu.
5. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,me tak zlakali ty testoviny s nivou od jiti, ze jsem jeste nerozmrazeny maso strcila zpatky a udelala to :grinning:. ale mam to v planu az tohle snime :slight_smile:

hm,plneny knedliky. ty bych si taky dala :slight_smile:. ale asi bych zvladla jen nejaky uz koupeny :grinning: :grinning: :cry:

jak to delate ze uz spite :astonished: . my teda k tomu mame daleko. a to je vzhuru od 16 hod.
5. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se spinkalo od 14-15:30 a od 18:30 zase jsme ho utahaly hráli jsme si, jezdily tatrou až to Honzíčka zmohlo
5. led 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se spinkalo od 10 do 12 a pak od 13 do 14.30, no ale tak od 16hod. jsme byli už protivky,ale kravinky nás drželi až do 17.30 a pak šup do vany. :slight_smile:
San, knedlíky by jsi zvládla, nic to není já teda kupuji knedlíky bramborové v prášku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek