• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Holky kolikrat chodite v noci curat? ja snad dneska byla 4 krat, a mela jsem hroznou zizen, tak jsem se po ceste ze zachodu jeste napila a tim jsem si pekne zavarila, protoze jsem sla tak za tri hodky curnout znova :rolling_eyes:
5. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste me napadlo, nechate se nekdo vyfotit s briskem? Nejake trosku umelecke foto? na pamatku? Foti nekdo neco takoveho vubec ve Strakonicich?
5. bře 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky chtěla jsem udělat nějakou pěknou fotku, ale o nikom kdo by tady fotil těhu tak nevím no a ve fotofastu by asi koukali :grinning: :grinning: :grinning: a nedledě na to že mám břicho docela popraskané a to jsem mazala jako fík a bylo mě to prd platné.

No do Tesca se chystám příští týden - chci ještě nějaké čepičky a ponožky ty skoro žádné nemám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale veřím tomu že domu si toho povezu víc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

S čuraním mi ani nemluv já bych na tom záchodě mohla spát jsem tam dost často :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

vy jedete teda. Budu mít večer co dočítat.
5. bře 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: pořád 2 v 1? Už se těším až to bude na světě a na fotky.
Až odrodíte vy, co to máte za pár, tak musíme uspořádat tu slezinu, já se aspoň pošušňám.
5. bře 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky evul :grinning: :grinning: to víš my jsme se činili aby jste měli co číst :grinning: :grinning: :grinning:

No Sandruš tu dneska ještě nebyla, a nebo jsem jí přehlídla tak snad je ještě 2v1 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam taky brisko popraskany ale jakoby zespoda, a mohla jsem mazat, cim jsem chtela. Tak nejaky fotky spachame s manzelem, aspon bude sranda a budeme mit nejakou pamatku. To je asi pravda, ze by ve Fotofastu koukali jak blazni :grinning: Mozna je nekdo v Pisku, kdo tohle foti, ale uz vidim manzu a jeho vyraz, jak se mu tam nechce :rolling_eyes:
5. bře 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mě povídej, mě by se taky líbila nějaká pěkná černobílá fotečka i s drahou polovičkou aby to bylo na památku no jen ho někam dokopat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandra je urcite jeste 2v1, ja dycky myslim ze uz, a ona se za chvili objevi :grinning:
5. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja se tak nudim, vytahla jsem zehleni, ale nevim nevim :slight_smile: nemam toho moc, ale nechci, abych tu mela nejakou extra hromadu, nez se mimi narodi. Musim neco delat, nez mi zacne hrabat. Jdou na me nejake hnizdici instinkty, neposedim, porad bych neco vylepsovala, stehovala a drhla a prerovnavala, uz je ze me blazen :sweat_smile:
5. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jste se vcera se bavili o tech nositkach, budem objednavat asi manducu, moc se mi libi i beco ale ta cena, ta je drsna :stuck_out_tongue_closed_eyes: To ani manzovi nemuzu rict, kolik to stoji, by ho kleplo :confounded:
5. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi je a nebo má doma manžu a věnuje se jemu :wink: :wink: , to já jsem tu jen z pesanem takže se nudím jako blázen :frowning2:
5. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a uz muzes chodit na nejake ty prochazky?
5. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta je krásná a jaká pak je cena???????????
5. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim ze je tam nejak 3200 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to jsou hrozný dardy
5. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozna ji koupim, clovek to pak muze prodat a stoji asi o 600 vic nez manduca, jeste popremyslim :sweat_smile: ale vypada moc krasne, jeste by me zajimalo, jestli v tom to ditko muzu nosit, tak abych ho mela na brise, ale aby mimi koukalo ven, aby bylo zadama ke me.
5. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhors ije, ze to nikde nemaji, v zadnym kamennym obchode, ze by to clovek vyzkousel, osahal si to, sehnat se to da jedine pres net.
5. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě u některých věcí taky vždycky na štve že to mají jen na netu a člověk si to nemůže ani osahat, natož vyzkoušet :angry:
5. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale možná kdyby jí měli v kameném obchodě asi by byla sakra drahá než přes net - no asi jako všechno
5. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
si taky myslim, by stala aspon 4 tis.
5. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
stale 2 v 1 :grinning:
princezna se rozhodla ze ma jeste cas, tak ji necham a uvidim co zitra Braunova vymysli :slight_smile:
Co se tyka curani, tak posledni dny (tuk tuk) chodim az kolem 6 rano a pak jeste spinkam :slight_smile:. ale taky se snazim max. od 7 nepit nebo jen minimalne.
Co se tyce fotek, tak nevim, ale manzu bych nepremluvila, to vim jiste :sweat_smile:. jeste tak jen pro to dat je doma do alba, ale na kone bych mela zakaz ulozit :grinning:
5. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja za chvili prijdu, jdu do sprchy,ja su jeste v pyzamu :grinning:
5. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Snadři to je dobře že jsi 2v1 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , to víš malé se nechce ven do takovéhlo počasí se jí ani nedivím :grinning: :grinning: :grinning: no já o tom taky pochybuji že bych ho přemluvila mě řekne že jsem se zbláznila :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok :slight_smile:
holky, me by se libil zitrejsi datum :slight_smile: :dizzy_face:
5. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no tak to aby jsi malej pěkně domluvila :wink: :wink: :wink: :wink:
Já mám termínek na 22.4 a chtěla bych kdyby to vyšlo na 20.4 ( to má budoucí děda narozeniny ) :wink: :wink: :wink: :wink:
5. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, mala je asi palicata po tatinkovi, protoze ma ocividne svoji hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale zdalo se mi ze zitra porodim behem 3,5 hodin, kez by :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a nepomaha nic, vsechno jsou jen babsky rady :rolling_eyes:
5. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vidíš Sandři,Tobě by se líbil zítřejší datum a chtěla bys a já před rokem nechtěla,ale musela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,ale datum je to krásný,malá má takhle moje datum narození děleno dvěma :grinning: ,porod 3,5 hoďky bych ti přála,ať je to štěstíčko co nejrychlec na světě
5. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je, vy jste rozeny zitra? No, tak to by bylo paradni kdyby se nam taky zadarilo :grinning:
ale nejsem moc optimistka, tak na tak rychlej porod to nevidim :frowning2: :grinning:
5. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek