• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

já se teda přiznám já bramborové ani houskové knedlíky neumím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a i přes to žiju..........ať žijou knedlíky od Hradského v bufetu tam jsou dobroučký :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jako nutkání je zkusit tu je tak kdyby jste viděli válet neidentofikovatelnou věc na malém náměstí je to knedlík :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kterej vzteky letěl z okna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: neboj a zkus to, nic na knedlíkách není :wink:
já bych si taky dala ty plněný knedle.

U nás se spinká od 7 :wink:
5. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz taky spime :slight_smile:

ja parkrat delala houskovy,z tech bramborovych mam respekt,nevim proc :sweat_smile:
5. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná že je zkusím maximálně se vyhodí :slight_smile:)))
5. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jasně, já to tak taky dělám, když se něco nepovede jde to do koše, časem se to vypiluje :wink:
5. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, ty taková kuchta, určitě se povede. Houskový taky občas koupím u Hradskýho. Já omáčky moc nedělám, ty si vozíme od mamky a to je rovnou i s knedlíkem. :grinning: :grinning: :grinning: Ale někdy knedlík nevyjde tak ho mám v mrazáku.
Já se dnes těšila na ordošku a ona není. Makám tady ať mám ve 20hod hotovo a oni jí nedají. Tak si alespoň stáhnu konečně fotky. :wink:
5. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci aukci si vyhrála za těch 79,- + to poštovné poctivě jsme to sledovala
5. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš mě stím pěkně serou že jí nedavájí až příští týden 12 už se na ní těším
5. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu taky, u nas uz se taky odfukuje :slight_smile:

Dneska tu byla segra a sestrenice s detmi, takze dobry rodeo :grinning:

Ja se taky tesim cely den na Ordinaci a ono prd :confounded: Misto toho jsou nejaci zraloci.

Ja knedliky taky nedelam, u nas prodavaji taky dobry :wink: :slight_smile:
Jednou jsem delala houskove, ale kdyz jsem to vyndala, tak to bylo tvrdy jak kamen, takze to letelo, presne, jak pise Nin :grinning:
5. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se povída ze spaní byla jsem se na malého kouknout on si spinká oblibeně na poku najednou vzdychl a žačal papa papa tak na něj koukám jestli není vzhuru a on spinká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se povída ze spaní byla jsem se na malého kouknout on si spinká oblibeně na boku najednou vzdychl a žačal papa papa tak na něj koukám jestli není vzhuru a on spinká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zasranej internet zase mě to sem skočilo 2x :angry: :angry: :angry:
5. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak konecne mam cas ukilzela jsem dneska varila a mam vse hotovo zejtra nic nedelam :grinning: domik ma furt prujem jsem zvedava na noc no snad nebude litat furt chudinka prdola ma taky prujem ale je v pohode on ma furt prujmy mozna to mliko nez si zvykne doufam ze mu sedne nechci zkouset dalsi :frowning2: jinak ja umim bramb. knedlik ale jednou jsem zkousela houskovej a stacilo mi jedno kolecko jak byl tezkej jinak snim 4knedliky :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu zas na skok, Luci díky za nabídku, bundička je krásná :slight_smile: Měla sem věci koupené do zimy, Ježíšek ale přinesl zásoby na jaro tak nevím, jestli bysme ji unosily. Po nadílce sem třídila oblečky a plno věcí, co už je Juli malý, ani neměla na sobě :frowning2: na Jaro mám tři bundičky a mraky svetříků od kolegině ještě z práce.. to nám asi vystačí..
Jinak knedlíky bramborový sem nikdy nedělala (manža si je dělá sám, já je stejně nejim) a houskový sem zkoušela už třikrát - s odstupem několika let a nikdy nebyly moc vzhledný a k jídlu, takže je kupuju :pensive:
5. led 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
me to zase blbne ten konik strasne pomalu sedim tady a cekam az to vzdycky naskoci to je des
5. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nini díky,jsem zpátky a žiju i jsem pár košů dala a bylo to fajn :wink:

na plněný knedlíky jste mě nalákali,asi zítra budou,mám tady ještě kousek uzenýho :slight_smile: :slight_smile:

adri mě to taky leze strašně pomalu,jdu uspávat,děti jsou rozjetý jak parní lokomotivy tak to bude na dlouho
5. led 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, taky mi to jde pomalu a já už si řikala, že je to takhle večer přetížený, jak sem nechodím.. A zrovna dneska, když sem doma samotinká.. tak půjdu asi spát, nebo tu u toho usnu.
5. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky tady zuřím jak to jde pomalu, ale celkově celý internet, ne jen koník. :angry: :angry: :angry:
Zrovna jsem dnes vyprala oblečky od Ježíška a mám plný ten skládací sušák, vše velikost 6-9. :wink: :wink: když jsem to věšela tak i manžel říkal, to už jsou veliký kousky. Pamatuji si, když jsme přišli z nemocnice a já tady brečela, že jí nemám o dát, když nám bylo i newborn veliký. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejeje, to je ale fofr najednou :astonished: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konecne uz jsem chtela jit spat :grinning:
5. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda konečně jsem tady
5. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslela že do toho kopnu :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted se ten koník splašil
5. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a ted když to běží tady ani noha

jdu kouřit :grinning:
5. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem tady, dělala jsem ty fotečky a zatím se to krásně rozběhlo :slight_smile:
5. led 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no díky bohu že to zase funguje já z toho už byla na mašli :grinning:
5. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš krásný fotečky, na tu mrkvičku se Terezka moc netvářila :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek