Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
5. led 2010
já se teda přiznám já bramborové ani houskové knedlíky neumím 😞 😞 😞 😞 😞 😞 a i přes to žiju..........ať žijou knedlíky od Hradského v bufetu tam jsou dobroučký 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
5. led 2010
teda jako nutkání je zkusit tu je tak kdyby jste viděli válet neidentofikovatelnou věc na malém náměstí je to knedlík 🙂 🙂 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
5. led 2010
kterej vzteky letěl z okna 😃 😃 😃 😃 😃 😃
evulebobule
5. led 2010
nin: neboj a zkus to, nic na knedlíkách není 😉
já bych si taky dala ty plněný knedle.

U nás se spinká od 7 😉
sayastautor
5. led 2010
tak uz taky spime 🙂

ja parkrat delala houskovy,z tech bramborovych mam respekt,nevim proc :-N
ninus81
5. led 2010
možná že je zkusím maximálně se vyhodí 🙂)))
evulebobule
5. led 2010
nin: jasně, já to tak taky dělám, když se něco nepovede jde to do koše, časem se to vypiluje 😉
murecka76
5. led 2010
Ninuš, ty taková kuchta, určitě se povede. Houskový taky občas koupím u Hradskýho. Já omáčky moc nedělám, ty si vozíme od mamky a to je rovnou i s knedlíkem. 😃 😃 😃 Ale někdy knedlík nevyjde tak ho mám v mrazáku.
Já se dnes těšila na ordošku a ona není. Makám tady ať mám ve 20hod hotovo a oni jí nedají. Tak si alespoň stáhnu konečně fotky. 😉
ninus81
5. led 2010
Luci aukci si vyhrála za těch 79,- + to poštovné poctivě jsme to sledovala
ninus81
5. led 2010
Jituš mě stím pěkně serou že jí nedavájí až příští týden 12 už se na ní těším
anny84
5. led 2010
Tak jsem tu taky, u nas uz se taky odfukuje 🙂

Dneska tu byla segra a sestrenice s detmi, takze dobry rodeo 😃

Ja se taky tesim cely den na Ordinaci a ono prd :-S Misto toho jsou nejaci zraloci.

Ja knedliky taky nedelam, u nas prodavaji taky dobry 😉 🙂
Jednou jsem delala houskove, ale kdyz jsem to vyndala, tak to bylo tvrdy jak kamen, takze to letelo, presne, jak pise Nin 😃
ninus81
5. led 2010
tak u nás se povída ze spaní byla jsem se na malého kouknout on si spinká oblibeně na poku najednou vzdychl a žačal papa papa tak na něj koukám jestli není vzhuru a on spinká 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
5. led 2010
tak u nás se povída ze spaní byla jsem se na malého kouknout on si spinká oblibeně na boku najednou vzdychl a žačal papa papa tak na něj koukám jestli není vzhuru a on spinká 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
5. led 2010
zasranej internet zase mě to sem skočilo 2x ]-( ]-( ]-(
adricc
5. led 2010
ahoj tak konecne mam cas ukilzela jsem dneska varila a mam vse hotovo zejtra nic nedelam 😃 domik ma furt prujem jsem zvedava na noc no snad nebude litat furt chudinka prdola ma taky prujem ale je v pohode on ma furt prujmy mozna to mliko nez si zvykne doufam ze mu sedne nechci zkouset dalsi 😞 jinak ja umim bramb. knedlik ale jednou jsem zkousela houskovej a stacilo mi jedno kolecko jak byl tezkej jinak snim 4knedliky 😃 😃 😃
zuzankast.
5. led 2010
jsem tu zas na skok, Luci díky za nabídku, bundička je krásná 🙂 Měla sem věci koupené do zimy, Ježíšek ale přinesl zásoby na jaro tak nevím, jestli bysme ji unosily. Po nadílce sem třídila oblečky a plno věcí, co už je Juli malý, ani neměla na sobě 😞 na Jaro mám tři bundičky a mraky svetříků od kolegině ještě z práce.. to nám asi vystačí..
Jinak knedlíky bramborový sem nikdy nedělala (manža si je dělá sám, já je stejně nejim) a houskový sem zkoušela už třikrát - s odstupem několika let a nikdy nebyly moc vzhledný a k jídlu, takže je kupuju |-|
adricc
5. led 2010
me to zase blbne ten konik strasne pomalu sedim tady a cekam az to vzdycky naskoci to je des
mispuli
5. led 2010
nini díky,jsem zpátky a žiju i jsem pár košů dala a bylo to fajn 😉

na plněný knedlíky jste mě nalákali,asi zítra budou,mám tady ještě kousek uzenýho 🙂 🙂

adri mě to taky leze strašně pomalu,jdu uspávat,děti jsou rozjetý jak parní lokomotivy tak to bude na dlouho
zuzankast.
5. led 2010
hm, taky mi to jde pomalu a já už si řikala, že je to takhle večer přetížený, jak sem nechodím.. A zrovna dneska, když sem doma samotinká.. tak půjdu asi spát, nebo tu u toho usnu.
murecka76
5. led 2010
Taky tady zuřím jak to jde pomalu, ale celkově celý internet, ne jen koník. ]-( ]-( ]-(
Zrovna jsem dnes vyprala oblečky od Ježíška a mám plný ten skládací sušák, vše velikost 6-9. 😉 😉 když jsem to věšela tak i manžel říkal, to už jsou veliký kousky. Pamatuji si, když jsme přišli z nemocnice a já tady brečela, že jí nemám o dát, když nám bylo i newborn veliký. 🙂 🙂 🙂
zuzankast.
5. led 2010
jejeje, to je ale fofr najednou :-o 😃 😃
adricc
5. led 2010
no konecne uz jsem chtela jit spat 😃
ninus81
5. led 2010
teda konečně jsem tady
ninus81
5. led 2010
já myslela že do toho kopnu 😃 😃 😃