• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Jitko krásný fotky.. a to přáníčko! Taky sme jedno nechali dělat, asi ho sem taky přidám.
5. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
když koukám na fotečky ani to není možné jak to všechno tak rychle a strašně utíká
5. led 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to samé řikala i min. týden sestře u dr. na gyndě. bylo tam plno mamin, že sem tam nedavno přišla já, že jsem těhotná.. neni možný, že už to bude za chvilku rok, co máme ty mrňata :slight_smile:
5. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin, muri: krásný fotky
5. led 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi děkuji hodila jsem jich jen pár :slight_smile:
Utíká to hrozně rychle za chvilinku jim zapálíme první svíčku na dortu
5. led 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se tu mějte hezky, delší dobu se zas neobjevim, dobrou noc..
5. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, díky.
Já jsem to zrovna říkala o Silvestru, vloni taková tečka v bříšku a teď už tady buší do hrazdičky a nejraději by lezla. Dnes jsme jí rukou zapřeli chodidla a jak se snažila, můra jenda. Nejraději by seděla, pořád jí říkám, to ještě nemůžeš, jsi ještě škvrně. :grinning:

Nejvíce, ale vzpomínám na nemocnici, ale teď už v dobrém. :wink: :unamused: :unamused:
5. led 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš tam sis toho užila dost vid ale stálo to za to :wink: :wink: :wink:
5. led 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda jo, 106 dní je fakt dost. Nechala jsem si udělat vykazanou péči od VZP, a to je síla. Trošku jsem jim to provětrala.
Pobyt v nemocnici 110tisíc, cesta záchrankou 15tis., porod 10tis. s to nepočítám IVF. :wink:
Ninuš, krásný fotečky, Honzík je boží. No moc jsme se na mrkev netvářili, ale teď nic jiného nechce.
5. led 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado to je prachů to je mazec kdyby jsi to měl člověk hradit sám tak to aby prodal vše co má
Jituš děkuji, je to muj malej rošták z modrýma kukadlama
5. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je nádherný
nechali jsme si to dělat s manželem, ten měl 3listy a já 33listů. Taky jsme říkali, vyčerpal 30tis a já 220, ale on jim dává hodně na daních, ještě máme za ten rok předplacíno a za ty léta taky. :grinning: :grinning: :grinning: Teď už si snad budu šetřit na stáří. :grinning: :grinning: :grinning:
Já vím, nedá se to takhle brát, to my jsme jen žertovali. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu na kutě, za chvilku se bude zase vstávat, u nás je to teď různé. :frowning2:
Dobrou noc. :slight_smile:
5. led 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím jen je to šílený jak je to všechno drahý, to b mě taky zajmalo to dělá každá pojištovna a platíš za to?????
5. led 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu taky do peřin DOBROU
5. led 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Tak to zase jistime od 5h :wink:

Jito, fotky moc pekny :slight_smile:
Nin, vase taky, to je srandovni, jak je Honzik ve svem vozidle :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera mne to vubec nefungovalo, tak jsem to vzdala a sla spat.
6. led 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kocky :wink: tak mi vstavali v 6 domik celou noc dobry ale rano ho to opet vzbudilo alee snad to bude uz v pohode adamek spi a ja mam pohodu pulhodinovou jito krasny fotky mala je uzasna je videt ze sena ivf snazili :grinning: :grinning: :grinning: mi mame adamka taky umele :wink: anny to je strasny co takhle vstavat jak ja bych spala aspon do 10 ale je to moje chyby mam chodit spat driv vcera vecer jsem se tady bala po dlouhy dobe venku neco rachotilo hnus a mi zadny sousedy pobliz nemame takze jsem skoro ani nedejchala az jsem stoho usnula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to hroznej pocit sama v baraku s detma na kopci hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Any tak mi od 5.10. :grinning: :grinning: :grinning:
Nin, já myslím, že to dělá každá. Nic se za to neplatí, máš na to nárok, dokonce tam přikládají papír, kdyby jsi chtěla něco reklamovat, že ti to nebylo dělané a nějaký doktor to vykázal.
My jsme tak zjistili, že doktor psal na babičku někomu pleny. :unamused:
6. led 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, to bych se asi zbláznila být tam takhle sama. :slight_smile:
Jojo, je to malá pražanda. :grinning: :grinning: :grinning: Taková vymodlená. :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm adamek je z budejc :grinning: :grinning: :grinning: az na druhej pokus a to dali do me 3 a adamek je ty dve vykopal :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bydlime taky na samotce na kopci :grinning:
Ja jsem strasny straspitel, ale uz jsem si pomalu zvykla :wink:
Mame dva psiky :slight_smile: Jeden to jisti z postele :grinning: a druha je teda venku.

Jito, to je des, co? Pak ten den je tak dlouhy a porad vymyslet napln.
6. led 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
straspytel :grinning:
6. led 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je slovo, jsem ho snad nikdy nepsala :grinning:
6. led 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja chci na jare koupit psa chteli jsme ted na podzim ale to bych fakt nestihala :wink:
6. led 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem taky klidnejsi kdyz vim, ze je na zahrade rotvik :slight_smile:
Snad by jen blazen i ni lezl
6. led 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo a mi jeste ani nevime jakyho chci aby meli lidi z neho respekt a taky byl k detem
6. led 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už se spinká, usnula u mlíčka, tak jsem zkusila postýlku, ale nene, za to v kočáře jsem jen párkrát povozila a spí, ještě, že máme ty návleky, ale když přijedeme z venku musím dát kočár na igelit.
Adri, tak vy máte arťáčka :grinning: , nám se zadařilo na poprvé, měla jsem 2embryjka. A ještě 2 jsou v mrazáku. :grinning:
Teď si tady dám kávu a jdu na ty knedlíky, v poledne přijede mamka, jdu zase na kožní. :unamused:
Anny, to vymýšlení je děsné, nejdříve je mlíčko, pak zkusím jestli ještě neusne, takže chvilku strkám dudlu, pak hračky v postýlce, to je na chvilku, pak s sobě do postele to je taky chvilka, takže převléci, dám jí do lehátka, pustím telku a mažu se umýt a ustlat, jediné u čeho vydrží být chvilku sama. :slight_smile:
6. led 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ránko my jsme se vyhrabali z postele v 8:30 jinak čumakujeme chvíli před 8 hod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já se nebojim já se nebojim já bydlím v centru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pro jistotu máme ,,zatím,,Rexíka
6. led 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky porad stridame hraci deku, lehatka, pak jidelni zidlicky, milion hracek k tomu :slight_smile:
Az odstranime stromecek, tak uz jim udelame lezeni na zemi, tak tam budou mit rozlet :wink:
Jo, a u ceho se fakt zabavi a vydrzi, tak to jsou vceli medvidci, to proste vede na plny care :slight_smile:
6. led 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ležení na zemi je super já malému do obýváku dala na zem peřinu, má na ní hračky a vše důležité :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a je tam strašně spokojenej.
Ale jinak střídáme lehátko, jídelní židličku na hrací dece se mu nelíbí to na zemi je lépe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek