• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak my už jsme vzhůru. :angry: :angry: :angry:
No my až taky odstraníme stromeček, tak dáme hrací postýlku zase do obýváku a puzlíky na zem. O víkendu se do něj dám, jestli ne dříve.
Medvídka máme taky, ale zatím nezájem, z mluvícího pejska je vyvalená, pouštíme si před koupáním, líbí se jí ty písničky.
6. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito, my frcime vceli medi jako pohadky na dvd, z toho jsou uneseny :slight_smile:
Jinak ty plysove mame taky, ty maji asi od 4. mesice, ty taky milujou, mozna diky tomu se jim tak libi i na dvd.
6. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak prďola spinká na zahrádce,tak je chvilku klid. Noc byla dobrá
6. led 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu dělat ty knedlíky :grinning: :grinning: ,jen ještě přemýšlím,jestli ten mišmaš z uzenýho budu cpát dovniř nebo udělám obyč bramborový knedlíky a posypuje směsí z uzenýho a cibulky

naše děti taky milovaly ležení na zemi,byli na ní už od nějakýho 2 měsíce/tedy honzis samo dýl/

klári ta malá potvora přilezla dneska ráno v 5,tatka se na ni zlobil a povídá jí,at si to nezvyká,tak říkám,že přišla až v 5,tak se smál a povídá,tak že to může :grinning: :grinning: ,jinak jsem z ní už skoro na větvi,nechce mluvit srozumitelně všechno je ted bbbá,nebo něco v tom smyslu,takže náš rozhovor ted vypadá asi takhle,prohlížeme knížku s obrázkama a ona ukazuje a křičí bbbá a já ano houpačka,bbbá ...ano jabko,bbbá.... ano tričko s hvězdou,....bbá ....bublina,bbbá.....ryba,no prostě do zbláznění,nebo stojí pod linkou a ječí,tak říkám at si řekne,že chce čaj a ona ječí dál to svoje

nin a nechcete se ségrou přijet na hrabunk?
6. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
u nas noc celkem dobra. jen julca od 2 myslela ze je rano,no ja taky,nemela jsem u sebe mobil,tak jsme vstali,v kuchyni koukam ze teprve pul 3,rikam tak to ne :grinning:. tak jsem ji zas vzala a sli jsme do postele,asi za pul hodky zas spala :grinning:
ted se spinka
fotky nadherny :slight_smile:
u nas vede deka v kuchyni na zemi pohazena hrackama :slight_smile:
6. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ted jsem to odposlechla pořádně a je bááákkáá,takže asi tak :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci možná se stavím až pojedu k Maškovy na kontrolu - to by mělo být 3.2 ještě se musím kouknout jestli si to dobře pamatuju :slight_smile:

U nás se dneska uslo pozdě ve 12 tak se spinká
za chvílí má přijet kamarádka z 2měsíční holčičkou a Kačenky by se měli taky ukázat
6. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin to bysme měli bejt doma,jen nebudeme doma od 10.2,jedeme na prodlouženej víkend na lyžování do Rakouska,zatím nemůžu říkat,že se těším,ale jsem přímo "nadržená",naposledy jsme byli lyžovat skoro před 7 lety,ale musím být potichu,aby se to nějak nepo...
6. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se s vámi prozatím loučím volala kamarádka už se blíží :wink: :wink: papapa
6. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak my jsme dneska dopo odstrojili stromeček, malá pomáhala, takže ještě postupně nacházím výzdobu pod gaučem apod. :grinning:
luci - no nám malá jako v posely nevadí, ale spíš aby si na to nezvykla a nebylo to pak napořád. navíc Jakub vstává na 7 do práce a to malá ještě spí, takže když pro ní jdu v noci do pokojíku, tak od přebýhá do druhýho pokoje, to taky nechci, jako aby jsme tahle přebýhaly každou noc. No nevím, spoléhám na to, že teď má horší spaní a jak se vzbudí tak řve a chce k nám, pak chríme skorem do 9. Snad je to prostě jen období.
Adri, Anni - my taky bydlíme skorem na samotě, taky se tu bojím, když je jakub pryč, psa sice máme doma, ale to je posera, sem kdyby někdo vlezl, tak matěj utíká jako první :grinning:
6. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: stačí mi jen ten nadpis, vidět to asi ani nemusím, to je děs co se to děje.

Jinak se jdu pochlubit, Davídkovi se narodil dneska před polednem ve strakonické nemocnici kamarád Kubíček. 3.30 kg. Nenechali si to říct,co to bude, já tedy tipovala holčičku,tak mi to nevyšlo, ale stejně jsem tak dojatá a nadšená. Připomnělo mi to sebe, jak jsem viděla poprvý Davídka a jak jsem byla šťastná :wink:
6. led 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
sandri boze to je hrozny :pensive: , bych toho hajzla podrizla na miste..

evi svagrova taky ceka miminko a ja uz se tesim strasne za ni :slight_smile: :sweat_smile:

dneska jsem byla s Adamkem na koznim a mame atopicky ekzem :pensive: chudinka se furt skrabe jak ho to svedi, tak mame tri masti a porad mazat a mastit ,koupat max 3x za tyden

Nin v sobotu asi pojedu do Pasova :wink: tak se podivam po tom HM
6. led 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak tu za mnou byla kamarádka tak jsem jí řekla o koníkovy a aby se k nám přidala malá je krásná a je jí měsíc já už jsem z těch miminek uplně zmatená.
Byli tu i Kačenky malej chtěl šmata na Kačenku a ta knourala tak malej začal taky :slight_smile:

Sandři to je hrozný, já bych toho parchanta zabila vlastnoručně co to je za člověka, že byl opilý to neomlouvá a že byl ze sociálně slabé vrstvy nikdo z nás se netopí v penězích. Doufám že ho čeká krutej trest a že mu to v kriminále dají pěkně sežrat :angry: :angry:

Peti jo jo jukni do HM kdyby byli za rozumnou cenu, tchýně tuhle byla v Praze koukala do HM a bodýčko okolo 200 :angry: :angry: :angry:

U nás se ted usnulo dneska to máme nějaké posunuté

Byla u nás babi a objednala z netu malému teplákovku Puma, tričko a mikinu z Ameriky tak to přinesla no je to uplně boží :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti snad bude malý brzi v pořádku :wink: nebo to je napořád takovejhle ekzém???
6. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě omejou skrachovala třetí objednávka autosedačky mě šmejkne :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a to sem jim ještě psala já jestli jako sedačka bude jelikož už mě 2x vypekli no mě omejou :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
6. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dr rikala ze nekdy to u deti muze do roka zmizet ale jinak je to naporad a clovek musi vypozorovat co ten ekzem zhorsuje a pak se tomu vyvarovat :frowning2:

s tou sedackou mas pech, to snad neni pravda to je k nasr.. :angry:
jakou velikost popripade bys chtela toho bodycka??
6. led 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti bodýčko 80 nebo 86
s tou sedačkou bych vraždila ted jsem jí po 4 objednala psali tam dostupnost Skladem tak jsem zvědavá
6. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin : tak to by mě taky šmeklo, to je jak u blbů na půdě

petul: tedy to je pech, doufám, že se to zlepší a časem to zmizí.
6. led 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už mě to pěkně nasralo

Peti doufám že vám to zmizí :wink:
6. led 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Nin, s tou sedackou uz bych byla hodne rozcilena :angry:
Ted uz ji snad poslou, kdyz tam maji napsano, ze je skladem.

Juu, Petul, ty jedes na vejlet :grinning: to se mas.
Kdybys na HM narazila, tak se hlasim taky :wink: :slight_smile:
6. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak adamek spi vypil jen 100 kolik vam pili deti v 5 mesicich jinak ten krypl co zabil tu holcicku to je sileny to je curak :frowning2: peto a nedelali mu testy z ceho to muze mit hodne co jsem si cetla tak to muzou mit deti s alergiii na to kravsky mliko treba mu neco malo vadi treba nejakej jogurt uvidis ze se stoho dostane jen je to strasny ze ho to musi svedit ja ho mela taky tak adamek spi domik si hraje ten je tak hodnej ten dominik vubec si na nej nemuzu stezovat ta jsem si ho vychvalila :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahahha tak jsem vam dvakrat napsala ze adamek spi strasne vas to zajima co? :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri o testech nemluvila, jezdi sem byvala primarka z kozniho ze strak. ona je hodna ale ma porad zastaraly metody lecby, ja jsem u ni driv delala tak vim, kdyz se to bude zdat stejny tak dojedu jinam
6. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nechci chytracit ona urcite vi co dela jen jsem to cetla najdi si na internetu potravinova alergie a koukni co tam pisou malej zatim ekzem nema ale myslim ze nas to taky ceka
6. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se koukala na denik.cz na miminka co se narodili ve strak.porodnici a je tam Santiago Kopejtko :slight_smile: chudak kluk az vyroste
6. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda tyvole to prehnali ne :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Santiago Kopejtko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je narez
6. led 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik adri neco si najdu
6. led 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už spinkáme, dnes až v 19hod. tak jsem zvědavá jak dlouho, šli jsme až takhle dlouho, protože spinkala od 13hod. do 16.30, no byla tady babička, tak se zase předvedla jak je hodná. :slight_smile:
Peťul, nám taky kožní řekla, že má Terynka atopický ekzém, dostali jsme mastičky a olej do koupele.A vše zmizelo, mám spíš podezření, že to ani nebyl. :wink:
S tím Kopejtkem už jsme se doma smáli o víkendu, jak ty lidi přemýšlí. :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek