• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

no to je góĺ chudák malej Kopejtko, to si užije :grinning:
6. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky mě to dneska šíleně blblo chvílema jsem měla pocit že ten koník zdechnul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My čumíme na Avatar proto takhle ponocuji 2,5 hod filmík ale super.
Zítra budu dělat domácí bramborové knedlíky a uzeným jsem zvědavá co z toho vytvořím
7. led 2010 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobré ránko :grinning: to teda byl mápat koukat takhle pozdě na film já ráno myslela že necstanu :slight_smile:)
7. led 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holy,

nin:ať se oběd povede, ale ty jsi šikovná kuchařinka, tak se nebojím

My jdeme dneska a 2 píchance 2. hexa a prevenar, minule měl teplotu,tak se moc netěším
7. led 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to uvidím jestli je zvládnu :slight_smile: :slight_smile:
Tak na vás myslím at to máte rychle za sebou a bez teploty :wink:
7. led 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Ninuš, tak ať se zadaří, to je fakt nápad, to bych byla mrtvá. :grinning:
Evi, tak ať to Davídka nebolí a jste bez reakce. My jdeme příští týden na poslední dávku, první byla ok, ale druhá 38.6, tak jsem zvědavá.
Dnes jsme vydrželi až do 6, noc teda nic moc, baštili jsme v 1 a v 5 a pak pořád dudlíček, asi nějaký bříška bol, protože jsme byli ráno i poprvé za noc pokajděný. :unamused:
Teď půjdeme papat a spinkat. :wink:
7. led 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Nin, tys teda udelala ale rozhodnuti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Bramborovy jsou v pohode, nemas se ceho bat :wink:

My jsme dneska meli budicek v pul 6h, ale po jidle jeste dali pul hodinku :slight_smile:

Evi, dobance teda nezavidim, ale urcite to bude ok.
7. led 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
kopejtka uz jsem taky cetla,je to chudak :unamused:

peto,tak snad se vam to nepotvrdi a kdyz jo,takze vam to zase zmizi. chudacek malinky

u nas noc nic moc,ale prorezava se ji zub,z jedne strany uz je citit, takze uz 3. noc kvuli nemu nespime :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nin,avatar je dobrej,taky mame doma :slight_smile:
obed zvladnes,u tebe se toho nebojim :wink:

evco,preju at jste bez reakce :wink:
7. led 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tak ráda že to očkování máme za sebou další je vlastně 4 hexa a to je tuším do 18měsíců??? a Prevenar ve 2 letech???

Anny já mám občas blbý nápady ale už se nedá couvnout :grinning: :grinning: :grinning: brambory jsou vařený jen tatka musí brzo vstát a dojít mě vedle pro uzený :slight_smile:

My jsme měli v noci povídavou od 3 - 4 malej seděl a kecal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chudák dítě kterej šílenej rodič muže dát takovýhle jméno pochopila bych kdyby to pasovalo k příjmení a chudák Kopejtko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bude mít mindrák
7. led 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji že ve mě máte důvěru že knedle zvládnu :grinning: hned je mi lépe :grinning: :grinning:

Sandři Avatar super :wink: :wink: :wink:
7. led 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ani nevim kdyz je 4. hexa :unamused:

Dneska nic nevarim, mame jeste rajskou :grinning: Dneska pro zmenu budou testoviny misto knedliku :grinning:
7. led 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.babyweb.cz/Clanky/a2321-Kompletni-prehled-ockovani.aspx

tady jsem našla přehled očkování u 4 hexy píšou 11 - 18 měsíc
7. led 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska možná ty knedle pro jistotu tatkovy dělám ještě ovar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Jezis, kolik delas chodu???
7. led 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
julca mela taky kecavou,opet ve dve rano :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nin: jojo s tím prevenarem to tak je.

děkuju holky za přání, snad se reakce nebude konat. Minule jsme měli 38.5 :pensive:
Anny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: budou ,,možná,, knedlíky a tatka už 2 dny mluví o ovaru tak mu ho dělám :grinning: :grinning: bude to sichr kdyby nic jiného nebylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme v noci taky měly kecavou a zrovna když já do noci čuměla na dvd :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. led 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=56127#diskuse jsem si našla tenhle recept ale píšou 5-6 brambor a já uvařila vrchovatej hrnec :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky vzdycky delam hodne brambor :wink: to je v pohode.
7. led 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin to jsou ty murphyho zákony,ty prostě fungujou,já to znám,taky když si jdeme lehnout dýl,tak obvykle bývá nějaké extempore v noci :grinning: :grinning:

jinak jméno šílený,jedna holka tady od nás pojmenovala syna,co je stejně starej s míšou kryšpín a příjmení je čibera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no proti gustu žádnej dišputátmy budeme mít dneska špagáty,obyčejný,rychlý,ale nějak jsem neměla žádnej nápad,ovárek bych si taky dala
7. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši Kryšpín Čipera - to je pomsta :grinning:
7. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Čibera já se překoukal to by ten Čipera byl lepší :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky dobrý jméno :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já když to slyšela poprvý,tak jsem myslela,že si dělaj srandu,mě vždycky napadne Klaudius kryšpín,bubeník z Pražskýho výběru,no je jich asi 6 v celý republice,už jsem si za ty roky na to zvykla,ale myslím si,že je to pomsta :sweat_smile: :sweat_smile:
7. led 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je pomsta, chudák kluk
7. led 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no někde jsem kdysi četla že ve Strakoniccích se nějakej chlapeček jmenuje Nathan Pytel

Jo holky víte co jsou domovy důchodců?????????????????????????????

je to POMSTA dětí za jesle a mateřskou školku
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak mi noc dobry domik je v pohode tak snad uz nebude srajdit ja se jen bojim abych to nechytla vzdy kdyz mel domik strevni chripku kdyz byl malej tak jsem to chytla to je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak nino at se ti povede pak posli do jinina porcicku i stim ovarkem :grinning: :grinning: te mi adamek spi venku v pul jedny jdeme plavcit tak aby byl v pohode domika bude hlidat tchyne zase vypil 100 a je najedenej to je malo ne? evi snad mit davidek reakci nebude ja jsem vzdycky taky vystresovana :frowning2:
7. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,dobry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nathan pytel opravdu existuje,mamka ho mela ve skolce :slight_smile:. ted uz to je velkej kluk,nevim kolik,ale pubertak urcite :slight_smile:
7. led 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek