Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
evulebobule
7. led 2010
nin : 😃 😃 😃

no a nathan pytel to dovršil, to je už fakt konec 😃 😃 😃
ninus81
7. led 2010
Adri asi mu to stačí ta 100ml nenutila bych ho on se ohlasí když bude hladík 😉
ninus81
7. led 2010
Jo jo Pamatuji si že někdo dal tohle jméno a to jsem byla někde na učnáku 😃 😃 😃
Mě to přijde že ty lidi chtějí mít něco extra
jsem místo Honzík měla dát Chozé Armando Špička 😃 😃 😃 😃 to by byla BOMBA co by otřásla světem 😃 😃 😃 😃
ninus81
7. led 2010
jo jo holky a my máme mindráky http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-kauzy/36968-... stačí šikovnej vizážista, kadeřník a z miss hruzy je kočka
mispuli
7. led 2010
nin tak my jsme soi občas taky dělali srandu,že máme Chozého,protože jsme si honzise upletli na Mallorce 😃 😃 😃 ,ale nathan myslím předčí vše 😃 😃 ,ale třeba byla maminka cizinka 😉
anny84
7. led 2010
Holky, ja tu fakt nemuzu 😃 😃 😃 Ty lidi fakt nepremysli, kdyz daji takova jmena 😃

Nin, na to jsem zrovna pred chvili koukala, to je sila, ta by mohla jit tak akorat do souteze miss strasidel 😃
evulebobule
7. led 2010
nin: tak Chozé Armando Špička, to by jsi byla opravdu originální 😃
anny84
7. led 2010
Adri, ja bych taky mlicko nenutila, my jsme davali asi tak tech 150ml, ale kdyz mu to staci.
adricc
7. led 2010
holky on si to ani vnutit neda 😃 mozna proto je tak hubenej treba mam mliko v pohode ale pil vzdycky min bez tak jo 😉 teda nas kdyby nalicili tak jsme taky krasny a verte tomu oni to umi ja byla u kosmeticky ta me nalicila a vsichni co me viideli tak rikali tyvole ty si nejaka jina hahahaah 😃 😃 no potom jsem to odlicila a byl to zase strasny 😃 😃
murecka76
7. led 2010
Adri, jsme šťastný i za 60ml, mlíko u nás není favorit!!! Za to kaši tu by mohla pořád. 😞
Luci, jojo Krišpín. 😃 😃 😃 😃
mispuli
7. led 2010
holky přesně tak,znám to z vlastní zkušenosti,chodím nenalíčená,neučesaná...,a když někomu ukážu maše svatební fotky,tak se lidi divěj,že jsem to já? 😃 😃 😃 ,takže občas ze sebe udělám krásku a franta se mě ptá,proč tak nechodím častějc,tak se ho ptám proč? bych měla stát před zrcadlem,pro ty vesnický lidi tady? taky mě to vůbec nebaví a pořádně to neumím,ale taky mám ráda,když mě někdo nalíčí a učesá,pak si přijdu hezká 😃 😃 😃
mispuli
7. led 2010
jíto původně jsem to sem nechtěla dávat,ale nedalo mi to,prostě to pořád nějak nemůžu pochopit proč 😃 :-N
murecka76
7. led 2010
Taky jsem si na něj včera vzpomněla, když se probíral Kopejtko. 😃 😃 😃
No víš proč? Protože oni musí mít něco extra.
mispuli
7. led 2010
Jíto Ip
mispuli
7. led 2010
tak jdeme kpoupit špagáty a sýr a kousek salámu pro mě,budou špagety z jednoho pytlíku na 4 způsoby 😃 😃 ,míša suchý se salámem,honzík jen s kečupem,franta kečup a sýr a já kečup,sýr a salámek 😃 😃 😃 😃
evulebobule
7. led 2010
holky ze Strakonic, potřebuju poradit, jestli u vás ve ST není nějaký dobrý zubní chirurg. Potřebuju to pro bráchu 😃
sayastautor
7. led 2010
nin,dobry 😃 😃 😃

maminka nathana neni cizinka,ale strakonanda 😉

tak mi eda vypalil vsechny fotky na cd,jsem stastna,mela jsem hruzu aby se neco neposralo a ja o vsechny fotky neprisla 🙂. tak uz je julca ma ve svem denicku 🙂
sayastautor
7. led 2010
evco,to vubec netusim :-N.
ale vim ze spoluzacky tata jezdil takhle k nekomu do pisku,ale netusim ke komu :-N
sayastautor
7. led 2010
s tou martou jandovou jsem to cetla hned rano a docela me sokovalo jak takova kocka vypada neupravene osklive :-N
ninus81
7. led 2010
no vydíš to a my vypadáme krásně i bez šminek 😉 😉 😉 😉 😉

Evi já tě neporadím, k zubaři chodím tak asi jako na gyndu - OBČAS 😃
adricc
7. led 2010
fuj zubar taky se tam musi konecne objednat ja se strasne bojim zubare
evulebobule
7. led 2010
sandři: v písku berou nejdřív v dubnu,tak chci právě zkusit Strakonice

holky to neva, zkusím hledat na netu 🙂
kvikvicek
7. led 2010
Ahojky 🙂
adricc
7. led 2010
ja vubec nevim ja chodim k sadlovi
kvikvicek
7. led 2010
Evicko drzim palce, at jste bez reakce 😉 x-)
kvikvicek
7. led 2010
holky koukaly jste na zpravy jak rikali ze pneumokoka maji ted ockovat zadarmo? cona to rikate? ale vy uz jste asi vsechny ockovany coz? krom chlapiku z Mačkova vid Ani 😉
evulebobule
7. led 2010
káťo ahoj a děkujeme za chvíli vyrážíme
kvikvicek
7. led 2010
Evi ja se k vam musim nekdy stavit,nebo vy k nam, dluzim bodycko a formu :-N
sayastautor
7. led 2010
ahojky kato,
na ockovani nerikam nic 🙂. stejne by nas to minulo a clovek by nemohl nic. stejne rikali ve zpravach ze ho dr nemaji a nejak nechteji davat 🙂. ja jsem rada ze ho julca ma
ninus81
7. led 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/100OLYMP/#album

😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃