• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nin : :grinning: :grinning: :grinning:

no a nathan pytel to dovršil, to je už fakt konec :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri asi mu to stačí ta 100ml nenutila bych ho on se ohlasí když bude hladík :wink:
7. led 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Pamatuji si že někdo dal tohle jméno a to jsem byla někde na učnáku :grinning: :grinning: :grinning:
Mě to přijde že ty lidi chtějí mít něco extra
jsem místo Honzík měla dát Chozé Armando Špička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by byla BOMBA co by otřásla světem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo holky a my máme mindráky http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-kauzy/36968-nenalicena-marta-jandova-tohle-ze-je-ta-sexy-kocicka-hruza.html stačí šikovnej vizážista, kadeřník a z miss hruzy je kočka
7. led 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin tak my jsme soi občas taky dělali srandu,že máme Chozého,protože jsme si honzise upletli na Mallorce :grinning: :grinning: :grinning: ,ale nathan myslím předčí vše :grinning: :grinning: ,ale třeba byla maminka cizinka :wink:
7. led 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja tu fakt nemuzu :grinning: :grinning: :grinning: Ty lidi fakt nepremysli, kdyz daji takova jmena :grinning:

Nin, na to jsem zrovna pred chvili koukala, to je sila, ta by mohla jit tak akorat do souteze miss strasidel :grinning:
7. led 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak Chozé Armando Špička, to by jsi byla opravdu originální :grinning:
7. led 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, ja bych taky mlicko nenutila, my jsme davali asi tak tech 150ml, ale kdyz mu to staci.
7. led 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky on si to ani vnutit neda :grinning: mozna proto je tak hubenej treba mam mliko v pohode ale pil vzdycky min bez tak jo :wink: teda nas kdyby nalicili tak jsme taky krasny a verte tomu oni to umi ja byla u kosmeticky ta me nalicila a vsichni co me viideli tak rikali tyvole ty si nejaka jina hahahaah :grinning: :grinning: no potom jsem to odlicila a byl to zase strasny :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, jsme šťastný i za 60ml, mlíko u nás není favorit!!! Za to kaši tu by mohla pořád. :frowning2:
Luci, jojo Krišpín. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přesně tak,znám to z vlastní zkušenosti,chodím nenalíčená,neučesaná...,a když někomu ukážu maše svatební fotky,tak se lidi divěj,že jsem to já? :grinning: :grinning: :grinning: ,takže občas ze sebe udělám krásku a franta se mě ptá,proč tak nechodím častějc,tak se ho ptám proč? bych měla stát před zrcadlem,pro ty vesnický lidi tady? taky mě to vůbec nebaví a pořádně to neumím,ale taky mám ráda,když mě někdo nalíčí a učesá,pak si přijdu hezká :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíto původně jsem to sem nechtěla dávat,ale nedalo mi to,prostě to pořád nějak nemůžu pochopit proč :grinning: :sweat_smile:
7. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si na něj včera vzpomněla, když se probíral Kopejtko. :grinning: :grinning: :grinning:
No víš proč? Protože oni musí mít něco extra.
7. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíto Ip
7. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdeme kpoupit špagáty a sýr a kousek salámu pro mě,budou špagety z jednoho pytlíku na 4 způsoby :grinning: :grinning: ,míša suchý se salámem,honzík jen s kečupem,franta kečup a sýr a já kečup,sýr a salámek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ze Strakonic, potřebuju poradit, jestli u vás ve ST není nějaký dobrý zubní chirurg. Potřebuju to pro bráchu :grinning:
7. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,dobry :grinning: :grinning: :grinning:

maminka nathana neni cizinka,ale strakonanda :wink:

tak mi eda vypalil vsechny fotky na cd,jsem stastna,mela jsem hruzu aby se neco neposralo a ja o vsechny fotky neprisla :slight_smile:. tak uz je julca ma ve svem denicku :slight_smile:
7. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,to vubec netusim :sweat_smile:.
ale vim ze spoluzacky tata jezdil takhle k nekomu do pisku,ale netusim ke komu :sweat_smile:
7. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
s tou martou jandovou jsem to cetla hned rano a docela me sokovalo jak takova kocka vypada neupravene osklive :sweat_smile:
7. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vydíš to a my vypadáme krásně i bez šminek :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Evi já tě neporadím, k zubaři chodím tak asi jako na gyndu - OBČAS :grinning:
7. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj zubar taky se tam musi konecne objednat ja se strasne bojim zubare
7. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: v písku berou nejdřív v dubnu,tak chci právě zkusit Strakonice

holky to neva, zkusím hledat na netu :slight_smile:
7. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
7. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vubec nevim ja chodim k sadlovi
Evicko drzim palce, at jste bez reakce :wink: :dizzy_face:
holky koukaly jste na zpravy jak rikali ze pneumokoka maji ted ockovat zadarmo? cona to rikate? ale vy uz jste asi vsechny ockovany coz? krom chlapiku z Mačkova vid Ani :wink:
7. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo ahoj a děkujeme za chvíli vyrážíme
7. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ja se k vam musim nekdy stavit,nebo vy k nam, dluzim bodycko a formu :sweat_smile:
7. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky kato,
na ockovani nerikam nic :slight_smile:. stejne by nas to minulo a clovek by nemohl nic. stejne rikali ve zpravach ze ho dr nemaji a nejak nechteji davat :slight_smile:. ja jsem rada ze ho julca ma
7. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek