• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nin balím nás a jedeme na oběd!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a chutově to prostě nemají chybu táta se olizoval až za ušima, ještě udělat špenát a cibulku a je to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já mám tááááááááááááááááááááááááááááákovou radost
7. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já o tom,že to bude dobrý,jsem vůbec nepochybovala,jsi šilkulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,super :wink:
7. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jako pěkně jsem se u těch knedlíku zapotila :grinning: :grinning:
Luci děkuji že jsi nepochybovala, jsem je akorát stihla uvařit než se vzbudil Honzíček a ted jde papat on a pak jdemem ven, tatka šel na jízdy do autoškoly 13.1 dělá závěrečky na C pak bude po čase dělat na E a pak profesák a kvuli profesáku musí k psych. a na ted nevím jestli to je ekg nebo eeg (s hlavou) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
chvílema jsem měla pocit že tam bude jen mouka :grinning: :grinning: :grinning:
ale jako já domácí ubor od těsta a mouky, linka vypadala podobně naštestí vše zlikvidováno :grinning:
7. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ni je to eeg :wink:
7. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tak jsme doma. Máme píchnuto do obou nožiček. Trochu plakal, ale u maminky ho to přešlo.Musela jsem asistovat doktorce, neměla dneska sestřičku,tak to byly obštrukce :grinning:
Za 6 týdnů jsme přibrali půl kila a měříme 71.5 cm. Uvidíme večer, jestli nebude reakce
7. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo já vím, jenže teď v tomhle počasí je to trochu komplikovaný. Určitě se nějak domluvíme :wink:

jinak nám zlevnili prevenar. Pětistovka je doma. Platili jsme místo 1700, jen 1200 Kč. Prý to od ledna zlevnili a doktorka říkala, že je ráda, že to nakonec neobjednala v prosinci, jak původně chtěla.
7. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: krásný knedle, hned bych si taky dala. Asi je příští týden udělám taky. podle jakého recetu jsi je dělala prosím tě
7. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi děkuji podle tohodle receptu.
No vydíš to je fajn že je levnější i když jen o 500 je to znát.
Nás se prevenar netýká až ve 2 letech přeočkování ale ty peníze za něj nelituji :wink:
Tak nás jdu oblíct a vyrazíme ven
7. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: óó děkuji ti velectěná paní :grinning: :wink:
7. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: stejně jsi šikulka, napoprý a takový krásný se ti povedly :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ven nejdeme :angry: :angry: :angry: :angry: oblékla sem nás snesla dvě patra a zjistila že Táta nám odjel do autoškoly s kočárkem v kufru :angry: :angry: :angry: :angry: tak jsem zase vylezla 2 patra a ten dostal jmen no nenasralo by to
7. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na plavani adamek dneska rval asi se mu nelibi ta pani :grinning: :grinning: takze jsme ani neplatili uvidime priste a kdyby zase rval tak to nebudeme hrotit a zkusime v dubnu bazen ted chrape domikovi jsem koupila hylak a jestli bude mit jeste zejtra rtak snim zajdu k fialovy ale jinak je dobrej
7. led 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nino si sikovna uz si poslala porcicku mam ji ocekavat zejtra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek kecalky :grinning:

člověk tady chvilku není a vy toho nakecáte, teda to mi dalo dočítat

tak moje rýma na ústupu,ale přelezlo to na malýho a ten to teda odnesl,včera přes den 38 tak jsem hned nasadila čípky a sirup,v noci už bylo 39 tak jsem udělala menší zábal na ručičky a ráno už bez teplotky, teď se stále drží bez ale je na něm vidět že je unavenej,tak polehává na gauči

nin knedlíky krásný :dizzy_face:

já co mám pekárnu a titanovou pánev, tak si vařím jedna báseň, nepotřebuju vůbec troubu :grinning: :sweat_smile:
dneska jsem nám dělala v DP rýžový nákyp a ten byl i táta si ho dal /normálně sladký nejí/
o víkendu jsem dokonce v pekárně dělala knedlíky a už i sekanou a je to u nás doma naprostá jednička,jsem ráda že jí mám :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, Zdeni napis mi prosim recepty na ten ryzovy nakyp do pekarny a sekanou, prosim pekne :slight_smile:
7. led 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nini házím ti odkaz na mmb na bodýčka,už jsem od týhle pani nakupovala a jsem maximálně spokojená :wink: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29638091&tab=0, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24931953&tab=2, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25270163&tab=2, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28459927&tab=2, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25270003&tab=13, jinak má i moc pěkný trička a jiný věcičky a ještě víc toho má v holčičím vydání :slight_smile:
7. led 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo tak tady jsou recepty:

sekaná: 1 kg ml. masa
4 vejce
1 osmahnutá cibule na sádle
majoránka
1/2 lžičky sladký papriky
1/3 lžičky pepře
sůl podle chuti
3 hrsti strouhanky
5 stroužků česneku

vše jsem promíchala a dala péct na hodinu, potom jsem tedy ještě přidala, takže až budu péct příště budu rovnou péct 1,5 hodiny

rýžový nákyp ten jsem si dělala od oka, takže jsem tam dala:
2 balíčky rýže uvařit v mlíku
ovoce dle chuti

v pekárně jsem si dala na dno rýži na to natřela bílý jogurt,dala ovoce a zasypala skoř. cukrem a takhle jsem dělala vrstvy dokud jsem měla z čeho, pekla jsem hodinu (ale to jsem měla rýži hodně vařenou už předem)
7. led 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si tak zavzpomínala. Jukněte

dole v roletě jsme čtvrtý

http://pisecky.denik.cz/miminka/pi_20090815_deti.html
7. led 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já nikdy s dětma v novinách nebyla,obě předčasně narozený,takže jsem je neměla u sebe a nefotili nás,ale je to hezký si takhle zavzpomínat :wink:
7. led 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je, přijde mi to nedávno a přitom strašně dávno, divnej pocit :grinning:

jinak hezkej odkaz.Koukala jsem že tam paní má i ten termo hrníček od aventu,tedy jestli je to on.
7. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi to nevím,ale má tam opravdu hezky věci a mívá tam i fp levnější než kde jinde jsem viděla,já tedy u ní brala trička s kittynkou a mám ztam vyhlídnutý rifličky a trička,ale nejdřív to tady musím probrat,abych to měla kam dávat :wink:
7. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24273924&tab=1

já myslela tenhle hrníček. To jo věcí tam má spoustu hezkejch, hlavně pro holčičky, ale pro kluky taky :wink:
7. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,ty jsou krásný,nemám tuchu,kolik stojí normálně v krámě,ale jsou fakt nádherný :wink: :wink: ,začíná se mi to sekat a trvá dlouho načtení,tak se s vámi zatím loučím,možná mrknu večer,jinak ahoj zítra a nekecejte moc,kdo to má dočítat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus holky ¨
evco tenhle termo hrnek sem si objednala zrovna minuly tyden a vyjde mi s postovnym na 290,- a tady v lekarne ho maji za 400,-

Nin tak Pasov se nekoná pry kvuli pocasi, sem nasrana :angry:
7. led 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou hezký, taky nevím, kolik stojí normálně. Nepsala náhodou o tom tady Peťa?
7. led 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek