• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

evi psala a ted pred chvilkou taky,koukni o stranku zpatky :grinning:
7. led 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Tak nakonec jsme ven šli po 15hod malej mě hned usnul v káře a spinakl od 15:15 - 17:30 jezdily jsme s tchýni takže se u nás půjde spinkat později no jsem pěkně promrzlá a to jsem byla nabalená mě normálně mrzli moje stehýnka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Byla jsem se podívat u Vlka jak mají hadry - a objevila tam užasný bodýčka které mají u krčku (na ramínku ty druky) tak jsem je vzala a vyšli na 50,- / kus až bude chvilka vyfotím je jsou teda chlapecký a kvalita materiálu je super žádný prkenice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Peti tak snad příště :wink:
7. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/100OLYMP/ na konci jsou ty dvě bodýčka co jsem malému koupila :wink:
7. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
peto: přímo od týhle paní, tak to je gól a ta cena taky. To víš v Blatný si k tomu přihodí :angry:
asi si ho taky pořídím odsud, je moc hezký.A jaký máte přesně vy? Modrej zelenej....
7. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, bodíčka jsou pěkný. :slight_smile: , Knedlíky se ti taky povedli. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já mám dnes poslední den mateřský, zod zítřka mám dovču.
U nás už se spinká, dnes byla banánová kaše a ta tady vede. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, ty avent hrnky jsou fakt pekny, premyslim nad nimi.

Nin, bodycka jsou super, ty jsou pro nas jak delany :grinning: :grinning: :grinning:

Jito, u nas taky vede bananovka, jak u kluku, tak u me :slight_smile:
7. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi nene od tyhle pani ne od tyhle http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=35694 ale koukam ze uz ho v nabidce nema, platila jsem 240 + 50 postovny
7. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: aha a jakou barvu?
7. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzala jsem modrou, mela v nabidce jen zlutou, oranzovou a modrou
7. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, díky :slight_smile: my máme teď žlutej, ale menší a je od půl roka. a není termo
7. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se spinká od 20:30 já jsem si musela udělat čaj jsem pořád nějak vymrzlá .............. já chci léto
7. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky nemam rada zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase to blblo ten konik :wink: ja furt jenom zeru to je hnus evi co davidek po ockovani je dobrej
7. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no Evi co Davídek v pohodě???
Holky já jdu spát nebo mě za chvíli huba padne do klávesnice :slight_smile:
7. led 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky, tak jsem se dozvěděla on Ninušky o týhle stránce, tak se k vám přidávám :slight_smile:) doufám že to nevadí :slight_smile:)
8. led 2010 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mi vstavali v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: domik jeste spi renco vitej ja se taky pridala nedavno :wink: odpol. jedeme k mamce domik tam zustane doufa ze pak pro nej budu moc ject ma padat ten snih tak abych odsud vubec vyjela :grinning: musim si nakoupit dneska poradne odpol. pujdu do mesta musim do dmka jdu si udelat kafco mozna se proberu :sweat_smile:
8. led 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

vitame novou clenku do nasi drbarny :grinning:

My jsme dneska vstavali v pul 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nastesti pak jeste po mlicku usnuli na hodku, to me trochu postavilo na nohy. Ted jsem si ale taky uvarila poradne silny kafco :slight_smile:

Jako ty snehovy nadilky se bojim, snad se predpoved nevyplni, nevim, jak bych pak jezdila venku :confounded:
8. led 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem

Renat AHOJ :wink: :wink: :wink: to jsem ráda že si se přidala.....šup šup napiš holkám něco o sobě a hod do albíčka fotky :grinning: :grinning:

My měli noc celkem v pohodě jen ty zuby nám dávají sakra zabrat, jakto že ty prvná dva byli v pohodě a ted takhle??
8. led 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska nemusí vařit mame knedle :grinning: :grinning: :grinning:

Anny no vypadá to že sněhová nadílka bude bohatá pěkně tu u nás venku sněží a silnice opět neschrabané že by technické služby překvapilo sněžení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas uz taky snezi :confounded:

U nas v Mackove jsou silnice taky neshrabane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je prekvapko, co? :grinning:
8. led 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adik ma ted 5 zoubku, zadny neni na obzoru, ale porad spi tak spatne :unamused:
Mozna je nejaky na ceste a neni videt, jinak nevim.
8. led 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny vždyt jste skoro na konci světa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, nebud drza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mackov, to je centrum :grinning:
8. led 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. led 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

díky za optání, Davídek včera večer bez teploty, ale v noci se mi zdálo, že má. Dneska ráno jsem měřila a 38.3, to se asi ještě nesráží ne? Není tam odečet.
8. led 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi 38,3 bez odečtu??????
8. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jj :angry: :frowning2:
8. led 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi teplotu do 38 (po odečtu)není třeba léčit teplotu přes 38.5 (po odečtu) léčíme vždy
8. led 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: dobrý, já si to myslela :wink:
8. led 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:

renat,ahojky :slight_smile:

tak nase noc nic moc,ale lepsi nez ty pred tim. na noc jsem ji dala nurofen sirup. zubak uz je venku. uz jen 16 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . vstavali jsme v 8:30 :slight_smile:
a varit nemusim,varila jsem vecer :slight_smile:

evco, to bych mu asi zatim nic nedavala,max kdyby mu to drzelo,tak az na noc

doufam ze shrabou chodniky,jdu odpo na masaz, tak abych se s kocarem dostala k mamce :sweat_smile:

vcera jsme byli na obede,mamka hlidala, bylo to tak divny jit bez kocaru :grinning:. nejsem na to vubec zvykla.
8. led 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky,
to počasí je hnus co? Já už se tak teším na jaro až budeme mít nějakej srazík :slight_smile: Kačulka zdárně roste, už se nahlas směje a brouká, je to paráda. Táta je z ní celej paf, já jsem odsunutá na druhou kolej. Prý je to první ženská v jeho životě, potom já :grinning: Stále spí tak 8 hodin v use přes noc, i když dneska v noci si začala asi ve 3 povídat, samý ggggggggggg a ehhhhhhhhhhh, tak jsem jí dala dudlík a zase usnula.
8. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek