• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nin: :grinning: :grinning: tak řekni malýmu Honzíčkovi :grinning:
8. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne taky prijde, ze takhle maly snad nikdy nebyli
8. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: velkej by si asi klepal na čelo a malej by digitál strčil do pusy a nebo by mě sním majzl přes hlavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když mi to všichni říkali, že už si nepamatují, že takový byli, tak jsem si myslela, že jsou divný, že se to nedá zapomenout a ono to fakt tak uteče.
8. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš já si taky klepala na čelo jak může někdo zapomenout a je vidět že se fakt rychle zapomene, člověk si nepamatuje vše jen nějaké utržky, části
8. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky vy jste toho nakecali premejslim ze nikam nepojedeme kdyz kouknu na ten snih tady to taky nebude udrzovany a musela bych vyject velkej kopec a to se bojim a.spi uz pres dve hodky ja uklidilafotky krasny mate krasny deticky stou pani co umrela je to hrozny chudak chlap
8. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to by mamince neudělal :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Renčo vítej mezi námy :wink:

u nás je tolik sněhu, že jsme dneska s venouškem otestovali jeho nový lyže, koukal na to jak telátko,ale stoupnul na ně a táta ho tahal chvilku po dvorku,ale zatím to pro něj asi nebude,uvidíme ještě párkrát zkusíme a možná až příští rok

já jsem dneska udělala k obědu guláš. polívku a bramboráky a zřejmě zbyde na zítra
8. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem přidala také pár fotek do albíčka. Dělám buchtu se zakysanou smetanou podle receptu na MMB, tak jsem zvědavá, jestli se mi povede. Já jsem totiš na pečení levá jak šavle
8. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě šmejkne na po čtvrté objednaná autosedačka a oni jí opět nemají tu barvu co chci :angry: :angry: :angry: :angry:
TO jako UŽ NASERE :angry: :angry: :unamused:
8. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,ty mas teda smulu :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda nin ty máš ale opravdu smůlu :confounded: :frowning2:
8. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dnesni prochazku zmakli, akorat zacalo chumelit kdyz jsme zalezli domu.
Uvidime zitra.

Nin, teda to uz by me odvezli s tou autosedackou, to jsou normalni kokoti tam, jeste kdyz tam napisou, ze ji maji skladem :angry: :angry: :angry:

Kadel, Kacenka je mala princezna :slight_smile:
8. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, to jsou fakt debilové. :frowning2:
No my jsme taky zvládli procházku v pohodě.
Kačenka je kouzelná. :slight_smile:
Holky, řešíme doma, kolik by toho měla Terezka sníst, myslím příkrmů, jestli jí stačí půl skleničky té malé, nebo už může sníst celou? A kolik tak toho ovoce? Díky moc za radu, nepoznám jestli už má dost, buď otvírá, nebo ne.
8. led 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito, my od toho ukoncene 5. mesice jsme davali jednu presnidavku dohromady, tech 190ml. K obedu jsem ze zacatku taky kupovala sklenicky, protoze jim taky stacila jedna dohromady, ale to bylo tak ten prvni mesic. Od te doby varim, a to jedli cca tak 100ml, ted sni k obedu cca 150ml kazdy. Nebo banan jim dam jeden dohromady.
8. led 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, díky. Tak to my taky máme tu skleničku napůl, měla jsem pocit, že je to málo. Pak už nedávám mlíko, přesnídávku v tom plastu (jak jsou 4) sní celou. :slight_smile: banán taky skoro celý. :slight_smile: No taky máme 7300g a 68cm :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem se taky vzdycky bala, ze jim to nemuze stacit, ale bez problemu ty 3h-4h vydrzeli. Pak to poznas jednoduse, ze uz ji to nestaci, tak jsme zacali davat kazdemu jednu, a to uz byli spokojeni :slight_smile:
To mate peknou vahu, je to uz kus zensky :wink: :slight_smile:
Hlavne, ze ji chutna, lepsi, nez kdyby nepapala.
8. led 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má pěknou váhu, ale není tlustá, žádný faldík. Ve čtvrtek jdeme na půlroční, tak mám strach, aby jsme nedostali za váhu vynadáno.
Je teď taková spokojenější, jak nepila to mlíčko tak byla pořád nevrlá, no trápili jsme jí hlady. :grinning: :grinning: :grinning: Ale nešlo to do ní dostat, teď i kaká každý den. :slight_smile: Nejvíce miluje kašičku, té vypije 180ml a kdyby bylo více tak si dá. :grinning:
Kačenko, jakou jsi dělala buchtu? Kysané smetany máme rádi. :grinning: Takovou jak se tam dává ten puding?
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=21290 , tuhle milujeme my a je i rychlá.
8. led 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kase u nas taky vede, ale tu jim davam po lzickach odpoledne. U toho vzdycky huci, protoze jsem pomala :grinning:

Jee, tuhle buchtu znam, ta je fakt vynikajici, hlavne jednoducha a rychla.
Dneska vyzkousim v pekarne prvni sladkou buchtu, tak jsem zvedava :slight_smile:
8. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
muri: my máme teď 71.5 cm a vážíme 7800 g :wink:
8. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
je holky vy mate takovy pekny akorat detick jen adamek je krapet chcipacek :frowning2: :grinning: ten usina domik je u mamky uz je dobrej prej to ve skolce radi u domika ve tride asi 10 deti odpadlo za 3 dny
8. led 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Tak u nás se spinká byla tu babi - vykoupala,nakrmila a uspala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska jsme byli odpo venku a zrovna v půlce podskalý začalo sněžit jak blázen mě z toho zíbla hlava jsem si zapoměla čepici ale měla jsem punčocháče takže se to dalo :grinning: :grinning:

Jinak co se týče autosedačky už mě z toho šmejklo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
po dlouhém váhaní a vybírání a konzultací z zástupkyní maxi cosi ohledné potahů (oni se totiž na uvedených autosedačkách liší druhy potahů) jsem së rozhodla a objednala tuhle http://www.hracky-kocarky.cz/1781-maxi-cosi-tobi-botanic-luxury.html dopravu si neučtujou takže je to super
8. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: krásná :slight_smile:
8. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi děkuji :wink: :wink: :wink:
8. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale byli to nervy je mi líto že tamta nevišla, prý už se od září nevyrábí :frowning2: :frowning2: a do prosince se doprodávali zásoby tak nechápu proč si jí z eshopů nevymažou nebo nenapíšou že není skladem nebo tak něco :confounded:
8. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, sedačka pěkná. Takhle jsem objednávala cestovní postýlku, na netu byla a ve skutečnosti ne. Nakonec přišla úplně jiná barva než jsem chtěla.
Evi: Davídek je dlouhán :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Adri: Adámek to dožene, my měli 2224g, když jsme se narodili, ale hlavně nemá být Terka po kom drobná, když taťka s mamkou jsou hrošíci :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš kecá prej hrošík :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: to není pravda jsme ženy krev a mlíko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
JOJO pravý český holky, :grinning: :grinning: :grinning: kde se bere to mlíko, když ho ani nepolknu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme načli lahvinku, byl to můj nápad, dnes mám totiž první den dovolený, ještě 19dní. :grinning: :grinning: :grinning:
Zítra jedeme do ČB na oslavu, brácha měl včera narozeniny, tak snad dojedeme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hlavně, že jste zdravý :wink:

muri:jj je to dlouhán po mně :grinning:
8. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek