• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jituš to já si říkám taky já totiž mlíko NERADA :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hopnzík je taky dlouhán ale néééééééééééééééééééé pa MAMINCE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: po tatínkovy dlouhej po mamince KRÁSNEJ

COPAK je ze Sandruš nějak na nás zanevřela :confused:
8. led 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já píšu jak to čuně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ninuš styď se :confused: :confused: :confused: :confused:
8. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem zvědavá jak bude Terka veliká, já 182 a manžel 198cm.
Sandruš, byla na masáži, tak asi ještě relaxuje. :slight_smile:
Tak já si jednou lokla vínka a začínám to cítit, to zase budu veselé po té jedné skleničce. :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jito jsem se zasmala no jo ale malej mel 3.6 kdyz se narodil to je prave to :wink: ale jo on to dozene nejhorsi je ta jeho alergie nebude moc hodne veci a nebude mit po cem pribirat no nic :wink: nino krasna sedacka tak snad uz se ji dockate jsou to svine :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš jééé to pak budeš psát vesele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no Honza je taky vysokej což se o mě bohužel nedá říct já jsem jak ustřelený kecky obalený špíčkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri: slabé slovo já jim dneska dala jmen ale z toho posledního eshopu mě pán volal a vysvětlil mě to, omluvil se tak jsem to vzala ale z těch předtím posaly srohý mail že sedačka není skladem a zrušily objednávku to je jednání na poblití
8. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja ani nevim kolik meri malej zejtra ho zmerim ale vsichni rikaji ze je hrozne dlouhej a hubenej :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozna bude po me i kdyz ted uz mam o hubenosti daleko ale svadim to na dve deti :grinning: :grinning:jindra chce treti on je fakt blazen jito pojedete jeste do prahy pro dalsi mimi :wink:
8. led 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
muri:tak to jsi jen o cenťák menší :wink:
8. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja mliko mam strasne rada ale nemuzu dnes jsem si koupila bio ovesny v dmku nasla jsem to tam maji docela vyber a to jsem nejdriv nadavala ze ve strakon. nic nemaji tak jsem na neho zvedava to asi bude hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám mlíko taky ráda :wink:
8. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja doufam ze bude nabirat po tom mliku pijeme ho tak 4krat denne
8. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
adri: určitě bude :slight_smile:
8. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, zatím nevím. Máme tam jestě embryjka, ale po rozmražení nevím jaká bude kvalita. Když se rozhodneme pro další (teda já se rozhodnu, taťka už je rozhodnutý, že jo), tak budeme zkoušet přirozeně, protože před stimulací na Terezku jsem otěhotněla přirozeně, ale skončilo to v 8tt, když tak pak zkusíme ty mrazáčky. Ale celý cyklus už nechci absolvovat, ale to říkám teď a nevím co mě napadne za rok a i tohle těhu nebylo bez problému, v 8tt v nemocnici pro krvácení a pak od 23tt ležení v ČB pro hrozící předčasný porod. Mám z dalšího těhu dost strach. Ale uvidíme, neříkám, že to nehrozí. :slight_smile: :slight_smile:
Evi: No na holku je dost velká, já mám strach, aby neměla velikou nohu, protože všechny ty polodupačky jsou jí krátký capáčky i u overálků.
Ninu: už se mi to plete. :grinning: :grinning: :grinning: Museli jsme načít chipsy, abych mohla v noci krmit. :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted jsem koukala na bio hracky tyvole za takovy nic ty ceny jsem se zasmala :grinning:
8. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak uvidite ja kdybych se rozhodla pro treti tak by jsme zkouseli normalne na umeli asi ne ale mame jeste jeden pokus ale ja mam strasnej strach s porodu vim ze je to rychli a pak dobry ale proste si nemuzu pomoc mam strach my zmrazeny nemame na druhej pokus do me dali 3 nejlepsi jak tomu rikali :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši oni jsou i Bio hračky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty vado já jsem zaostalá

a není i BIO podprda a tanga k tomu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevim jak jsou tady vedle ty ukazky hracek tak jsem na to klikla jsou tam i obleceni pro zeny tak nino mozna tam i bude neco co te zajma :grinning: :grinning: :grinning: ale to musi bejt cena jeste n to kouknu :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
muri: to jo na holku je velká. Má být po kom. Taky tě boleli nohy, když si rostla? Mě hrozně nevím,jestli se natahovaly kosti či co, ale byla to hrozná bolest, kolikrát jsem jako malá i brečela a mamka mi to ledovala
8. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy hrubice jako brno, ajaajaja nohy bolely... :sweat_smile:
No jo no :grinning:
8. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.naturtex.cz/ tak snad jsem to dobre poslala
8. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bylo jen ze zvědavosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jaký nohy bolely :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
já sem nějak mimo mísu :grinning: :grinning:
ty vado to jsou ceny - lidové za bodýčko přes 300,- to se posraly v kině :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry: :angry: :angry:
8. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: moje nohy bolelY :grinning:
8. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo taky jsem se zasmala ja vim ze si delas prdel me by jen zajmalo jestli to nekdo koupi bodycko za 300
8. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, Evi nebolely, já už byla veliká od mala, pořád největší ze třídy, byla jsem mimo tabulky, velká tlustá, nevěděl si se mnou rady ani doktor. :slight_smile:
8. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já teda ne to si z rodičáku snad nemuže nikdo dovolit leda by ho daly na splátky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jéééé já mám dneska blbý nápady :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Evi mě taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: alé né tvoje ale moje :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek