Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
23. říj 2008
to ja vecer padam unavou 🙂
u nas by to taky chteli vsichni vedet, krome nas 😃. takze maj smulu 😎
evulebobule
23. říj 2008
sayast: no s těma barvama to bude asi složitější no. A barva kočárku může být taky problém.
Ale stejně doufám, že to vydržím a nenechám si to říct. 🙂
sayastautor
23. říj 2008
Kocarek je u nas asi vyresen. Manza chce cerny a kdyz bude jina barva a nebude se mu libit, tak pry nebude vozit, takze to nechavam na nem 😃
ale vecicky ujdou,ja stejne nakupuju jen na prvni 2 mesice a pak dokoupim a to uz budu vedet co hledam, tak to neni tak hrozny. Spis clovek hleda vymluvy 😃 😃 😃
evulebobule
23. říj 2008
sayast: uřčitě, souhlasím s tebou. To nemá cenu kupovat kvanta věcí dopředu.
Přijde mi to zbytečné.
mikesova25
23. říj 2008
Ahojky holky 🙂
tak jaký byl dnešní den???
my jsme dneska brouzdali městem,byli jsme se podívat v práci za holkama 🙂
evulebobule
23. říj 2008
Dneska to docela šlo. Zítra jdeme naposled a příští týden máme ve škole prázdniny.
Už se docela těším 😉
sayastautor
24. říj 2008
dobre ranko 🙂
Nin, vsechno nejlepsi k savtku 😎
To ja mam vsechny dny temer stejny, jsem na neschopence a uz mi to doma nebavi a prace chybi 😞
Ale vcera jsem byla nejaka unavena a pobolivalo me bricho, tak jsem polehavala. Uz chci do tech budejc at vim ze je vse v poradku...
kvikvicek
24. říj 2008
Hojky, me je celkem dobre, jen me nekdy chyta omdlivani, uplne mi klesne tlak, jsem vcera myslela ze si snad uvarim slaby kavco rozpustny :-p Taky jsem vcera uklizela jak blazen, a vecer jsem byla uplne ko. Holky me ted z bazarku dorazil svetricek next, gatatka, cepicka za 140 i spostovnym, ty hadriky nemaji chybu x-) Tak se tu ted s tim mazlim 😃
evulebobule
24. říj 2008
sayast: určitě bude všechno v pořádku. 😉
sayastautor
25. říj 2008
se nemuzu dockat az budem s manzou koukat na prcka x-)
evulebobule
25. říj 2008
sayast: to bych se taky moc těšila. Je to takový zázrak co?
Už jste se holky ze Strakonic někde sešly? Nebo jen tady 😉
sayastautor
25. říj 2008
evco,zatim jen tady 🙂
Zazark to je, a ted kdyz ve me roste, tak jsem neuveritelne stastna ze se povedlo na poprve. nedovedu si predstavit se snazit dyl a pak podstupovat nejake zakroky 😞 . Musi to byt hrozne.
evulebobule
25. říj 2008
sayast: to je super a taky jsem ráda, že to vyšlo hned. Já se toho tedy docela bojím jak to bude :-|
Tak to by chtělo uspořádat nějaký srazík ne? 😉
sayastautor
25. říj 2008
tak se domluvime 😉
jdu odpocivat, varili jsme s manzou obed a jsem uplne plna 😃
evulebobule
25. říj 2008
sayast: tak jo. Hezky odpočívej ty i malý (malá). 😉
sayastautor
25. říj 2008
tak je po odpocivani, jedem na plavecak, tak jdu pripravit veci 🙂
evulebobule
25. říj 2008
tak odpočívat aktivně taky není špatné 😃
sayastautor
26. říj 2008
bylo to primo skvele 😃. Jen nejaky malinkaty klucina tam mel uraz a jeho maminka v pokrocilem stupni tehotenstvi tam plakala s nim. tak jsem myslela ze se k nim pridam 😞
evulebobule
26. říj 2008
sayast: jé tak to je mi líto. Snad to dopadlo dobře. 😞
sayastautor
26. říj 2008
vypada to ze jo 😉
evulebobule
26. říj 2008
sayast: tak to je fajn, ještě že to tak dopadlo, mohlo to dopadnout úplně jinak, že jo.
Taky se chystáme do bazénu, ale do Horažďovic 😉
sayastautor
26. říj 2008
my chodime do strakonic a zatim nam to staci. ja se teda priznam, jsem absolutne linej, nesportovni typ a tak jak ted sportuji 😃 jsem nikdy nesportovala. Takze pro me jednou tydne plavecak a cviceni je zahul 😃.
A manza je na tom podobne, tak jsme radi ze ja uplavu 10 bazenu (coz na me uspech,bojim se vody) a manza 20 😃 . Pak se placame v malym 😎
To mi ted nasi jeste rikali ze bych mela zacit chodit po schodech, ze je to dobry procvicovani k porodu. pri predstave chodit pesky do 6. patra jsem se osypala 😃
evulebobule
26. říj 2008
sayast: já tedy plávání můžu, ale ještě víc mě baví kolo. To je moje.
Ale jako těhotná si to budu muset odříct. Ty schody to je zajímavý, o tom jsem neslyšela.
To abych si našla nějakej dost vysokej panelák a chodila potom až nahoru 😃 😃 😃
mikesova25
27. říj 2008
ahojky holky 🙂
vůbec nestíhám sem chodit,stavíme a tak je pořád něco a málo času na pc
Sandruš schody si nech do porodnice,já jsem tam chodila pořád nahoru a dolů aby to bylo
rychlejší ale bohužel i tak jsem rodila 26 h., podruhé už na to půjdu jinak
před porodem 6 týdnů doporučují maliník aby se ti rychleji otevíraly porodní cesty
jinak bojujeme s novým časem,Venoušek teď vstává v 5 hod. a to není zrovna milý 😞
a co novýho u vás???
evulebobule
27. říj 2008
mikesova: tak vidíš, schody nezabírají. To jsi rodila opravdu dlouho. Kamarádka taky
rodila 24 hodin a byla vyfluslá. Tak to si přivstaneš co? Snad se Venoušek brzy srovná s novým časem. 😉
sayastautor
27. říj 2008
ahojky holky,
manza dnes mel dovcu, tak jsme si udelali krasny den, koupili spolu dupajdy a byli na poharku x-)
uplne super
teda zdenco: Takovej porod snad mit nebudu :-S . a to vstavani,brr. Preju at se rychle srovna 🙂
Evco: tak ja a okolo, to je moc narocny 😃
V patek budejovice, nemuzu se dockat 😎
evulebobule
28. říj 2008
sayast: 😃 😃 i to je dobrý 😃 😃
sayastautor
29. říj 2008
ahojky holky,
venku hnusne a vy vsechny schovany nebo pryc...
mikesova25
29. říj 2008
ahojky Sandruš 🙂
my právě dorazily z města,Venoušek usnul a tak je venku v tý zimě... 😞
doma totiž spinkat přes den nechce vůbec
evulebobule
29. říj 2008
sayast: jojo, jsem schovaná doma. Venku je tak šero, to je hnus.
]-(

Začni psát odpověď...

Odešli