• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
jo a prinejhorsim spoleham na 11. to je uplnek :grinning:
5. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky říkám že malej bude lenoch po tatínkovy a nebude se mu chtít ven a věřím že budu ještě přenášet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo,Míša bude mít zítra rok :grinning: :grinning: ,jinak o úplňku mi ani nemluv,obě děti jsou na něj háklivý už týden do předu,takže ase v postelích melou a špatně spí,buďte rády,že jsou to lenoši,ty moje zas chtěli ven až moc brzo,zvlášť Honzík
5. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja uz konecne verim tomu, ze dokud nebude chtit, tak proste ven nepujde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak nema cenu se ani snazit ji vypudit :grinning:
clovek se tim akorat sam unavil :grinning:
5. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zde, jsem se hezky vycvachtala, ale to lezeni z vany ven, to je ucineny des :grinning: ted by to chtelo spis sprchovy kout
5. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci a ty jsi rodila v jakych tt?
tak mi ted manza psal ze pristi tyden budem uz mozna tri :grinning:. to je tak roztomile :slight_smile:. konecne si to zacal poradne uvedomovat :grinning:
5. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee :dizzy_face:
5. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebojte,ono to těm chlapům dojde,dřív nebo později :slight_smile:
Honzík 28.týden a Míša 33.týden :unamused:
5. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo, Luci, tos rodila dost brzo :confused: . a v pohode?

mymu to zacalo poradne dochazet az ted, ale zas moc hezky. ja ho nenutila, dospel k tomu sam a o to je to pro me hezci odmena :dizzy_face:
5. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždyť to říkám,buďte rády :dizzy_face:
Ale jo ,ne úplně všechno je v pořádku,ale nestěžuju si,jsem vděčná za to,co je,když vím,jak to taky mohlo dopadnout.Ten problém je u honzise,Míša je úplně v pořádku,dokonce je vývojově na úrovni svých vrstevníků :dizzy_face:
5. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak aspon ze tak :slight_smile: :wink:
5. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli se mi to povede,tak zkusím nafrkat nějaký fotky do albíčka,abyste viděly ty mý poklady :grinning: :dizzy_face:
5. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to by bylo uplne nejlepsi :slight_smile:. uz jsem ti to chtela navrhnout :slight_smile:
5. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se mi to už určitě nepoštěstí,dětičky mě nenechaj v klidu :slight_smile: ,jsem ráda,když sem juknu a stihnu odepsat,než mi do toho Mišule sáhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky se jdu konečně naobědvat,doteď nějak nebyl čas
5. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou chut :slight_smile:
5. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda teď koukám z okna,tam je hnus,bléé.Musím přiznat,že Mikesovej ty nákupy ani nezávidím,já takovýhle počasí přímo nenávidím,jak to říká ten děda Komárek:"A chčije a chčije!" :confounded:
5. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja to taky mela tip top, vyvencila jsem psa a spustilo se :unamused:
vubec do niceho se mi nechce, pocasi na draka.A pritom vcera krasne, jsem uz myslela ze prislo jaro.
Chudak Zdenca, to si nakupy asi moc neuzije :frowning2:
5. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neblázni,jaro přinesete až vy,abyste mohly kočárkovat :grinning: :grinning: .Sandří nevím jestli jsi to někde už psala a jestli se můžu zeptat,jaký máte pro berušku vybraný jméno?
5. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nechavame si ho jako prekvapeni po porodu :wink:. I kdyz uz jsem ho tu naznacila :slight_smile:
5. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi holky zítra držte palce, jdu na krev :wink:
5. bře 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kato, to se neboj :wink:
5. bře 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem doma, úplně hotová, asi brzy zalehnu, ale ještě si vás dočtu.
5. bře 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco, to si das :grinning:
5. bře 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mispul, do jakého sekáče chodíš? Vedle lékárny, nebo tabáku. Já se ještě nikde kouknout nebyla.
5. bře 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě pár takhle deštivejch dnů a pomalu začnu mít strach,že nás zas budou evakuovat kvůli vodě :cry: ,káťo držíme palečky i u nohou
5. bře 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: ahoj, jojo známe se z diskuze o porodnici v Písku. Díky za tip s Dr. Turkem, zkusím to nějak domluvit.
5. bře 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu, já normálně usla i s myší (od pc) v ruce až před chvilinkou mě vzbudila tchýně, když přišla vyvenčit Rexíka, to tu zase budu večer čumákovat :cry:
5. bře 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Luci to jsi rodila sakra brzo, a já jsem se tak bála kdyby to na mě přišlo že by to bylo pro malého hodně zlé jak mě strašili.
Jojo hoď nějaké fotečky budeme jedině rádi :slight_smile:
5. bře 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to jsi machr :grinning: a ještě s myší v ruce.
5. bře 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, tak to klobouk dolu :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek