Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
5. bře 2009
jo a prinejhorsim spoleham na 11. to je uplnek 😃
ninus81
5. bře 2009
Já taky říkám že malej bude lenoch po tatínkovy a nebude se mu chtít ven a věřím že budu ještě přenášet 😃 😃 😃 😃 😃 😃
mispuli
5. bře 2009
Jo,jo,Míša bude mít zítra rok 😃 😃 ,jinak o úplňku mi ani nemluv,obě děti jsou na něj háklivý už týden do předu,takže ase v postelích melou a špatně spí,buďte rády,že jsou to lenoši,ty moje zas chtěli ven až moc brzo,zvlášť Honzík
sayastautor
5. bře 2009
ja uz konecne verim tomu, ze dokud nebude chtit, tak proste ven nepujde :-p
tak nema cenu se ani snazit ji vypudit 😃
clovek se tim akorat sam unavil 😃
kvikvicek
5. bře 2009
jsem zde, jsem se hezky vycvachtala, ale to lezeni z vany ven, to je ucineny des 😃 ted by to chtelo spis sprchovy kout
sayastautor
5. bře 2009
Luci a ty jsi rodila v jakych tt?
tak mi ted manza psal ze pristi tyden budem uz mozna tri 😃. to je tak roztomile 🙂. konecne si to zacal poradne uvedomovat 😃
kvikvicek
5. bře 2009
jeeee x-)
mispuli
5. bře 2009
Nebojte,ono to těm chlapům dojde,dřív nebo později 🙂
Honzík 28.týden a Míša 33.týden :-|
sayastautor
5. bře 2009
ty jo, Luci, tos rodila dost brzo =-) . a v pohode?

mymu to zacalo poradne dochazet az ted, ale zas moc hezky. ja ho nenutila, dospel k tomu sam a o to je to pro me hezci odmena x-)
mispuli
5. bře 2009
Vždyť to říkám,buďte rády x-)
Ale jo ,ne úplně všechno je v pořádku,ale nestěžuju si,jsem vděčná za to,co je,když vím,jak to taky mohlo dopadnout.Ten problém je u honzise,Míša je úplně v pořádku,dokonce je vývojově na úrovni svých vrstevníků x-)
sayastautor
5. bře 2009
tak aspon ze tak 🙂 😉
mispuli
5. bře 2009
jestli se mi to povede,tak zkusím nafrkat nějaký fotky do albíčka,abyste viděly ty mý poklady 😃 x-)
sayastautor
5. bře 2009
no to by bylo uplne nejlepsi 🙂. uz jsem ti to chtela navrhnout 🙂
mispuli
5. bře 2009
Dneska se mi to už určitě nepoštěstí,dětičky mě nenechaj v klidu 🙂 ,jsem ráda,když sem juknu a stihnu odepsat,než mi do toho Mišule sáhne :-p a taky se jdu konečně naobědvat,doteď nějak nebyl čas
sayastautor
5. bře 2009
dobrou chut 🙂
mispuli
5. bře 2009
teda teď koukám z okna,tam je hnus,bléé.Musím přiznat,že Mikesovej ty nákupy ani nezávidím,já takovýhle počasí přímo nenávidím,jak to říká ten děda Komárek:"A chčije a chčije!" :-S
sayastautor
5. bře 2009
ja to taky mela tip top, vyvencila jsem psa a spustilo se :-|
vubec do niceho se mi nechce, pocasi na draka.A pritom vcera krasne, jsem uz myslela ze prislo jaro.
Chudak Zdenca, to si nakupy asi moc neuzije 😞
mispuli
5. bře 2009
Neblázni,jaro přinesete až vy,abyste mohly kočárkovat 😃 😃 .Sandří nevím jestli jsi to někde už psala a jestli se můžu zeptat,jaký máte pro berušku vybraný jméno?
sayastautor
5. bře 2009
nechavame si ho jako prekvapeni po porodu 😉. I kdyz uz jsem ho tu naznacila 🙂
kadel
5. bře 2009
Tak mi holky zítra držte palce, jdu na krev 😉
sayastautor
5. bře 2009
Kato, to se neboj 😉
evulebobule
5. bře 2009
jsem doma, úplně hotová, asi brzy zalehnu, ale ještě si vás dočtu.
sayastautor
5. bře 2009
evco, to si das 😃
murecka76
5. bře 2009
Ahojky,

Mispul, do jakého sekáče chodíš? Vedle lékárny, nebo tabáku. Já se ještě nikde kouknout nebyla.
mispuli
5. bře 2009
Ještě pár takhle deštivejch dnů a pomalu začnu mít strach,že nás zas budou evakuovat kvůli vodě 😢 ,káťo držíme palečky i u nohou
evulebobule
5. bře 2009
mispuli: ahoj, jojo známe se z diskuze o porodnici v Písku. Díky za tip s Dr. Turkem, zkusím to nějak domluvit.
ninus81
5. bře 2009
Tak jsem tu, já normálně usla i s myší (od pc) v ruce až před chvilinkou mě vzbudila tchýně, když přišla vyvenčit Rexíka, to tu zase budu večer čumákovat 😢
ninus81
5. bře 2009
teda Luci to jsi rodila sakra brzo, a já jsem se tak bála kdyby to na mě přišlo že by to bylo pro malého hodně zlé jak mě strašili.
Jojo hoď nějaké fotečky budeme jedině rádi 🙂
evulebobule
5. bře 2009
nin: tak to jsi machr 😃 a ještě s myší v ruce.
sayastautor
5. bře 2009
Nin, tak to klobouk dolu 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli